Skurups Sparbank Arena

Adress
Skurup





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2022-11-19 12:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402015 Skurups IBK PF14-15/1 - FBC Ystad PF13-15-2
2022-11-19 12:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402016 Näsets IBF P/F13-14 - IBK Genarp PF14
2022-11-19 12:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402017 Tygelsjö IK P14-15 - IBK Genarp PF15/16
2022-11-19 12:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402018 Skurups IBK PF14-15/2 - FBC Ystad PF13-15-1
2022-11-19 13:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402019 IBK Genarp PF14 - Skurups IBK PF14-15/1
2022-11-19 13:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402020 FBC Ystad PF13-15-2 - Näsets IBF P/F13-14
2022-11-19 14:15 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402021 IBK Genarp PF15/16 - Skurups IBK PF14-15/2
2022-11-19 14:15 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402022 FBC Ystad PF13-15-1 - Tygelsjö IK P14-15
December
2022-12-04 16:30   Uppskj. Damer Div 3 Skåne 132003033 Skurups IBK U - Röke IBK U
2022-12-10 12:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504025 Skurups IBK PF16-1 - IK Stanstad P15
2022-12-10 12:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504026 Skurups IBK PF16-2 - IBK Lund P2015 Sandby 2
2022-12-10 12:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504027 IK Stanstad P15 - IBK Lund P2015 Sandby
2022-12-10 12:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504028 IBK Lund P2015 Sandby 2 - Gårdarike IBK P/F15-16
2022-12-10 13:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504029 IBK Lund P2015 Sandby - Skurups IBK PF16-1
2022-12-10 13:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504030 Gårdarike IBK P/F15-16 - Skurups IBK PF16-2
2022-12-11 13:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403028 Skurups IBK PF12-13 - Palmstaden IK P11/12/13
2022-12-11 14:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403029 Palmstaden IK P11/12/13 - Kävlinge IBK P11/12
2022-12-11 15:30 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403030 Kävlinge IBK P11/12 - Skurups IBK PF12-13
Januari
2023-01-14 12:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403040 Skurups IBK PF12-13 - Bjärreds IBK P12-2
2023-01-14 13:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403041 Bjärreds IBK P12-2 - Västra Ingelstad IS PF 11-12
2023-01-14 14:00 Blå Nivå Pojkar C Sydvästra Poolspel 133403042 Västra Ingelstad IS PF 11-12 - Skurups IBK PF12-13
2023-01-28 14:30 SPUP15 Slutspel 136802004 1:an grupp 1 - Vinnare i match 136802002
2023-01-28 15:00 SPUF15 Slutspel 136805004 1:an grupp 1 - Vinnare i match 136805002
2023-01-28 15:30 SPUP15 Slutspel 136802006 Vinnare i match 136802004 - Vinnare i match 136802005
2023-01-28 16:00 SPUF15 Slutspel 136805006 Vinnare i match 136805004 - Vinnare i match 136805005
Februari
2023-02-02 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001080 Skurups IBK A - IBK Genarp
2023-02-04 15:00 Damer Div 1 Skåne 132001095 Skurups IBK A - Munka-Ljungby IBK A
2023-02-05 12:00 Pantamera Pojkar E (P10) Vår 131075014 Skurups IBK PF10 - Röke IBK P10
2023-02-11 12:00 Pantamera Pojkar C (P08) Svår 131050070 Skurups IBK /IBK Genarp P08 - Båstads GIF P08/09
2023-02-11 14:00 Damer Div 3 Skåne 132003066 Skurups IBK U - VV-84 SK Bjuv
2023-02-12 12:00 Pantamera Flickor E Vår 132027023 Skurups IBK F10-12 - IBK Lund F2010/11 Dalby
2023-02-15 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001112 Skurups IBK A - Lomma FBC A
2023-02-16 20:00 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005112 Skurups IBK B - FC Cimrishamn-FBC Ystad
2023-02-17 20:00 Damer Div 1 Skåne 132001113 Skurups IBK A - Åstorp/Kvidinge IBS
2023-02-18 12:00 Pantamera Pojkar C (P08) Svår 131050072 Skurups IBK /IBK Genarp P08 - Willands IBK P08/09
2023-02-18 14:00 Damer Div 3 Skåne 132003071 Skurups IBK U - Munka-Ljungby IBK U
2023-02-26 17:00 Damer Div 1 Skåne 132001118 Skurups IBK A - IBK Lund A
Mars
2023-03-04 12:00 Pantamera Flickor E Vår 132027032 Skurups IBK F10-12 - Höganäs IBF F09-11
2023-03-05 13:30 Pantamera Pojkar E (P10) Vår 131075024 Skurups IBK PF10 - IBK Lund P2010 Svart
2023-03-10 20:00 Herrar Div 2 Skåne 131001124 Skurups IBK A - Frosta IBF
2023-03-12 13:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402071 Skurups IBK PF14-15/2 - Höllvikens IBF P15-16
2023-03-12 13:30 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402072 Palmstaden IK P14/15 Svart - Tygelsjö IK P14-15
2023-03-12 14:15 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402073 Höllvikens IBF P13-14 - Palmstaden IK P14/15 Vit
2023-03-12 14:15 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402074 Näsets IBF P/F13-14 - Skurups IBK PF14-15/1
2023-03-12 15:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402075 Tygelsjö IK P14-15 - Skurups IBK PF14-15/2
2023-03-12 15:00 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402076 Höllvikens IBF P15-16 - Palmstaden IK P14/15 Svart
2023-03-12 15:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402077 Palmstaden IK P14/15 Vit - Näsets IBF P/F13-14
2023-03-12 15:45 Grön Nivå Pojkar B Södra Knatteligan 134402078 Skurups IBK PF14-15/1 - Höllvikens IBF P13-14
2023-03-12 17:30 Herrar Div 4 Södra Skåne 131005124 Skurups IBK B - Eslövs IBF B
2023-03-18 12:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504061 Skurups IBK PF16-2 - IBK Genarp PF15/16-2
2023-03-18 12:00 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504062 Skurups IBK PF16-1 - Palmstaden IK P16
2023-03-18 12:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504063 IBK Genarp PF15/16-2 - Palmstaden IK P14/15
2023-03-18 12:45 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504064 Palmstaden IK P16 - IBK Genarp PF15/16
2023-03-18 13:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504065 Palmstaden IK P14/15 - Skurups IBK PF16-2
2023-03-18 13:30 Grön Nivå Pojkar C Södra 1 Knatteligan 134504066 IBK Genarp PF15/16 - Skurups IBK PF16-1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis