Skurups Sparbank Arena

Adress
Skurup





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2023-10-14 09:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302001 Skurups IBK PF12-13 - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13
2023-10-14 10:15 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302002 Malmhaug IBF P12/13 Röd - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden
2023-10-14 11:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302003 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Skurups IBK PF12-13
2023-10-14 11:45 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302004 IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13 - Malmhaug IBF P12/13 Röd
2023-10-14 12:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302005 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - IBF Veberöd/Blentarp 97 12/13
2023-10-14 13:15 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302006 Skurups IBK PF12-13 - Malmhaug IBF P12/13 Röd
November
2023-11-11 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504023 Skurups IBK PF16-1 - IBF Veberöd/Blentarp 97 P15
2023-11-11 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504024 Skurups IBK PF16-2 - IBK Genarp P17
2023-11-11 12:15 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504025 IBF Veberöd/Blentarp 97 P15 - IBK Genarp P17 Röd
2023-11-11 12:15 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504026 IBK Genarp P17 - IBF Veberöd/Blentarp 97 PF16/17
2023-11-11 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504027 IBK Genarp P17 Röd - Skurups IBK PF16-1
2023-11-11 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504028 IBF Veberöd/Blentarp 97 PF16/17 - Skurups IBK PF16-2
December
2023-12-02 11:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404031 Skurups IBK PF12-13 - IBS Svedala P12/13
2023-12-02 12:15 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404032 IBK Genarp PF15/16 - FC Cimrishamn P/F 12-14
2023-12-02 13:00 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404033 FC Cimrishamn P/F 12-14 - Skurups IBK PF12-13
2023-12-02 13:45 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404034 IBS Svedala P12/13 - IBK Genarp PF15/16
2023-12-02 14:30 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404035 FC Cimrishamn P/F 12-14 - IBS Svedala P12/13
2023-12-02 15:15 Blå Nivå Pojkar C Södra Poolspel 133404036 Skurups IBK PF12-13 - IBK Genarp PF15/16
Januari
2024-01-14 11:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303049 Skurups IBK PF14-15-2 - IBK Genarp PF15/16 Röd
2024-01-14 11:30 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303050 FBC Ystad PF14-15-1 - IBK Lund P2014-2015 Dalby
2024-01-14 12:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303051 Bjärreds IBK P14 Svart - FBC Ystad PF14-15-2
2024-01-14 12:15 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303052 IBK Genarp PF15/16 - Skurups IBK PF14-15-1
2024-01-14 13:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303053 IBK Lund P2014-2015 Dalby - Skurups IBK PF14-15-2
2024-01-14 13:00 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303054 IBK Genarp PF15/16 Röd - FBC Ystad PF14-15-1
2024-01-14 13:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303055 FBC Ystad PF14-15-2 - IBK Genarp PF15/16
2024-01-14 13:45 Grön Nivå Pojkar A Södra Knatteligan 134303056 Skurups IBK PF14-15-1 - Bjärreds IBK P14 Svart
2024-01-28 11:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302097 Skurups IBK PF12-13 - Oxie SK P11-13
2024-01-28 12:15 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302098 IBK Lund P2012 Sandby - Malmö FBC P11-12 Slottsstaden
2024-01-28 13:00 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302099 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Skurups IBK PF12-13
2024-01-28 13:45 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302100 Oxie SK P11-13 - IBK Lund P2012 Sandby
2024-01-28 14:30 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302101 Malmö FBC P11-12 Slottsstaden - Oxie SK P11-13
2024-01-28 15:15 Blå Nivå Pojkar B Södra Poolspel 133302102 Skurups IBK PF12-13 - IBK Lund P2012 Sandby
Februari
2024-02-03 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504057 Skurups IBK PF16-1 - IBK Genarp P17
2024-02-03 11:30 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504058 IBF Veberöd/Blentarp 97 PF16/17 - FBC Ystad PF16/17-1
2024-02-03 12:15 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504059 IBF Veberöd/Blentarp 97 P15 - FBC Ystad PF16/17-2
2024-02-03 12:15 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504060 Skurups IBK PF16-2 - IBK Genarp P17 Röd
2024-02-03 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504061 FBC Ystad PF16/17-1 - Skurups IBK PF16-1
2024-02-03 13:00 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504062 IBK Genarp P17 - IBF Veberöd/Blentarp 97 PF16/17
2024-02-03 13:45 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504063 FBC Ystad PF16/17-2 - Skurups IBK PF16-2
2024-02-03 13:45 Grön Nivå Pojkar C Södra Knatteligan 134504064 IBK Genarp P17 Röd - IBF Veberöd/Blentarp 97 P15
April
2024-04-13 15:30 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138052009 Höganäs IBF P09/10/11 - Åstorp/Kvidinge IBS P10
2024-04-13 16:15 Skånemästerskapen Pojkar D Grupp C 138052010 Höllvikens IBF P11 - Skurups IBK P10
2024-04-14 09:00 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel B 138054001 5:an grupp A - 5:an grupp B
2024-04-14 09:45 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel B 138054002 3:an grupp A - 4:an grupp C
2024-04-14 10:45 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel B 138054003 3:an grupp C - Vinnare i match 138054001
2024-04-14 11:30 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel B 138054004 3:an grupp B - 5:an grupp C
2024-04-14 12:30 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel B 138054005 4:an grupp A - 4:an grupp B
2024-04-14 13:15 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel B 138054006 Vinnare i match 138054002 - Vinnare i match 138054003
2024-04-14 14:15 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel B 138054007 Vinnare i match 138054004 - Vinnare i match 138054005
2024-04-14 15:45 Skånemästerskapen Pojkar D Slutspel B 138054008 Vinnare i match 138054006 - Vinnare i match 138054007
2024-04-21 09:00 Skånemästerskapen Flickor E Slutspel A 137063001 1.an grupp C - 2.an grupp B
2024-04-21 09:45 Skånemästerskapen Flickor E Slutspel A 137063002 2.an grupp A - 2.an grupp C
2024-04-21 10:45 Skånemästerskapen Flickor E Slutspel B 137064001 4.an grupp A - 4.an grupp B
2024-04-21 11:30 Skånemästerskapen Flickor E Slutspel A 137063003 1.an grupp A - Vinnare i match 137063001
2024-04-21 12:30 Skånemästerskapen Flickor E Slutspel A 137063004 1.an grupp B - Vinnare i match 137063002
2024-04-21 13:15 Skånemästerskapen Flickor E Slutspel B 137064002 3.an grupp B - 3.an grupp C
2024-04-21 14:15 Skånemästerskapen Flickor E Slutspel B 137064003 3.an grupp A - Vinnare i match 137064001
2024-04-21 15:00 Skånemästerskapen Flickor E Slutspel A 137063005 Vinnare i match 137063003 - Vinnare i match 137063004
2024-04-21 16:00 Skånemästerskapen Flickor E Slutspel B 137064004 Vinnare i match 137064002 - Vinnare i match 137064003

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis