Spelprogram - JAS HJ18 Play Off 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkarby IF IBF Svart, Svart, Svart
Bergs Innebandyklubb (IK) Navid Khan navid73@hotmail.se 070 937 52 53 Gul/Svart/Svart
Farsta IBK Helena Elcar helena.elcar@.farstaibk.se 0735425837 Svart/Svart/Svart
FBC Lerum Utveckling Andreas Franzen Svensson Adde__13@hotmail.com 0708783951 Röd/Röd/Vita
FBC Partille / IBK Alingsås Josef Aruvald aruvald.josef@gmail.com 0707610102 Vit/Vit/Vit
Hagunda IF Kent Löfberg kent@klbygg.se 0708-84 96 01 Blå/Svart/Blå
Hammarby IF IBF Lotta Bringnäs lotta.bringnas@hotmail.com 0704-126320 Grönvit/Vit/Vit
Hässelby SK IBK Petra Lundmark petra.lundmark@marknadsstrategen.se +46 73-387 77 53 Röd/Svart/Svart
Höllvikens IBF Henrik Nordström henrik@hibf.se 0707-171564 Orange/Vit/Vit
IBF Dalen Urban Karlsson karlsson@ibkdalen.se 0730-88 64 84 Svart/Svart/Svart
Karlstad IBF Ungdom Niclas Olsson niclas.olsson@tele2.com 0730775555 Blå/svart/svart
KFUM Jönköping Reine Nilsson ylva.reine@gmail.com 0704128954 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Kärra IBK Daniel Lundin dany_innebandy@hotmail.com 0705217743 Svart/Röd/Svart/Vit
Pixbo Wallenstam IBF Mehregan Redjamand mehregan.redjamand@pixbo.se 0733966866 Rödvit, Röd, Röda
Storvreta Ungdom IBK Fredrik Nybäck fredrik.nyback@gmail.com 070-647 48 49 röd/svart/röd
Sundsvall FBC Ungdom Peter Palander peter.palander@innebandy.se 0702-20 18 34 Svart, svart, svart
Trosa Edanö IBK Mia Lindholm mialindholm74@gmail.com 0705529505 SVART/SVART/SVART
Warberg IBF Ludwig Bengtsson bengtsson_ludwig@hotmail.com 0708739243 Blå/Blå/Blå
Västerås IBS Ungd/IBF Västerås Patrik Enberg patrik.e@vib.se 076-137 33 81 Vit/Svart/Vit
Växjö IBK Utveckling Hugo Suurna hugo.suurna@vaxjovipers.se 073-683 72 82 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-03-17 19:00 1 Farsta IBK - Hammarby IF IBF 6 - 2 Fleminghallen A 275
2023-03-17 19:00 1 FBC Partille / IBK Alingsås - Pixbo Wallenstam IBF 4 - 6 Stadsskogshallen, Alingsås 416
2023-03-17 19:30 1 Hässelby SK IBK - Bele Barkarby IF IBF 2 - 3 e.str. Hässelbyhallen 300
2023-03-17 19:30 1 Västerås IBS Ungd/IBF Västerås - Karlstad IBF Ungdom 7 - 1 Mälarenergi Arena A 238
2023-03-17 19:40 1 Bergs Innebandyklubb (IK) - Trosa Edanö IBK 4 - 5 e.förl. Ljungsbro Sporthall
2023-03-17 20:00 1 Höllvikens IBF - Warberg IBF 10 - 4 Halörhallen 436
2023-03-18 18:00 1 Hagunda IF - Storvreta Ungdom IBK 1 - 11 IFU Arena A
2023-03-19 14:00 1 KFUM Jönköping - Växjö IBK Utveckling 5 - 4 e.förl. KFUM Sporthall, Jönköping 287
2023-03-19 14:30 1 FBC Lerum Utveckling - Kärra IBK 8 - 2 Rydsbergshallen
2023-03-19 15:00 1 Sundsvall FBC Ungdom - IBF Dalen 13 - 7 Sundsvalls Sporthall-A 145

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis