Sundsvalls Sporthall-A

Adress
Universitetsallén 11, 852 34 SUNDSVALL
Telefon
060-192002 
Underlag
Parkett 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-30 18:30 Träningsmatcher barn o ungdom 247000008 Sundsvalls IBF F08 - Klockarbergets BK F06/07
Oktober
2022-10-30 Damer Utveckling B 242302021 Sundsvall FBC Ungdom - Örnsköldsvik IBF/Ö-viks IBK F07 Röd
November
2022-11-12 Damer Utveckling B 242302009 Sundsvall FBC Ungdom - Vakant 4
2022-11-13   Uppskj. Pantamera Pojkar Division 1 B 248012009 Sundsvall FBC U P08 - Sundsvall FBC U P09 Nord
2022-11-20 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052013 FBC Nordic/Vattjom P10-12 - Jäbo IK P10
December
2022-12-11 Damer Utveckling A 242301037 Sundsvall FBC Ungdom - Vakant 1
Januari
2023-01-27 19:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241202065 Vattjoms IK - IFK Nyland H2
2023-01-28 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052034 FBC Nordic/Vattjom P10-12 - Sundsvall City IBC U P10
Februari
2023-02-04 Damer Utveckling B 242302007 Sundsvall FBC Ungdom - Timrå IBC Damutveckling
2023-02-04 09:15 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031039 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall City IBC P07-08 Vit
2023-02-04 11:00 Herrar Division 2 Mittsverige 241202066 Sundsvall FBC Ungdom - Jemtland Innebandy
2023-02-04 15:00 Herrar Div 1 Norra 580038093 Sundsvall FBC - IBF Dalen
2023-02-05 12:30 Damer Division 1 Mittsverige 242201069 Sundsvalls IBF Utveckling - Timrå IBC
2023-02-05 16:00 Herrar Div 1 Norra 580038081 Sundsvall FBC - IBK Härnösand
2023-02-10 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032025 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - vakant 1
2023-02-10 18:30 Träningsmatcher barn o ungdom 247000020 Sundsvalls IBF F08 - Vattjoms IK F07-09
2023-02-11 10:45 Pantamera Flickor Division 1B 247002039 Sundsvalls IBF F08 - G/K IBS F08
2023-02-11 12:15 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012037 Sundsvall FBC U P09 Nord - Sundsvall FBC U P08
2023-02-11 15:00 Herrar Div 1 Norra 580038107 Sundsvall FBC - Skellefteå IBK
2023-02-12 12:45 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042031 Sundsvall FBC U P10 Väst Svart - Örnsköldsviks IBK P09
2023-02-18 10:45 Pantamera Pojkar Division 3 A 248031042 Sundsvall FBC U P09 Väst - Sundsvall GBK P08
2023-02-18 15:00 Herrar Div 1 Norra 580038109 Sundsvall FBC - Håsta IBK
2023-02-19 Pantamera Pojkar Division 3 B 248032042 Sundsvall FBC U P10 Väst Vit - Sundsvall City IBC U P09
2023-02-19 10:30 Damer Division 1 Mittsverige 242201077 Sundsvalls IBF Utveckling - Örnsköldsvik IBK D1
2023-02-19 14:00 Damer Allsvenskan Norra 580026075 Sundsvalls IBF - Gamla Stan IBK
2023-02-25 Damer Utveckling B 242302043 Sundsvall FBC Ungdom - Brunflo FK F06-07/Jemtland IB
2023-02-25 12:30 Herrar Division 2 Mittsverige 241202084 Sundsvall FBC Ungdom - Örnsköldsvik IBK
Mars
2023-03-04 15:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976152 Sundsvall FBC Ungdom - IS Saga
2023-03-05 11:15 Pantamera Pojkar Division 1 B 248012045 Sundsvall FBC U P08 - Sundsvall City IBC P07-08 Orange
2023-03-05 14:00 Damer Allsvenskan Norra 580026082 Sundsvalls IBF - IBK Luleå
2023-03-17 18:30 Pantamera Flickor Division 1B 247002055 Sundsvalls IBF F07-08 - Sundsvalls IBF F08
2023-03-18 11:30 Pantamera Herrjuniorer GUD (04-05) 039976168 Sundsvall FBC Ungdom - Hälsinggårdens AIK/Samuelsdals IF
2023-03-19 Pantamera Pojkar Division 5 B 248052051 FBC Nordic/Vattjom P10-12 - Örnsköldsvik IBK P10
2023-03-19 11:15 Pantamera Pojkar Division 2 A 248021051 Sundsvall FBC U P09 Nord - IBK Härnösand P08
2023-03-25 09:45 Pantamera Pojkar Division 2 B 248022055 Vattjoms IK P08 - G/K IBS P08
2023-03-25 11:15 Pantamera Pojkar Division 4 B 248042053 Timrå IBC P10 - Höglands AIF P10
2023-03-25 12:45 Pantamera Pojkar Division 4 A 248041033 Sundsvall City IBC U P09 - Jemtland Innebandy P10
2023-03-26 12:30 Damer Utveckling A 242301086 Sundsvall FBC Ungdom - G/K IBS F07 Blå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis