Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lättlätt O Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurö-Vindö IF Lila/Vit, Svart, Svart
Huddinge IBS Huddinge IBS Kansli huddingeinnebandy@hotmail.com 070-627 97 27 Röd/Röd/Vita
Hästhagen IF Wilmer Axén wilmer.axen@gmail.com 072-3083559 Grön/Svart/Svart
Högdalens AIS Christoffer Ritter christoffer.ritter@gmail.com 0707366791 Svart/Svart/Svart
Nacka IBK (E) Lene Sandvoll Stern lene.stern@gmail.com 070-281 34 24 Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK (D) Sarah Carlsvärd sarah@carlsward.org 073-436 01 21 Vit/Svart/Vit
Segeltorps IF Frida Östman F_stman@hotmail.com 070-397 35 56 Vit/Vit/Vit
Sköndals IK Blå, Svart, Svart
Västerhaninge IBK Blå, Svart, Svart
Älta IF (A) Magnus Ahlkvist magnus.ahlkvist@gmail.com Svart/svart/svart
Örby IS Benny Gustafsson benny.gustafsson@hotmail.com 0735004378 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-01-15 09:00 1 Västerhaninge IBK - Nacka Wallenstam IBK (D) Åbyhallen - Haninge
2022-01-15 12:15 1 Djurö-Vindö IF - Segeltorps IF Djurö Sporthall
2022-01-15 15:45 1 Högdalens AIS - Hästhagen IF Bandhagshallen
2022-01-15 16:00 1 Nacka IBK (E) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2022-01-15 16:45 1 Örby IS - Älta IF (A) Bandhagshallen
Omgång 2
2022-01-22   Uppskj. 2 Huddinge IBS - Sköndals IK Tomtbergahallen
2022-01-22   Uppskj. 2 Högdalens AIS - Älta IF (A) Bandhagshallen
2022-01-22 15:30 2 Örby IS - Nacka Wallenstam IBK (D) Bandhagshallen
2022-01-22 16:30 2 Hästhagen IF - Djurö-Vindö IF Järla Sporthall
2022-01-23 09:00 2 Segeltorps IF - Nacka IBK (E) Kvarnbergshallen
Omgång 3
2022-01-29 12:15 3 Djurö-Vindö IF - Älta IF (A) Djurö Sporthall
2022-01-29 13:45 3 Nacka Wallenstam IBK (D) - Högdalens AIS Myrsjöskolan
2022-01-29 14:45 3 Nacka IBK (E) - Hästhagen IF Myrsjöskolan
2022-01-30 10:15 3 Huddinge IBS - Segeltorps IF Tomtbergahallen
2022-01-30 11:00 3 Sköndals IK - Västerhaninge IBK Sköndalshallen
Omgång 4
2022-02-05 12:15 4 Djurö-Vindö IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Djurö Sporthall
2022-02-05 13:30 4 Hästhagen IF - Huddinge IBS Järla Sporthall
2022-02-05 14:30 4 Örby IS - Västerhaninge IBK Bandhagshallen
2022-02-06 08:00 4 Segeltorps IF - Sköndals IK Glömstahallen
2022-02-06 18:15 4 Älta IF (A) - Nacka IBK (E) Stavsborgs sporthall
Omgång 5
2022-02-12 09:00 5 Västerhaninge IBK - Högdalens AIS Åbyhallen - Haninge
2022-02-12 11:45 5 Huddinge IBS - Älta IF (A) Tomtbergahallen
2022-02-12 12:00 5 Nacka IBK (E) - Nacka Wallenstam IBK (D) Myrsjöskolan
2022-02-13 13:00 5 Sköndals IK - Örby IS Sköndalshallen
2022-02-13 14:45 5 Segeltorps IF - Hästhagen IF Glömstahallen
Omgång 6
2022-02-19 09:45 6 Västerhaninge IBK - Djurö-Vindö IF Åbyhallen - Haninge
2022-02-19 13:15 6 Nacka Wallenstam IBK (D) - Huddinge IBS Myrsjöskolan
2022-02-19 17:00 6 Högdalens AIS - Örby IS Bandhagshallen
2022-02-20 10:00 6 Hästhagen IF - Sköndals IK Ormingehallen
2022-02-20 12:00 6 Älta IF (A) - Segeltorps IF Stavsborgs sporthall
Omgång 7
7 Sköndals IK - Högdalens AIS Sköndalshallen
7 Hästhagen IF - Älta IF (A) Järla Sporthall
7 Örby IS - Djurö-Vindö IF Bandhagshallen
7 Segeltorps IF - Nacka Wallenstam IBK (D) Glömstahallen
7 Västerhaninge IBK - Nacka IBK (E) Åbyhallen - Haninge
Omgång 8
2022-03-12 12:15 8 Djurö-Vindö IF - Högdalens AIS Djurö Sporthall
2022-03-12 13:15 8 Nacka Wallenstam IBK (D) - Hästhagen IF Myrsjöskolan
2022-03-12 15:15 8 Nacka IBK (E) - Örby IS Myrsjöskolan
2022-03-13 10:30 8 Huddinge IBS - Västerhaninge IBK Tomtbergahallen
2022-03-13 11:00 8 Sköndals IK - Älta IF (A) Sköndalshallen
Omgång 9
2022-03-19 13:00 9 Älta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Järla Sporthall
2022-03-19 14:30 9 Örby IS - Huddinge IBS Bandhagshallen
2022-03-19 17:30 9 Högdalens AIS - Nacka IBK (E) Bandhagshallen
2022-03-20 09:00 9 Sköndals IK - Djurö-Vindö IF Sköndalshallen
2022-03-20 09:00 9 Segeltorps IF - Västerhaninge IBK Kvarnbergshallen
Omgång 10
2022-03-26 09:00 10 Västerhaninge IBK - Hästhagen IF Åbyhallen - Haninge
2022-03-26 11:45 10 Huddinge IBS - Högdalens AIS Tomtbergahallen
2022-03-26 13:30 10 Nacka Wallenstam IBK (D) - Sköndals IK Myrsjöskolan
2022-03-26 15:30 10 Nacka IBK (E) - Djurö-Vindö IF Myrsjöskolan
2022-03-27 10:45 10 Segeltorps IF - Örby IS Kvarnbergshallen
Omgång 11
2022-04-02 12:15 11 Djurö-Vindö IF - Huddinge IBS Djurö Sporthall
2022-04-02 14:15 11 Hästhagen IF - Örby IS Järla Sporthall
2022-04-02 16:00 11 Högdalens AIS - Segeltorps IF Bandhagshallen
2022-04-03 09:45 11 Sköndals IK - Nacka IBK (E) Sköndalshallen
2022-04-03 12:00 11 Älta IF (A) - Västerhaninge IBK Stavsborgs sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis