Spelprogram - Pojkar Grön Klass A Östra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Finspång IBK PF 12 Jimmy Ramlöv jimmy.ramlov@gmail.com 0724008778 Röd/Svart/Svart
KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 Fredrik Danebrand Dane@KFUM.me 0733-50 88 28 Vit/Blå/vit
KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 Fredrik Danebrand Dane@KFUM.me 0733-50 88 28 Vit/Blå/vit
Ledberg IBF P 13 Grön Tony Wimarken tony.wimarken@gmail.com Svart/svart/vit
Ledberg IBF P 13 Svart Tony Wimarken tony.wimarken@gmail.com Svart/svart/vit
Linghems SK P 12 grön Evelina Wijk e_wijk@hotmail.com 0702555664 Grön/Svart/Svart
Linghems SK P 12 svart Evelina Wijk e_wijk@hotmail.com 0702555664 Grön/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 12:21 Röd Svart, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Roger Carmesten roger.carmesten@hotmail.com 0700360961 Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Roger Carmesten roger.carmesten@hotmail.com 0700360961 Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart Fredrik Almqvist fredrik715@gmail.com Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Fredrik Almqvist fredrik715@gmail.com Svart/Svart/Svart
Svärtinge SK P12-13 Blå Frida Johansson adirf.johansson@gmail.com 0736-615124 Blå/Blå/Svart
Söderköpings IBK P 12/13 Svart Johan Svensson johan.svensson@norrkoping.se 070-4174368 Vit/Vit/Vit
Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Niklas Abrahamsson niklas.abrahamsson@abyoilers.se 0730676540 Svart, Svart, Svart
Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Niklas Abrahamsson niklas.abrahamsson@abyoilers.se 0730676540 Svart, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-09 09:00 1 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Linghems SK P 12 grön Sandbyhovshallen
2021-10-09 09:00 1 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Linghems SK P 12 svart Sandbyhovshallen
2021-10-09 09:25 1 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Sandbyhovshallen
2021-10-09 09:25 1 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 Sandbyhovshallen
2021-10-09 09:50 1 Söderköpings IBK P 12/13 Svart - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 Sandbyhovshallen
2021-10-09 09:50 1 Linghems SK P 12 grön - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Sandbyhovshallen
2021-10-09 10:15 1 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Linghems SK P 12 grön Sandbyhovshallen
2021-10-09 10:15 1 Linghems SK P 12 svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Sandbyhovshallen
2021-10-09 10:40 1 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Sandbyhovshallen
2021-10-09 10:40 1 Linghems SK P 12 svart - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Sandbyhovshallen
2021-10-09 11:05 1 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Sandbyhovshallen
2021-10-09 11:05 1 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Sandbyhovshallen
2021-10-09 11:30 1 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Linghems SK P 12 svart Sandbyhovshallen
2021-10-09 11:30 1 Linghems SK P 12 grön - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Sandbyhovshallen
Omgång 2
2021-10-10 10:00 2 Svärtinge SK P12-13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Billbäcks Arena
2021-10-10 10:00 2 Finspång IBK PF 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart Billbäcks Arena
2021-10-10 10:30 2 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Billbäcks Arena
2021-10-10 10:30 2 Finspång IBK PF 12 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Billbäcks Arena
2021-10-10 11:00 2 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Billbäcks Arena
2021-10-10 11:00 2 Svärtinge SK P12-13 Blå - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Billbäcks Arena
2021-10-10 11:30 2 Finspång IBK PF 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Billbäcks Arena
2021-10-10 11:30 2 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Billbäcks Arena
2021-10-10 12:00 2 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Finspång IBK PF 12 Billbäcks Arena
2021-10-10 12:00 2 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Svärtinge SK P12-13 Blå Billbäcks Arena
2021-10-10 12:30 2 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - Svärtinge SK P12-13 Blå Billbäcks Arena
2021-10-10 12:30 2 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Billbäcks Arena
Omgång 3
2021-11-20 09:00 3 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Röd Wahlbeckshallen A
2021-11-20 09:00 3 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart Wahlbeckshallen A
2021-11-20 09:30 3 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Wahlbeckshallen A
2021-11-20 09:30 3 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Wahlbeckshallen A
2021-11-20 10:00 3 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Röd - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Wahlbeckshallen A
2021-11-20 10:00 3 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 Wahlbeckshallen A
2021-11-20 10:30 3 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Röd - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Wahlbeckshallen A
2021-11-20 10:30 3 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Wahlbeckshallen A
2021-11-20 11:00 3 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart Wahlbeckshallen A
2021-11-20 11:00 3 Söderköpings IBK P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Wahlbeckshallen A
2021-11-20 11:30 3 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Wahlbeckshallen A
2021-11-20 11:30 3 Söderköpings IBK P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart Wahlbeckshallen A
2021-11-20 12:00 3 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Röd - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 Wahlbeckshallen A
2021-11-20 12:00 3 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 Wahlbeckshallen A
Omgång 4
2021-11-21 14:00 4 Linghems SK P 12 grön - Finspång IBK PF 12 Himnahallen
2021-11-21 14:00 4 Linghems SK P 12 svart - Svärtinge SK P12-13 Blå Himnahallen
2021-11-21 14:25 4 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Finspång IBK PF 12 Himnahallen
2021-11-21 14:25 4 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Svärtinge SK P12-13 Blå Himnahallen
2021-11-21 14:50 4 Linghems SK P 12 grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Himnahallen
2021-11-21 14:50 4 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Linghems SK P 12 svart Himnahallen
2021-11-21 15:15 4 Svärtinge SK P12-13 Blå - Linghems SK P 12 grön Himnahallen
2021-11-21 15:15 4 Finspång IBK PF 12 - Linghems SK P 12 svart Himnahallen
2021-11-21 15:40 4 Svärtinge SK P12-13 Blå - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Himnahallen
2021-11-21 15:40 4 Finspång IBK PF 12 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Himnahallen
2021-11-21 16:05 4 Linghems SK P 12 grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Himnahallen
2021-11-21 16:05 4 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Linghems SK P 12 svart Himnahallen
Omgång 5
2022-01-16 10:00 5 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit - Svärtinge SK P12-13 Blå Wahlbeckshallen A
2022-01-16 10:00 5 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Finspång IBK PF 12 Wahlbeckshallen A
2022-01-16 10:45 5 Svärtinge SK P12-13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Wahlbeckshallen A
2022-01-16 10:45 5 Finspång IBK PF 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Wahlbeckshallen A
2022-01-16 12:00 5 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Röd - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Wahlbeckshallen A
2022-01-16 12:45 5 Söderköpings IBK P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Wahlbeckshallen A
2022-01-16 13:30 5 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Röd Wahlbeckshallen A
Omgång 6
2022-01-16 09:00 6 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 Hultdalskolan
2022-01-16 09:00 6 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 Hultdalskolan
2022-01-16 09:25 6 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Linghems SK P 12 grön Hultdalskolan
2022-01-16 09:25 6 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Linghems SK P 12 svart Hultdalskolan
2022-01-16 09:50 6 Linghems SK P 12 grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Hultdalskolan
2022-01-16 09:50 6 Linghems SK P 12 svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Hultdalskolan
2022-01-16 10:15 6 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Hultdalskolan
2022-01-16 10:15 6 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Hultdalskolan
2022-01-16 10:40 6 Linghems SK P 12 grön - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 Hultdalskolan
2022-01-16 10:40 6 Linghems SK P 12 svart - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 Hultdalskolan
2022-01-16 11:05 6 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Linghems SK P 12 svart Hultdalskolan
2022-01-16 11:05 6 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Linghems SK P 12 grön Hultdalskolan
Omgång 7
2022-02-06 11:00 7 Finspång IBK PF 12 - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 Arena Grosvad
2022-02-06 11:00 7 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart Arena Grosvad
2022-02-06 11:20 7 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Arena Grosvad
2022-02-06 11:20 7 Svärtinge SK P12-13 Blå - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 Arena Grosvad
2022-02-06 11:40 7 Söderköpings IBK P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Arena Grosvad
2022-02-06 11:40 7 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 Arena Grosvad
2022-02-06 12:00 7 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart Arena Grosvad
2022-02-06 12:00 7 Finspång IBK PF 12 - Svärtinge SK P12-13 Blå Arena Grosvad
2022-02-06 12:20 7 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Arena Grosvad
2022-02-06 12:20 7 Finspång IBK PF 12 - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Arena Grosvad
2022-02-06 12:40 7 Svärtinge SK P12-13 Blå - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Arena Grosvad
2022-02-06 12:40 7 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 2 - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Arena Grosvad
2022-02-06 13:00 7 KFUM Norrköping IBF P12 Grön 1 - Finspång IBK PF 12 Arena Grosvad
2022-02-06 13:00 7 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - Svärtinge SK P12-13 Blå Arena Grosvad
Omgång 8
2022-02-06 09:00 8 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Linghems SK P 12 grön Åby Arena
2022-02-06 09:00 8 Linghems SK P 12 svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Åby Arena
2022-02-06 09:25 8 Linghems SK P 12 grön - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Åby Arena
2022-02-06 09:25 8 Linghems SK P 12 svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Åby Arena
2022-02-06 09:50 8 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Åby Arena
2022-02-06 09:50 8 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Åby Arena
2022-02-06 10:15 8 Linghems SK P 12 svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Åby Arena
2022-02-06 10:15 8 Linghems SK P 12 grön - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Åby Arena
2022-02-06 10:40 8 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Linghems SK P 12 svart Åby Arena
2022-02-06 10:40 8 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Åby Arena
2022-02-06 11:05 8 Linghems SK P 12 grön - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Åby Arena
2022-02-06 11:05 8 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Åby Arena
Omgång 9
2022-03-20 13:30 9 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Finspång IBK PF 12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 13:30 9 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit - Svärtinge SK P12-13 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 14:00 9 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 14:00 9 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 14:30 9 Finspång IBK PF 12 - Söderköpings IBK P 12/13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 14:30 9 Svärtinge SK P12-13 Blå - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 15:00 9 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Finspång IBK PF 12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 15:00 9 Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 15:30 9 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Svärtinge SK P12-13 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 15:30 9 Söderköpings IBK P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 16:00 9 Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:21 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 16:00 9 Söderköpings IBK P 12/13 Svart - Svärtinge SK P12-13 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 16:30 9 Linköping IBK Ungdom P 12:21 Svart - Åby IBK Ungdom P 12/13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 16:30 9 Finspång IBK PF 12 - Åby IBK Ungdom P 12/13 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 10
2022-03-20 14:00 10 Linghems SK P 12 grön - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Himnahallen
2022-03-20 14:00 10 Linghems SK P 12 svart - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart Himnahallen
2022-03-20 14:25 10 Ledberg IBF P 13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit Himnahallen
2022-03-20 14:25 10 Ledberg IBF P 13 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart Himnahallen
2022-03-20 14:50 10 Linghems SK P 12 grön - Ledberg IBF P 13 Grön Himnahallen
2022-03-20 14:50 10 Ledberg IBF P 13 Svart - Linghems SK P 12 svart Himnahallen
2022-03-20 15:15 10 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - Linghems SK P 12 grön Himnahallen
2022-03-20 15:15 10 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit - Linghems SK P 12 svart Himnahallen
2022-03-20 15:40 10 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Svart - Ledberg IBF P 13 Svart Himnahallen
2022-03-20 15:40 10 Linköping IBK Ungdom P 12:24 Vit - Ledberg IBF P 13 Grön Himnahallen
2022-03-20 16:05 10 Linghems SK P 12 grön - Ledberg IBF P 13 Svart Himnahallen
2022-03-20 16:05 10 Ledberg IBF P 13 Grön - Linghems SK P 12 svart Himnahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis