Spelprogram - Pojkar Blå Klass C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
BK Vingen P 10/11 Mikael Nilsson mikael_nilsson1983@hotmail.com 0702-515017 Svart/gul, Svart, Svart
Borensberg IBC P10/11 Orange Markus Pekkarinen markus.pekkarinen@rahmqvist.com 073-6425900 orange/vit/orange
Borensberg IBC P10/11 Svart Markus Pekkarinen markus.pekkarinen@rahmqvist.com 073-6425900 orange/vit/orange
Brokinds IF P 09/10 Svart Johan Erichsen erichsen.johan@gmail.com 0733-414715 Vit/Blå/Blå
Ekängens IF P10/11 Vit Jonas Pettersson jonas.h.pettersson@gmail.com Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
IBF Norrköping P 09 Patrizia Nilsson 0709-812171 Blå/Blå/Blå
IBK Mantorp P 09-11 Tobias Nygren tobias.nygren@outlook.com 0733529972 Rött/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Fredrik Lönnberg lonnberg73@gmail.com Svart/Svart/Svart
Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Therese Carlsson tezza_karlzzon@hotmail.com 0709778095 Röd/Röd/Svart
Svärtinge SK Blå Daniel Langeville daniel.langeville@outlook.com Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-02 12:00 1 BK Vingen P 10/11 - Borensberg IBC P10/11 Svart Skärblacka Sporthall
2021-10-02 12:45 1 Brokinds IF P 09/10 Svart - Ekängens IF P10/11 Vit Skärblacka Sporthall
2021-10-02 13:30 1 BK Vingen P 10/11 - Ekängens IF P10/11 Vit Skärblacka Sporthall
2021-10-02 14:15 1 Borensberg IBC P10/11 Svart - Brokinds IF P 09/10 Svart Skärblacka Sporthall
2021-10-02 15:00 1 Ekängens IF P10/11 Vit - Borensberg IBC P10/11 Svart Skärblacka Sporthall
2021-10-02 15:45 1 Brokinds IF P 09/10 Svart - BK Vingen P 10/11 Skärblacka Sporthall
Omgång 2
2021-10-02 12:30 2 Borensberg IBC P10/11 Orange - IBF Norrköping P 09 Hällaskolan
2021-10-02 13:15 2 IBK Mantorp P 09-11 - Svärtinge SK Blå Hällaskolan
2021-10-02 14:00 2 Borensberg IBC P10/11 Orange - Svärtinge SK Blå Hällaskolan
2021-10-02 14:45 2 IBF Norrköping P 09 - IBK Mantorp P 09-11 Hällaskolan
2021-10-02 15:30 2 Svärtinge SK Blå - IBF Norrköping P 09 Hällaskolan
2021-10-02 16:15 2 IBK Mantorp P 09-11 - Borensberg IBC P10/11 Orange Hällaskolan
Omgång 3
2021-10-24 12:30 3 Borensberg IBC P10/11 Svart - Borensberg IBC P10/11 Orange Hällaskolan
2021-10-24 13:15 3 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Hällaskolan
2021-10-24 14:00 3 Borensberg IBC P10/11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Hällaskolan
2021-10-24 14:45 3 Borensberg IBC P10/11 Orange - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Hällaskolan
2021-10-24 15:30 3 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Borensberg IBC P10/11 Orange Hällaskolan
2021-10-24 16:15 3 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Borensberg IBC P10/11 Svart Hällaskolan
Omgång 4
2021-10-24 10:00 4 Brokinds IF P 09/10 Svart - BK Vingen P 10/11 Brokindshallen
2021-10-24 10:45 4 Ekängens IF P10/11 Vit - IBF Norrköping P 09 Brokindshallen
2021-10-24 11:45 4 Brokinds IF P 09/10 Svart - IBF Norrköping P 09 Brokindshallen
2021-10-24 12:30 4 BK Vingen P 10/11 - Ekängens IF P10/11 Vit Brokindshallen
2021-10-24 13:30 4 IBF Norrköping P 09 - BK Vingen P 10/11 Brokindshallen
2021-10-24 14:15 4 Ekängens IF P10/11 Vit - Brokinds IF P 09/10 Svart Brokindshallen
Omgång 5
2021-11-14 14:15 5 Ekängens IF P10/11 Vit - Borensberg IBC P10/11 Orange Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-14 15:00 5 IBK Mantorp P 09-11 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-14 15:45 5 Ekängens IF P10/11 Vit - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-14 16:30 5 Borensberg IBC P10/11 Orange - IBK Mantorp P 09-11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-14 17:15 5 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Borensberg IBC P10/11 Orange Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-14 18:00 5 IBK Mantorp P 09-11 - Ekängens IF P10/11 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 6
2021-11-13 09:00 6 IBF Norrköping P 09 - BK Vingen P 10/11 Borgsmohallen
2021-11-13 09:45 6 Svärtinge SK Blå - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Borgsmohallen
2021-11-13 10:30 6 IBF Norrköping P 09 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Borgsmohallen
2021-11-13 11:15 6 BK Vingen P 10/11 - Svärtinge SK Blå Borgsmohallen
2021-11-13 12:00 6 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - BK Vingen P 10/11 Borgsmohallen
2021-11-13 12:45 6 Svärtinge SK Blå - IBF Norrköping P 09 Borgsmohallen
Omgång 7
2021-12-05 09:30 7 IBK Mantorp P 09-11 - Borensberg IBC P10/11 Svart Klämmetorpshallen
2021-12-05 10:15 7 Brokinds IF P 09/10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Klämmetorpshallen
2021-12-05 11:00 7 IBK Mantorp P 09-11 - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Klämmetorpshallen
2021-12-05 11:45 7 Borensberg IBC P10/11 Svart - Brokinds IF P 09/10 Svart Klämmetorpshallen
2021-12-05 12:30 7 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Borensberg IBC P10/11 Svart Klämmetorpshallen
2021-12-05 13:15 7 Brokinds IF P 09/10 Svart - IBK Mantorp P 09-11 Klämmetorpshallen
Omgång 8
2021-12-05 10:00 8 Svärtinge SK Blå - Ekängens IF P10/11 Vit Billbäcks Arena
2021-12-05 10:45 8 IBF Norrköping P 09 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Billbäcks Arena
2021-12-05 11:30 8 Svärtinge SK Blå - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Billbäcks Arena
2021-12-05 12:15 8 Ekängens IF P10/11 Vit - IBF Norrköping P 09 Billbäcks Arena
2021-12-05 13:00 8 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Ekängens IF P10/11 Vit Billbäcks Arena
2021-12-05 13:45 8 IBF Norrköping P 09 - Svärtinge SK Blå Billbäcks Arena
Omgång 9
2022-01-09 10:00 9 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - BK Vingen P 10/11 Motala Sporthall
2022-01-09 10:45 9 Borensberg IBC P10/11 Orange - Brokinds IF P 09/10 Svart Motala Sporthall
2022-01-09 11:30 9 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Brokinds IF P 09/10 Svart Motala Sporthall
2022-01-09 12:15 9 BK Vingen P 10/11 - Borensberg IBC P10/11 Orange Motala Sporthall
2022-01-09 13:00 9 Brokinds IF P 09/10 Svart - BK Vingen P 10/11 Motala Sporthall
2022-01-09 13:45 9 Borensberg IBC P10/11 Orange - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Motala Sporthall
Omgång 10
2022-01-09 14:15 10 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Borensberg IBC P10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-09 15:00 10 Ekängens IF P10/11 Vit - IBF Norrköping P 09 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-09 15:45 10 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - IBF Norrköping P 09 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-09 16:30 10 Borensberg IBC P10/11 Svart - Ekängens IF P10/11 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-09 17:15 10 IBF Norrköping P 09 - Borensberg IBC P10/11 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-09 18:00 10 Ekängens IF P10/11 Vit - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 11
2022-01-29 12:00 11 BK Vingen P 10/11 - IBK Mantorp P 09-11 Skärblacka Sporthall
2022-01-29 12:45 11 Borensberg IBC P10/11 Svart - Svärtinge SK Blå Skärblacka Sporthall
2022-01-29 13:30 11 BK Vingen P 10/11 - Svärtinge SK Blå Skärblacka Sporthall
2022-01-29 14:15 11 IBK Mantorp P 09-11 - Borensberg IBC P10/11 Svart Skärblacka Sporthall
2022-01-29 15:00 11 Svärtinge SK Blå - IBK Mantorp P 09-11 Skärblacka Sporthall
2022-01-29 15:45 11 Borensberg IBC P10/11 Svart - BK Vingen P 10/11 Skärblacka Sporthall
Omgång 12
2022-01-29 15:00 12 Borensberg IBC P10/11 Orange - Brokinds IF P 09/10 Svart Hällaskolan
2022-01-29 15:45 12 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Hällaskolan
2022-01-29 16:30 12 Borensberg IBC P10/11 Orange - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Hällaskolan
2022-01-29 17:15 12 Brokinds IF P 09/10 Svart - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Hällaskolan
2022-01-29 18:00 12 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Brokinds IF P 09/10 Svart Hällaskolan
2022-01-29 18:45 12 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Borensberg IBC P10/11 Orange Hällaskolan
Omgång 13
2022-02-19 15:00 13 Borensberg IBC P10/11 Svart - IBF Norrköping P 09 Hällaskolan
2022-02-19 15:45 13 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - IBK Mantorp P 09-11 Hällaskolan
2022-02-19 16:30 13 Borensberg IBC P10/11 Svart - IBK Mantorp P 09-11 Hällaskolan
2022-02-19 17:15 13 IBF Norrköping P 09 - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Hällaskolan
2022-02-19 18:00 13 IBK Mantorp P 09-11 - IBF Norrköping P 09 Hällaskolan
2022-02-19 18:45 13 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - Borensberg IBC P10/11 Svart Hällaskolan
Omgång 14
2022-02-20 10:00 14 Brokinds IF P 09/10 Svart - Ekängens IF P10/11 Vit Brokindshallen
2022-02-20 10:45 14 Svärtinge SK Blå - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Brokindshallen
2022-02-20 11:45 14 Brokinds IF P 09/10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Brokindshallen
2022-02-20 12:30 14 Ekängens IF P10/11 Vit - Svärtinge SK Blå Brokindshallen
2022-02-20 13:30 14 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Ekängens IF P10/11 Vit Brokindshallen
2022-02-20 14:15 14 Svärtinge SK Blå - Brokinds IF P 09/10 Svart Brokindshallen
Omgång 15
2022-03-13 09:30 15 Ekängens IF P10/11 Vit - Borensberg IBC P10/11 Orange Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-13 10:15 15 BK Vingen P 10/11 - IBK Mantorp P 09-11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-13 11:00 15 Ekängens IF P10/11 Vit - IBK Mantorp P 09-11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-13 11:45 15 Borensberg IBC P10/11 Orange - BK Vingen P 10/11 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-13 12:30 15 IBK Mantorp P 09-11 - Borensberg IBC P10/11 Orange Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-13 13:15 15 BK Vingen P 10/11 - Ekängens IF P10/11 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 16
2022-03-13 10:00 16 IBF Norrköping P 09 - Borensberg IBC P10/11 Svart Borgsmohallen
2022-03-13 10:45 16 Brokinds IF P 09/10 Svart - Svärtinge SK Blå Borgsmohallen
2022-03-13 11:30 16 IBF Norrköping P 09 - Svärtinge SK Blå Borgsmohallen
2022-03-13 12:15 16 Borensberg IBC P10/11 Svart - Brokinds IF P 09/10 Svart Borgsmohallen
2022-03-13 13:00 16 Svärtinge SK Blå - Borensberg IBC P10/11 Svart Borgsmohallen
2022-03-13 13:45 16 Brokinds IF P 09/10 Svart - IBF Norrköping P 09 Borgsmohallen
Omgång 17
2022-03-27 13:00 17 IBK Mantorp P 09-11 - Brokinds IF P 09/10 Svart Klämmetorpshallen
2022-03-27 13:45 17 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - BK Vingen P 10/11 Klämmetorpshallen
2022-03-27 14:45 17 IBK Mantorp P 09-11 - BK Vingen P 10/11 Klämmetorpshallen
2022-03-27 15:30 17 Brokinds IF P 09/10 Svart - Solfjäderstaden IBK P 10 Blå Klämmetorpshallen
2022-03-27 16:30 17 BK Vingen P 10/11 - Brokinds IF P 09/10 Svart Klämmetorpshallen
2022-03-27 17:15 17 Solfjäderstaden IBK P 10 Blå - IBK Mantorp P 09-11 Klämmetorpshallen
Omgång 18
2022-03-27 10:00 18 Svärtinge SK Blå - Borensberg IBC P10/11 Orange Billbäcks Arena
2022-03-27 10:45 18 Borensberg IBC P10/11 Svart - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Billbäcks Arena
2022-03-27 11:30 18 Svärtinge SK Blå - Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart Billbäcks Arena
2022-03-27 12:15 18 Borensberg IBC P10/11 Orange - Borensberg IBC P10/11 Svart Billbäcks Arena
2022-03-27 13:00 18 Linköping IBK Ungdom P 10/11:02 Svart - Borensberg IBC P10/11 Orange Billbäcks Arena
2022-03-27 13:45 18 Borensberg IBC P10/11 Svart - Svärtinge SK Blå Billbäcks Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis