Spelprogram - Pojkar Blå Klass B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK P 10 Svart Daniel Nilsson ltdank3@gmail.com 0768545632 Gul, Svart, Svart
Brokinds IF P 09/10 Blå Johan Erichsen erichsen.johan@gmail.com 0733-414715 Vit/Blå/Blå
Ekängens IF P10/11 Blå Jonas Pettersson jonas.h.pettersson@gmail.com Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Hjulsbro IK Blå (Grå) Gunilla Schylander Lindh.schylander@hotmail.com 0733348180 Blå/Vit/Vit
IBK Mantorp P 09-11 Tobias Nygren tobias.nygren@outlook.com 0733529972 Rött/Svart/Svart
KFUM Norrköping IBF P 09/10 Gilbert Halling Gilbert_halling@hotmail.com 070-284 09 88 Vit/Blå/vit
Ledberg IBF P 10 Vit Emil Selse emil@selse.se 0725036998 Grön-vit, Vit, Vit
Linghems SK P 10 Grön Lizette Höijer Lizette.hoijer@hotmail.com 0768660809 Grön, Svart, Svart
Linghems SK P 10 Svart Lizette Höijer Lizette.hoijer@hotmail.com 0768660809 Grön, Svart, Svart
Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Johan Hennings johan.hennings@csn.se 076-8336472 Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-10 13:30 1 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Hjulsbro IK Blå (Grå) Bråvallahallen
2021-10-10 15:00 1 Bergs IK P 10 Svart - Hjulsbro IK Blå (Grå) Bråvallahallen
2021-10-10 16:30 1 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Bergs IK P 10 Svart Bråvallahallen
Omgång 2
2021-10-10 10:00 2 Brokinds IF P 09/10 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Brokindshallen
2021-10-10 10:45 2 Linghems SK P 10 Svart - Ekängens IF P10/11 Blå Brokindshallen
2021-10-10 11:45 2 Brokinds IF P 09/10 Blå - Ekängens IF P10/11 Blå Brokindshallen
2021-10-10 12:30 2 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Linghems SK P 10 Svart Brokindshallen
2021-10-10 13:30 2 Ekängens IF P10/11 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Brokindshallen
2021-10-10 14:15 2 Linghems SK P 10 Svart - Brokinds IF P 09/10 Blå Brokindshallen
Omgång 3
2021-10-24 09:30 3 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Brokinds IF P 09/10 Blå Wahlbeckshallen A
2021-10-24 10:15 3 Ledberg IBF P 10 Vit - KFUM Norrköping IBF P 09/10 Wahlbeckshallen A
2021-10-24 11:15 3 Hjulsbro IK Blå (Grå) - KFUM Norrköping IBF P 09/10 Wahlbeckshallen A
2021-10-24 12:00 3 Brokinds IF P 09/10 Blå - Ledberg IBF P 10 Vit Wahlbeckshallen A
2021-10-24 13:00 3 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Brokinds IF P 09/10 Blå Wahlbeckshallen A
2021-10-24 13:45 3 Ledberg IBF P 10 Vit - Hjulsbro IK Blå (Grå) Wahlbeckshallen A
Omgång 4
2021-10-24 14:00 4 Linghems SK P 10 Grön - Bergs IK P 10 Svart Himnahallen
2021-10-24 15:30 4 Bergs IK P 10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Himnahallen
2021-10-24 17:00 4 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Linghems SK P 10 Grön Himnahallen
Omgång 5
2021-11-13 14:15 5 Bergs IK P 10 Svart - Brokinds IF P 09/10 Blå Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 15:00 5 Ekängens IF P10/11 Blå - Ledberg IBF P 10 Vit Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 16:00 5 Bergs IK P 10 Svart - Ledberg IBF P 10 Vit Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 16:45 5 Brokinds IF P 09/10 Blå - Ekängens IF P10/11 Blå Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 17:45 5 Ledberg IBF P 10 Vit - Brokinds IF P 09/10 Blå Ljungsbro Sporthall
2021-11-13 18:30 5 Ekängens IF P10/11 Blå - Bergs IK P 10 Svart Ljungsbro Sporthall
Omgång 6
2021-11-14 09:30 6 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - KFUM Norrköping IBF P 09/10 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-14 10:15 6 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linghems SK P 10 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-14 11:00 6 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Linghems SK P 10 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-14 11:45 6 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Hjulsbro IK Blå (Grå) Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-14 12:30 6 Linghems SK P 10 Grön - KFUM Norrköping IBF P 09/10 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-14 13:15 6 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 7
2021-11-28 14:00 7 Linghems SK P 10 Svart - KFUM Norrköping IBF P 09/10 Himnahallen
2021-11-28 14:45 7 Ledberg IBF P 10 Vit - Bergs IK P 10 Svart Himnahallen
2021-11-28 15:30 7 Linghems SK P 10 Svart - Bergs IK P 10 Svart Himnahallen
2021-11-28 16:15 7 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Ledberg IBF P 10 Vit Himnahallen
2021-11-28 17:00 7 Bergs IK P 10 Svart - KFUM Norrköping IBF P 09/10 Himnahallen
2021-11-28 17:45 7 Ledberg IBF P 10 Vit - Linghems SK P 10 Svart Himnahallen
Omgång 8
2021-11-28 13:00 8 Ekängens IF P10/11 Blå - Brokinds IF P 09/10 Blå Kärnahallen
2021-11-28 13:45 8 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Kärnahallen
2021-11-28 14:30 8 Ekängens IF P10/11 Blå - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Kärnahallen
2021-11-28 15:15 8 Brokinds IF P 09/10 Blå - Hjulsbro IK Blå (Grå) Kärnahallen
2021-11-28 16:00 8 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Brokinds IF P 09/10 Blå Kärnahallen
2021-11-28 16:45 8 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Ekängens IF P10/11 Blå Kärnahallen
Omgång 9
2021-12-19 13:30 9 Ledberg IBF P 10 Vit - Linghems SK P 10 Grön Kärnahallen
2021-12-19 14:15 9 Ekängens IF P10/11 Blå - Brokinds IF P 09/10 Blå Kärnahallen
2021-12-19 15:00 9 Ledberg IBF P 10 Vit - Brokinds IF P 09/10 Blå Kärnahallen
2021-12-19 15:45 9 Linghems SK P 10 Grön - Ekängens IF P10/11 Blå Kärnahallen
2021-12-19 16:30 9 Brokinds IF P 09/10 Blå - Linghems SK P 10 Grön Kärnahallen
2021-12-19 17:15 9 Ekängens IF P10/11 Blå - Ledberg IBF P 10 Vit Kärnahallen
Omgång 10
2021-12-18 14:00 10 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Brokinds IF P 09/10 Blå Bråvallahallen
2021-12-18 14:45 10 Bergs IK P 10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Bråvallahallen
2021-12-18 15:30 10 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Bråvallahallen
2021-12-18 16:15 10 Brokinds IF P 09/10 Blå - Bergs IK P 10 Svart Bråvallahallen
2021-12-18 17:00 10 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Brokinds IF P 09/10 Blå Bråvallahallen
2021-12-18 17:45 10 Bergs IK P 10 Svart - KFUM Norrköping IBF P 09/10 Bråvallahallen
Omgång 11
2022-01-16 10:00 11 Brokinds IF P 09/10 Blå - Linghems SK P 10 Grön Brokindshallen
2022-01-16 10:45 11 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Ledberg IBF P 10 Vit Brokindshallen
2022-01-16 11:45 11 Brokinds IF P 09/10 Blå - Ledberg IBF P 10 Vit Brokindshallen
2022-01-16 12:30 11 Linghems SK P 10 Grön - KFUM Norrköping IBF P 09/10 Brokindshallen
2022-01-16 13:30 11 Ledberg IBF P 10 Vit - Linghems SK P 10 Grön Brokindshallen
2022-01-16 14:15 11 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Brokinds IF P 09/10 Blå Brokindshallen
Omgång 12
2022-01-16 09:30 12 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Bergs IK P 10 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-16 10:15 12 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Ekängens IF P10/11 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-16 11:00 12 Hjulsbro IK Blå (Grå) - Ekängens IF P10/11 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-16 11:45 12 Bergs IK P 10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-16 12:30 12 Ekängens IF P10/11 Blå - Bergs IK P 10 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-01-16 13:15 12 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Hjulsbro IK Blå (Grå) Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 13
2022-02-06 14:00 13 Linghems SK P 10 Grön - Brokinds IF P 09/10 Blå Himnahallen
2022-02-06 14:45 13 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Ekängens IF P10/11 Blå Himnahallen
2022-02-06 15:30 13 Linghems SK P 10 Grön - Ekängens IF P10/11 Blå Himnahallen
2022-02-06 16:15 13 Brokinds IF P 09/10 Blå - KFUM Norrköping IBF P 09/10 Himnahallen
2022-02-06 17:00 13 Ekängens IF P10/11 Blå - Brokinds IF P 09/10 Blå Himnahallen
2022-02-06 17:45 13 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Linghems SK P 10 Grön Himnahallen
Omgång 14
2022-02-06 09:30 14 Bergs IK P 10 Svart - IBK Mantorp P 09-11 Wahlbeckshallen A
2022-02-06 10:15 14 Ledberg IBF P 10 Vit - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Wahlbeckshallen A
2022-02-06 11:00 14 Bergs IK P 10 Svart - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Wahlbeckshallen A
2022-02-06 11:45 14 IBK Mantorp P 09-11 - Ledberg IBF P 10 Vit Wahlbeckshallen A
2022-02-06 12:30 14 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - IBK Mantorp P 09-11 Wahlbeckshallen A
2022-02-06 13:15 14 Ledberg IBF P 10 Vit - Bergs IK P 10 Svart Wahlbeckshallen A
Omgång 15
2022-03-20 09:30 15 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Ledberg IBF P 10 Vit Folkungahallen
2022-03-20 10:15 15 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Brokinds IF P 09/10 Blå Folkungahallen
2022-03-20 11:00 15 Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 - Brokinds IF P 09/10 Blå Folkungahallen
2022-03-20 11:45 15 Ledberg IBF P 10 Vit - KFUM Norrköping IBF P 09/10 Folkungahallen
2022-03-20 12:30 15 Brokinds IF P 09/10 Blå - Ledberg IBF P 10 Vit Folkungahallen
2022-03-20 13:15 15 KFUM Norrköping IBF P 09/10 - Linköping IBK Ungdom P 09/10:92 Folkungahallen
Omgång 16
2022-03-13 14:00 16 Linghems SK P 10 Svart - Brokinds IF P 09/10 Blå Himnahallen
2022-03-13 14:45 16 IBK Mantorp P 09-11 - Ekängens IF P10/11 Blå Himnahallen
2022-03-13 15:30 16 Linghems SK P 10 Svart - Ekängens IF P10/11 Blå Himnahallen
2022-03-13 16:15 16 Brokinds IF P 09/10 Blå - IBK Mantorp P 09-11 Himnahallen
2022-03-13 17:00 16 Ekängens IF P10/11 Blå - Brokinds IF P 09/10 Blå Himnahallen
2022-03-13 17:45 16 IBK Mantorp P 09-11 - Linghems SK P 10 Svart Himnahallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis