Spelprogram - Pantamera Pojkar blå 2Ö

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Almunge IK P10/11 Röd Röd/Gul, Svart, Svart
Alunda IBF P10 Sofia Gustafsson sofiagustavsson@hotmail.com 0703-404618 Blå/Svart/Svart
Björklinge BK P10 Erik Naess Svart/Svart/Svart
Bälinge IF P10 Svart Hannes Öhman hannes@storvretaibk.se 0735191414 Gul/Svart/Svart
Frötuna IBF P 10 Röd, Marinblå, Röd
IBK Östhammar P09/10 Petra Johansson petrajohansson1985@hotmail.com 0723007961 Svart tröja/Svarta shorts/Svarta strumpor
IFK Dannemora/Ö Marie Johansson mariejohansson_80@hotmail.com 073-9714066 Vit, Blå, Vit
IK Sirius FBC P09 Blå Blå/Svart, svart, svart
Midas IBK P10 Röd, Svart, Svart
Stenhagens KK P09/10 Svart Röd, Svart, Svart
Storvreta IBK P10 Stefan Jirhede jirhede@hotmail.com 070-5466451 Röd, Svart, Röd
Vaksala SK P10 Gul Ludwig Eriksson ludwig.eriksson@gmail.com Svart/Gul/Svart/Gul
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-16 18:15 1 Alunda IBF P10 - Storvreta IBK P10 Christian Brundin, Jouni Myller Olandshallen
2020-10-17 10:10 1 Björklinge BK P10 - Midas IBK P10 Trotte Gäreskog, Markus Lundquist Björklinge Sporthall
2020-10-17 10:30 1 Frötuna IBF P 10 - IFK Dannemora/Ö Emil Boman, Edvin Bretz Sävja Sporthall
2020-10-17 15:25 1 Almunge IK P10/11 Röd - Vaksala SK P10 Gul Tony Sundström, Anton Ceder Almunge Sporthall
2020-10-18 10:50 1 Bälinge IF P10 Svart - IK Sirius FBC P09 Blå Isak Sterneborg, Thomas Lundqvist IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 2
2 Storvreta IBK P10 - Almunge IK P10/11 Röd Ärentunaskolan
2 IBK Östhammar P09/10 - Bälinge IF P10 Svart Frösåkersskolan
2020-10-22 18:30 2 Midas IBK P10 - Alunda IBF P10 Ej offentliggjord, Anton Flood Hallstaviks Sporthall
2020-10-24 2 IFK Dannemora/Ö - Björklinge BK P10 Österby Sim o Sporthall
2020-10-25 2 Stenhagens KK P09/10 Svart - Vaksala SK P10 Gul Jan-Olov Cederholm, Edvin Stenerhag Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 3
2020-11-07 12:00 3 Vaksala SK P10 Gul - IK Sirius FBC P09 Blå IFU Arena - Upplands Energi
2020-11-07 13:40 3 Almunge IK P10/11 Röd - Stenhagens KK P09/10 Svart Almunge Sporthall
2020-11-07 13:50 3 Alunda IBF P10 - IFK Dannemora/Ö Olandshallen
2020-11-08 3 Storvreta IBK P10 - Midas IBK P10 Ärentunaskolan
2020-11-08 08:30 3 Bälinge IF P10 Svart - Frötuna IBF P 10 Rebecka Emanuelsson, Ej offentliggjord IFU Arena – DHinox
Omgång 4
2020-11-12 4 Midas IBK P10 - Almunge IK P10/11 Röd Ej offentliggjord, Markus Lundquist Hallstaviks Sporthall
2020-11-13 18:00 4 IBK Östhammar P09/10 - Vaksala SK P10 Gul Frösåkersskolan
2020-11-14 11:00 4 IFK Dannemora/Ö - Storvreta IBK P10 Österby Sim o Sporthall
2020-11-15 15:30 4 IK Sirius FBC P09 Blå - Stenhagens KK P09/10 Svart IFU Arena B - Turbo Sport
2020-11-15 17:50 4 Bälinge IF P10 Svart - Björklinge BK P10 IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 5
2020-11-21 11:30 5 Alunda IBF P10 - Bälinge IF P10 Svart Olandshallen
2020-11-21 12:00 5 Midas IBK P10 - IFK Dannemora/Ö Hallstaviks Sporthall
2020-11-21 13:40 5 Almunge IK P10/11 Röd - IK Sirius FBC P09 Blå Almunge Sporthall
2020-11-22 09:40 5 Vaksala SK P10 Gul - Frötuna IBF P 10 IFU Arena – DHinox
2020-11-22 13:40 5 Stenhagens KK P09/10 Svart - IBK Östhammar P09/10 Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 6
2020-11-28 09:00 6 Frötuna IBF P 10 - Stenhagens KK P09/10 Svart Sävja Sporthall
2020-11-28 09:00 6 Björklinge BK P10 - Vaksala SK P10 Gul Björklinge Sporthall
2020-11-28 10:00 6 IFK Dannemora/Ö - Almunge IK P10/11 Röd Österby Sim o Sporthall
2020-11-28 10:00 6 IBK Östhammar P09/10 - IK Sirius FBC P09 Blå Frösåkersskolan
2020-11-29 09:00 6 Bälinge IF P10 Svart - Storvreta IBK P10 IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 7
2020-12-05 7 Midas IBK P10 - Bälinge IF P10 Svart Hallstaviks Sporthall
2020-12-05 13:50 7 Almunge IK P10/11 Röd - IBK Östhammar P09/10 Almunge Sporthall
2020-12-05 15:30 7 Vaksala SK P10 Gul - Alunda IBF P10 IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-06 12:30 7 Stenhagens KK P09/10 Svart - Björklinge BK P10 Stenhagenskolans Sporthall
2020-12-06 19:00 7 IK Sirius FBC P09 Blå - Frötuna IBF P 10 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 8
2020-12-12 10:10 8 Björklinge BK P10 - IK Sirius FBC P09 Blå Björklinge Sporthall
2020-12-12 15:00 8 Frötuna IBF P 10 - IBK Östhammar P09/10 Sävja Sporthall
2020-12-12 15:40 8 Alunda IBF P10 - Stenhagens KK P09/10 Svart Olandshallen
2020-12-13 08:30 8 Vaksala SK P10 Gul - Storvreta IBK P10 IFU Arena - Upplands Energi
2020-12-13 09:40 8 Bälinge IF P10 Svart - IFK Dannemora/Ö IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 9
2021-01-09 10:00 9 IBK Östhammar P09/10 - Björklinge BK P10 Frösåkersskolan
2021-01-09 13:40 9 Almunge IK P10/11 Röd - Frötuna IBF P 10 Almunge Sporthall
2021-01-09 17:50 9 IK Sirius FBC P09 Blå - Alunda IBF P10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-10 12:30 9 Stenhagens KK P09/10 Svart - Storvreta IBK P10 Stenhagenskolans Sporthall
2021-01-14 18:20 9 Midas IBK P10 - Vaksala SK P10 Gul Hallstaviks Sporthall
Omgång 10
2021-01-16 08:30 10 Alunda IBF P10 - IBK Östhammar P09/10 Olandshallen
2021-01-16 13:10 10 Björklinge BK P10 - Frötuna IBF P 10 Björklinge Sporthall
2021-01-16 14:40 10 Storvreta IBK P10 - IK Sirius FBC P09 Blå Ärentunaskolan
2021-01-16 16:40 10 Vaksala SK P10 Gul - IFK Dannemora/Ö IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-17 11:30 10 Stenhagens KK P09/10 Svart - Midas IBK P10 Stenhagenskolans Sporthall
2021-01-17 16:40 10 Bälinge IF P10 Svart - Almunge IK P10/11 Röd IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 11
2021-01-23 11:00 11 IFK Dannemora/Ö - Stenhagens KK P09/10 Svart Österby Sim o Sporthall
2021-01-23 13:15 11 IBK Östhammar P09/10 - Storvreta IBK P10 Frösåkersskolan
2021-01-23 13:40 11 Almunge IK P10/11 Röd - Björklinge BK P10 Almunge Sporthall
2021-01-23 15:00 11 Frötuna IBF P 10 - Alunda IBF P10 Sävja Sporthall
2021-01-24 10:50 11 IK Sirius FBC P09 Blå - Midas IBK P10 IFU Arena – DHinox
Omgång 12
2021-01-26 18:30 12 Midas IBK P10 - IBK Östhammar P09/10 Hallstaviks Sporthall
2021-01-30 09:30 12 Alunda IBF P10 - Björklinge BK P10 Olandshallen
2021-01-30 14:20 12 IK Sirius FBC P09 Blå - IFK Dannemora/Ö IFU Arena A
2021-01-31 13:10 12 Storvreta IBK P10 - Frötuna IBF P 10 Ärentunaskolan
2021-01-31 19:00 12 Vaksala SK P10 Gul - Bälinge IF P10 Svart IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 13
2021-02-06 10:00 13 IBK Östhammar P09/10 - IFK Dannemora/Ö Frösåkersskolan
2021-02-06 10:10 13 Björklinge BK P10 - Storvreta IBK P10 Björklinge Sporthall
2021-02-06 13:40 13 Almunge IK P10/11 Röd - Alunda IBF P10 Almunge Sporthall
2021-02-06 15:00 13 Frötuna IBF P 10 - Midas IBK P10 Sävja Sporthall
2021-02-07 14:20 13 Bälinge IF P10 Svart - Stenhagens KK P09/10 Svart IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 14
2021-02-13 12:00 14 Midas IBK P10 - Björklinge BK P10 Hallstaviks Sporthall
2021-02-13 12:30 14 IFK Dannemora/Ö - Frötuna IBF P 10 Österby Sim o Sporthall
2021-02-14 08:30 14 IK Sirius FBC P09 Blå - Bälinge IF P10 Svart IFU Arena – DHinox
2021-02-14 09:20 14 Storvreta IBK P10 - Alunda IBF P10 Ärentunaskolan
2021-02-14 09:40 14 Vaksala SK P10 Gul - Almunge IK P10/11 Röd IFU Arena – DHinox
Omgång 15
2021-03-06 10:10   Uppskj. 15 Björklinge BK P10 - IFK Dannemora/Ö Björklinge Sporthall
2021-03-06 10:20 15 Alunda IBF P10 - Midas IBK P10 Olandshallen
2021-03-06 13:30   Uppskj. 15 Almunge IK P10/11 Röd - Storvreta IBK P10 Almunge Sporthall
2021-03-06 16:40   Uppskj. 15 Bälinge IF P10 Svart - IBK Östhammar P09/10 IFU Arena B - Turbo Sport
2021-03-06 17:50   Uppskj. 15 Vaksala SK P10 Gul - Stenhagens KK P09/10 Svart IFU Arena – DHinox
Omgång 16
2021-03-13 09:00 16 Frötuna IBF P 10 - Bälinge IF P10 Svart Sävja Sporthall
2021-03-13 11:00 16 IFK Dannemora/Ö - Alunda IBF P10 Österby Sim o Sporthall
2021-03-13 14:10 16 Midas IBK P10 - Storvreta IBK P10 Hallstaviks Sporthall
2021-03-14 10:50 16 IK Sirius FBC P09 Blå - Vaksala SK P10 Gul IFU Arena – DHinox
2021-03-14 12:30 16 Stenhagens KK P09/10 Svart - Almunge IK P10/11 Röd Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 17
2021-03-20 10:10 17 Björklinge BK P10 - Bälinge IF P10 Svart Björklinge Sporthall
2021-03-20 13:10 17 Vaksala SK P10 Gul - IBK Östhammar P09/10 IFU Arena - Upplands Energi
2021-03-20 16:25 17 Almunge IK P10/11 Röd - Midas IBK P10 Almunge Sporthall
2021-03-21 11:50 17 Storvreta IBK P10 - IFK Dannemora/Ö Storvreta IBK Sporthall
2021-03-21 12:30 17 Stenhagens KK P09/10 Svart - IK Sirius FBC P09 Blå Stenhagenskolans Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis