Spelprogram - Newbody Pojk Serie G

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P11 Grön Björn Samuelsson bjorn.samuelsson@aleibf.se 070-420 81 42 Marinblå/Marinblå/Marinblå
FBC Lerum P11 Röd Niklas Oxelstrand niklas@oxelstrand.se 0723-728681 Röd/Röd/Vit
FBC Partille P11 Vit Martin Lansler martin.lansler@gmail.com 0703109928 Svart/Svart/Svart
Floda IBK P11 Röd Patrik Ek post@patrikek.se Vit/Vit/Vit
Floda IBK P11 Vit Patrik Ek post@patrikek.se Vit/Vit/Vit
Frölunda IBK P11 Maria Gunnesson mariagunnesson@hotmail.com 0735117013 Grön/Röd/Röda
Hindås IBK P11 Johan Ljungberg johanljungberg_9@hotmail.com 0704664638 Svart, Svart, Svart
IBF Backadalen P11 Jörgen Viklund jorgenmardh@hotmail.com 070-993 60 62 Röd/Röd/Röd
IBK Kungälv P11 Blå Joacim Olsson joacim.olsson@ibkkungalv.se 0708987700 Vit/Svart/Svart
IK Zenith P11 Svart Johan Myhr johan.myhr@gmail.com 0706159618 Grön/Vit/Grön
IK Zenith P11 Vit Johan Myhr johan.myhr@gmail.com 0706159618 Grön/Vit/Grön
Landvetter IBK P11 Vit Matthias Johansson matthias_johansson@hotmail.com 0708163542 Vit/blå-randig/Svart/Svart
Lindome IBK P11 Grön Dennis Knutsson dennis.knutsson@outlook.com Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P11 Vit Gustav Kjellsson gustav.kjellsson81@gmail.com Turkosblå, Svart, Turkosblå
Mölndals IBF P11 Patrik Olsson patrik_5@hotmail.com 0734379732 Röd/Svart/Svart
Skår IBK P10/11 Markus Sande markus.sande@gmail.com Rosa/Svart/Rosa
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-03 10:00 1 Mölndals IBF P11 - IK Zenith P11 Svart Simon Hulten, Isak Lundström Aktiviteten A-Hall
2020-10-03 10:20 1 Ale IBF P11 Grön - Floda IBK P11 Vit Wilma Nielsen, Tilda Ranebjörk Ale Kulturrum
2020-10-03 11:00 1 FBC Partille P11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Vit Tilde Engquist, Douglas Fredriksson Qvisthallen
2020-10-04 09:30 1 Frölunda IBK P11 - Lindome IBK P11 Grön Erfan Ghorbani, Mohsen Karimi Flatåsskolan
2020-10-04 10:00 1 IBF Backadalen P11 - Landvetter IBK P11 Vit Ludvig Granath, Sebastian Henriksen Tuve Sporthall
2020-10-04 11:40 1 Floda IBK P11 Röd - Hindås IBK P11 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Nova Floda Sportcenter
2020-10-04 14:00 1 FBC Lerum P11 Röd - IK Zenith P11 Vit Karl Dahlsjö, Gustav Biveby Rydsbergshallen
2020-10-04 18:00 1 Skår IBK P10/11 - IBK Kungälv P11 Blå Skepplanda Idrottshall
Omgång 2
2020-10-10 11:00 2 Mölndals IBF P11 - FBC Lerum P11 Röd Tim Berger, Casper Wohlers Aktiviteten A-Hall
2020-10-10 11:15 2 Hindås IBK P11 - Ale IBF P11 Grön Milan Siljegovic, Milan Siljegovic Hindås Idrottshall
2020-10-10 11:30 2 Lindome IBK P11 Grön - IK Zenith P11 Svart Erik Hjelmström, Noel Sager Almåshallen A
2020-10-10 13:15 2 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Floda IBK P11 Röd Anton Pålsson, Elliot Södergren Askims Sporthall
2020-10-11 09:00 2 Landvetter IBK P11 Vit - FBC Partille P11 Vit Tindra Stigevall, Clara Bergström Pinntorps Idrottshall
2020-10-11 14:00 2 IBK Kungälv P11 Blå - Frölunda IBK P11 Alexander Frej Nolberg, Molly Larsson Munkegärdehallen
2020-10-11 18:00 2 Skår IBK P10/11 - IBF Backadalen P11 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Skepplanda Idrottshall
Omgång 3
2020-10-17 09:45 3 Lindome IBK P11 Grön - FBC Lerum P11 Röd Emma Kjellander, Casper Wohlers Almåshallen A
2020-10-18 09:00 3 IK Zenith P11 Svart - IBK Kungälv P11 Blå Albin Durvik, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2020-10-18 10:20 3 Floda IBK P11 Vit - Hindås IBK P11 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Nova Floda Sportcenter
2020-10-18 10:30 3 Frölunda IBK P11 - IBF Backadalen P11 Enayat Hasani, Mohsen Karimi Flatåsskolan
2020-10-18 11:20 3 Floda IBK P11 Röd - Landvetter IBK P11 Vit Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Nova Floda Sportcenter
2020-10-18 12:20 3 Ale IBF P11 Grön - Lindås Rasta IBK P11 Vit , Alice Sundelid Ale Kulturrum
2020-10-18 15:30 3 FBC Partille P11 Vit - Skår IBK P10/11 Rikard Petrusson, Tobias Undeland Partillebohallen
Omgång 4
2020-11-08 4 Mölndals IBF P11 - IK Zenith P11 Vit Aktiviteten A-Hall
2020-11-08 4 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Floda IBK P11 Vit Salming Arena
2020-11-08 4 Landvetter IBK P11 Vit - Ale IBF P11 Grön Pinntorps Idrottshall
2020-11-08 4 IBK Kungälv P11 Blå - FBC Lerum P11 Röd Munkegärdehallen
2020-11-08 4 Skår IBK P10/11 - Floda IBK P11 Röd Skepplanda Idrottshall
2020-11-08 4 IBF Backadalen P11 - IK Zenith P11 Svart Tuve Sporthall
2020-11-08 4 Frölunda IBK P11 - FBC Partille P11 Vit Flatåsskolan
Omgång 5
5 FBC Lerum P11 Röd - IBF Backadalen P11 Rydsbergshallen
2020-11-21 00:00 5 Ale IBF P11 Grön - Skår IBK P10/11 Ale Kulturrum
2020-11-21 11:00 5 IK Zenith P11 Vit - Lindome IBK P11 Grön Lundbystrand 2
2020-11-21 11:10 5 Floda IBK P11 Vit - Landvetter IBK P11 Vit Nova Floda Sportcenter
2020-11-21 12:00 5 IK Zenith P11 Svart - FBC Partille P11 Vit Lundbystrand 2
2020-11-21 12:10 5 Floda IBK P11 Röd - Frölunda IBK P11 Nova Floda Sportcenter
2020-11-21 12:45 5 Hindås IBK P11 - Lindås Rasta IBK P11 Vit Hindås Idrottshall
Omgång 6
2020-11-28 10:00 6 Landvetter IBK P11 Vit - Hindås IBK P11 Pinntorps Idrottshall
2020-11-28 10:00 6 FBC Partille P11 Vit - FBC Lerum P11 Röd Qvisthallen
2020-11-28 12:40 6 Lindome IBK P11 Grön - Mölndals IBF P11 Almåshallen B
2020-11-29 11:00 6 IK Zenith P11 Svart - Floda IBK P11 Röd Björlanda Idrottshall
2020-11-29 11:30 6 Frölunda IBK P11 - Ale IBF P11 Grön Flatåsskolan
2020-11-29 14:00 6 IBK Kungälv P11 Blå - IK Zenith P11 Vit Munkegärdehallen
2020-11-29 18:00 6 Skår IBK P10/11 - Floda IBK P11 Vit Skepplanda Idrottshall
Omgång 7
2020-12-05 09:00 7 Mölndals IBF P11 - IBK Kungälv P11 Blå Aktiviteten A-Hall
2020-12-05 11:15 7 Hindås IBK P11 - Skår IBK P10/11 Hindås Idrottshall
2020-12-05 12:00 7 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Landvetter IBK P11 Vit Salming Arena
2020-12-06 10:00 7 IK Zenith P11 Vit - IBF Backadalen P11 Björlanda Idrottshall
2020-12-06 11:00 7 FBC Lerum P11 Röd - Floda IBK P11 Röd Rydsbergshallen
2020-12-06 11:20 7 Ale IBF P11 Grön - IK Zenith P11 Svart Kronan Älvängen
2020-12-06 14:20 7 Floda IBK P11 Vit - Frölunda IBK P11 Nova Floda Sportcenter
Omgång 8
2020-12-19 10:00 8 FBC Partille P11 Vit - IK Zenith P11 Vit Qvisthallen
2020-12-20 09:00 8 IK Zenith P11 Svart - Floda IBK P11 Vit Björlanda Idrottshall
2020-12-20 09:00 8 FBC Lerum P11 Röd - Ale IBF P11 Grön Rydsbergshallen
2020-12-20 10:30 8 Frölunda IBK P11 - Hindås IBK P11 Flatåsskolan
2020-12-20 12:40 8 IBF Backadalen P11 - Mölndals IBF P11 Tuve Sporthall
2020-12-20 13:00 8 IBK Kungälv P11 Blå - Lindome IBK P11 Grön Munkegärdehallen
2020-12-20 18:00 8 Skår IBK P10/11 - Lindås Rasta IBK P11 Vit Skepplanda Idrottshall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis