Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bele Barkaby IF IBF (B) Madelaine Klang beleibf.p10@gmail.com 0768080138 Svart
Bromma KFUK-KFUM (B) Blå, Blå, Vit
Danderyds SK IBF (B) Blå, Vit, Vita
Duvbo IK (B) Röd, Röd, Svart
Ekerö IK (B) Blå, Blå, Blå
Hässelby SK IBK (A) Tomas Johansson daludden70@hotmail.com Röd/Svart/Svart
Rotebro IS IBK (B) Mathias Brodd mathiasbrodd@hotmail.com Blå/Blå/Vit
Silverdals IF Stefan Albinsson stefan.albinsson@almaproperty.se 0709786881 Vit/Vit/Vit
Täby FC (C) Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Vit, Vit, Vit
Töjnan IBK (B) Malin Stridh Gul tröja, svarta shorts, svarta strumpor
Vallentuna IBK (C) Jesper Lindau jeppe.lindau@hotmail.com 0709486064 Svart
Väsby AIK (C) Röd, Röd, Vit+Röd
Åkersberga IBF (C) Mikael Frödin mef75@icloud.com 0703259807 Orange/Svart/Orange
Åkersberga IBF (D) Orange, Svart, Orange
Ängby IF (A) Grön, Vit, Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 11:00 1 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (D) Isak Ålenius, Marcus Höök Riddersvik
2020-09-27 09:00 1 Täby FC (C) - Bele Barkaby IF IBF (B) Mattias Thomasson, Mario Mallengren Grindtorpshallen
2020-09-27 09:00 1 Töjnan IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Per Sundvall, Roger Nyström Töjnahallen
2020-09-27 10:00 1 Bromma KFUK-KFUM (B) - Ekerö IK (B) Jesper Sandström, Adam Strömberg Grimstahallen
2020-09-27 12:00 1 Åkersberga IBF (C) - Silverdals IF Anna Mandelstam, Max Hasselrot Skärgårdsstadshallen
2020-09-27 14:00 1 Danderyds SK IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Jonathan Wallén Brobäck, Joel Säve-Söderbergh Mörbyhallen
Omgång 2
2020-10-10 09:30 2 Rotebro IS IBK (B) - Hässelby SK IBK (A) Emmie Helleday, William Tegnér Rotebrohallen (Mikaelskolan)
2020-10-10 11:00 2 Vallentuna IBK (C) - Åkersberga IBF (C) Max Åstrand, Simon Åbom Hammarbackens Sporthall
2020-10-11 09:00 2 Bele Barkaby IF IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM (B) Oliver Hallgren, Agaton Östlund Björkebyhallen
2020-10-11 10:00 2 Ängby IF (A) - Täby FC (C) Ayub Aden, Mattias Thomasson Grimstahallen
2020-10-11 14:00 2 Danderyds SK IBF (B) - Töjnan IBK (B) Mattias Thomasson, Leif Karlsson Mörbyhallen
Omgång 3
2020-10-17 09:00 3 Hässelby SK IBK (A) - Töjnan IBK (B) Thomas Josbrink, Johan Engvall Ärvingehallen
2020-10-17 10:00 3 Ekerö IK (B) - Väsby AIK (C) Emil Pernkrans, Agaton Östlund Mälaröhallen
2020-10-17 16:15 3 Åkersberga IBF (D) - Vallentuna IBK (C) Jakob Iskander, Mimma Spasic Åkersberga Sporthall A
2020-10-18 09:00 3 Täby FC (C) - Silverdals IF Joel Holm, Andreas Theorén Grindtorpshallen
2020-10-18 09:15 3 Åkersberga IBF (C) - Danderyds SK IBF (B) Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Åkersberga Sporthall A
2020-10-18 13:00 3 Bele Barkaby IF IBF (B) - Ängby IF (A) Matilda Jennersjö, Hampus Ljungsäter Björkebyhallen
Omgång 4
2020-10-24 10:00 4 Vallentuna IBK (C) - Täby FC (C) Edvin Johansson, Max Åstrand Hammarbackens Sporthall
2020-10-24 12:00 4 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (C) Matilda Jennersjö, Alice Fritshammar Riddersvik
2020-10-24 13:00 4 Silverdals IF - Bele Barkaby IF IBF (B) Filip Saverstam, Oscar Isacsson Rotebrohallen (Nya)
2020-10-25 10:00 4 Täby FC (D) - Ekerö IK (B) Roger Nyström, Emmie Helleday Grindtorpshallen
2020-10-25 12:00 4 Ängby IF (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Ärvingehallen
2020-10-25 15:00 4 Danderyds SK IBF (B) - Åkersberga IBF (D) Filip Saverstam, Andreas Theorén Mörbyhallen
Omgång 5
5 Ekerö IK (B) - Rotebro IS IBK (B) Tappströms Bollhall
Omgång 6
2020-11-21 10:45 6 Silverdals IF - Bromma KFUK-KFUM (B) Silverdalshallen
2020-11-21 11:00 6 Vallentuna IBK (C) - Ängby IF (A) Hammarbackens Sporthall
2020-11-21 12:00 6 Täby FC (D) - Väsby AIK (C) Grindtorpshallen
2020-11-21 16:30 6 Danderyds SK IBF (B) - Bele Barkaby IF IBF (B) Mörbyhallen
2020-11-22 10:30 6 Töjnan IBK (B) - Ekerö IK (B) Töjnahallen
2020-11-22 15:00 6 Hässelby SK IBK (A) - Täby FC (C) Riddersvik
2020-11-22 15:15 6 Åkersberga IBF (C) - Duvbo IK (B) Skärgårdsstadshallen
Omgång 7
2020-11-28 09:00 7 Duvbo IK (B) - Åkersberga IBF (D) Brotorpshallen
2020-11-28 10:45 7 Silverdals IF - Vallentuna IBK (C) Silverdalshallen
2020-11-28 10:45 7 Väsby AIK (C) - Rotebro IS IBK (B) Väsby skolan
2020-11-28 11:00 7 Bromma KFUK-KFUM (B) - Täby FC (D) Stora Mossen 1
2020-11-29 11:00 7 Ängby IF (A) - Danderyds SK IBF (B) Grimstahallen
2020-11-29 11:00 7 Ekerö IK (B) - Åkersberga IBF (C) Mälaröhallen
2020-11-29 14:45 7 Bele Barkaby IF IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Björkebyhallen
Omgång 8
2020-12-05 13:00 8 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (D) Rotebrohallen (Nya)
2020-12-05 16:15 8 Vallentuna IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM (B) Hammarbackens Sporthall
2020-12-06 10:15 8 Töjnan IBK (B) - Väsby AIK (C) Töjnahallen
2020-12-06 10:15 8 Duvbo IK (B) - Täby FC (C) Löthallen
2020-12-06 12:00 8 Hässelby SK IBK (A) - Ängby IF (A) Hässelbyhallen
2020-12-06 18:15 8 Danderyds SK IBF (B) - Silverdals IF Danderyds Gymnasium
2020-12-19 13:15 8 Åkersberga IBF (D) - Ekerö IK (B) Åkersberga Sporthall A
Omgång 9
2020-12-12 08:30 9 Silverdals IF - Hässelby SK IBK (A) Silverdalshallen
2020-12-12 12:00 9 Täby FC (D) - Töjnan IBK (B) Grindtorpshallen
2020-12-13 11:00 9 Ekerö IK (B) - Täby FC (C) Mälaröhallen
2020-12-13 12:00 9 Bromma KFUK-KFUM (B) - Rotebro IS IBK (B) Grimstahallen
2020-12-13 12:00 9 Bele Barkaby IF IBF (B) - Duvbo IK (B) Björkebyhallen
2020-12-19 11:30 9 Väsby AIK (C) - Åkersberga IBF (C) Väsby skolan
2020-12-19 14:00 9 Vallentuna IBK (C) - Danderyds SK IBF (B) Hammarbackens Sporthall
Omgång 10
2021-01-16 11:15 10 Åkersberga IBF (D) - Väsby AIK (C) Åkersberga Sporthall A
2021-01-16 14:15 10 Ekerö IK (B) - Bele Barkaby IF IBF (B) Tappströms Bollhall
2021-01-16 15:00 10 Hässelby SK IBK (A) - Vallentuna IBK (C) Riddersvik
2021-01-17 10:00 10 Duvbo IK (B) - Ängby IF (A) Löthallen
2021-01-17 10:15 10 Töjnan IBK (B) - Rotebro IS IBK (B) Töjnahallen
2021-01-17 15:00 10 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (D) Skärgårdsstadshallen
2021-03-21 16:15 10 Danderyds SK IBF (B) - Bromma KFUK-KFUM (B) Mörbyhallen
Omgång 11
2021-01-23 09:00 11 Bromma KFUK-KFUM (B) - Töjnan IBK (B) Stora Mossen 1
2021-01-23 09:15 11 Väsby AIK (C) - Täby FC (C) Väsby skolan
2021-01-23 12:00 11 Rotebro IS IBK (B) - Åkersberga IBF (C) Rotebrohallen (Nya)
2021-01-23 12:00 11 Silverdals IF - Duvbo IK (B) Silverdalshallen
2021-01-23 13:00 11 Täby FC (D) - Åkersberga IBF (D) Grindtorpshallen
2021-01-24 12:00 11 Ängby IF (A) - Ekerö IK (B) Grimstahallen
2021-01-24 16:00 11 Danderyds SK IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Mörbyhallen
Omgång 12
2021-01-30 09:00 12 Hässelby SK IBK (A) - Bromma KFUK-KFUM (B) Riddersvik
2021-01-30 09:15 12 Åkersberga IBF (D) - Rotebro IS IBK (B) Åkersberga Sporthall A
2021-01-30 12:00 12 Täby FC (C) - Täby FC (D) Grindtorpshallen
2021-01-30 12:30 12 Ekerö IK (B) - Silverdals IF Mälaröhallen
2021-01-30 13:00 12 Bele Barkaby IF IBF (B) - Väsby AIK (C) Kallhälls sporthall
2021-01-31 13:00 12 Duvbo IK (B) - Vallentuna IBK (C) Löthallen
2021-01-31 15:00 12 Åkersberga IBF (C) - Töjnan IBK (B) Skärgårdsstadshallen
Omgång 13
2021-02-06 10:00 13 Bromma KFUK-KFUM (B) - Åkersberga IBF (C) Stora Mossen 1
2021-02-06 10:00 13 Väsby AIK (C) - Ängby IF (A) Väsby skolan
2021-02-06 11:00 13 Rotebro IS IBK (B) - Täby FC (C) Edsbergshallen
2021-02-06 11:00 13 Täby FC (D) - Bele Barkaby IF IBF (B) Grindtorpshallen
2021-02-07 10:00 13 Töjnan IBK (B) - Åkersberga IBF (D) Töjnahallen
2021-02-07 13:15 13 Vallentuna IBK (C) - Ekerö IK (B) Hammarbackens Sporthall
2021-02-07 15:00 13 Danderyds SK IBF (B) - Duvbo IK (B) Mörbyhallen
Omgång 14
2021-02-13 10:00 14 Väsby AIK (C) - Silverdals IF Väsby skolan
2021-02-13 11:00 14 Ekerö IK (B) - Danderyds SK IBF (B) Mälaröhallen
2021-02-13 13:00 14 Täby FC (C) - Töjnan IBK (B) Grindtorpshallen
2021-02-13 13:30 14 Åkersberga IBF (D) - Åkersberga IBF (C) Åkersberga Sporthall A
2021-02-13 16:45 14 Duvbo IK (B) - Hässelby SK IBK (A) Brotorpshallen
2021-02-14 13:00 14 Ängby IF (A) - Täby FC (D) Grimstahallen
2021-02-14 14:00 14 Bele Barkaby IF IBF (B) - Rotebro IS IBK (B) Björkebyhallen
Omgång 15
2021-02-20 09:00 15 Vallentuna IBK (C) - Väsby AIK (C) Hammarbackens Sporthall
2021-02-20 10:00 15 Bromma KFUK-KFUM (B) - Åkersberga IBF (D) Stora Mossen 1
2021-02-20 10:15 15 Rotebro IS IBK (B) - Ängby IF (A) Rotebrohallen (Nya)
2021-02-20 12:15 15 Åkersberga IBF (C) - Täby FC (C) Åkersberga Sporthall A
2021-02-20 13:00 15 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK (B) Riddersvik
2021-02-20 15:00 15 Täby FC (D) - Silverdals IF Grindtorpshallen
2021-02-21 08:45 15 Töjnan IBK (B) - Bele Barkaby IF IBF (B) Töjnahallen
Omgång 16
2021-03-13 10:00 16 Duvbo IK (B) - Bromma KFUK-KFUM (B) Brotorpshallen
2021-03-13 11:00 16 Väsby AIK (C) - Danderyds SK IBF (B) Väsby skolan
2021-03-13 11:45 16 Silverdals IF - Rotebro IS IBK (B) Silverdalshallen
2021-03-13 12:00 16 Bele Barkaby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (C) Kallhälls sporthall
2021-03-14 11:00 16 Ängby IF (A) - Töjnan IBK (B) Grimstahallen
2021-03-14 12:15 16 Täby FC (D) - Vallentuna IBK (C) Grindtorpshallen
2021-03-14 13:15 16 Täby FC (C) - Åkersberga IBF (D) Grindtorpshallen
Omgång 17
2021-03-27 10:15 17 Åkersberga IBF (C) - Ängby IF (A) Åkersberga Sporthall A
2021-03-27 11:15 17 Åkersberga IBF (D) - Bele Barkaby IF IBF (B) Åkersberga Sporthall A
2021-03-27 12:00 17 Bromma KFUK-KFUM (B) - Täby FC (C) Stora Mossen 1
2021-03-27 12:15 17 Rotebro IS IBK (B) - Vallentuna IBK (C) Rotebrohallen (Nya)
2021-03-27 13:00 17 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK (C) Riddersvik
2021-03-28 08:30 17 Töjnan IBK (B) - Silverdals IF Töjnahallen
2021-03-28 13:30 17 Duvbo IK (B) - Ekerö IK (B) Löthallen
2021-03-28 14:00 17 Danderyds SK IBF (B) - Täby FC (D) Mörbyhallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis