Spelprogram - Damer Div. 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Burås IK D1 Josefine Hedelind josefine.hedelind@live.se 070-3376545 Grön/grön/vit
FBC Lerum D1 Mattias Flodén dam@fbclerum.se 073-9227020 Röd/Röd/Svart
FBC Partille D1 Sebastian Idehed sebbe-idehed@hotmail.com 0733420339 Svart/Svart/Svart
FBC Vinga D1 Marie Thornström marie.thornstrom@telia.com Blå/Blå/Orange
Guldhedens IK D1 Peter Andersson hpandersson@comhem.se 0734-326442 Röd/Svart/Röd
IBF Backadalen D1 Birgitta Nyberg bittannyberg@telia.com 0738536326 Röd/Röd/Röd
IBK Kungälv D1 Håkan Gustafsson hakan.gustafsson@ibkkungalv.se 0707-811021 vit/svart/svart
IK Zenith D1 Mikael Järdhage mikael.jardhage@gmail.com 0739-021459 Grön, vit, grön
Kärra IBK D1 Angelica Cocchi angelica.cocchi@hotmail.se Svart/Svart/Vit
Mölndals IBF D1 Mathias Röing roing_@hotmail.com 0738-534653 Röd/Röd/Röd
Stenungsunds IBK D1 Maria Björklund maria.sthlm@yahoo.se Blåsvart tröja, svarta byxor och svarta strumpor.
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-02 15:30 1 FBC Partille D1 - Burås IK D1 13 - 3 Qvisthallen
2021-10-02 16:00 1 FBC Lerum D1 - Mölndals IBF D1 12 - 2 Lerum Arena A
2021-10-02 17:30 1 IBF Backadalen D1 - Kärra IBK D1 15 - 3 Tuve Sporthall 63
2021-10-03 15:00 1 IBK Kungälv D1 - FBC Vinga D1 3 - 4 Mimershus A-hallen
2021-10-03 18:30 1 Stenungsunds IBK D1 - Guldhedens IK D1 4 - 3 Stenungsund Arena 96
Omgång 2
2021-10-09 13:15 2 FBC Vinga D1 - Stenungsunds IBK D1 2 - 3 Frölunda Kulturhus 53
2021-10-09 16:00 2 Mölndals IBF D1 - IK Zenith D1 2 - 6 Ekenhallen 1 65
2021-10-10 14:30 2 Burås IK D1 - IBF Backadalen D1 2 - 4 Lundenhallen
2021-10-10 16:00 2 Kärra IBK D1 - FBC Lerum D1 0 - 12 Kärra Sporthall
2021-10-10 16:30 2 Guldhedens IK D1 - FBC Partille D1 2 - 6 Valhalla A-hall 52
Omgång 3
2021-10-16 13:00 3 IBF Backadalen D1 - Guldhedens IK D1 7 - 2 Tuve Sporthall
2021-10-16 14:00 3 IK Zenith D1 - FBC Lerum D1 1 - 3 Björlanda Idrottshall 51
2021-10-16 15:30 3 FBC Partille D1 - FBC Vinga D1 12 - 3 Qvisthallen
2021-10-17 16:00 3 Kärra IBK D1 - Burås IK D1 2 - 10 Kärra Sporthall
2021-10-21 19:00 3 IBK Kungälv D1 - Mölndals IBF D1 6 - 4 Mimershus A-hallen
Omgång 4
2021-10-23 14:00 4 FBC Lerum D1 - Burås IK D1 7 - 2 Lerum Arena A
2021-10-23 14:00 4 Mölndals IBF D1 - Stenungsunds IBK D1 7 - 2 Aktiviteten A-Hall 70
2021-10-23 15:45 4 FBC Vinga D1 - IBF Backadalen D1 1 - 4 Frölunda Kulturhus 63
2021-10-23 17:00 4 IK Zenith D1 - IBK Kungälv D1 6 - 1 Björlanda Idrottshall
2021-10-24 16:00 4 Kärra IBK D1 - Guldhedens IK D1 5 - 7 Kärra Sporthall
Omgång 5
2021-10-30 15:30 5 FBC Partille D1 - Mölndals IBF D1 6 - 3 Qvisthallen
2021-10-31 14:30 5 Burås IK D1 - Guldhedens IK D1 2 - 3 Lundenhallen 50
2021-10-31 16:00 5 Kärra IBK D1 - FBC Vinga D1 1 - 0 e.förl. Kärra Sporthall
2021-10-31 17:30 5 Stenungsunds IBK D1 - IK Zenith D1 0 - 9 Stenungsund Arena 105
2021-11-04 19:00 5 IBK Kungälv D1 - FBC Lerum D1 2 - 5 Mimershus A-hallen
Omgång 6
2021-11-06 14:00 6 FBC Lerum D1 - Guldhedens IK D1 5 - 1 Lerum Arena A
2021-11-06 14:00 6 IK Zenith D1 - FBC Partille D1 2 - 5 Björlanda Idrottshall
2021-11-07 14:00 6 FBC Vinga D1 - Burås IK D1 4 - 5 e.förl. Frölunda Kulturhus 55
2021-11-07 15:30 6 Mölndals IBF D1 - IBF Backadalen D1 5 - 12 Aktiviteten A-Hall 52
2022-01-13 19:00 6 IBK Kungälv D1 - Stenungsunds IBK D1 14 - 4 Mimershus A-hallen 72
Omgång 7
2021-11-13 15:30 7 FBC Partille D1 - IBK Kungälv D1 5 - 1 Qvisthallen
2021-11-14 11:30 7 Stenungsunds IBK D1 - FBC Lerum D1 4 - 5 Stenungsund Arena 115
2021-11-14 13:30 7 Guldhedens IK D1 - FBC Vinga D1 5 - 2 Valhalla A-hall 30
2021-11-14 14:15 7 IBF Backadalen D1 - IK Zenith D1 3 - 3 e.förl. Tuve Sporthall 95
2021-11-14 16:00 7 Kärra IBK D1 - Mölndals IBF D1 5 - 10 Kärra Sporthall
Omgång 8
2021-11-20 10:45 8 Stenungsunds IBK D1 - FBC Partille D1 3 - 5 Stenungsund Arena 65
2021-11-20 13:30 8 Mölndals IBF D1 - Burås IK D1 5 - 4 Aktiviteten A-Hall
2021-11-20 16:00 8 FBC Lerum D1 - FBC Vinga D1 9 - 3 Lerum Arena A
2021-11-20 17:00 8 IK Zenith D1 - Kärra IBK D1 13 - 4 Björlanda Idrottshall 51
2021-11-21 18:00 8 IBK Kungälv D1 - IBF Backadalen D1 1 - 3 Mimershus A-hallen
Omgång 9
2021-11-24 20:30 9 IBF Backadalen D1 - Stenungsunds IBK D1 7 - 1 Lundbystrand 1 38
2021-11-27 16:10 9 FBC Partille D1 - FBC Lerum D1 4 - 1 Partillebohallen 178
2021-11-27 17:30 9 Burås IK D1 - IK Zenith D1 6 - 7 e.förl. Lundenhallen 47
2021-11-27 17:30 9 Mölndals IBF D1 - Guldhedens IK D1 5 - 2 Streteredsskolan 37
2021-11-28 16:00 9 Kärra IBK D1 - IBK Kungälv D1 0 - 7 Kärra Sporthall 40
Omgång 10
2021-12-04 14:00 10 IK Zenith D1 - Guldhedens IK D1 5 - 0 Björlanda Idrottshall 51
2021-12-04 15:30 10 Mölndals IBF D1 - FBC Vinga D1 2 - 0 Aktiviteten A-Hall
2021-12-05 15:45 10 FBC Partille D1 - IBF Backadalen D1 4 - 6 Partillebohallen
2021-12-05 17:30 10 Stenungsunds IBK D1 - Kärra IBK D1 10 - 2 Spekerödsskolan
2021-12-05 19:00 10 IBK Kungälv D1 - Burås IK D1 6 - 3 Mimershus A-hallen
Omgång 11
2021-12-09 20:00 11 IBF Backadalen D1 - FBC Lerum D1 5 - 4 e.förl. Tuve Sporthall 78
2021-12-11 13:00 11 FBC Vinga D1 - IK Zenith D1 3 - 12 Frölunda Kulturhus 69
2021-12-11 14:30 11 Burås IK D1 - Stenungsunds IBK D1 3 - 2 Lundenhallen
2021-12-12 14:00 11 Guldhedens IK D1 - IBK Kungälv D1 2 - 2 e.förl. Valhalla A-hall
2021-12-12 16:00 11 Kärra IBK D1 - FBC Partille D1 2 - 13 Kärra Sporthall 25
Omgång 12
2021-12-18 15:00 12 Mölndals IBF D1 - FBC Lerum D1 4 - 5 Aktiviteten A-Hall 58
2021-12-18 15:00 12 FBC Vinga D1 - IBK Kungälv D1 3 - 2 Frölunda Kulturhus 57
2021-12-19 13:00 12 Guldhedens IK D1 - Stenungsunds IBK D1 6 - 4 Valhalla A-hall
2021-12-19 14:30 12 Burås IK D1 - FBC Partille D1 3 - 15 Lundenhallen
2021-12-19 16:00 12 Kärra IBK D1 - IBF Backadalen D1 2 - 16 Kärra Sporthall 42
Omgång 13
2022-01-15 14:00   Uppskj. 13 IK Zenith D1 - Mölndals IBF D1 Uppskj. Björlanda Idrottshall
2022-01-15 18:00 13 FBC Partille D1 - Guldhedens IK D1 13 - 1 Partillebohallen 57
2022-01-16 14:15   Uppskj. 13 IBF Backadalen D1 - Burås IK D1 Uppskj. Tuve Sporthall
2022-01-16 19:00   Uppskj. 13 Stenungsunds IBK D1 - FBC Vinga D1 Uppskj. Stenungsund Arena
2022-01-19 19:30 13 FBC Lerum D1 - Kärra IBK D1 Lerum Arena C
Omgång 14
2022-01-22 15:45 14 FBC Vinga D1 - FBC Partille D1 Frölunda Kulturhus
2022-01-22 16:00 14 FBC Lerum D1 - IK Zenith D1 Lerum Arena A
2022-01-22 17:00 14 Mölndals IBF D1 - IBK Kungälv D1 Aktiviteten A-Hall
2022-01-23 12:00 14 Burås IK D1 - Kärra IBK D1 Lundenhallen
2022-01-23 16:00 14 Guldhedens IK D1 - IBF Backadalen D1 Valhalla A-hall
Omgång 15
2022-01-29 16:00 15 IBF Backadalen D1 - FBC Vinga D1 Lundbystrand 1
2022-01-29 17:00 15 Burås IK D1 - FBC Lerum D1 Lundenhallen
2022-01-30 14:00 15 Guldhedens IK D1 - Kärra IBK D1 Valhalla A-hall
2022-01-30 18:00 15 IBK Kungälv D1 - IK Zenith D1 Mimershus A-hallen
2022-01-30 18:30 15 Stenungsunds IBK D1 - Mölndals IBF D1 Stenungsund Arena
Omgång 16
2022-02-05 13:00 16 FBC Vinga D1 - Kärra IBK D1 Frölunda Kulturhus
2022-02-05 14:00 16 IK Zenith D1 - Stenungsunds IBK D1 Björlanda Idrottshall
2022-02-05 17:00 16 Mölndals IBF D1 - FBC Partille D1 Aktiviteten A-Hall
2022-02-06 14:30 16 FBC Lerum D1 - IBK Kungälv D1 Lerum Arena C
2022-02-06 16:30 16 Guldhedens IK D1 - Burås IK D1 Valhalla A-hall
Omgång 17
2022-02-11 19:00 17 FBC Partille D1 - IK Zenith D1 Partillebohallen
2022-02-12 16:00 17 IBF Backadalen D1 - Mölndals IBF D1 Tuve Sporthall
2022-02-13 12:00 17 Burås IK D1 - FBC Vinga D1 Lundenhallen
2022-02-13 14:00 17 Guldhedens IK D1 - FBC Lerum D1 Valhalla A-hall
2022-02-14 19:30 17 Stenungsunds IBK D1 - IBK Kungälv D1 Stenungsund Arena
Omgång 18
2022-02-19 14:00 18 IK Zenith D1 - IBF Backadalen D1 Björlanda Idrottshall
2022-02-19 15:45 18 FBC Vinga D1 - Guldhedens IK D1 Frölunda Kulturhus
2022-02-19 16:00 18 FBC Lerum D1 - Stenungsunds IBK D1 Lerum Arena A
2022-02-20 15:00 18 IBK Kungälv D1 - FBC Partille D1 Mimershus A-hallen
2022-02-23 20:15 18 Mölndals IBF D1 - Kärra IBK D1 Aktiviteten A-Hall
Omgång 19
2022-02-26 13:00 19 FBC Vinga D1 - FBC Lerum D1 Frölunda Kulturhus
2022-02-26 18:00 19 FBC Partille D1 - Stenungsunds IBK D1 Partillebohallen
2022-02-27 14:30 19 Burås IK D1 - Mölndals IBF D1 Lundenhallen
2022-02-27 16:00 19 Kärra IBK D1 - IK Zenith D1 Kärra Sporthall
2022-02-27 18:30 19 IBF Backadalen D1 - IBK Kungälv D1 Lundbystrand 1
Omgång 20
2022-03-01 20:00 20 IK Zenith D1 - Burås IK D1 Björlanda Idrottshall
2022-03-02 20:00 20 FBC Lerum D1 - FBC Partille D1 Lerum Arena A
2022-03-03 19:00 20 IBK Kungälv D1 - Kärra IBK D1 Mimershus A-hallen
2022-03-03 19:30 20 Stenungsunds IBK D1 - IBF Backadalen D1 Stenungsund Arena
2022-03-08 20:45 20 Guldhedens IK D1 - Mölndals IBF D1 Valhalla A-hall
Omgång 21
2022-03-05 15:45 21 FBC Vinga D1 - Mölndals IBF D1 Frölunda Kulturhus
2022-03-06 12:00 21 Burås IK D1 - IBK Kungälv D1 Lundenhallen
2022-03-06 14:00 21 Guldhedens IK D1 - IK Zenith D1 Valhalla A-hall
2022-03-06 16:00 21 Kärra IBK D1 - Stenungsunds IBK D1 Kärra Sporthall
2022-03-06 19:30 21 IBF Backadalen D1 - FBC Partille D1 Tuve Sporthall
Omgång 22
2022-03-12 14:00 22 IK Zenith D1 - FBC Vinga D1 Björlanda Idrottshall
2022-03-12 15:15 22 FBC Lerum D1 - IBF Backadalen D1 Lerum Arena A
2022-03-12 15:30 22 FBC Partille D1 - Kärra IBK D1 Partillebohallen
2022-03-13 13:30 22 IBK Kungälv D1 - Guldhedens IK D1 Mimershus A-hallen
2022-03-13 19:00 22 Stenungsunds IBK D1 - Burås IK D1 Stenungsund Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis