Träningsmatcher Barn/Ungdom (2021/22)

Övriga matcher
Träningsmatcher barn/ungdom
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-04 10:30 247000001 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Timrå IBC P09 Simon Lejdstrand, William Bergman Skönsbergshallen
2021-09-04 11:45 247000002 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Timrå IBC P09 Simon Lejdstrand, William Bergman Skönsbergshallen
2021-09-11 11:30 247000004 Moälvens IBK P06 - Örnsköldsvik IBK P06 4 - 3 Isac Rönkä, Göran Norberg Skyttis Arena
2021-09-12 15:30 247000003 Moälvens IBK P06 - Moälvens IBK P07 15 - 1 Zimon Bajen Bjuhr, Johan Nyberg Skyttis Arena
2021-09-24 18:15 247000010 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Mattias Karlsson, Kent Jansson Sundsvalls Sporthall-A
2021-09-25 12:00 247000007 Sundsvall City IBC U P06 - FBC Nordic Sundsvall P05 3 - 4 Fredrik Pålsson, Mattias Karlsson Höglunda
2021-09-26 14:30 247000008 Sundsvall City IBC U P06 - Sundsvall FBC Ungdom P05 -1 - -1 Kent Jansson, Mattias Karlsson Hagahallen
2021-09-30 18:45 247000009 Sundsvall FBC Ungdom P05 - FBC Nordic Sundsvall P05 10 - 7 Casper Sjödin, Kent Jansson Hagahallen
2021-10-02 12:20 247000005 Moälvens IBK P06 - FBC Nordic Sundsvall P05 8 - 2 Zimon Bajen Bjuhr, Christer Nensén Örnsköldsviks Sporthall
2021-10-02 15:00 247000006 Moälvens IBK P06 - FBC Nordic Sundsvall P05 8 - 2 Zimon Bajen Bjuhr, Christer Nensén Örnsköldsviks Sporthall
2021-10-09 11:00 247000011 Timrå IBC P06/P07 - IBK Härnösand P06/07 2 - 4 Johanna Backlund, Per Pålsson Timrå Sporthall
2021-10-09 11:30 247000012 Sundsvall City IBC U P06 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 4 - 3 Casper Sjödin, Edvin Lindelöf Höglunda
2021-11-06 13:00 247000013 Timrå IBC P09 - Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst 8 - 5 Morgan Karlström, Edvin Lindelöf Timrå Sporthall
2021-12-28 17:20 247000016 Moälvens IBK HJ Utv - Moälvens IBK P07 5 - 2 Göran Norberg, Zimon Bajen Bjuhr Höglandshallen Örnsköldsvik
2021-12-29 12:20 247000015 Jäbo IK F07 - Jäbo IK F06 Ivica Matanovic, Göran Norberg Skyttis Arena
2021-12-30 14:30 247000014 Gullänget-Kroksta IBS P08 - Jäbo IK P08 3 - 9 Christer Nensén, Zimon Bajen Bjuhr Skyttis Arena
2022-01-05 10:00 247000019 Sundsvalls IBF F09-10 Haga - Klockarbergets BK F08/09 Lucas Rolandsen, Cicilia Nyberg Njurundahallen
2022-01-05 11:30 247000018 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Lucas Rolandsen, Cicilia Nyberg Njurundahallen
2022-01-05 13:00 247000017 Klockarbergets BK F08/09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Cicilia Nyberg, Lucas Rolandsen Njurundahallen
2022-01-09 17:00 247000020 Timrå IBC P09 - IBK Njutånger P09-11 2 - 11 Lucas Rolandsen, Hugo Söderberg Timrå Sporthall
2022-01-20 18:45 247000021 Jäbo IK F07 - Gullänget-Kroksta IBS F08 Håkan Berglund, Wille Berglund Höglandshallen Örnsköldsvik
2022-01-22 11:30 247000022 Gullänget-Kroksta IBS P08 - Moälvens IBK P09 1 - 2 My Sahlen, Ella Indevall Skyttis Arena
2022-01-30 19:00 247000023 Timrå IBC P09 - Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst Joel Bergqvist, Hugo Söderberg Timrå Sporthall
2022-02-06 18:15 247000024 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Sundsvall City IBC U P09 15 - 3 William Jonsson, Sofie O'Donoghue Hagahallen
2022-02-13 16:15 247000025 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - IBK Njutånger P09-11 8 - 7 Lucas Rolandsen, Sofie O'Donoghue Sundsvalls Sporthall-A
2022-03-04 18:15 247000027 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvall FBC Ungdom F08/09 4 - 2 Sundsvalls Sporthall-A
2022-03-13 15:30 247000026 Höglands AIF F10 - Moälvens IBK F10 Tindra Nordin, Emilia Schedin Örnsköldsviks Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis