Spelprogram - Träningsmatcher barn/ungdom

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Nordic Sundsvall P05 Fredrik Karlsson fredrik.karlsson@innebandy.se 0730432886 Blå/svart, Svart, Svart
Gullänget-Kroksta IBS F08 Lina Sehlberg lina.sehlberg@hotmail.com Blå, Blå, Blå
Gullänget-Kroksta IBS P08 Maria Palmkvist maria.palmkvist.idrott@gmail.com 070-316 03 23 Blå, Blå, Blå
Hudik/Björkberg IBK P05-06 Göran Bergshem goran.bergshem@vattenfall.com 0702298977 Blå, Blå, Blå
Höglands AIF F10 Malin Palmér malin.palmer@telia.com 073-8077474 Vit, Vit, Vit
IBK Härnösand P06/07 Linda Åsberg hjortronstigen@live.se 0702216228 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
IBK Njutånger P09-11 svart, svart, röd
Jäbo IK F06 Rosa/Svart, Svart, Rosa
Jäbo IK F07 Johan Holter johan.holter.74@gmail.com 0703295620 Rosa/Svart, Svart, Rosa
Jäbo IK P08 Rosa/Svart, Svart, Rosa
Klockarbergets BK F08/09 Daniel Hedberg daxel74@hotmail.com 0702586901 Svart, Svart, Svart
Moälvens IBK F10 Erika Westlund erika.k.westlund@gmail.com 0730406289 Orange, Svart, Svart
Moälvens IBK HJ Utv Robert Svensson robca09@gmail.com 070-327 64 42 Orange, Svart, Svart
Moälvens IBK P05/06 Ylva Hednäs ylvahednas@gmail.com 070-3136994 Orange, Svart, Svart
Moälvens IBK P06 Robert Svensson robca09@gmail.com 070-327 64 42 Orange, Svart, Svart
Moälvens IBK P07 Brith Edin brith.edin@hotmail.com 073 8175150 Orange, Svart, Svart
Moälvens IBK P09 Frida Jonth frida.jonth@odprofile.se 070-798 16 49 Orange, Svart, Svart
Sundsvall City IBC U P06 Ann-Sofie Söderberg annsod30@gmail.com 070-6543582 Orange, Svart, Svart
Sundsvall City IBC U P09 Pär Lindegren par.lindegren@yahoo.se 0702357155 Orange, Svart, Svart
Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Svart, Svart, Svart
Sundsvall FBC Ungdom P05 Siv Dahlgren siv_dahlgren@hotmail.com 070-6615922 Svart, Svart, Svart
Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst Johan Nordell johannordell69@gmail.com 070-423 43 17 Svart, Svart, Svart
Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm Lizze-Lott Bergman lizzelott@hotmail.com 070-5619097 Orange, Svart
Sundsvalls IBF F09-10 Haga Pär Lagerqvist par.lagerqvist78@gmail.com 072-710 51 91 Orange, Svart
Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Ulrika Söderlind ulrika.soderlind@live.com 072-144 67 06 Orange, Svart
Timrå IBC P06/P07 Kristofer Engstrand kristofer@engstrand.st 0703205458 Röd/Röd/Röd
Timrå IBC P09 Röd, Röd, Röd
Örnsköldsvik IBK P06 Peter Eskelind peter.eskelind@gmail.com Röd, Svart, Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-09-04 10:30 1 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Timrå IBC P09 Skönsbergshallen
2021-09-04 11:45 1 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Timrå IBC P09 Skönsbergshallen
2021-09-11 11:30 1 Moälvens IBK P06 - Örnsköldsvik IBK P06 4 - 3 Skyttis Arena 57
2021-09-12 15:30 1 Moälvens IBK P06 - Moälvens IBK P07 15 - 1 Skyttis Arena
2021-09-24 18:15 1 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvall FBC Ungdom F08/09 Sundsvalls Sporthall-A
2021-09-25 12:00 1 Sundsvall City IBC U P06 - FBC Nordic Sundsvall P05 3 - 4 Höglunda
2021-09-26 14:30 1 Sundsvall City IBC U P06 - Sundsvall FBC Ungdom P05 -1 - -1 Hagahallen
2021-09-30 18:45 1 Sundsvall FBC Ungdom P05 - FBC Nordic Sundsvall P05 10 - 7 Hagahallen
2021-10-02 12:20 1 Moälvens IBK P06 - FBC Nordic Sundsvall P05 8 - 2 Örnsköldsviks Sporthall
2021-10-02 15:00 1 Moälvens IBK P06 - FBC Nordic Sundsvall P05 8 - 2 Örnsköldsviks Sporthall
2021-10-09 11:00 1 Timrå IBC P06/P07 - IBK Härnösand P06/07 2 - 4 Timrå Sporthall 54
2021-10-09 11:30 1 Sundsvall City IBC U P06 - Hudik/Björkberg IBK P05-06 4 - 3 Höglunda
2021-11-06 13:00 1 Timrå IBC P09 - Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst 8 - 5 Timrå Sporthall
2021-12-28 17:20 1 Moälvens IBK HJ Utv - Moälvens IBK P07 5 - 2 Höglandshallen Örnsköldsvik
2021-12-29 12:20 1 Jäbo IK F07 - Jäbo IK F06 Skyttis Arena
2021-12-30 14:30 1 Gullänget-Kroksta IBS P08 - Jäbo IK P08 3 - 9 Skyttis Arena
2022-01-05 10:00 1 Sundsvalls IBF F09-10 Haga - Klockarbergets BK F08/09 Njurundahallen
2022-01-05 11:30 1 Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm - Sundsvalls IBF F09-10 Haga Njurundahallen
2022-01-05 13:00 1 Klockarbergets BK F08/09 - Sundsvalls IBF F09-10 Södermalm Njurundahallen
2022-01-09 17:00 1 Timrå IBC P09 - IBK Njutånger P09-11 2 - 11 Timrå Sporthall
2022-01-20 18:45 1 Jäbo IK F07 - Gullänget-Kroksta IBS F08 Höglandshallen Örnsköldsvik
2022-01-22 11:30 1 Gullänget-Kroksta IBS P08 - Moälvens IBK P09 1 - 2 Skyttis Arena
2022-01-30 19:00 1 Timrå IBC P09 - Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst Timrå Sporthall
2022-02-06 18:15 1 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - Sundsvall City IBC U P09 15 - 3 Hagahallen
2022-02-13 16:15 1 Sundsvall FBC Ungdom P09 Väst - IBK Njutånger P09-11 8 - 7 Sundsvalls Sporthall-A
2022-03-04 18:15 1 Sundsvalls IBF F07-08 Södermalm - Sundsvall FBC Ungdom F08/09 4 - 2 Sundsvalls Sporthall-A
2022-03-13 15:30 1 Höglands AIF F10 - Moälvens IBK F10 Örnsköldsviks Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis