Blånivå Flick Vår 24 (2018/19)

Gruppspel
Newbody F Serie Q FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 09:00 065005001 Stenungsunds IBK F08/09 - Pixbo Wallenstam IBK F08 Joel Andersson, Theo Sandberg Stenungsund Arena
2019-01-12 14:15 065005004 FBC Lerum F08 - Partille IBS F08 Vit Elias Sandin, Lucas Venderot Hjällsnäshallen B-hallen
2019-01-12 16:00 065005002 Dingle AIK F07-08 - Lindome IBK F08/09 Andreas Brunzell, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2019-01-13 09:00 065005003 IBK Bergum / Utbynäs SK F07/08 - Ale IBF F08/09 Amanda Lindström, Emma Stålstad Bergumsskolan
2019-01-13 09:00 065005005 IBF Älvstranden F08 - Lindås Rasta IBK F08 Jakob Lundberg, Jakob Lundberg Santoshallen
2019-01-13 14:20 065005006 Floda IBK F08 - Öckerö IBK F08 Anders Jansson, Sven Hallengren Alléhallen
2019-01-16 17:45 065005007 IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - Surte IS IBK F08 Erik Lantz, Kasper Mourujärvi Bohushallen
2019-01-19 11:00 065005011 Lindås Rasta IBK F08 - IBK Bergum / Utbynäs SK F07/08 Felix Fröhlander, Filip Mattsson Askims Sporthall
2019-01-19 13:00 065005009 Ale IBF F08/09 - Pixbo Wallenstam IBK F08 Oliwer Juhlin, Melvin Holmqvist Ale Kulturrum
2019-01-19 17:15 065005012 Öckerö IBK F08 - FBC Lerum F08 Axel Höglund, Axel Olausson Brattebergsskolan
2019-01-19 17:15 065005013 Surte IS IBK F08 - IBF Älvstranden F08 Erik Lantz, Kasper Mourujärvi Bohushallen
2019-01-20 09:00 065005010 Partille IBS F08 Vit - Dingle AIK F07-08 Fabian Lindquist, Oliver Thorén Vallhamra Sportcenter
2019-01-20 11:00 065005008 Lindome IBK F08/09 - Stenungsunds IBK F08/09 Alexander Wannerfeldt-Jonsson, Rasmus Eriksson Skånhällaskolan
2019-01-20 13:15 065005014 IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - Floda IBK F08 Lee Johannisson, Sandra Bäck Kastellegårdshallen
2019-01-26 14:30 065005015 Stenungsunds IBK F08/09 - Ale IBF F08/09 Harry Soovik, Filip Svensson Kyrkenorumskolans Idrottshall
2019-01-27 08:30 065005020 FBC Lerum F08 - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2019-01-27 10:00 065005016 Lindome IBK F08/09 - Partille IBS F08 Vit Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Almåshallen A
2019-01-27 10:00 065005021 IBF Älvstranden F08 - Floda IBK F08 Caroline Johansson Santoshallen
2019-01-27 11:00 065005019 IBK Bergum / Utbynäs SK F07/08 - Surte IS IBK F08 Emil Andersson Bergumsskolan
2019-01-27 13:00 065005018 Dingle AIK F07-08 - Öckerö IBK F08 Magnus Bryntesson Munkedals Idrottshall
2019-01-27 13:10 065005017 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Lindås Rasta IBK F08 Irmeli Wikström, Maja Andersson Wallenstam Arena A
2019-02-02 12:00 065005022 Partille IBS F08 Vit - Stenungsunds IBK F08/09 Isabella Fröberg, Isabella Fröberg Qvisthallen
2019-02-02 12:00 065005025 Surte IS IBK F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 Isak Brogren, Erik Lantz Bohushallen
2019-02-02 14:30 065005024 Öckerö IBK F08 - Lindome IBK F08/09 Axel Höglund Hedenskolans Idrottshall
2019-02-03 09:00 065005027 Floda IBK F08 - IBK Bergum / Utbynäs SK F07/08 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2019-02-03 10:00 065005028 IBF Älvstranden F08 - FBC Lerum F08 Jakob Lundberg, Mükremin Er Santoshallen
2019-02-03 12:10 065005023 Lindås Rasta IBK F08 - Ale IBF F08/09 Hugo Granhage, Isak Börjesson Askims Sporthall
2019-02-03 12:15 065005026 IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - Dingle AIK F07-08 Jesper Dammert, Sebastian Meza Kastellegårdshallen
2019-02-09 14:00 065005033 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Floda IBK F08 , Frida Hellström Mölnlycke Idrottshall B
2019-02-09 17:50 065005031 Ale IBF F08/09 - Surte IS IBK F08 Tomas Levin, Gustav Glansén Ale Kulturrum
2019-02-10 10:00 065005035 IBK Bergum / Utbynäs SK F07/08 - FBC Lerum F08 Simon Jangblad, Joar Lukkari Bergumsskolan
2019-02-23 15:20 065005032 Lindome IBK F08/09 - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle Skånhällaskolan
2019-03-03 14:00 065005030 Partille IBS F08 Vit - Öckerö IBK F08 Johannes Angel, Ludvig Friberg Vallhamra Sportcenter
2019-03-23 11:30 065005029 Stenungsunds IBK F08/09 - Lindås Rasta IBK F08 Jonatan Nilsson, Måns Riegnell Stenungsund Arena
2019-03-23 16:00 065005034 Dingle AIK F07-08 - IBF Älvstranden F08 Rasmus Pettersson Plate, Filip Forsberg Dingle Sporthall
2019-02-23 11:30 065005037 Surte IS IBK F08 - Lindås Rasta IBK F08 Erik Lantz, Mikael Krantz Bohushallen
2019-02-23 13:15 065005036 Öckerö IBK F08 - Stenungsunds IBK F08/09 Axel Olausson, Axel Höglund Hedenskolans Idrottshall
2019-02-23 13:40 065005041 FBC Lerum F08 - Pixbo Wallenstam IBK F08 Ludvig Friberg, Milan Siljegovic Rydsbergshallen
2019-02-24 10:00 065005040 IBF Älvstranden F08 - Lindome IBK F08/09 Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Santoshallen
2019-02-24 13:15 065005038 IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - Partille IBS F08 Vit Theodor Göthberg, Rickard Lenning Föhrenbach Kastellegårdshallen
2019-02-24 16:20 065005039 Floda IBK F08 - Ale IBF F08/09 Anders Jansson, Sven Hallengren Alléhallen
2019-02-24 17:30 065005042 IBK Bergum / Utbynäs SK F07/08 - Dingle AIK F07-08 Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-02 12:30 065005043 Stenungsunds IBK F08/09 - Surte IS IBK F08 Filip Svensson, David Grentzelius Stenungsund Arena
2019-03-02 13:30 065005044 Öckerö IBK F08 - IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle Axel Olausson, Axel Höglund Hedenskolans Idrottshall
2019-03-02 14:00 065005046 Partille IBS F08 Vit - IBF Älvstranden F08 Simon Lindén, Fabian Lindquist Qvisthallen
2019-03-02 14:00 065005049 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Dingle AIK F07-08 Carl Björklund, Joel Hoffmann Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-03 10:10 065005048 Lindome IBK F08/09 - IBK Bergum / Utbynäs SK F07/08 Henry Tames Almåshallen A
2019-03-03 12:00 065005047 Ale IBF F08/09 - FBC Lerum F08 Rebecka Eriksson, Moa Westerdahl Kronan Älvängen
2019-03-03 12:10 065005045 Lindås Rasta IBK F08 - Floda IBK F08 William Malmqvist, Hugo Granhage Askims Sporthall
2019-03-09 13:45 065005053 FBC Lerum F08 - Lindås Rasta IBK F08 Lucas Venderot, Elias Sandin Rydsbergshallen
2019-03-09 14:00 065005055 Dingle AIK F07-08 - Ale IBF F08/09 Rasmus Pettersson Plate, Filip Forsberg Munkedals Idrottshall
2019-03-09 16:40 065005056 Pixbo Wallenstam IBK F08 - Lindome IBK F08/09 Maja Andersson, Carl Rudmark Wallenstam Arena A
2019-03-10 10:00 065005052 IBF Älvstranden F08 - Öckerö IBK F08 Ali Noori, Meisam Hosseini Santoshallen
2019-03-10 12:15 065005050 IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - Stenungsunds IBK F08/09 Charlie Johansson, William Bergqvist Kastellegårdshallen
2019-03-10 14:30 065005051 Floda IBK F08 - Surte IS IBK F08 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2019-03-10 17:50 065005054 IBK Bergum / Utbynäs SK F07/08 - Partille IBS F08 Vit Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-16 09:00 065005062 Partille IBS F08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F08 Sofia Fröberg, Isabella Fröberg Qvisthallen
2019-03-16 11:30 065005059 Surte IS IBK F08 - FBC Lerum F08 Kasper Mourujärvi, Erik Lantz Bohushallen
2019-03-16 13:15 065005060 Öckerö IBK F08 - IBK Bergum / Utbynäs SK F07/08 Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2019-03-16 14:15 065005057 Stenungsunds IBK F08/09 - Floda IBK F08 Filip Svensson, Oscar Folkesson Kyrkenorumskolans Idrottshall
2019-03-17 12:10 065005061 Lindås Rasta IBK F08 - Dingle AIK F07-08 William Malmqvist, Isak Börjesson Askims Sporthall
2019-03-17 13:15 065005058 IBK Kungälv F07/08/09 Kastelle - IBF Älvstranden F08 Tim Vegelius, William Bergqvist Kastellegårdshallen
2019-03-17 13:30 065005063 Ale IBF F08/09 - Lindome IBK F08/09 Rebecka Eriksson, Linnea Persson Kronan Älvängen
Newbody F Serie R FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 12:00 065006002 Eken IBK F09/10 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Christina Karlsson, Christina Karlsson Ekenhallen 1
2019-01-12 12:00 065006005 Landvetter IBK F09 vit - Utbynäs SK F 09/10 Filip Carlbom Pinntorps Idrottshall
2019-01-12 17:15 065006003 FBC Lerum F09 Röd - Landvetter IBK F09 Vår Linus Nowén, Lucas Venderot Hjällsnäshallen B-hallen
2019-01-13 10:00 065006004 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Mölndals IBF F0809 Frida Hellström, Tyra Mattsson Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-13 12:30 065006001 Dingle AIK F09 - FBC Lerum F09 Svart , Jim Olausson Munkedals Idrottshall
2019-01-13 15:30 065006006 Kärra IBK F09 - IBK Kungälv F08/09 Munkegärde Nathalie Sundin, Jaana Gander Kärra Sporthall
2019-01-19 14:00 065006007 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Dingle AIK F09 Frida Hellström, Lina Sjöberg Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-20 09:00 065006008 Landvetter IBK F09 Vår - FBC Lerum F09 Svart Dennis Liljedahl, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-01-20 11:15 065006011 IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Agnes Scheutz, Filippa Tveit Pettersen Munkegärdehallen
2019-01-20 12:30 065006010 Utbynäs SK F 09/10 - FBC Lerum F09 Röd Javed Khan, Javed Khan Prioritet SERNEKE Arena A-Hallen
2019-01-20 13:00 065006012 Kärra IBK F09 - Landvetter IBK F09 vit Emil Hansson, Sebastian Henriksen Kärra Sporthall
2019-03-02 12:00 065006009 Mölndals IBF F0809 - Eken IBK F09/10 , Milan Siljegovic Aktiviteten B-Hall
2019-01-26 12:00 065006016 Eken IBK F09/10 - IBK Kungälv F08/09 Munkegärde Edvin Gremyr, Yao-Zu Galby Ekenhallen 1
2019-01-26 17:00 065006014 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Mölndals IBF F0809 Frida Hellström, Alice Petersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-27 09:30 065006015 FBC Lerum F09 Svart - Utbynäs SK F 09/10 Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2019-01-27 12:30 065006017 FBC Lerum F09 Röd - Kärra IBK F09 Alice Clarin, Elin Glännå Rydsbergshallen
2019-01-27 14:10 065006018 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Landvetter IBK F09 vit Carl Rudmark, Adam Evheden Wallenstam Arena A
2019-03-24 13:30 065006013 Dingle AIK F09 - Landvetter IBK F09 Vår Lucas Aebischer Skogbäck Pinntorps Idrottshall
2019-01-25 18:00 065006023 Landvetter IBK F09 vit - Eken IBK F09/10 Dennis Liljedahl, Filip Carlbom Pinntorps Idrottshall
2019-02-02 11:00 065006019 Mölndals IBF F0809 - Dingle AIK F09 Viktor Petersson, Isak Lundström Ekenhallen 1
2019-02-02 14:00 065006022 Kärra IBK F09 - FBC Lerum F09 Svart Emil Hansson, Sebastian Henriksen Kärra Sporthall
2019-02-03 11:15 065006021 IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Sofia Klangeryd, Molly Larsson Munkegärdehallen
2019-02-03 13:30 065006020 Utbynäs SK F 09/10 - Landvetter IBK F09 Vår Adam Ottosson, Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-02-16 10:40 065006024 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - FBC Lerum F09 Röd Erik Rådhall, Oliver Gander Wallenstam Arena A
2019-02-09 12:20 065006026 Mölndals IBF F0809 - IBK Kungälv F08/09 Munkegärde Simon Hulten, Adam Von Grünigen Ekenhallen 1
2019-02-09 12:30 065006025 Dingle AIK F09 - Utbynäs SK F 09/10 Filip Forsberg, Rasmus Pettersson Plate Dingle Sport- och Idrottshall
2019-02-10 10:00 065006027 Landvetter IBK F09 Vår - Kärra IBK F09 Dennis Liljedahl, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-02-10 12:00 065006028 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Landvetter IBK F09 vit Joel Hoffmann, Erik Rådhall Wallenstam Arena A
2019-03-23 17:30 065006029 FBC Lerum F09 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Elin Glännå, Emma Brydolf Rydsbergshallen
2019-03-24 15:45 065006030 Eken IBK F09/10 - FBC Lerum F09 Röd Yao-Zu Galby, Edvin Gremyr Ekenhallen 1
2019-02-23 12:00 065006036 Eken IBK F09/10 - FBC Lerum F09 Svart , Herman Ahlstedt Ekenhallen 1
2019-02-23 14:00 065006034 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Landvetter IBK F09 Vår Axina Pettersson, Matilda Grapengiesser Mölnlycke Idrottshall B
2019-02-23 15:45 065006032 Kärra IBK F09 - Utbynäs SK F 09/10 Isabel Ljungberg, Nathalie Sundin Kärra Sporthall
2019-02-24 09:30 065006033 Landvetter IBK F09 vit - Mölndals IBF F0809 Josefine Selén, Ella Odengård Pinntorps Idrottshall
2019-02-24 09:30 065006035 FBC Lerum F09 Röd - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Elias Sandin, Fabian Lakander Rydsbergshallen
2019-02-24 12:15 065006031 IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - Dingle AIK F09 Oscar Westberg, Erik Olofsgård Munkegärdehallen
2019-03-02 09:00 065006040 Mölndals IBF F0809 - FBC Lerum F09 Röd , Viktor Petersson Aktiviteten A-Hall
2019-03-03 09:30 065006041 Landvetter IBK F09 Vår - Eken IBK F09/10 Dennis Liljedahl, Maximilian Sussman Pinntorps Idrottshall
2019-03-03 11:10 065006042 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - FBC Lerum F09 Svart Adam Evheden, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-03 12:15 065006038 IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - Landvetter IBK F09 vit Anton Samuelsson, Agnes Andersson Munkegärdehallen
2019-03-03 14:00 065006037 Dingle AIK F09 - Kärra IBK F09 Rasmus Pettersson Plate, Edwin Markusson Munkedals Idrottshall
2019-03-03 17:00 065006039 Utbynäs SK F 09/10 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Narcis Hadziselimovic, Samira Hadziselimovic Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2019-03-09 11:00 065006046 Eken IBK F09/10 - Utbynäs SK F 09/10 Elin Blume, Matilda Ager Ekenhallen 1
2019-03-09 12:00 065006043 Landvetter IBK F09 vit - Dingle AIK F09 Ella Odengård, Josefine Selén Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 10:00 065006047 FBC Lerum F09 Svart - Mölndals IBF F0809 Alice Clarin, Elin Glännå Rydsbergshallen
2019-03-10 12:30 065006044 Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd - Kärra IBK F09 Matilda Grapengiesser, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-10 12:30 065006045 FBC Lerum F09 Röd - IBK Kungälv F08/09 Munkegärde Elin Glännå, Alice Clarin Rydsbergshallen
2019-03-10 14:30 065006048 Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit - Landvetter IBK F09 Vår Kasper Beckman, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-16 10:00 065006054 Mölndals IBF F0809 - Landvetter IBK F09 Vår Simon Hulten, Wilmer Winsnes Aktiviteten A-Hall
2019-03-16 14:30 065006049 Dingle AIK F09 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd Filip Forsberg, Andreas Brunzell Munkedals Idrottshall
2019-03-17 11:15 065006052 IBK Kungälv F08/09 Munkegärde - FBC Lerum F09 Svart Agnes Andersson, David Lis-Olivebring Munkegärdehallen
2019-03-17 13:45 065006051 Kärra IBK F09 - Eken IBK F09/10 Nick Trieu, Richard Tran Kärra Sporthall
2019-03-17 15:30 065006050 Landvetter IBK F09 vit - FBC Lerum F09 Röd Cheri Lundberg-Davidson Pinntorps Idrottshall
2019-03-17 16:30 065006053 Utbynäs SK F 09/10 - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit Manuel Bäckström Cantero, Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
Newbody F Serie S FD
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2019-01-12 16:00 065007004 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Mölndals IBF F06-07 Maja Andersson, Matilda Grapengiesser Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-13 10:00 065007001 FBC Vinga F07 Vår - Landvetter IBK F07/08 Vit Lucas Thorsson, Kim Bergius Hall Of Flame
2019-01-13 12:00 065007002 IBK Bergum F06 - Lindome IBK F07 Oskar Kanerva, Simon Jangblad Bergumsskolan
2019-01-19 11:10 065007007 Mölndals IBF F06-07 - IBK Bergum F06 Isak Lundström, Felix Östberg Ekenhallen 1
2019-01-19 13:00 065007008 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - FBC Lerum F07 Svart Irmeli Wikström, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2019-01-19 15:15 065007005 Lindome IBK F07 - FBC Vinga F07 Vår Herman Ahlstedt Skånhällaskolan
2019-01-26 12:00 065007011 Landvetter IBK F07/08 Vit - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-01-27 10:00 065007012 IBK Bergum F06 - FBC Lerum F07 Svart Emil Andersson, Joar Lukkari Bergumsskolan
2019-01-27 11:00 065007010 Lindome IBK F07 - Mölndals IBF F06-07 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Almåshallen A
2019-02-02 10:00 065007013 Mölndals IBF F06-07 - FBC Vinga F07 Vår Viktor Petersson, Isak Lundström Ekenhallen 1
2019-02-02 13:45 065007015 FBC Lerum F07 Svart - Lindome IBK F07 Alice Klintberg, Elin Glännå Rydsbergshallen
2019-02-03 12:00 065007016 IBK Bergum F06 - Landvetter IBK F07/08 Vit Oskar Kanerva, Pontus Wikander Bergumsskolan
2019-02-09 09:00 065007018 Mölndals IBF F06-07 - FBC Lerum F07 Svart Alf Björkner, Christer Carlberg Aktiviteten A-Hall
2019-02-10 11:45 065007020 Lindome IBK F07 - Landvetter IBK F07/08 Vit Sebastian Sannerholm, Hugo Holmgren Jancev Almåshallen A
2019-03-31 10:30 065007017 FBC Vinga F07 Vår - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Ida Abrahamsson, Emma Frisell Hall Of Flame
2019-02-23 11:00 065007023 Landvetter IBK F07/08 Vit - Mölndals IBF F06-07 Filip Carlbom, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-02-24 08:30 065007021 FBC Lerum F07 Svart - FBC Vinga F07 Vår Fabian Lakander, Elias Sandin Rydsbergshallen
2019-02-24 11:00 065007022 IBK Bergum F06 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Amanda Lindström, Emma Stålstad Bergumsskolan
2019-03-02 13:00 065007027 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Lindome IBK F07 Joel Hoffmann, Carl Björklund Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-03 08:00 065007025 FBC Vinga F07 Vår - IBK Bergum F06 Ida Abrahamsson, Emma Frisell Hall Of Flame
2019-03-03 13:15 065007026 FBC Lerum F07 Svart - Landvetter IBK F07/08 Vit Lucas Venderot, Lucas Venderot Hjällsnäshallen B-hallen
2019-03-09 12:00 065007032 Mölndals IBF F06-07 - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Alexander Wannerfeldt-Jonsson, Rasmus Eriksson Aktiviteten A-Hall
2019-03-10 09:30 065007029 Landvetter IBK F07/08 Vit - FBC Vinga F07 Vår Maximilian Sussman, Dennis Liljedahl Pinntorps Idrottshall
2019-03-10 11:30 065007030 Lindome IBK F07 - IBK Bergum F06 Emma Kjellander, Nicole Sartipy Almåshallen B
2019-03-17 08:45 065007036 FBC Lerum F07 Svart - Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2019-03-17 09:00 065007033 FBC Vinga F07 Vår - Lindome IBK F07 Lucas Thorsson, Kim Bergius Hall Of Flame
2019-03-17 10:00 065007035 IBK Bergum F06 - Mölndals IBF F06-07 Emma Stålstad, Amanda Lindström Bergumsskolan
2019-03-23 09:00 065007038 Mölndals IBF F06-07 - Lindome IBK F07 Simon Hulten, Viktor Petersson Aktiviteten A-Hall
2019-03-23 16:40 065007039 Pixbo Wallenstam IBK F07 Vit - Landvetter IBK F07/08 Vit Alice Petersson, Axina Pettersson Mölnlycke Idrottshall B
2019-03-31 08:45 065007040 FBC Lerum F07 Svart - IBK Bergum F06 Emma Brydolf, Emma Brydolf Rydsbergshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis