Blånivå Pojk Vår 23 (2017/18)

Gruppspel
NEWBODY Pojkar - 06 1 Höst-Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-14 09:00 066003004 Mölndals IBF P06 2 - Floda IBK P06 2 - 3 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2017-10-14 11:00 066003007 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Herrestads AIF P05/06 9 - 3 Stenungsund Arena
2017-10-14 11:10 066003010 Eken IBK P06 Lila - Överby IF P06 5 - 4 Christina Karlsson, Erik Borgvall Ekenhallen 1
2017-10-14 14:00 066003009 Partille IBS P06 Vit - Dingle AIK P06 1 - 1 Saga-Maja Andersson, Linnea Skoglund Qvisthallen
2017-10-15 11:00 066003008 Lindås IBK P06 Blå - FBC Lerum P06 Panthers Röd 0 - 0 Felix Fröhlander, Filip Mattsson Askims Sporthall
2017-10-15 12:00 066003001 FBC Vinga P06 Röd - IBF Göteborg P06 1 0 - 1 Hall Of Flame
2017-10-15 12:00 066003002 STC Kungälvs IBK P06 Svart - IK Zenith P06 Svart 0 - 0 Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2017-10-15 12:10 066003005 Kärra IBK P06 Röd - Surte IS IBK P06 3 - 13 Joakim Ljungberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2017-10-15 14:00 066003003 Orust IBK P06 - IBF Älvstranden P06 5 - 0 Svanesunds Sporthall
2017-10-15 14:30 066003006 Marstrands IBK P06 - Ale IBF P06 2 - 4 Munkegärdehallen
2017-10-21 09:00 066003020 Eken IBK P06 Lila - Partille IBS P06 Vit 1 - 2 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-10-21 10:00 066003015 Ale IBF P06 - Mölndals IBF P06 2 2 - 2 Alfred Wendt, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-10-21 10:45 066003014 Surte IS IBK P06 - Orust IBK P06 1 - 1 Isak Brogren, Mohammed Ansara Bohushallen
2017-10-21 14:15 066003013 Floda IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Svart 2 - 1 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2017-10-22 11:30 066003017 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Marstrands IBK P06 3 - 1 Emelie Larsson, Jonathan Vikberg Rydsbergshallen
2017-10-22 12:30 066003012 IBF Älvstranden P06 - IBF Göteborg P06 1 4 - 3 Lundbystrand 3
2017-10-22 13:15 066003016 Herrestads AIF P05/06 - Kärra IBK P06 Röd 2 - 2 Stenab arena
2017-10-22 14:00 066003018 Dingle AIK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg 5 - 6 Munkedals Idrottshall
2017-10-22 17:00 066003019 Överby IF P06 - Lindås IBK P06 Blå 9 - 9 Nordby Supermarkethallen
2017-11-25 10:25 066003011 IK Zenith P06 Svart - FBC Vinga P06 Röd 1 - 1 Elin Fors, Kornelia Skoglund Björlanda Idrottshall
2017-10-07 10:20 066003022 IK Zenith P06 Svart - Floda IBK P06 1 - 2 Björlanda Idrottshall
2017-10-28 09:45 066003029 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Eken IBK P06 Lila 3 - 1 Stenungsund Arena
2017-10-28 10:00 066003026 Mölndals IBF P06 2 - FBC Lerum P06 Panthers Röd 7 - 0 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2017-10-29 08:45 066003027 Kärra IBK P06 Röd - Dingle AIK P06 1 - 4 Filip Kloo, Oliver Gander Kärra Sporthall
2017-10-29 11:00 066003021 FBC Vinga P06 Röd - IBF Älvstranden P06 7 - 4 Sofia Rydne, Fanny Ginman Hall Of Flame
2017-10-29 14:00 066003023 IBF Göteborg P06 1 - Surte IS IBK P06 0 - 0 Svingelns Sporthall
2017-10-29 14:00 066003025 Orust IBK P06 - Herrestads AIF P05/06 2 - 4 Svanesunds Sporthall
2017-11-05 12:00 066003024 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Ale IBF P06 0 - 0 Thea Vegelius, Agnes Andersson Sparråsskolan
2017-11-18 10:15 066003028 Marstrands IBK P06 - Överby IF P06 3 - 2 Erik Nisbet, Joseph Wokil Sparråsskolan
2017-11-26 16:00 066003030 Lindås IBK P06 Blå - Partille IBS P06 Vit 1 - 4 Johanna Reckman, Paula Granlund Salming Arena
2017-11-10 17:45 066003032 Surte IS IBK P06 - IBF Älvstranden P06 10 - 1 Kevin Hjertberg, Mohammed Ansara Bohushallen
2017-11-10 18:20 066003038 Eken IBK P06 Lila - Kärra IBK P06 Röd 5 - 5 Simon Wikell, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2017-11-11 10:00 066003036 Dingle AIK P06 - Orust IBK P06 0 - 1 Munkedals Idrottshall
2017-11-11 15:00 066003039 Partille IBS P06 Vit - Marstrands IBK P06 5 - 0 Isabella Fröberg, Filippa Lindeberg Qvisthallen
2017-11-11 15:20 066003031 Floda IBK P06 - FBC Vinga P06 Röd 4 - 2 Alléhallen
2017-11-11 17:50 066003033 Ale IBF P06 - IK Zenith P06 Svart 0 - 2 Markus Berntsson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2017-11-12 09:00 066003035 FBC Lerum P06 Panthers Röd - STC Kungälvs IBK P06 Svart 3 - 1 Josefin Bistedt, Lise Wadheden Rydsbergshallen
2017-11-12 12:00 066003040 Lindås IBK P06 Blå - Stenungsunds IBK P06 Gbg 3 - 4 Paula Granlund, Sofia Mälsjö Salming Arena
2017-11-12 13:00 066003034 Herrestads AIF P05/06 - IBF Göteborg P06 1 1 - 1 Stenab arena
2017-11-12 15:45 066003037 Överby IF P06 - Mölndals IBF P06 2 4 - 5 Nordby Supermarkethallen
2017-11-18 10:00 066003048 Mölndals IBF P06 2 - Partille IBS P06 Vit 6 - 4 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2017-11-18 11:15 066003046 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Överby IF P06 0 - 0 Jonas Eriksson, Jakob Svensson Sparråsskolan
2017-11-18 13:00 066003043 IBF Älvstranden P06 - Herrestads AIF P05/06 3 - 2 Jakob Lundberg, Jakob Mentzer Tuve Sporthall
2017-11-19 09:00 066003044 IK Zenith P06 Svart - FBC Lerum P06 Panthers Röd 3 - 2 Filip Waldenstedt, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2017-11-19 11:00 066003041 FBC Vinga P06 Röd - Surte IS IBK P06 2 - 2 Fanny Ginman, Viking Herrström Hall Of Flame
2017-11-19 12:00 066003049 Kärra IBK P06 Röd - Lindås IBK P06 Blå 3 - 6 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2017-11-19 13:30 066003050 Marstrands IBK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg 1 - 3 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-11-19 14:00 066003047 Orust IBK P06 - Eken IBK P06 Lila 3 - 5 Jerry Tauru, Joakim Almroth Svanesunds Sporthall
2017-11-19 15:10 066003042 Floda IBK P06 - Ale IBF P06 0 - 1 Sara Pettersson, Andreas Henriksson Alléhallen
2017-11-19 16:20 066003045 IBF Göteborg P06 1 - Dingle AIK P06 3 - 4 Ida Åberg, Tyra Stalebrant Svingelns Sporthall
2017-12-02 10:10 066003056 Eken IBK P06 Lila - IBF Göteborg P06 1 7 - 0 Johannes Wikström, Erik Borgvall Ekenhallen 1
2017-12-02 11:00 066003057 Partille IBS P06 Vit - STC Kungälvs IBK P06 Svart 5 - 1 Filippa Lindeberg, Ida Öjteg Vallhamra Sportcenter
2017-12-02 12:00 066003054 Dingle AIK P06 - IBF Älvstranden P06 19 - 2 Munkedals I-H
2017-12-02 12:00 066003059 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Mölndals IBF P06 2 6 - 0 Stenungsund Arena
2017-12-03 08:30 066003053 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Floda IBK P06 3 - 1 Emelie Larsson, Cajsa Reuterberg Rydsbergshallen
2017-12-03 10:00 066003058 Lindås IBK P06 Blå - Orust IBK P06 0 - 0 Paula Granlund, Isak Börjesson Salming Arena
2017-12-03 12:00 066003051 Ale IBF P06 - FBC Vinga P06 Röd 5 - 2 Max Dreifeldt, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-12-03 12:30 066003052 Herrestads AIF P05/06 - Surte IS IBK P06 3 - 4 Stenab arena
2017-12-03 13:30 066003060 Marstrands IBK P06 - Kärra IBK P06 Röd 7 - 4 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-12-03 17:00 066003055 Överby IF P06 - IK Zenith P06 Svart 2 - 4 Nordby Supermarkethallen
2017-12-09 12:00 066003063 Surte IS IBK P06 - Dingle AIK P06 2 - 3 Mohammed Ansara, Isak Brogren Bohushallen
2017-12-09 13:00 066003062 Ale IBF P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd 3 - 3 Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-12-10 09:00 066003066 IK Zenith P06 Svart - Partille IBS P06 Vit 2 - 5 Axel Olausson, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2017-12-10 10:00 066003061 FBC Vinga P06 Röd - Herrestads AIF P05/06 4 - 2 Viking Herrström, Annie Bodin Hall Of Flame
2017-12-10 10:00 066003070 Mölndals IBF P06 2 - Kärra IBK P06 Röd 6 - 8 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2017-12-10 13:20 066003065 IBF Älvstranden P06 - Eken IBK P06 Lila 0 - 0 Vidar Olofsson, Ej offentliggjord Lundbystrand 3
2017-12-10 14:00 066003069 Orust IBK P06 - Marstrands IBK P06 7 - 4 Joakim Almroth, Jerry Tauru Svanesunds Sporthall
2017-12-10 15:00 066003068 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Stenungsunds IBK P06 Gbg 0 - 4 Disa Antan, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2017-12-10 15:30 066003064 Floda IBK P06 - Överby IF P06 2 - 1 Andreas Henriksson, Jacob Darnolf Alléhallen
2017-12-10 16:30 066003067 IBF Göteborg P06 1 - Lindås IBK P06 Blå 0 - 6 Tyra Stalebrant, Ida Åberg Torpahallen
2017-12-16 10:00 066003072 Dingle AIK P06 - Herrestads AIF P05/06 1 - 0 Munkedals Idrottshall
2017-12-16 10:00 066003080 Mölndals IBF P06 2 - Orust IBK P06 0 - 0 Johannes Wikström, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2017-12-16 10:10 066003074 Eken IBK P06 Lila - Surte IS IBK P06 0 - 0 Markus Vilhelmsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2017-12-16 11:00 066003075 Partille IBS P06 Vit - Floda IBK P06 5 - 1 Lydia Hakers, Elvira Tavér Qvisthallen
2017-12-16 11:00 066003077 Stenungsunds IBK P06 Gbg - IK Zenith P06 Svart 0 - 1 Stenungsund Arena
2017-12-17 10:30 066003071 FBC Lerum P06 Panthers Röd - FBC Vinga P06 Röd 6 - 0 Lise Wadheden, Tilda Wallin Rydsbergshallen
2017-12-17 12:00 066003079 Kärra IBK P06 Röd - STC Kungälvs IBK P06 Svart 0 - 2 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2017-12-17 13:30 066003078 Marstrands IBK P06 - IBF Göteborg P06 1 0 - 0 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-12-17 14:00 066003076 Lindås IBK P06 Blå - IBF Älvstranden P06 0 - 0 Isak Börjesson, Felix Holmström Askims Sporthall
2017-12-17 17:00 066003073 Överby IF P06 - Ale IBF P06 6 - 3 Nordby Supermarkethallen
2018-01-13 11:30 066003085 Surte IS IBK P06 - Lindås IBK P06 Blå 5 - 2 Mohammed Ansara, Kevin Hjertberg Bohushallen
2018-01-14 09:00 066003087 IBF Älvstranden P06 - Marstrands IBK P06 3 - 6 Vidar Olofsson, Jakob Lundberg Lundbystrand 3
2018-01-14 09:00 066003088 IK Zenith P06 Svart - Kärra IBK P06 Röd 5 - 1 Axel Höglund, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2018-01-14 10:00 066003089 IBF Göteborg P06 1 - Mölndals IBF P06 2 3 - 1 Jesper Björklund Greter, Gustav Frimannsson Torpahallen
2018-01-14 10:20 066003084 Ale IBF P06 - Partille IBS P06 Vit 2 - 0 Erik Dreifeldt, Patrik Jonasson Ale Kulturrum
2018-01-14 11:00 066003081 FBC Vinga P06 Röd - Dingle AIK P06 1 - 2 Sofia Rydne, Annie Bodin Hall Of Flame
2018-01-14 11:20 066003086 Floda IBK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg 3 - 2 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-01-14 13:00 066003090 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Orust IBK P06 0 - 0 Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2018-01-14 14:45 066003083 Herrestads AIF P05/06 - Eken IBK P06 Lila 1 - 4 Stenab arena
2018-03-11 11:30 066003082 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Överby IF P06 3 - 4 Linus Nowén, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2018-01-20 11:00 066003092 Eken IBK P06 Lila - Dingle AIK P06 0 - 0 Simon Wikell, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2018-01-20 11:15 066003095 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Ale IBF P06 8 - 0 Stenungsund Arena
2018-01-20 13:10 066003098 Mölndals IBF P06 2 - IBF Älvstranden P06 0 - 0 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Ekenhallen 1
2018-01-20 13:30 066003094 Lindås IBK P06 Blå - Herrestads AIF P05/06 0 - 0 Isak Börjesson, Isaac Werner Salming Arena
2018-01-21 11:30 066003093 Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P06 Panthers Röd 7 - 0 Sara Thorngren, Linnea Skoglund Vallhamra Sportcenter
2018-01-21 11:45 066003100 STC Kungälvs IBK P06 Svart - IBF Göteborg P06 1 0 - 0 Hannes Andersson, Disa Antan Sparråsskolan
2018-01-21 12:30 066003096 Marstrands IBK P06 - Surte IS IBK P06 3 - 4 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-21 13:50 066003097 Kärra IBK P06 Röd - Floda IBK P06 1 - 5 Marcus Larsson, David Larsson Kärra Sporthall
2018-01-21 14:00 066003099 Orust IBK P06 - IK Zenith P06 Svart 1 - 0 Svanesunds Sporthall
2018-01-21 17:00 066003091 Överby IF P06 - FBC Vinga P06 Röd 3 - 3 Nordby Supermarkethallen
2018-01-27 11:15 066003107 Surte IS IBK P06 - Mölndals IBF P06 2 3 - 3 Isak Brogren, Mohammed Ansara Bohushallen
2018-01-27 14:15 066003108 Floda IBK P06 - Orust IBK P06 0 - 3 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-01-27 17:00 066003105 Herrestads AIF P05/06 - Marstrands IBK P06 0 - 7 Stenab arena
2018-01-28 09:00 066003101 FBC Vinga P06 Röd - Eken IBK P06 Lila 1 - 2 Viking Herrström, Annie Bodin Hall Of Flame
2018-01-28 10:20 066003106 Ale IBF P06 - Kärra IBK P06 Röd 3 - 4 Fabian Janz, Markus Berntsson Ale Kulturrum
2018-01-28 12:00 066003103 Dingle AIK P06 - Lindås IBK P06 Blå 5 - 3 Munkedals Idrottshall
2018-01-28 12:30 066003110 IK Zenith P06 Svart - IBF Göteborg P06 1 2 - 0 Gustav Eurén, Filip Waldenstedt Björlanda Idrottshall
2018-01-28 14:40 066003104 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Stenungsunds IBK P06 Gbg 0 - 5 Jonathan Vikberg, Josefin Bistedt Hjällsnäshallen B-hallen
2018-01-28 15:30 066003109 IBF Älvstranden P06 - STC Kungälvs IBK P06 Svart 1 - 8 Morgan Ekberg, Jakob Lundberg Lundbystrand 3
2018-01-28 15:45 066003102 Överby IF P06 - Partille IBS P06 Vit 3 - 4 Nordby Supermarkethallen
2018-02-03 10:00 066003116 Mölndals IBF P06 2 - Herrestads AIF P05/06 0 - 0 Johannes Wikström, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2018-02-03 12:00 066003111 Partille IBS P06 Vit - FBC Vinga P06 Röd 4 - 0 Linnea Skoglund, Ida Öjteg Qvisthallen
2018-02-03 12:15 066003113 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Överby IF P06 1 - 2 Stenungsund Arena
2018-02-03 13:00 066003120 IK Zenith P06 Svart - IBF Älvstranden P06 8 - 0 Kornelia Skoglund, Elin Fors Björlanda Idrottshall
2018-02-04 10:00 066003119 IBF Göteborg P06 1 - Floda IBK P06 4 - 1 Ida Åberg, Tyra Stalebrant Torpahallen
2018-02-04 11:00 066003112 Lindås IBK P06 Blå - Eken IBK P06 Lila 0 - 0 Filip Mattsson, Paula Granlund Salming Arena
2018-02-04 12:00 066003118 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Surte IS IBK P06 2 - 9 David Samuelsson, Jakob Svensson Kastellegårdshallen
2018-02-04 12:50 066003115 Kärra IBK P06 Röd - FBC Lerum P06 Panthers Röd 4 - 3 Jaana Gander, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-02-04 13:30 066003114 Marstrands IBK P06 - Dingle AIK P06 0 - 4 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-02-04 14:00 066003117 Orust IBK P06 - Ale IBF P06 1 - 4 Svanesunds Sporthall
2018-02-24 10:00 066003123 Eken IBK P06 Lila - Marstrands IBK P06 0 - 0 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2018-02-24 11:00 066003122 Partille IBS P06 Vit - Stenungsunds IBK P06 Gbg 0 - 5 Linnea Grunditz, Isabella Fröberg Qvisthallen
2018-02-24 11:30 066003127 Herrestads AIF P05/06 - STC Kungälvs IBK P06 Svart 3 - 1 Stenab arena
2018-02-24 12:00 066003129 Surte IS IBK P06 - IK Zenith P06 Svart 1 - 1 Isak Brogren, Kevin Hjertberg Bohushallen
2018-02-24 13:00 066003125 Dingle AIK P06 - Mölndals IBF P06 2 2 - 0 Munkedals Idrottshall
2018-02-25 10:00 066003121 FBC Vinga P06 Röd - Lindås IBK P06 Blå 3 - 3 Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-02-25 10:15 066003130 Floda IBK P06 - IBF Älvstranden P06 5 - 2 Andreas Henriksson, Jacob Darnolf Alléhallen
2018-02-25 11:00 066003126 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Orust IBK P06 4 - 2 Erik Norrsell, Elias Sandin Rydsbergshallen
2018-02-25 17:00 066003124 Överby IF P06 - Kärra IBK P06 Röd 4 - 1 Nordby Supermarkethallen
2018-03-17 09:30 066003128 Ale IBF P06 - IBF Göteborg P06 1 5 - 0 Markus Berntsson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2018-03-03 09:00 066003134 Mölndals IBF P06 2 - Eken IBK P06 Lila 0 - 0 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-03-03 09:15 066003131 Stenungsunds IBK P06 Gbg - FBC Vinga P06 Röd 2 - 2 Stenungsund Arena
2018-03-03 12:10 066003133 Kärra IBK P06 Röd - Partille IBS P06 Vit 0 - 0 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-03-03 14:15 066003140 Floda IBK P06 - Surte IS IBK P06 6 - 0 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-03-04 09:00 066003138 IK Zenith P06 Svart - Herrestads AIF P05/06 2 - 2 Erik Hultén, Arvid Molin Björlanda Idrottshall
2018-03-04 09:00 066003139 IBF Älvstranden P06 - Ale IBF P06 0 - 0 Jakob Lundberg, Jakob Mentzer Lundbystrand 3
2018-03-04 10:00 066003137 IBF Göteborg P06 1 - FBC Lerum P06 Panthers Röd 5 - 1 Tyra Stalebrant, Andrea Svensson Torpahallen
2018-03-04 10:45 066003136 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Dingle AIK P06 0 - 0 Thea Vegelius, Agnes Andersson Sparråsskolan
2018-03-04 12:30 066003132 Marstrands IBK P06 - Lindås IBK P06 Blå 9 - 4 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-18 15:30 066003135 Orust IBK P06 - Överby IF P06 1 - 5 Joakim Almroth, Joakim Almroth Svanesunds Sporthall
2018-03-10 09:00 066003145 Eken IBK P06 Lila - STC Kungälvs IBK P06 Svart 0 - 0 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2018-03-10 10:00 066003144 Partille IBS P06 Vit - Orust IBK P06 7 - 0 Kajsa Johansson, Filippa Lindeberg Qvisthallen
2018-03-10 11:00 066003150 Ale IBF P06 - Surte IS IBK P06 6 - 3 , Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-03-10 11:30 066003142 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Kärra IBK P06 Röd 8 - 2 Spekerödsskolan
2018-03-11 09:00 066003141 FBC Vinga P06 Röd - Marstrands IBK P06 1 - 11 Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-03-11 10:00 066003147 Dingle AIK P06 - IK Zenith P06 Svart 1 - 1 Munkedals Idrottshall
2018-03-11 14:30 066003149 Herrestads AIF P05/06 - Floda IBK P06 5 - 1 Stenab arena
2018-03-11 15:00 066003143 Lindås IBK P06 Blå - Mölndals IBF P06 2 4 - 2 Paula Granlund, Johanna Reckman Askims Sporthall
2018-03-24 17:45 066003148 FBC Lerum P06 Panthers Röd - IBF Älvstranden P06 8 - 0 Jonathan Vikberg, Lise Wadheden Rydsbergshallen
2018-03-25 11:00 066003146 Överby IF P06 - IBF Göteborg P06 1 6 - 2 Nordby Supermarkethallen
2018-03-17 10:15 066003159 Surte IS IBK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd 1 - 0 Kevin Hjertberg, Mohammed Ansara Bohushallen
2018-03-17 11:00 066003152 Mölndals IBF P06 2 - Marstrands IBK P06 0 - 0 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2018-03-17 14:10 066003158 Floda IBK P06 - Dingle AIK P06 1 - 1 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-03-18 09:00 066003155 IBF Göteborg P06 1 - Partille IBS P06 Vit 0 - 7 Jesper Björklund Greter, Tyra Stalebrant Torpahallen
2018-03-18 09:00 066003157 IBF Älvstranden P06 - Överby IF P06 0 - 4 Lundbystrand 4
2018-03-18 11:30 066003160 Ale IBF P06 - Herrestads AIF P05/06 0 - 0 Andrea Frick, Elin Martinsson Ale Kulturrum
2018-03-18 13:00 066003154 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Lindås IBK P06 Blå 0 - 0 Kastellegårdshallen
2018-03-18 14:00 066003151 Kärra IBK P06 Röd - FBC Vinga P06 Röd 2 - 8 Filip Kloo, Oliver Gander Kärra Sporthall
2018-03-18 14:00 066003153 Orust IBK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg 3 - 4 Joakim Almroth, Jerry Tauru Svanesunds Sporthall
2018-03-24 10:25 066003156 IK Zenith P06 Svart - Eken IBK P06 Lila 0 - 0 Björlanda Idrottshall
NEWBODY Pojkar - 06 2 Höst-Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-14 10:00 066004005 Mölndals IBF P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 1 - 6 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2017-10-14 10:10 066004001 Eken IBK P06 Gul - IBF Göteborg P06 2 3 - 5 Christina Karlsson, Erik Borgvall Ekenhallen 1
2017-10-15 11:00 066004009 FBC Vinga P06 Grön - Landvetter IBK P06 2 - 3 Hall Of Flame
2017-10-15 12:00 066004007 Lindås IBK P06 Svart - IBF Backadalen P06 7 - 2 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2017-10-15 12:10 066004006 Lindome IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar 3 - 6 Herman Ahlstedt, Emil Blom Almåshallen B
2017-10-15 13:10 066004008 Kärra IBK P06 Svart - Partille IBS P06 Svart 6 - 7 Joakim Ljungberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2017-10-15 16:30 066004002 Utbynäs SK P06 - IBK Bergum P06 0 - 0 Sixten Ljungklint-Ekman, Kalle Loebbert Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-11-05 15:00 066004004 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Guldhedens IK P06 5 - 0 Lise Wadheden, Tilda Wallin Rydsbergshallen
2017-10-21 11:00 066004016 Partille IBS P06 Svart - Lindome IBK P06 0 - 4 Rikard Petrusson, Tobias Undeland Qvisthallen
2017-10-21 17:00 066004013 Pixbo Wallenstam IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange 0 - 0 Ella Wallsten, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-21 17:00 066004017 Landvetter IBK P06 - Lindås IBK P06 Svart 2 - 5 Maja Johansson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-10-21 20:00 066004014 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - FBC Lerum P06 Panthers Svart 2 - 2 Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-22 09:00 066004010 IBK Bergum P06 - Eken IBK P06 Gul 3 - 2 Emil Andersson, Simon Lindholm Bergumsskolan
2017-10-22 09:00 066004018 FBC Vinga P06 Grön - Kärra IBK P06 Svart 2 - 3 Viking Herrström, Annie Bodin Hall Of Flame
2017-10-22 15:00 066004012 Guldhedens IK P06 - Utbynäs SK P06 0 - 0 , Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2017-10-22 16:00 066004015 IBF Backadalen P06 - Mölndals IBF P06 0 - 0 Edvin Pang, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2017-10-28 09:00 066004025 Mölndals IBF P06 - Landvetter IBK P06 4 - 4 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2017-10-28 11:20 066004026 Lindome IBK P06 - FBC Vinga P06 Grön 0 - 0 Sebastian Sannerholm, Marcus Ullerholt Almåshallen B
2017-10-28 14:20 066004027 Lindås IBK P06 Svart - Kärra IBK P06 Svart 12 - 4 Filip Mattsson, Felix Holmström Salming Arena
2017-10-28 15:10 066004022 Utbynäs SK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar 1 - 10 Rasmus Gyllenhammar, Anton Sköld Berghalla
2017-10-29 09:00 066004020 IBK Bergum P06 - Guldhedens IK P06 5 - 4 Simon Lindholm, Lucas Venderot Bergumsskolan
2017-10-29 09:30 066004024 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Partille IBS P06 Svart 1 - 3 Felix Brendelökken, Jonathan Vikberg Rydsbergshallen
2017-10-29 10:00 066004021 IBF Göteborg P06 2 - Pixbo Wallenstam IBK P06 0 - 2 Torpahallen
2017-11-05 11:00 066004023 STC Kungälvs IBK P06 Orange - IBF Backadalen P06 0 - 0 Thea Vegelius, Agnes Andersson Sparråsskolan
2017-11-11 16:00 066004028 Guldhedens IK P06 - Eken IBK P06 Gul 2 - 6 , Eric Hemmingsson Svingelns Sporthall
2017-11-11 16:00 066004032 Partille IBS P06 Svart - Utbynäs SK P06 4 - 8 Elvira Tavér, Saga-Maja Andersson Qvisthallen
2017-11-11 16:15 066004033 Landvetter IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange 1 - 0 Lucas Aebischer Skogbäck, Maja Johansson Önnerödshallen
2017-11-11 17:00 066004030 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - IBK Bergum P06 2 - 7 Maja Eklund, Olivia Svartling Mölnlycke Idrottshall B
2017-11-12 10:00 066004034 FBC Vinga P06 Grön - FBC Lerum P06 Panthers Svart 0 - 3 Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2017-11-12 10:00 066004035 Kärra IBK P06 Svart - Mölndals IBF P06 2 - 3 Richard Tran, Nick Trieu Lundbystrand 3
2017-11-12 13:00 066004036 Lindås IBK P06 Svart - Lindome IBK P06 4 - 3 Paula Granlund, Sofia Mälsjö Salming Arena
2017-11-12 14:00 066004031 IBF Backadalen P06 - IBF Göteborg P06 2 3 - 13 Albin Wikström, Isak Hansson Tuve Sporthall
2017-11-17 18:20 066004037 Eken IBK P06 Gul - Pixbo Wallenstam IBK P06 3 - 3 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2017-11-18 09:00 066004045 Mölndals IBF P06 - Lindome IBK P06 3 - 2 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2017-11-19 09:30 066004044 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Lindås IBK P06 Svart 2 - 5 Erik Norrsell, Elias Sandin Rydsbergshallen
2017-11-19 11:00 066004040 IBK Bergum P06 - Partille IBS P06 Svart 3 - 4 Lucas Venderot, Simon Jangblad Bergumsskolan
2017-11-19 11:00 066004041 IBF Göteborg P06 2 - Landvetter IBK P06 0 - 4 Tilde Eriksson, Alva Sjöqvist Torpahallen
2017-11-19 15:00 066004043 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Kärra IBK P06 Svart 1 - 2 Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2017-11-19 15:10 066004042 Utbynäs SK P06 - FBC Vinga P06 Grön 0 - 0 Rasmus Gyllenhammar, Manuel Bäckström Cantero Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-11-19 17:20 066004038 Guldhedens IK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar 5 - 2 , Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2017-11-25 09:00 066004048 Partille IBS P06 Svart - Guldhedens IK P06 2 - 1 Rikard Petrusson, Fabian Lindquist Qvisthallen
2017-11-25 10:00 066004054 Mölndals IBF P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart 1 - 2 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2017-11-26 08:30 066004046 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Eken IBK P06 Gul 4 - 5 Emma Grauss, Filippa Lindström Wallenstam Arena A
2017-11-26 11:00 066004047 IBF Backadalen P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 2 - 5 Isak Hansson, Robin Ridell Tuve Sporthall
2017-11-26 11:00 066004050 FBC Vinga P06 Grön - IBK Bergum P06 5 - 3 Fanny Ginman, Sofia Rydne Hall Of Flame
2017-11-26 12:00 066004051 Kärra IBK P06 Svart - IBF Göteborg P06 2 1 - 4 David Larsson, Marcus Larsson Kärra Sporthall
2017-11-26 12:50 066004053 Lindome IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange 4 - 2 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Almåshallen B
2017-11-26 13:00 066004052 Lindås IBK P06 Svart - Utbynäs SK P06 4 - 3 Einar Pålsson, Isaac Werner Salming Arena
2017-12-02 11:10 066004055 Eken IBK P06 Gul - IBF Backadalen P06 0 - 0 Johannes Wikström, Erik Borgvall Ekenhallen 1
2017-12-02 18:10 066004056 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Partille IBS P06 Svart 0 - 2 Erik Rådhall, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-02 19:10 066004057 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Landvetter IBK P06 1 - 2 Erik Rådhall, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-03 10:00 066004060 IBK Bergum P06 - Lindås IBK P06 Svart 1 - 10 Emil Andersson, Lucas Venderot Bergumsskolan
2017-12-03 10:00 066004061 IBF Göteborg P06 2 - Lindome IBK P06 4 - 2 Gustav Frimannsson, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2017-12-03 12:00 066004058 Guldhedens IK P06 - FBC Vinga P06 Grön 0 - 0 , Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2017-12-03 12:00 066004063 STC Kungälvs IBK P06 Orange - FBC Lerum P06 Panthers Svart 1 - 3 Theo Moberg, Hannes Andersson Kastellegårdshallen
2017-12-03 14:10 066004062 Utbynäs SK P06 - Mölndals IBF P06 0 - 9 Manuel Bäckström Cantero, Kalle Loebbert Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-12-09 10:30 066004065 Landvetter IBK P06 - IBF Backadalen P06 6 - 3 , Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2017-12-09 13:00 066004064 Partille IBS P06 Svart - Eken IBK P06 Gul 0 - 1 Tobias Undeland, Simon Lindén Qvisthallen
2017-12-10 09:00 066004066 FBC Vinga P06 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar 3 - 1 Viking Herrström, Fanny Ginman Hall Of Flame
2017-12-10 09:00 066004068 Lindås IBK P06 Svart - Guldhedens IK P06 7 - 5 Paula Granlund, Felix Holmström Askims Sporthall
2017-12-10 11:00 066004070 Mölndals IBF P06 - IBK Bergum P06 3 - 1 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2017-12-10 12:00 066004067 Kärra IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 0 - 4 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2017-12-10 12:40 066004071 FBC Lerum P06 Panthers Svart - IBF Göteborg P06 2 6 - 5 Erik Norrsell, Elias Sandin Rydsbergshallen
2017-12-10 14:00 066004072 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Utbynäs SK P06 0 - 0 Disa Antan, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2017-12-16 10:00 066004074 Partille IBS P06 Svart - FBC Vinga P06 Grön 3 - 5 Elin Sorting, Jolin Garcia Qvisthallen
2017-12-16 11:10 066004073 Eken IBK P06 Gul - Landvetter IBK P06 0 - 0 Markus Vilhelmsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2017-12-16 18:00 066004077 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Lindome IBK P06 0 - 0 Gustaf Broström, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-17 09:00 066004081 IBF Göteborg P06 2 - Utbynäs SK P06 0 - 0 Ej offentliggjord, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2017-12-17 09:50 066004076 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Lindås IBK P06 Svart 2 - 3 Maja Eklund, Filippa Lindström Wallenstam Arena A
2017-12-17 10:00 066004080 IBK Bergum P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange 2 - 2 Emil Andersson, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2017-12-17 14:30 066004075 IBF Backadalen P06 - Kärra IBK P06 Svart 0 - 0 Ville Lindberg, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2017-12-17 15:00 066004078 Guldhedens IK P06 - Mölndals IBF P06 0 - 0 , Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2018-01-13 09:00 066004086 Mölndals IBF P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar 3 - 5 Johannes Wikström, Diako Ahmadi Katrinebergshallen
2018-01-14 10:20 066004084 Lindås IBK P06 Svart - Partille IBS P06 Svart 2 - 7 Filip Mattsson, Paula Granlund Salming Arena
2018-01-14 10:30 066004087 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 2 - 2 Emelie Larsson, Linus Nowén Rydsbergshallen
2018-01-14 11:00 066004090 IBF Göteborg P06 2 - IBK Bergum P06 2 - 1 Jesper Björklund Greter, Gustav Frimannsson Torpahallen
2018-01-14 12:00 066004082 FBC Vinga P06 Grön - Eken IBK P06 Gul 3 - 6 Annie Bodin, Sofia Rydne Hall Of Flame
2018-01-14 13:00 066004085 Lindome IBK P06 - IBF Backadalen P06 0 - 0 Thilda Aspholm, Beata Bartler Skånhällaskolan
2018-01-14 13:30 066004083 Kärra IBK P06 Svart - Landvetter IBK P06 4 - 0 Nick Trieu, Richard Tran Kärra Sporthall
2018-01-14 14:00 066004088 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Guldhedens IK P06 0 - 0 Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2018-01-14 14:30 066004089 Utbynäs SK P06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 0 - 0 Manuel Bäckström Cantero, Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-01-20 10:00 066004091 Eken IBK P06 Gul - Kärra IBK P06 Svart 0 - 0 Simon Wikell, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2018-01-20 12:00 066004095 IBF Backadalen P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart 1 - 8 Fredrik Ohlsson, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-01-20 14:00 066004094 Partille IBS P06 Svart - Mölndals IBF P06 0 - 2 Tobias Undeland, Simon Lindén Qvisthallen
2018-01-20 20:00 066004097 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Utbynäs SK P06 0 - 0 Gustaf Broström, Johan Arplöw Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 10:00 066004092 FBC Vinga P06 Grön - Lindås IBK P06 Svart 0 - 6 , Viking Herrström Hall Of Flame
2018-01-21 10:00 066004093 Landvetter IBK P06 - Lindome IBK P06 0 - 0 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-21 13:00 066004099 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - IBK Bergum P06 6 - 0 Hanna Caporicci, Olivia Svartling Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 15:00 066004096 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - STC Kungälvs IBK P06 Orange 5 - 3 Emma Grauss, Filippa Lindström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 17:15 066004098 Guldhedens IK P06 - IBF Göteborg P06 2 0 - 0 , Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2018-01-27 09:00 066004102 Mölndals IBF P06 - FBC Vinga P06 Grön 0 - 0 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-01-27 15:30 066004101 Lindome IBK P06 - Kärra IBK P06 Svart 0 - 0 Hugo Holmgren Jancev, Sebastian Sannerholm Skånhällaskolan
2018-01-28 08:40 066004108 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Guldhedens IK P06 4 - 4 Gustaf Broström, Carl Rudmark Wallenstam Arena A
2018-01-28 09:00 066004106 IBF Göteborg P06 2 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar 2 - 3 Gustav Frimannsson, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2018-01-28 12:00 066004107 IBK Bergum P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 2 - 4 Simon Lindholm, Simon Jangblad Bergumsskolan
2018-01-28 12:30 066004103 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Landvetter IBK P06 3 - 3 Jonathan Vikberg, Josefin Bistedt Hjällsnäshallen B-hallen
2018-01-28 13:00 066004100 Lindås IBK P06 Svart - Eken IBK P06 Gul 2 - 6 Paula Granlund, Johanna Reckman Askims Sporthall
2018-01-28 13:30 066004105 Utbynäs SK P06 - IBF Backadalen P06 0 - 0 Manuel Bäckström Cantero, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-01-28 16:30 066004104 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Partille IBS P06 Svart 6 - 9 Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2018-02-02 18:20 066004109 Eken IBK P06 Gul - Lindome IBK P06 0 - 0 Johannes Wikström, Christina Karlsson Ekenhallen 1
2018-02-03 11:00 066004114 Partille IBS P06 Svart - IBF Göteborg P06 2 6 - 2 Simon Lindén, Linnea Skoglund Qvisthallen
2018-02-03 12:15 066004111 Kärra IBK P06 Svart - FBC Lerum P06 Panthers Svart 2 - 0 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-02-04 09:00 066004112 FBC Vinga P06 Grön - STC Kungälvs IBK P06 Orange 0 - 0 Viking Herrström, Fanny Ginman Hall Of Flame
2018-02-04 09:00 066004113 Landvetter IBK P06 - Utbynäs SK P06 0 - 0 Lucas Aebischer Skogbäck, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-02-04 12:00 066004110 Lindås IBK P06 Svart - Mölndals IBF P06 2 - 0 Paula Granlund, Filip Mattsson Salming Arena
2018-02-04 15:50 066004115 IBF Backadalen P06 - IBK Bergum P06 0 - 0 Ville Lindberg, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-02-18 09:50 066004117 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Guldhedens IK P06 0 - 0 Maja Andersson, Olivia Svartling Wallenstam Arena A
2018-02-18 10:30 066004116 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 6 - 6 Maja Andersson, Maja Eklund Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-24 09:00 066004118 Mölndals IBF P06 - Eken IBK P06 Gul 0 - 0 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-02-24 12:45 066004126 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar 0 - 0 , Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 09:00 066004119 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Lindome IBK P06 5 - 4 Josefin Bistedt, Emelie Larsson Rydsbergshallen
2018-02-25 09:00 066004122 IBF Göteborg P06 2 - FBC Vinga P06 Grön 3 - 2 Alva Sjöqvist, Tilde Eriksson Torpahallen
2018-02-25 11:00 066004123 IBK Bergum P06 - Landvetter IBK P06 2 - 4 Simon Lindholm, Lucas Venderot Bergumsskolan
2018-02-25 12:00 066004125 Guldhedens IK P06 - IBF Backadalen P06 0 - 0 , Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2018-02-25 12:10 066004121 Utbynäs SK P06 - Kärra IBK P06 Svart 0 - 0 Kalle Loebbert, Rasmus Gyllenhammar Sandeklevshallen
2018-02-25 13:00 066004120 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Lindås IBK P06 Svart 2 - 6 , Agnes Andersson Kastellegårdshallen
2018-02-25 18:00 066004124 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Partille IBS P06 Svart 2 - 1 Johan Arplöw, Gustaf Broström Wallenstam Arena A
2018-03-03 10:00 066004127 Eken IBK P06 Gul - FBC Lerum P06 Panthers Svart 3 - 7 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2018-03-03 10:00 066004128 Mölndals IBF P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange 0 - 0 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-03-03 14:00 066004134 Partille IBS P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 5 - 5 Fabian Lindquist, Simon Lindén Qvisthallen
2018-03-03 14:20 066004129 Lindome IBK P06 - Utbynäs SK P06 2 - 9 Almåshallen B
2018-03-03 14:30 066004130 Lindås IBK P06 Svart - IBF Göteborg P06 2 7 - 2 Paula Granlund, Johanna Reckman Askims Sporthall
2018-03-04 08:30 066004133 Landvetter IBK P06 - Guldhedens IK P06 4 - 6 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-03-04 08:45 066004131 Kärra IBK P06 Svart - IBK Bergum P06 4 - 3 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-03-04 10:00 066004135 IBF Backadalen P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar 3 - 5 Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-03-04 11:00 066004132 FBC Vinga P06 Grön - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 0 - 5 Fanny Ginman, Sofia Rydne Hall Of Flame
2018-03-10 13:45 066004142 Pixbo Wallenstam IBK P06 - FBC Vinga P06 Grön Madicken Sandvad, Filippa Lindström Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-10 17:45 066004143 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Landvetter IBK P06 2 - 4 Ellen Knaack, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 09:00 066004139 IBK Bergum P06 - Lindome IBK P06 4 - 0 Lucas Venderot, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-03-11 10:00 066004138 IBF Göteborg P06 2 - Mölndals IBF P06 3 - 3 Tindra Ferm, Tyra Stalebrant Torpahallen
2018-03-11 12:00 066004140 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Lindås IBK P06 Svart 1 - 0 Olivia Svartling, Hanna Caporicci Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 12:30 066004144 IBF Backadalen P06 - Partille IBS P06 Svart 0 - 7 Albin Wikström, Isak Hansson Tuve Sporthall
2018-03-11 13:00 066004136 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Eken IBK P06 Gul Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2018-03-11 14:30 066004137 Utbynäs SK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart 1 - 3 Manuel Bäckström Cantero, Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-03-11 15:00 066004141 Guldhedens IK P06 - Kärra IBK P06 Svart , Janne Ranelöv Svingelns Sporthall
2018-03-17 09:00 066004145 Eken IBK P06 Gul - Utbynäs SK P06 0 - 0 Christina Karlsson, Christina Karlsson Ekenhallen 1
2018-03-17 10:00 066004148 Mölndals IBF P06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd 0 - 0 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2018-03-17 12:10 066004149 Lindome IBK P06 - Guldhedens IK P06 0 - 0 Herman Ahlstedt, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Almåshallen B
2018-03-17 15:20 066004147 FBC Lerum P06 Panthers Svart - IBK Bergum P06 7 - 1 Erik Norrsell, Elias Sandin Hjällsnäshallen B-hallen
2018-03-18 09:00 066004152 FBC Vinga P06 Grön - IBF Backadalen P06 4 - 2 Sofia Rydne, Fanny Ginman Hall Of Flame
2018-03-18 09:00 066004153 Landvetter IBK P06 - Partille IBS P06 Svart 0 - 0 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-03-18 11:10 066004150 Lindås IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 0 - 0 Filip Mattsson, Einar Pålsson Salming Arena
2018-03-18 12:00 066004146 STC Kungälvs IBK P06 Orange - IBF Göteborg P06 2 0 - 0 Kastellegårdshallen
2018-03-18 12:00 066004151 Kärra IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar 5 - 6 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
NEWBODY Pojkar - 07 1 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-14 09:00 066010003 FBC Vinga P07 - Utbynäs SK P07 3 - 0 Fanny Ginman, Annie Bodin Hall Of Flame
2018-01-14 09:30 066010001 Ale IBF P07 - IBF Backadalen P07 Vår 7 - 1 Elin Martinsson, Wilma Irving Kronan Älvängen
2018-01-14 11:00 066010005 IBK Bergum P07 Rosa - Stenungsunds IBK P07 Gbg 4 - 14 Oskar Kanerva, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-01-14 12:00 066010007 Landvetter IBK P07 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix 2 - 5 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-01-14 12:30 066010006 Kärra IBK P07 Svart - STC Kungälvs IBK P07 Orange 5 - 2 Filip Kloo, Oliver Gander Kärra Sporthall
2018-01-14 12:30 066010009 Marstrands IBK P07 Vit - Myggenäs IBK P-07 2 4 - 4 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-14 14:00 066010008 Lindås IBK p07 vit - Partille IBS P07/08 4 - 4 Sofia Mälsjö, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2018-01-14 17:00 066010004 Guldhedens IK P07/08 - Surte IS IBK P07 5 - 2 , Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2018-01-15 19:00 066010012 Surte IS IBK P07 - Dingle AIK P07 1 - 2 Isak Brogren, Mohammed Ansara Bohushallen
2018-01-17 18:45 066010017 Myggenäs IBK P-07 2 - Landvetter IBK P07 Vit 1 - 3 Edvin Rosendahl, Elias Patriksson Häggvallsskolan
2018-01-20 09:00 066010016 Partille IBS P07/08 - Kärra IBK P07 Svart 2 - 5 Elin Sorting, Kajsa Johansson Qvisthallen
2018-01-20 09:15 066010013 Stenungsunds IBK P07 Gbg - FBC Vinga P07 4 - 3 Stenungsund Arena
2018-01-21 12:45 066010014 STC Kungälvs IBK P07 Orange - Guldhedens IK P07/08 Disa Antan, Hannes Andersson Sparråsskolan
2018-01-21 13:30 066010018 Marstrands IBK P07 Vit - Lindås IBK p07 vit 4 - 2 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-21 14:00 066010015 Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix - IBK Bergum P07 Rosa 2 - 7 Emma Grauss, Filippa Lindström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 16:50 066010011 Utbynäs SK P07 - IBF Backadalen P07 Vår 3 - 1 Janne Ranelöv, Kalle Loebbert Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-02-17 12:15 066010010 Öckerö IBK P07 5 - Ale IBF P07 0 - 0 Julia Wallin, Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-01-27 10:00 066010027 Landvetter IBK P07 Vit - Lindås IBK p07 vit 2 - 4 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-01-27 12:00 066010021 IBF Backadalen P07 Vår - Stenungsunds IBK P07 Gbg 1 - 7 Fredrik Ohlsson, Robin Ridell Tuve Sporthall
2018-01-27 13:15 066010020 Öckerö IBK P07 5 - Surte IS IBK P07 4 - 5 Julia Wallin, Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-01-28 09:30 066010019 Ale IBF P07 - Utbynäs SK P07 0 - 0 Kronan Älvängen
2018-01-28 10:00 066010022 Dingle AIK P07 - STC Kungälvs IBK P07 Orange 3 - 1 Munkedals Idrottshall
2018-01-28 10:00 066010023 FBC Vinga P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix 3 - 3 , Fanny Ginman Hall Of Flame
2018-01-28 11:00 066010025 IBK Bergum P07 Rosa - Myggenäs IBK P-07 2 9 - 1 Simon Jangblad, Lucas Venderot Bergumsskolan
2018-01-28 12:00 066010024 Guldhedens IK P07/08 - Partille IBS P07/08 2 - 14 Ayub Mohamed, Merwan Bashir Svingelns Sporthall
2018-01-28 13:00 066010026 Kärra IBK P07 Svart - Marstrands IBK P07 Vit 9 - 2 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-02-03 11:30 066010028 Surte IS IBK P07 - Ale IBF P07 4 - 3 Kevin Hjertberg, Mohammed Ansara Bohushallen
2018-02-03 13:15 066010029 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Utbynäs SK P07 0 - 0 Stenungsund Arena
2018-02-03 14:00 066010032 Partille IBS P07/08 - Dingle AIK P07 1 - 3 Linnea Skoglund, Fabian Lindquist Qvisthallen
2018-02-04 10:00 066010035 Lindås IBK p07 vit - IBK Bergum P07 Rosa 7 - 1 Einar Pålsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-02-04 12:00 066010036 Landvetter IBK P07 Vit - Kärra IBK P07 Svart 1 - 12 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-02-04 14:00 066010030 STC Kungälvs IBK P07 Orange - Öckerö IBK P07 5 5 - 1 Jakob Svensson, Hannes Andersson Kastellegårdshallen
2018-02-04 14:30 066010034 Marstrands IBK P07 Vit - Guldhedens IK P07/08 1 - 1 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-02-10 12:50 066010031 Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix - IBF Backadalen P07 Vår 3 - 3 Ellen Knaack, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-18 15:00 066010033 Myggenäs IBK P-07 2 - FBC Vinga P07 3 - 3 Oscar Pettersson, Dino Ra Häggvallsskolan
2018-02-24 10:00 066010042 Dingle AIK P07 - Marstrands IBK P07 Vit 5 - 2 Munkedals Idrottshall
2018-02-24 11:00 066010038 Surte IS IBK P07 - STC Kungälvs IBK P07 Orange 4 - 4 Isak Brogren, Kevin Hjertberg Bohushallen
2018-02-24 13:15 066010040 Öckerö IBK P07 5 - Partille IBS P07/08 0 - 0 Axel Olausson, Axel Höglund Hedenskolans Idrottshall
2018-02-24 14:00 066010037 Ale IBF P07 - Stenungsunds IBK P07 Gbg 0 - 7 , Emil Rydberg Ale Kulturrum
2018-02-25 09:00 066010043 FBC Vinga P07 - Lindås IBK p07 vit 3 - 5 Viking Herrström, Annie Bodin Hall Of Flame
2018-02-25 09:00 066010045 IBK Bergum P07 Rosa - Kärra IBK P07 Svart 1 - 13 Lucas Venderot, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-02-25 12:00 066010041 IBF Backadalen P07 Vår - Myggenäs IBK P-07 2 4 - 3 Isak Hansson, Edvin Pang Tuve Sporthall
2018-02-25 13:00 066010044 Guldhedens IK P07/08 - Landvetter IBK P07 Vit 0 - 0 , Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2018-02-25 15:10 066010039 Utbynäs SK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix 5 - 9 Janne Ranelöv, Kalle Loebbert Sandeklevshallen
2018-03-03 10:00 066010051 Lindås IBK p07 vit - IBF Backadalen P07 Vår 2 - 2 Sofia Mälsjö, Felix Holmström Salming Arena
2018-03-03 11:00 066010048 Partille IBS P07/08 - Surte IS IBK P07 5 - 5 Amanda Carlson, Isabella Fröberg Qvisthallen
2018-03-04 10:00 066010054 IBK Bergum P07 Rosa - Guldhedens IK P07/08 5 - 3 Lucas Venderot, Simon Jangblad Bergumsskolan
2018-03-04 11:40 066010052 Landvetter IBK P07 Vit - Dingle AIK P07 0 - 0 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-03-04 12:00 066010053 Kärra IBK P07 Svart - FBC Vinga P07 9 - 0 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-03-04 13:30 066010047 Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix - Stenungsunds IBK P07 Gbg 3 - 6 Hanna Caporicci, Madicken Sandvad Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-04 13:30 066010049 Myggenäs IBK P-07 2 - Utbynäs SK P07 0 - 0 Lucas Sällström, Filip Hansson Häggvallsskolan
2018-03-04 13:30 066010050 Marstrands IBK P07 Vit - Öckerö IBK P07 5 7 - 0 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-04 13:45 066010046 STC Kungälvs IBK P07 Orange - Ale IBF P07 0 - 0 David Larsson, Marcus Larsson Sparråsskolan
2018-03-10 10:00 066010055 Ale IBF P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix 4 - 3 , Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-03-10 10:30 066010057 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Myggenäs IBK P-07 2 Spekerödsskolan
2018-03-10 15:00 066010058 Surte IS IBK P07 - Marstrands IBK P07 Vit 6 - 1 Mohammed Ansara, Kevin Hjertberg Bohushallen
2018-03-11 10:00 066010063 FBC Vinga P07 - Guldhedens IK P07/08 7 - 5 , Viking Herrström Hall Of Flame
2018-03-11 11:30 066010062 Dingle AIK P07 - IBK Bergum P07 Rosa 8 - 1 Munkedals Idrottshall
2018-03-11 12:00 066010056 STC Kungälvs IBK P07 Orange - Partille IBS P07/08 Victor Hollstig, Hannes Andersson Kastellegårdshallen
2018-03-11 15:30 066010059 Utbynäs SK P07 - Lindås IBK p07 vit 0 - 6 Sixten Ljungklint-Ekman, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-03-17 15:00 066010060 Öckerö IBK P07 5 - Landvetter IBK P07 Vit 0 - 0 Erik Hultén, Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-03-18 17:00 066010061 IBF Backadalen P07 Vår - Kärra IBK P07 Svart 1 - 6 Albin Wikström, Robin Ridell Tuve Sporthall
2018-03-18 14:00 066010070 IBK Bergum P07 Rosa - Öckerö IBK P07 5 5 - 3 Simon Lindholm, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-03-24 09:00 066010064 Partille IBS P07/08 - Ale IBF P07 0 - 0 Fabian Lindquist, Kajsa Johansson Qvisthallen
2018-03-24 13:45 066010069 Kärra IBK P07 Svart - Utbynäs SK P07 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-03-25 09:00 066010072 FBC Vinga P07 - Dingle AIK P07 2 - 9 Viking Herrström, Annie Bodin Hall Of Flame
2018-03-25 09:30 066010068 Landvetter IBK P07 Vit - Surte IS IBK P07 3 - 3 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-25 11:00 066010067 Lindås IBK p07 vit - Stenungsunds IBK P07 Gbg 0 - 1 Felix Fröhlander, Isaac Werner Askims Sporthall
2018-03-25 12:30 066010066 Marstrands IBK P07 Vit - STC Kungälvs IBK P07 Orange 4 - 3 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-25 16:00 066010065 Myggenäs IBK P-07 2 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix 3 - 2 Dino Ra, Oscar Pettersson Häggvallsskolan
2018-03-27 19:00 066010071 Guldhedens IK P07/08 - IBF Backadalen P07 Vår 3 - 3 , Susanna Furubom Skälltorpsskolan
NEWBODY Pojkar - 07 2 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-13 10:00 066011001 Eken IBK P07 - Kärra IBK P07 Röd Vår 2 - 10 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2018-01-13 13:30 066011002 FBC Lerum P07 Panthers Röd - IBF Göteborg P07 vit 0 - 0 Erik Norrsell, Elias Sandin Rydsbergshallen
2018-01-13 14:15 066011003 Floda IBK P07 - STC Kungälvs IBK P 07-08 0 - 0 Andreas Henriksson, Jacob Darnolf Alléhallen
2018-01-13 16:30 066011006 Eken IBK P07 Vår - Mölndals IBF P07/08 7 - 0 Ej offentliggjord, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2018-01-14 10:00 066011008 IK Zenith P07 Grön - Lindås IBK p07 svart 1 - 8 Arvid Molin, Erik Hultén Björlanda Idrottshall
2018-01-14 12:00 066011005 IBF Backadalen P07 Vit - Partille IBS P07 0 - 7 Petter Enlund, Albert Enlund Tuve Sporthall
2018-01-14 12:00 066011007 IBK Bergum P07 Svart - Ljungskile SK P07 0 - 0 Emil Andersson, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-01-14 12:15 066011004 Frölunda IBK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar 3 - 7 Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-01-14 13:00 066011009 Landvetter IBK P07 Blå - Lindome IBK P07 5 - 6 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-01-20 10:00 066011013 Partille IBS P07 - Floda IBK P07 5 - 5 Alva Sävinger, Kajsa Johansson Qvisthallen
2018-01-20 14:10 066011014 Mölndals IBF P07/08 - Frölunda IBK P07 0 - 0 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Ekenhallen 1
2018-01-20 14:30 066011016 Lindås IBK p07 svart - Eken IBK P07 Vår 5 - 2 Isaac Werner, Isak Börjesson Salming Arena
2018-01-21 10:20 066011010 IBF Göteborg P07 vit - Eken IBK P07 7 - 0 Ronja Nyberg, Tindra Ferm Torpahallen
2018-01-21 11:00 066011017 Lindome IBK P07 - IBK Bergum P07 Svart 6 - 4 Emil Blom, Herman Ahlstedt Skånhällaskolan
2018-01-21 11:00 066011018 Landvetter IBK P07 Blå - IK Zenith P07 Grön 4 - 3 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-21 11:30 066011015 Ljungskile SK P07 - IBF Backadalen P07 Vit 2 - 1 Rimnershallen B-hallen
2018-01-21 12:00 066011012 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - FBC Lerum P07 Panthers Röd 5 - 5 Emma Grauss, Hanna Caporicci Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 13:45 066011011 STC Kungälvs IBK P 07-08 - Kärra IBK P07 Röd Vår 5 - 6 Victor Hollstig, Jonas Eriksson Sparråsskolan
2018-01-27 11:00 066011026 Eken IBK P07 Vår - Landvetter IBK P07 Blå 7 - 5 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2018-01-27 12:00 066011019 Eken IBK P07 - STC Kungälvs IBK P 07-08 3 - 2 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2018-01-27 13:00 066011025 IBF Backadalen P07 Vit - Lindome IBK P07 1 - 7 Fredrik Ohlsson, Robin Ridell Tuve Sporthall
2018-01-27 14:30 066011022 FBC Lerum P07 Panthers Röd - Mölndals IBF P07/08 0 - 0 Lise Wadheden, Josefin Bistedt Rydsbergshallen
2018-01-27 15:20 066011023 Floda IBK P07 - Ljungskile SK P07 1 - 1 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-01-28 08:45 066011021 Kärra IBK P07 Röd Vår - Partille IBS P07 5 - 3 Filip Kloo, Oliver Gander Kärra Sporthall
2018-01-28 10:00 066011027 IBK Bergum P07 Svart - IK Zenith P07 Grön 3 - 4 Oskar Kanerva, Simon Jangblad Bergumsskolan
2018-01-28 12:15 066011024 Frölunda IBK P07 - Lindås IBK p07 svart 10 - 3 , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-01-28 14:30 066011020 IBF Göteborg P07 vit - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar 1 - 1 Jesper Björklund Greter, Gustav Frimannsson Torpahallen
2018-02-03 09:00 066011030 Mölndals IBF P07/08 - IBF Göteborg P07 vit 0 - 0 Johannes Wikström, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2018-02-03 13:00 066011029 Partille IBS P07 - STC Kungälvs IBK P 07-08 0 - 2 Alva Sävinger, Amanda Carlson Qvisthallen
2018-02-03 17:00 066011031 Ljungskile SK P07 - Kärra IBK P07 Röd Vår 0 - 0 Rimnershallen B-hallen
2018-02-04 09:00 066011032 Lindås IBK p07 svart - FBC Lerum P07 Panthers Röd 12 - 2 Einar Pålsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-02-04 09:00 066011036 IBK Bergum P07 Svart - Eken IBK P07 Vår 4 - 2 Simon Lindholm, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-02-04 10:00 066011034 Landvetter IBK P07 Blå - Frölunda IBK P07 8 - 3 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-02-04 10:00 066011035 IK Zenith P07 Grön - IBF Backadalen P07 Vit 0 - 0 Filip Waldenstedt, Rasmus Mårgård Björlanda Idrottshall
2018-02-04 12:40 066011033 Lindome IBK P07 - Floda IBK P07 0 - 0 Sebastian Sannerholm, Alexander Wannerfeldt-Jonsson Streteredsskolan
2018-02-18 12:30 066011028 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Eken IBK P07 0 - 0 Maja Eklund, Filippa Lindström Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-24 09:00 066011037 Eken IBK P07 - Partille IBS P07 0 - 4 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2018-02-24 14:15 066011043 Floda IBK P07 - IK Zenith P07 Grön 0 - 0 Andreas Henriksson, Jacob Darnolf Alléhallen
2018-02-25 08:00 066011042 FBC Lerum P07 Panthers Röd - Landvetter IBK P07 Blå 7 - 3 Josefin Bistedt, Emelie Larsson Rydsbergshallen
2018-02-25 10:00 066011040 IBF Göteborg P07 vit - Lindås IBK p07 svart 5 - 0 Alva Sjöqvist, Tilde Eriksson Torpahallen
2018-02-25 11:00 066011045 IBF Backadalen P07 Vit - Eken IBK P07 Vår 1 - 5 Isak Hansson, Edvin Pang Tuve Sporthall
2018-02-25 12:00 066011039 STC Kungälvs IBK P 07-08 - Ljungskile SK P07 0 - 0 , Agnes Andersson Kastellegårdshallen
2018-02-25 12:15 066011044 Frölunda IBK P07 - IBK Bergum P07 Svart 0 - 0 , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-02-25 14:00 066011041 Kärra IBK P07 Röd Vår - Lindome IBK P07 0 - 3 Filip Kloo, Oliver Gander Kärra Sporthall
2018-03-17 15:30 066011038 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Mölndals IBF P07/08 10 - 0 Gustaf Broström, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-27 17:15 066011051 IK Zenith P07 Grön - Kärra IBK P07 Röd Vår 0 - 0 Torshallen
2018-03-03 09:00 066011048 Lindås IBK p07 svart - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar 3 - 8 Sofia Mälsjö, Felix Holmström Salming Arena
2018-03-03 09:00 066011050 Landvetter IBK P07 Blå - IBF Göteborg P07 vit 2 - 7 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-03-03 11:00 066011046 Mölndals IBF P07/08 - Eken IBK P07 0 - 0 Emrik Lindahl, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2018-03-03 13:00 066011053 Eken IBK P07 Vår - Floda IBK P07 3 - 4 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2018-03-03 13:20 066011049 Lindome IBK P07 - STC Kungälvs IBK P 07-08 0 - 0 Almåshallen B
2018-03-03 16:00 066011047 Ljungskile SK P07 - Partille IBS P07 0 - 0 Rimnershallen B-hallen
2018-03-04 11:00 066011052 IBK Bergum P07 Svart - FBC Lerum P07 Panthers Röd 6 - 3 Oskar Kanerva, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-03-04 12:00 066011054 IBF Backadalen P07 Vit - Frölunda IBK P07 0 - 0 Ville Lindberg, Isak Hansson Tuve Sporthall
2018-03-10 09:00 066011056 Mölndals IBF P07/08 - Lindås IBK p07 svart 4 - 14 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Katrinebergshallen
2018-03-10 10:00 066011055 Eken IBK P07 - Ljungskile SK P07 4 - 0 Simon Wikell, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2018-03-10 11:00 066011057 Partille IBS P07 - Lindome IBK P07 5 - 5 Saga-Maja Andersson, Filippa Lindeberg Qvisthallen
2018-03-10 14:15 066011063 Floda IBK P07 - Frölunda IBK P07 2 - 0 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-03-10 14:30 066011062 FBC Lerum P07 Panthers Röd - IBF Backadalen P07 Vit 2 - 3 Jonathan Vikberg, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2018-03-10 15:45 066011058 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Landvetter IBK P07 Blå 8 - 2 Ellen Knaack, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 09:00 066011060 IBF Göteborg P07 vit - IBK Bergum P07 Svart 4 - 3 Tindra Ferm, Tyra Stalebrant Torpahallen
2018-03-11 12:10 066011061 Kärra IBK P07 Röd Vår - Eken IBK P07 Vår 3 - 1 Oliver Gander, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-03-11 14:00 066011059 STC Kungälvs IBK P 07-08 - IK Zenith P07 Grön Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2018-03-24 09:00 066011069 Eken IBK P07 Vår - STC Kungälvs IBK P 07-08 5 - 6 Simon Wikell, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2018-03-24 12:10 066011066 Landvetter IBK P07 Blå - Mölndals IBF P07/08 8 - 4 Lucas Aebischer Skogbäck, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-03-24 13:00 066011070 IBF Backadalen P07 Vit - IBF Göteborg P07 vit 0 - 1 Robin Ridell, Albert Enlund Tuve Sporthall
2018-03-25 10:00 066011064 Lindås IBK p07 svart - Eken IBK P07 6 - 5 Felix Fröhlander, Isaac Werner Askims Sporthall
2018-03-25 10:00 066011072 Floda IBK P07 - FBC Lerum P07 Panthers Röd Andreas Henriksson, Jacob Darnolf Alléhallen
2018-03-25 11:00 066011067 IK Zenith P07 Grön - Partille IBS P07 0 - 0 Axel Höglund, Gustav Eurén Björlanda Idrottshall
2018-03-25 11:00 066011068 IBK Bergum P07 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar 3 - 2 Simon Lindholm, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-03-25 12:15 066011071 Frölunda IBK P07 - Kärra IBK P07 Röd Vår , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-03-25 13:30 066011065 Lindome IBK P07 - Ljungskile SK P07 Alexander Wannerfeldt-Jonsson, Rasmus Eriksson Almåshallen B
NEWBODY Pojkar - 08 1 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-14 09:00 066012001 Landvetter IBK P08 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit 4 - 3 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-14 09:00 066012007 IBF Göteborg P08 - IK Zenith P08 Grön 5 - 5 Gustav Frimannsson, Jesper Björklund Greter Torpahallen
2018-01-14 09:00 066012009 Floda IBK P08 Vit - FBC Vinga P08 10 - 3 Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2018-01-14 10:00 066012005 IBF Älvstranden P08 - Eken IBK P08 0 - 0 Vidar Olofsson, Jakob Lundberg Lundbystrand 3
2018-01-14 10:30 066012004 Ale IBF P08 - Mölndals IBF P08 13 - 2 Wilma Irving, Elin Martinsson Kronan Älvängen
2018-01-14 13:00 066012008 Lindås IBK P08 3 - Kärra IBK P08 4 - 8 Felix Fröhlander, Sofia Mälsjö Askims Sporthall
2018-01-14 15:00 066012006 STC Kungälvs IBK P08 Svart - FBC Lerum P08 2 1 - 1 Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2018-01-14 15:45 066012003 Skår IBK P08 - Floda IBK P08 Röd 1 - 11 Ann-Sofie Yverås, Karin Tilgmann Skepplanda Idrottshall
2018-01-27 16:30 066012002 Lindome IBK P08 Lila - Lindås IBK P08 Vår 4 - 8 Isaac Werner, Isak Börjesson Salming Arena
2018-01-19 18:30 066012013 Eken IBK P08 - Skår IBK P08 0 - 0 Christina Karlsson, Christina Karlsson Ekenhallen 1
2018-01-20 08:45 066012018 Floda IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 3 9 - 7 Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2018-01-20 14:10 066012014 FBC Lerum P08 2 - Ale IBF P08 3 - 17 Hjällsnäshallen B-hallen
2018-01-20 15:10 066012012 Mölndals IBF P08 - Lindome IBK P08 Lila 0 - 0 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Ekenhallen 1
2018-01-20 15:35 066012011 Floda IBK P08 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit 8 - 2 Tilda Kautto, Sara Pettersson Alléhallen
2018-01-21 08:45 066012016 Kärra IBK P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart 3 - 7 Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-01-21 09:00 066012017 FBC Vinga P08 - IBF Göteborg P08 2 - 10 Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-01-21 10:00 066012015 IK Zenith P08 Grön - IBF Älvstranden P08 3 - 3 , Elin Fors Björlanda Idrottshall
2018-01-21 11:30 066012010 Lindås IBK P08 Vår - Landvetter IBK P08 Blå 9 - 3 Felix Holmström, Einar Pålsson Salming Arena
066012027 IBF Göteborg P08 - Lindås IBK P08 3 Torpahallen
2018-01-27 14:00 066012021 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - Eken IBK P08 13 - 4 Olivia Svartling, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-28 09:00 066012019 Landvetter IBK P08 Blå - Floda IBK P08 Röd 4 - 6 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-28 10:30 066012020 Lindås IBK P08 Vår - Mölndals IBF P08 9 - 4 Einar Pålsson, Felix Fröhlander Salming Arena
2018-01-28 13:20 066012024 Ale IBF P08 - Kärra IBK P08 14 - 2 Andrea Frick, Wilma Irving Ale Kulturrum
2018-01-28 15:30 066012026 STC Kungälvs IBK P08 Svart - Floda IBK P08 Vit 3 - 6 Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2018-01-28 16:30 066012025 IBF Älvstranden P08 - FBC Vinga P08 0 - 0 Morgan Ekberg Lundbystrand 3
2018-01-28 18:15 066012023 Skår IBK P08 - IK Zenith P08 Grön 3 - 7 Karin Tilgmann, Ann-Sofie Yverås Skepplanda Idrottshall
2018-02-18 13:30 066012022 Lindome IBK P08 Lila - FBC Lerum P08 2 0 - 0 Vattenpalatset Lerum
2018-02-03 09:00 066012029 Eken IBK P08 - Floda IBK P08 Röd 0 - 0 Johannes Wikström, Christina Karlsson Ekenhallen 1
2018-02-03 15:30 066012028 Mölndals IBF P08 - Landvetter IBK P08 Blå 0 - 0 Johannes Wikström, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2018-02-04 09:00 066012031 IK Zenith P08 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit 3 - 2 Calle Althini, Filip Waldenstedt Björlanda Idrottshall
2018-02-04 09:00 066012036 IBF Göteborg P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart 2 - 7 Tyra Stalebrant, Ida Åberg Torpahallen
2018-02-04 11:00 066012033 FBC Vinga P08 - Skår IBK P08 0 - 0 Fanny Ginman, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-02-04 11:30 066012034 Floda IBK P08 Vit - Ale IBF P08 3 - 7 Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2018-02-04 11:30 066012035 Lindås IBK P08 3 - IBF Älvstranden P08 0 - 0 Isak Börjesson, Felix Holmström Askims Sporthall
2018-02-04 13:50 066012032 Kärra IBK P08 - Lindome IBK P08 Lila 4 - 2 Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-02-24 10:00 066012038 Mölndals IBF P08 - FBC Lerum P08 2 0 - 0 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2018-02-24 10:00 066012044 Ale IBF P08 - IBF Göteborg P08 17 - 0 , Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-02-24 15:30 066012037 Landvetter IBK P08 Blå - Eken IBK P08 13 - 1 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-02-24 15:30 066012039 Floda IBK P08 Röd - IK Zenith P08 Grön 10 - 2 Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2018-02-24 15:45 066012041 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - FBC Vinga P08 2 - 3 Maja Isaksson, Hanna Caporicci Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 13:30 066012042 Lindome IBK P08 Lila - Floda IBK P08 Vit 0 - 0 Thilda Aspholm, Beata Bartler Almåshallen B
2018-02-25 14:20 066012040 Lindås IBK P08 Vår - Kärra IBK P08 5 - 6 Einar Pålsson, Sofia Mälsjö Askims Sporthall
2018-02-25 14:20 066012045 IBF Älvstranden P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart 0 - 0 Lundbystrand 3
2018-02-25 14:45 066012043 Skår IBK P08 - Lindås IBK P08 3 5 - 3 , Milan Siljegovic Skepplanda Idrottshall
2018-03-03 14:10 066012046 FBC Lerum P08 2 - Landvetter IBK P08 Blå 0 - 0 Emelie Larsson, Linus Nowén Hjällsnäshallen B-hallen
2018-03-03 15:30 066012050 Floda IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 Vår 6 - 6 , Arvid Petersén Alléhallen
2018-03-04 09:00 066012052 IBF Göteborg P08 - Lindome IBK P08 Lila 2 - 3 Tyra Stalebrant, Andrea Svensson Torpahallen
2018-03-04 10:00 066012049 FBC Vinga P08 - Floda IBK P08 Röd 0 - 0 Fanny Ginman, Sofia Rydne Hall Of Flame
2018-03-04 11:00 066012047 IK Zenith P08 Grön - Eken IBK P08 0 - 0 Elin Fors, Kornelia Skoglund Björlanda Idrottshall
2018-03-04 11:00 066012054 IBF Älvstranden P08 - Ale IBF P08 0 - 10 Jakob Lundberg, Vidar Olofsson Lundbystrand 3
2018-03-04 13:00 066012048 Kärra IBK P08 - Mölndals IBF P08 2 - 4 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-03-04 14:45 066012053 STC Kungälvs IBK P08 Svart - Skår IBK P08 6 - 1 David Larsson, Marcus Larsson Sparråsskolan
2018-03-04 15:10 066012051 Lindås IBK P08 3 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit 5 - 2 Felix Fröhlander, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-03-10 10:00 066012058 Mölndals IBF P08 - Floda IBK P08 Vit 0 - 0 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Katrinebergshallen
2018-03-10 11:00 066012057 Eken IBK P08 - FBC Vinga P08 Simon Wikell, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2018-03-10 11:10 066012055 Landvetter IBK P08 Blå - IK Zenith P08 Grön 7 - 4 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-03-10 12:20 066012062 Lindome IBK P08 Lila - IBF Älvstranden P08 Truls Henriksson, Marcus Ullerholt Almåshallen B
2018-03-10 12:45 066012061 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - STC Kungälvs IBK P08 Svart 9 - 4 Filippa Lindström, Madicken Sandvad Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-10 13:30 066012056 FBC Lerum P08 2 - Kärra IBK P08 Jonathan Vikberg, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2018-03-11 12:00 066012060 Lindås IBK P08 Vår - IBF Göteborg P08 10 - 3 Sofia Mälsjö, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-03-11 15:45 066012063 Skår IBK P08 - Ale IBF P08 2 - 8 , Milan Siljegovic Skepplanda Idrottshall
2018-03-24 14:20 066012066 Floda IBK P08 Vit - FBC Lerum P08 2 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-03-25 08:45 066012064 Kärra IBK P08 - Landvetter IBK P08 Blå 2 - 3 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-03-25 09:00 066012068 IBF Göteborg P08 - Mölndals IBF P08 4 - 7 Jesper Björklund Greter Torpahallen
2018-03-25 09:00 066012070 IBF Älvstranden P08 - Lindås IBK P08 Vår Ej offentliggjord, Jakob Lundberg Lundbystrand 3
2018-03-25 10:00 066012065 FBC Vinga P08 - IK Zenith P08 Grön Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-03-25 12:00 066012067 Lindås IBK P08 3 - Eken IBK P08 Felix Holmström, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-03-25 12:00 066012069 STC Kungälvs IBK P08 Svart - Floda IBK P08 Röd 3 - 7 David Samuelsson, Jakob Svensson Kastellegårdshallen
2018-03-25 13:20 066012071 Ale IBF P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit 11 - 3 Elin Martinsson, Andrea Frick Ale Kulturrum
2018-03-25 18:00 066012072 Skår IBK P08 - Lindome IBK P08 Lila 2 - 5 Ann-Sofie Yverås, Karin Tilgmann Skepplanda Idrottshall
NEWBODY Pojkar - 08 2 Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-14 13:30 066007007 Öckerö IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 0 - 0 Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2017-10-14 14:00 066007008 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Lindås IBK P08 1 4 - 7 Madicken Sandvad, Emma Grauss Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-15 10:00 066007004 Kärra IBK P08 Svart - STC Kungälvs IBK P08 2 - 5 Filip Kloo, Oliver Gander Lundbystrand 3
2017-10-15 11:00 066007177 IBF Backadalen P08 - Lindås IBK P08 2 5 - 5 Fredrik Ohlsson, Albert Enlund Tuve Sporthall
2017-10-15 15:20 066007002 Utbynäs SK P08 - Landvetter IBK P08 Vit 0 - 0 Rasmus Gyllenhammar, Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-10-15 09:00 066007179 Partille IBS P08 Vit - IBK Bergum P08/09 20 - 0 Ida Öjteg, Jolin Garcia Qvisthallen
2017-10-21 10:00 066007022 Partille IBS P08 Vit - Stenungsunds IBK P08 3 - 3 Simon Lindén, Fabian Lindquist Qvisthallen
2017-10-21 19:00 066007017 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - IBK Bergum P08/09 0 - 0 Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-22 11:00 066007019 Lindås IBK P08 2 - Öckerö IBK P08 9 - 5 Felix Fröhlander, Filip Mattsson Askims Sporthall
2017-10-22 12:00 066007012 Landvetter IBK P08 Vit - Marstrands IBK P08 1 - 9 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-10-22 12:00 066007018 Lindås IBK P08 1 - IBF Backadalen P08 7 - 5 Isaac Werner, Einar Pålsson Salming Arena
2017-10-22 17:30 066007014 STC Kungälvs IBK P08 - Utbynäs SK P08 2 - 3 Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2017-10-28 11:00 066007027 Partille IBS P08 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 8 - 1 Simon Lindén, Fabian Lindquist Qvisthallen
2017-10-28 17:00 066007032 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Partille IBS P08 Vit 2 - 19 Johan Arplöw, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-29 11:50 066007024 Landvetter IBK P08 Vit - STC Kungälvs IBK P08 10 - 1 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-10-29 12:00 066007029 IBK Bergum P08/09 - Lindås IBK P08 2 0 - 9 Simon Lindholm, Simon Jangblad Bergumsskolan
2017-10-29 14:00 066007028 Kärra IBK P08 Svart - Lindås IBK P08 1 3 - 5 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2017-11-11 10:00 066007038 Lindås IBK P08 1 - Utbynäs SK P08 10 - 4 Johanna Reckman, Einar Pålsson Salming Arena
2017-11-11 11:00 066007039 Lindås IBK P08 2 - Partille IBS P08 Svart 5 - 14 Sofia Mälsjö, Paula Granlund Salming Arena
2017-11-11 11:00 066007043 Stenungsunds IBK P08 - Öckerö IBK P08 21 - 2 Stenungsund Arena
2017-11-11 13:00 066007042 Partille IBS P08 Vit - IBF Backadalen P08 18 - 3 Sara Thorngren, Elin Sorting Qvisthallen
2017-11-12 13:00 066007034 STC Kungälvs IBK P08 - Marstrands IBK P08 3 - 6 Alice Sandkvist, Agnes Börjesson Kastellegårdshallen
2017-11-18 12:30 066007055 Öckerö IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå 0 - 0 Erik Hultén, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2017-11-19 08:45 066007052 Kärra IBK P08 Svart - Partille IBS P08 Vit 3 - 8 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2017-11-19 10:00 066007053 IBK Bergum P08/09 - Stenungsunds IBK P08 3 - 16 Oskar Kanerva, Simon Lindholm Bergumsskolan
2017-11-19 10:30 066007048 Landvetter IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 1 9 - 6 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-11-19 11:00 066007178 IBF Backadalen P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 2 - 7 Albin Wikström, Edvin Pang Tuve Sporthall
2017-12-02 08:45 066007063 Stenungsunds IBK P08 - Partille IBS P08 Svart 3 - 5 Stenungsund Arena
2017-12-02 09:00 066007062 Partille IBS P08 Vit - Utbynäs SK P08 9 - 4 Vallhamra Sportcenter
2017-12-02 12:30 066007066 Öckerö IBK P08 - IBF Backadalen P08 2 - 7 Rasmus Mårgård, Calle Althini Hedenskolans Idrottshall
2017-12-02 14:00 066007058 Lindås IBK P08 1 - STC Kungälvs IBK P08 4 - 3 Lindåshallen
2017-12-02 16:10 066007065 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - IBK Bergum P08/09 11 - 1 Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-09 10:00 066007075 Partille IBS P08 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå 3 - 2 Ida Öjteg, Linnea Skoglund Qvisthallen
2017-12-10 08:30 066007072 Landvetter IBK P08 Vit - Partille IBS P08 Vit 2 - 8 , Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-12-10 12:00 066007077 IBK Bergum P08/09 - IBF Backadalen P08 1 - 9 Emil Andersson, Simon Lindholm Bergumsskolan
2017-12-10 12:30 066007067 Marstrands IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 5 - 1 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2017-12-19 18:00 066007076 Kärra IBK P08 Svart - Öckerö IBK P08 2 - 4 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2017-12-16 12:30 066007086 Öckerö IBK P08 - Utbynäs SK P08 0 - 0 Calle Althini, Rasmus Mårgård Hedenskolans Idrottshall
2017-12-16 13:00 066007082 Partille IBS P08 Vit - STC Kungälvs IBK P08 8 - 2 Amanda Carlson, Alva Sävinger Qvisthallen
2017-12-17 09:00 066007088 IBK Bergum P08/09 - Kärra IBK P08 Svart 1 - 8 Simon Jangblad, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2017-12-17 12:00 066007078 Lindås IBK P08 1 - Marstrands IBK P08 2 - 12 Einar Pålsson, Isaac Werner Askims Sporthall
2017-12-17 13:00 066007079 Lindås IBK P08 2 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 4 - 8 Isak Börjesson, Felix Holmström Askims Sporthall
2017-12-17 13:30 066007087 IBF Backadalen P08 - Partille IBS P08 Svart 3 - 8 Fredrik Ohlsson, Ville Lindberg Tuve Sporthall
NEWBODY Pojkar - 08 2 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-13 08:45 066013004 Kärra IBK P08 Svart - Stenungsunds IBK P08 1 - 5 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-01-13 11:00 066013008 Partille IBS P08 Svart - Frölunda IBK P/F 08 3 - 1 Linnea Skoglund, Saga-Maja Andersson Qvisthallen
2018-01-14 09:00 066013006 IBK Bergum P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå 2 - 10 Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-01-14 10:00 066013007 Landvetter IBK P08 Vit - Partille IBS P08 Vit 2 - 9 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-14 10:50 066013003 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Utbynäs SK P08 0 - 0 Maja Andersson, Irmeli Wikström Wallenstam Arena A
2018-01-14 11:00 066013009 IK Zenith P08 Vår - STC Kungälvs IBK P08 3 - 3 Axel Höglund, Arvid Molin Björlanda Idrottshall
2018-01-14 11:20 066013002 Lindås IBK P08 2 - Marstrands IBK P08 2 - 2 Isak Börjesson, Isaac Werner Salming Arena
2018-01-28 11:20 066013005 IBF Backadalen P08 - Lindås IBK P08 1 6 - 4 Petter Enlund, Robin Ridell Tuve Sporthall
2018-01-20 10:15 066013012 Stenungsunds IBK P08 - Lindås IBK P08 2 8 - 0 Stenungsund Arena
2018-01-20 12:00 066013015 Partille IBS P08 Vit - IBF Backadalen P08 9 - 3 Ida Öjteg, Alva Sävinger Qvisthallen
2018-01-20 18:00 066013014 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Kärra IBK P08 Svart 0 - 0 Johan Arplöw, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 10:30 066013013 Lindås IBK P08 1 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 2 - 10 Felix Holmström, Einar Pålsson Salming Arena
2018-01-21 11:00 066013018 IK Zenith P08 Vår - Partille IBS P08 Svart 1 - 7 Elin Fors Björlanda Idrottshall
2018-01-21 12:15 066013016 Frölunda IBK P/F 08 - IBK Bergum P08/09 0 - 0 Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-01-21 14:30 066013010 Marstrands IBK P08 - Öckerö IBK P08 10 - 3 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-21 15:30 066013017 STC Kungälvs IBK P08 - Landvetter IBK P08 Vit 7 - 4 Jonas Eriksson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2018-01-27 11:00 066013027 Landvetter IBK P08 Vit - Partille IBS P08 Svart 3 - 2 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-01-27 12:15 066013019 Öckerö IBK P08 - Utbynäs SK P08 0 - 0 Julia Wallin, Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-01-27 15:00 066013025 IBF Backadalen P08 - STC Kungälvs IBK P08 0 - 0 Isak Hansson, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-01-27 16:00 066013023 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Vit 0 - 0 Gustaf Broström, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-28 11:30 066013022 Lindås IBK P08 2 - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå 7 - 7 Isaac Werner, Einar Pålsson Salming Arena
2018-01-28 12:30 066013020 Marstrands IBK P08 - Stenungsunds IBK P08 1 - 2 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-28 13:00 066013026 IBK Bergum P08/09 - IK Zenith P08 Vår 2 - 10 Lucas Venderot, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-01-28 14:00 066013024 Kärra IBK P08 Svart - Frölunda IBK P/F 08 6 - 1 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-02-03 10:00 066013035 Partille IBS P08 Svart - IBF Backadalen P08 4 - 2 Filippa Lindeberg, Alva Sävinger Qvisthallen
2018-02-03 10:15 066013028 Stenungsunds IBK P08 - Öckerö IBK P08 4 - 1 Stenungsund Arena
2018-02-04 10:30 066013029 Lindås IBK P08 1 - Utbynäs SK P08 2 - 3 Felix Holmström, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-02-04 11:00 066013034 IK Zenith P08 Vår - Kärra IBK P08 Svart 1 - 5 Rasmus Mårgård, Calle Althini Björlanda Idrottshall
2018-02-04 12:15 066013032 Frölunda IBK P/F 08 - Lindås IBK P08 2 1 - 5 , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-02-04 15:00 066013033 STC Kungälvs IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 3 - 3 Jakob Svensson, Hannes Andersson Kastellegårdshallen
2018-02-18 15:30 066013030 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Marstrands IBK P08 0 - 7 Maja Eklund, Olivia Svartling Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-17 10:00 066013036 Landvetter IBK P08 Vit - IBK Bergum P08/09 14 - 1 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-02-24 12:15 066013037 Öckerö IBK P08 - Lindås IBK P08 1 2 - 3 Axel Olausson, Axel Höglund Hedenskolans Idrottshall
2018-02-24 13:15 066013038 Stenungsunds IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå 14 - 1 Stenungsund Arena
2018-02-24 13:45 066013043 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Svart 3 - 10 , Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 09:00 066013045 IBF Backadalen P08 - IBK Bergum P08/09 WO (5 - 0) Ville Lindberg, Robin Ridell Tuve Sporthall
2018-02-25 13:00 066013044 Kärra IBK P08 Svart - Landvetter IBK P08 Vit 2 - 5 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-02-25 13:10 066013039 Utbynäs SK P08 - Partille IBS P08 Vit 2 - 18 Kalle Loebbert, Rasmus Gyllenhammar Sandeklevshallen
2018-02-25 13:20 066013042 Lindås IBK P08 2 - IK Zenith P08 Vår 2 - 0 Einar Pålsson, Sofia Mälsjö Askims Sporthall
2018-02-25 16:00 066013040 Marstrands IBK P08 - Frölunda IBK P/F 08 4 - 0 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-03 11:00 066013048 Frölunda IBK P/F 08 - Stenungsunds IBK P08 1 - 9 , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-03-03 11:00 066013052 Landvetter IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 2 12 - 4 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-03 12:00 066013047 Partille IBS P08 Vit - Lindås IBK P08 1 0 - 0 Linnea Grunditz, Ida Öjteg Qvisthallen
2018-03-03 12:45 066013046 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Öckerö IBK P08 4 - 2 Erik Rådhall, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-04 09:00 066013053 IBK Bergum P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd 0 - 0 Oskar Kanerva, Simon Jangblad Bergumsskolan
2018-03-04 12:45 066013049 STC Kungälvs IBK P08 - Utbynäs SK P08 10 - 3 David Larsson, Marcus Larsson Sparråsskolan
2018-03-04 13:00 066013050 IK Zenith P08 Vår - Marstrands IBK P08 1 - 6 Arvid Molin, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-03-04 13:00 066013054 IBF Backadalen P08 - Kärra IBK P08 Svart 0 - 0 Isak Hansson, Ville Lindberg Tuve Sporthall
2018-03-10 14:45 066013063 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Kärra IBK P08 Svart Filippa Lindström, Madicken Sandvad Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-10 15:45 066013055 Öckerö IBK P08 - Partille IBS P08 Vit , Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-03-10 16:45 066013056 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Frölunda IBK P/F 08 Ellen Knaack, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 11:00 066013062 Lindås IBK P08 2 - IBF Backadalen P08 6 - 3 Sofia Mälsjö, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-03-11 12:30 066013060 Marstrands IBK P08 - Landvetter IBK P08 Vit 8 - 1 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-11 13:00 066013057 Lindås IBK P08 1 - STC Kungälvs IBK P08 2 - 3 Isak Börjesson, Isaac Werner Askims Sporthall
2018-03-11 13:30 066013059 Utbynäs SK P08 - Partille IBS P08 Svart Kalle Loebbert, Manuel Bäckström Cantero Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-03-17 14:15 066013058 Stenungsunds IBK P08 - IK Zenith P08 Vår 7 - 0 Kyrkenorumsskolan
2018-03-24 10:00 066013068 Landvetter IBK P08 Vit - Stenungsunds IBK P08 0 - 0 Maja Johansson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-24 10:15 066013069 IBK Bergum P08/09 - Utbynäs SK P08 0 - 0 Oskar Kanerva, Simon Jangblad Bergumsskolan
2018-03-24 11:00 066013067 Partille IBS P08 Svart - Lindås IBK P08 1 Fabian Lindquist, Fabian Lindquist Qvisthallen
2018-03-24 12:00 066013070 IBF Backadalen P08 - Marstrands IBK P08 4 - 10 Robin Ridell, Albert Enlund Tuve Sporthall
2018-03-24 13:45 066013072 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Lindås IBK P08 2 3 - 4 Irmeli Wikström, Madicken Sandvad Wallenstam Arena A
2018-03-25 10:00 066013066 IK Zenith P08 Vår - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå Gustav Eurén, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-03-25 13:15 066013064 Frölunda IBK P/F 08 - Öckerö IBK P08 , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-03-25 14:00 066013065 STC Kungälvs IBK P08 - Partille IBS P08 Vit 5 - 11 David Samuelsson, Jakob Svensson Kastellegårdshallen
NEWBODY Pojkar - 09 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-14 09:00 066001009 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd 6 - 19 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Skånhällaskolan
2018-01-14 11:00 066001001 IBF Backadalen P09/10 - Floda IBK P09 3 - 14 Ville Lindberg, Robin Ridell Tuve Sporthall
2018-01-14 11:00 066001002 Lindås IBK P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 5 - 4 Felix Fröhlander, Sofia Mälsjö Askims Sporthall
2018-01-14 11:00 066001007 Landvetter IBK P09 1 - Lindome IBK P09 Grön 19 - 2 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-14 11:30 066001008 Ale IBF P09 - Landvetter IBK P09 2 3 - 5 Fabian Janz, Markus Berntsson Kronan Älvängen
2018-01-14 14:40 066001006 Hindås IBK P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul 5 - 4 , Janne Ranelöv Hindås Idrottshall
2018-01-21 08:00 066001017 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 1 Maja Andersson, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 09:00 066001014 Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul - Lindås IBK P09 Röd 1 - 11 Irmeli Wikström, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 09:00 066001015 Lindome IBK P09 Grön - Kärra IBK P09 3 - 9 Emil Blom, Herman Ahlstedt Skånhällaskolan
2018-01-21 10:00 066001011 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 - Floda IBK P09 8 - 6 Emma Grauss, Ellen Knaack Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 10:00 066001018 Lindome IBK P09 Lila - Ale IBF P09 5 - 6 Herman Ahlstedt, Emil Blom Skånhällaskolan
2018-01-21 11:00 066001010 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IBF Backadalen P09/10 0 - 0 Ellen Knaack, Emma Grauss Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 13:00 066001016 Landvetter IBK P09 2 - Hindås IBK P08/09 19 - 1 , Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-01-27 14:00 066001019 IBF Backadalen P09/10 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 0 - 0 Isak Hansson, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-01-27 16:30 066001021 Floda IBK P09 - Lindome IBK P09 Vit 8 - 5 Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2018-01-28 10:00 066001027 Landvetter IBK P09 1 - Ale IBF P09 14 - 6 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-28 11:00 066001022 Lindås IBK P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul 3 - 7 Isaac Werner, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-01-28 11:10 066001026 Hindås IBK P08/09 - Lindome IBK P09 Lila 4 - 8 Mohammed Qayre, Abdinasir Abdirahman Hindås Idrottshall
2018-01-28 12:00 066001024 Lindås IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 2 7 - 13 Isaac Werner, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-01-28 16:10 066001025 Kärra IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd 3 - 8 Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-02-24 08:45 066001037 IBF Backadalen P09/10 - Lindome IBK P09 Vit 0 - 0 Robin Ridell, Ville Lindberg Tuve Sporthall
2018-02-24 18:00 066001045 Kärra IBK P09 - Hindås IBK P08/09 14 - 0 Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-02-25 11:20 066001041 Floda IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd 12 - 6 Matilda Hasselberg, Caroline Nöjd Alléhallen
2018-02-25 15:20 066001042 Lindås IBK P09 Grön - Lindome IBK P09 Lila 12 - 1 Sofia Mälsjö, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-02-25 15:30 066001040 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - Landvetter IBK P09 2 0 - 0 Maja Andersson, Ellen Knaack Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 16:20 066001044 Lindås IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 1 4 - 9 Einar Pålsson, Sofia Mälsjö Askims Sporthall
2018-04-15 10:00 066001039 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 - Lindome IBK P09 Grön Wallenstam Arena A
2018-03-10 11:20 066001057 Lindome IBK P09 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd 5 - 7 Truls Henriksson, Marcus Ullerholt Almåshallen B
2018-03-11 08:30 066001061 Floda IBK P09 - Hindås IBK P08/09 4 - 3 Sara Pettersson, Matilda Hasselberg Alléhallen
2018-03-11 09:00 066001056 Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul - Landvetter IBK P09 2 Carl Rudmark, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 10:00 066001060 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - Landvetter IBK P09 1 Carl Rudmark, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 11:00 066001059 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 - Ale IBF P09 Hanna Caporicci, Olivia Svartling Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 14:00 066001062 Lindås IBK P09 Grön - Kärra IBK P09 2 - 4 Isaac Werner, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-03-11 14:30 066001055 IBF Backadalen P09/10 - Lindome IBK P09 Grön 0 - 0 Albin Wikström, Isak Hansson Tuve Sporthall
2018-03-17 10:30 066001067 Ale IBF P09 - Lindome IBK P09 Vit 0 - 0 Markus Berntsson, Fabian Janz Ale Kulturrum
2018-03-24 08:45 066001070 Kärra IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 7 - 4 Oliver Gander, Oliver Gander Kärra Sporthall
2018-03-24 15:50 066001066 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul 5 - 6 Hugo Holmgren Jancev, Sebastian Sannerholm Almåshallen B
2018-03-25 08:30 066001064 Landvetter IBK P09 2 - IBF Backadalen P09/10 13 - 2 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-25 12:00 066001065 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Lindome IBK P09 Grön Carl Rudmark, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-25 13:00 066001071 Lindås IBK P09 Röd - Floda IBK P09 Felix Holmström, Isak Börjesson Askims Sporthall
2018-03-25 14:40 066001069 Hindås IBK P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 4 - 4 Abdifatah Amiin, Ayub Mohamed Hindås Idrottshall
2018-02-03 09:40 066001131 Ale IBF P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 0 - 0 Elin Martinsson, Wilma Irving Ale Kulturrum
2018-02-03 16:00 066001130 Landvetter IBK P09 1 - Floda IBK P09 10 - 2 Maja Johansson Önnerödshallen
2018-02-04 10:40 066001132 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 4 - 2 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Streteredsskolan
2018-02-04 11:40 066001135 Lindome IBK P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul 4 - 4 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Streteredsskolan
2018-02-04 16:50 066001127 IBF Backadalen P09/10 - Lindås IBK P09 Röd 0 - 0 Ville Lindberg, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-02-10 08:45 066001134 Landvetter IBK P09 2 - Lindome IBK P09 Vit 13 - 0 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Önnerödshallen
2018-03-03 10:00 066001150 Landvetter IBK P09 1 - Lindome IBK P09 Vit 8 - 5 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-03 10:40 066001151 Ale IBF P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul 0 - 0 Fabian Janz, Markus Berntsson Ale Kulturrum
2018-03-03 11:20 066001152 Lindome IBK P09 Lila - Lindome IBK P09 Grön 0 - 0 Almåshallen B
2018-03-03 18:00 066001148 Kärra IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 4 - 0 Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-03-04 11:00 066001145 IBF Backadalen P09/10 - Lindås IBK P09 Grön 0 - 0 Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-03-04 14:30 066001153 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 2 0 - 0 Hanna Caporicci, Madicken Sandvad Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-04 16:10 066001147 Lindås IBK P09 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 6 - 4 Einar Pålsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis