Blånivå Pojk Höst 23 (2017/18)

Gruppspel
NEWBODY Pojkar - 06 1 Höst-Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-14 09:00 066003004 Mölndals IBF P06 2 - Floda IBK P06 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2017-10-14 11:00 066003007 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Herrestads AIF P05/06 Stenungsund Arena
2017-10-14 11:10 066003010 Eken IBK P06 Lila - Överby IF P06 Erik Borgvall, Christina Karlsson Ekenhallen 1
2017-10-14 14:00 066003009 Partille IBS P06 Vit - Dingle AIK P06 Saga-Maja Andersson, Linnea Skoglund Qvisthallen
2017-10-15 11:00 066003008 Lindås IBK P06 Blå - FBC Lerum P06 Panthers Röd Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2017-10-15 12:00 066003001 FBC Vinga P06 Röd - IBF Göteborg P06 1 Hall Of Flame
2017-10-15 12:00 066003002 STC Kungälvs IBK P06 Svart - IK Zenith P06 Svart Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2017-10-15 12:10 066003005 Kärra IBK P06 Röd - Surte IS IBK P06 Joakim Ljungberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2017-10-15 14:00 066003003 Orust IBK P06 - IBF Älvstranden P06 Svanesunds Sporthall
2017-10-15 14:30 066003006 Marstrands IBK P06 - Ale IBF P06 Munkegärdehallen
2017-10-21 09:00 066003020 Eken IBK P06 Lila - Partille IBS P06 Vit Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-10-21 10:00 066003015 Ale IBF P06 - Mölndals IBF P06 2 Alfred Wendt, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-10-21 10:45 066003014 Surte IS IBK P06 - Orust IBK P06 Isak Brogren, Mohammed Ansara Bohushallen
2017-10-21 14:15 066003013 Floda IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Svart Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2017-10-22 11:30 066003017 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Marstrands IBK P06 Emelie Larsson, Jonathan Vikberg Rydsbergshallen
2017-10-22 12:30 066003012 IBF Älvstranden P06 - IBF Göteborg P06 1 Lundbystrand 3
2017-10-22 13:15 066003016 Herrestads AIF P05/06 - Kärra IBK P06 Röd Stenab arena
2017-10-22 14:00 066003018 Dingle AIK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg Munkedals Idrottshall
2017-10-22 17:00 066003019 Överby IF P06 - Lindås IBK P06 Blå Nordby Supermarkethallen
2017-11-25 10:25 066003011 IK Zenith P06 Svart - FBC Vinga P06 Röd Elin Fors, Kornelia Skoglund Björlanda Idrottshall
2017-10-07 10:20 066003022 IK Zenith P06 Svart - Floda IBK P06 Björlanda Idrottshall
2017-10-28 09:45 066003029 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Eken IBK P06 Lila Stenungsund Arena
2017-10-28 10:00 066003026 Mölndals IBF P06 2 - FBC Lerum P06 Panthers Röd Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2017-10-29 08:45 066003027 Kärra IBK P06 Röd - Dingle AIK P06 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2017-10-29 11:00 066003021 FBC Vinga P06 Röd - IBF Älvstranden P06 Fanny Ginman, Sofia Rydne Hall Of Flame
2017-10-29 14:00 066003023 IBF Göteborg P06 1 - Surte IS IBK P06 Svingelns Sporthall
2017-10-29 14:00 066003025 Orust IBK P06 - Herrestads AIF P05/06 Svanesunds Sporthall
2017-11-05 12:00 066003024 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Ale IBF P06 Thea Vegelius, Agnes Andersson Sparråsskolan
2017-11-18 10:15 066003028 Marstrands IBK P06 - Överby IF P06 Joseph Wokil, Erik Nisbet Sparråsskolan
2017-11-26 16:00 066003030 Lindås IBK P06 Blå - Partille IBS P06 Vit Johanna Reckman, Paula Granlund Lindås Waves Arena
2017-11-10 17:45 066003032 Surte IS IBK P06 - IBF Älvstranden P06 Kevin Hjertberg, Mohammed Ansara Bohushallen
2017-11-10 18:20 066003038 Eken IBK P06 Lila - Kärra IBK P06 Röd Simon Wikell, Markus Vilhelmsson Ekenhallen 1
2017-11-11 10:00 066003036 Dingle AIK P06 - Orust IBK P06 Munkedals Idrottshall
2017-11-11 15:00 066003039 Partille IBS P06 Vit - Marstrands IBK P06 Isabella Fröberg, Filippa Lindeberg Qvisthallen
2017-11-11 15:20 066003031 Floda IBK P06 - FBC Vinga P06 Röd Alléhallen
2017-11-11 17:50 066003033 Ale IBF P06 - IK Zenith P06 Svart Fabian Janz, Markus Berntsson Ale Kulturrum
2017-11-12 09:00 066003035 FBC Lerum P06 Panthers Röd - STC Kungälvs IBK P06 Svart Lise Wadheden, Josefin Bistedt Rydsbergshallen
2017-11-12 12:00 066003040 Lindås IBK P06 Blå - Stenungsunds IBK P06 Gbg Paula Granlund, Sofia Mälsjö Lindås Waves Arena
2017-11-12 13:00 066003034 Herrestads AIF P05/06 - IBF Göteborg P06 1 Stenab arena
2017-11-12 15:45 066003037 Överby IF P06 - Mölndals IBF P06 2 Nordby Supermarkethallen
2017-11-18 10:00 066003048 Mölndals IBF P06 2 - Partille IBS P06 Vit Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2017-11-18 11:15 066003046 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Överby IF P06 Jakob Svensson, Jonas Eriksson Sparråsskolan
2017-11-18 13:00 066003043 IBF Älvstranden P06 - Herrestads AIF P05/06 Jakob Mentzer, Jakob Lundberg Tuve Sporthall
2017-11-19 09:00 066003044 IK Zenith P06 Svart - FBC Lerum P06 Panthers Röd Axel Höglund, Filip Waldenstedt Björlanda Idrottshall
2017-11-19 11:00 066003041 FBC Vinga P06 Röd - Surte IS IBK P06 Fanny Ginman, Viking Herrström Hall Of Flame
2017-11-19 12:00 066003049 Kärra IBK P06 Röd - Lindås IBK P06 Blå Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2017-11-19 13:30 066003050 Marstrands IBK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2017-11-19 14:00 066003047 Orust IBK P06 - Eken IBK P06 Lila Joakim Almroth, Jerry Tauru Svanesunds Sporthall
2017-11-19 15:10 066003042 Floda IBK P06 - Ale IBF P06 Sara Pettersson, Andreas Henriksson Alléhallen
2017-11-19 16:20 066003045 IBF Göteborg P06 1 - Dingle AIK P06 Tyra Stalebrant, Ida Åberg Svingelns Sporthall
2017-12-02 10:10 066003056 Eken IBK P06 Lila - IBF Göteborg P06 1 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-12-02 11:00 066003057 Partille IBS P06 Vit - STC Kungälvs IBK P06 Svart Filippa Lindeberg, Ida Öjteg Vallhamra Sportcenter
2017-12-02 12:00 066003054 Dingle AIK P06 - IBF Älvstranden P06 Munkedals I-H
2017-12-02 12:00 066003059 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Mölndals IBF P06 2 Stenungsund Arena
2017-12-03 08:30 066003053 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Floda IBK P06 Cajsa Reuterberg, Emelie Larsson Rydsbergshallen
2017-12-03 10:00 066003058 Lindås IBK P06 Blå - Orust IBK P06 Paula Granlund, Isak Börjesson Lindås Waves Arena
2017-12-03 12:00 066003051 Ale IBF P06 - FBC Vinga P06 Röd Erik Dreifeldt, Max Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-12-03 12:30 066003052 Herrestads AIF P05/06 - Surte IS IBK P06 Stenab arena
2017-12-03 13:30 066003060 Marstrands IBK P06 - Kärra IBK P06 Röd Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2017-12-03 17:00 066003055 Överby IF P06 - IK Zenith P06 Svart Nordby Supermarkethallen
2017-12-09 12:00 066003063 Surte IS IBK P06 - Dingle AIK P06 Isak Brogren, Mohammed Ansara Bohushallen
2017-12-09 13:00 066003062 Ale IBF P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2017-12-10 09:00 066003066 IK Zenith P06 Svart - Partille IBS P06 Vit Erik Hulthén, Axel Olausson Björlanda Idrottshall
2017-12-10 10:00 066003061 FBC Vinga P06 Röd - Herrestads AIF P05/06 Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2017-12-10 10:00 066003070 Mölndals IBF P06 2 - Kärra IBK P06 Röd Johannes Wikström, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2017-12-10 13:20 066003065 IBF Älvstranden P06 - Eken IBK P06 Lila Vidar Olofsson, Ej offentliggjord Lundbystrand 3
2017-12-10 14:00 066003069 Orust IBK P06 - Marstrands IBK P06 Joakim Almroth, Jerry Tauru Svanesunds Sporthall
2017-12-10 15:00 066003068 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Stenungsunds IBK P06 Gbg Disa Antan, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2017-12-10 15:30 066003064 Floda IBK P06 - Överby IF P06 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2017-12-10 16:30 066003067 IBF Göteborg P06 1 - Lindås IBK P06 Blå Ida Åberg, Tyra Stalebrant Torpahallen
2017-12-16 10:00 066003072 Dingle AIK P06 - Herrestads AIF P05/06 Munkedals Idrottshall
2017-12-16 10:00 066003080 Mölndals IBF P06 2 - Orust IBK P06 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2017-12-16 10:10 066003074 Eken IBK P06 Lila - Surte IS IBK P06 Markus Vilhelmsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2017-12-16 11:00 066003075 Partille IBS P06 Vit - Floda IBK P06 Lydia Hakers, Elvira Tavér Qvisthallen
2017-12-16 11:00 066003077 Stenungsunds IBK P06 Gbg - IK Zenith P06 Svart Stenungsund Arena
2017-12-17 10:30 066003071 FBC Lerum P06 Panthers Röd - FBC Vinga P06 Röd Lise Wadheden, Tilda Wallin Rydsbergshallen
2017-12-17 12:00 066003079 Kärra IBK P06 Röd - STC Kungälvs IBK P06 Svart Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2017-12-17 13:30 066003078 Marstrands IBK P06 - IBF Göteborg P06 1 Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2017-12-17 14:00 066003076 Lindås IBK P06 Blå - IBF Älvstranden P06 Felix Holmström, Isak Börjesson Askims Sporthall
2017-12-17 17:00 066003073 Överby IF P06 - Ale IBF P06 Nordby Supermarkethallen
2018-01-13 11:30 066003085 Surte IS IBK P06 - Lindås IBK P06 Blå Kevin Hjertberg, Mohammed Ansara Bohushallen
2018-01-14 09:00 066003087 IBF Älvstranden P06 - Marstrands IBK P06 Jakob Lundberg, Vidar Olofsson Lundbystrand 3
2018-01-14 09:00 066003088 IK Zenith P06 Svart - Kärra IBK P06 Röd Erik Hulthén, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-01-14 10:00 066003089 IBF Göteborg P06 1 - Mölndals IBF P06 2 Jesper Björklund Greter, Gustav Frimannsson Torpahallen
2018-01-14 10:20 066003084 Ale IBF P06 - Partille IBS P06 Vit Patrik Jonasson, Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-01-14 11:00 066003081 FBC Vinga P06 Röd - Dingle AIK P06 Sofia Rydne, Annie Bodin Hall Of Flame
2018-01-14 11:20 066003086 Floda IBK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-01-14 13:00 066003090 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Orust IBK P06 Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2018-01-14 14:45 066003083 Herrestads AIF P05/06 - Eken IBK P06 Lila Stenab arena
2018-03-11 11:30 066003082 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Överby IF P06 Linus Nowén, Arvid Petersén Rydsbergshallen
2018-01-20 11:00 066003092 Eken IBK P06 Lila - Dingle AIK P06 Markus Vilhelmsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2018-01-20 11:15 066003095 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Ale IBF P06 Stenungsund Arena
2018-01-20 13:10 066003098 Mölndals IBF P06 2 - IBF Älvstranden P06 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Ekenhallen 1
2018-01-20 13:30 066003094 Lindås IBK P06 Blå - Herrestads AIF P05/06 Isaac Werner, Isak Börjesson Lindås Waves Arena
2018-01-21 11:30 066003093 Partille IBS P06 Vit - FBC Lerum P06 Panthers Röd Sara Thorngren, Linnea Skoglund Vallhamra Sportcenter
2018-01-21 11:45 066003100 STC Kungälvs IBK P06 Svart - IBF Göteborg P06 1 Disa Antan, Hannes Andersson Sparråsskolan
2018-01-21 12:30 066003096 Marstrands IBK P06 - Surte IS IBK P06 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-21 13:50 066003097 Kärra IBK P06 Röd - Floda IBK P06 David Larsson, Marcus Larsson Kärra Sporthall
2018-01-21 14:00 066003099 Orust IBK P06 - IK Zenith P06 Svart Svanesunds Sporthall
2018-01-21 17:00 066003091 Överby IF P06 - FBC Vinga P06 Röd Nordby Supermarkethallen
2018-01-27 11:15 066003107 Surte IS IBK P06 - Mölndals IBF P06 2 Mohammed Ansara, Isak Brogren Bohushallen
2018-01-27 14:15 066003108 Floda IBK P06 - Orust IBK P06 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-01-27 17:00 066003105 Herrestads AIF P05/06 - Marstrands IBK P06 Stenab arena
2018-01-28 09:00 066003101 FBC Vinga P06 Röd - Eken IBK P06 Lila Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-01-28 10:20 066003106 Ale IBF P06 - Kärra IBK P06 Röd Fabian Janz, Markus Berntsson Ale Kulturrum
2018-01-28 12:00 066003103 Dingle AIK P06 - Lindås IBK P06 Blå Munkedals Idrottshall
2018-01-28 12:30 066003110 IK Zenith P06 Svart - IBF Göteborg P06 1 Gustav Eurén, Filip Waldenstedt Björlanda Idrottshall
2018-01-28 14:40 066003104 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Stenungsunds IBK P06 Gbg Jonathan Vikberg, Josefin Bistedt Hjällsnäshallen B-hallen
2018-01-28 15:30 066003109 IBF Älvstranden P06 - STC Kungälvs IBK P06 Svart Jakob Lundberg, Morgan Ekberg Lundbystrand 3
2018-01-28 15:45 066003102 Överby IF P06 - Partille IBS P06 Vit Nordby Supermarkethallen
2018-02-03 10:00 066003116 Mölndals IBF P06 2 - Herrestads AIF P05/06 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2018-02-03 12:00 066003111 Partille IBS P06 Vit - FBC Vinga P06 Röd Linnea Skoglund, Ida Öjteg Qvisthallen
2018-02-03 12:15 066003113 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Överby IF P06 Stenungsund Arena
2018-02-03 13:00 066003120 IK Zenith P06 Svart - IBF Älvstranden P06 Kornelia Skoglund, Elin Fors Björlanda Idrottshall
2018-02-04 10:00 066003119 IBF Göteborg P06 1 - Floda IBK P06 Tyra Stalebrant, Ida Åberg Torpahallen
2018-02-04 11:00 066003112 Lindås IBK P06 Blå - Eken IBK P06 Lila Filip Mattsson, Paula Granlund Lindås Waves Arena
2018-02-04 12:00 066003118 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Surte IS IBK P06 Jakob Svensson, David Samuelsson Kastellegårdshallen
2018-02-04 12:50 066003115 Kärra IBK P06 Röd - FBC Lerum P06 Panthers Röd Isabel Ljungberg, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-02-04 13:30 066003114 Marstrands IBK P06 - Dingle AIK P06 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-02-04 14:00 066003117 Orust IBK P06 - Ale IBF P06 Svanesunds Sporthall
2018-02-24 10:00 066003123 Eken IBK P06 Lila - Marstrands IBK P06 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-02-24 11:00 066003122 Partille IBS P06 Vit - Stenungsunds IBK P06 Gbg Isabella Fröberg, Linnea Grunditz Qvisthallen
2018-02-24 11:30 066003127 Herrestads AIF P05/06 - STC Kungälvs IBK P06 Svart Stenab arena
2018-02-24 12:00 066003129 Surte IS IBK P06 - IK Zenith P06 Svart Isak Brogren, Kevin Hjertberg Bohushallen
2018-02-24 13:00 066003125 Dingle AIK P06 - Mölndals IBF P06 2 Munkedals Idrottshall
2018-02-25 10:00 066003121 FBC Vinga P06 Röd - Lindås IBK P06 Blå Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-02-25 10:15 066003130 Floda IBK P06 - IBF Älvstranden P06 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-02-25 11:00 066003126 FBC Lerum P06 Panthers Röd - Orust IBK P06 Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2018-02-25 17:00 066003124 Överby IF P06 - Kärra IBK P06 Röd Nordby Supermarkethallen
2018-03-17 09:30 066003128 Ale IBF P06 - IBF Göteborg P06 1 Fabian Janz, Markus Berntsson Ale Kulturrum
2018-03-03 09:00 066003134 Mölndals IBF P06 2 - Eken IBK P06 Lila Johannes Wikström, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-03-03 09:15 066003131 Stenungsunds IBK P06 Gbg - FBC Vinga P06 Röd Stenungsund Arena
2018-03-03 12:10 066003133 Kärra IBK P06 Röd - Partille IBS P06 Vit Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-03-03 14:15 066003140 Floda IBK P06 - Surte IS IBK P06 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-03-04 09:00 066003138 IK Zenith P06 Svart - Herrestads AIF P05/06 Erik Hulthén, Arvid Molin Björlanda Idrottshall
2018-03-04 09:00 066003139 IBF Älvstranden P06 - Ale IBF P06 Jakob Mentzer, Jakob Lundberg Lundbystrand 3
2018-03-04 10:00 066003137 IBF Göteborg P06 1 - FBC Lerum P06 Panthers Röd Andrea Svensson, Tyra Stalebrant Torpahallen
2018-03-04 10:45 066003136 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Dingle AIK P06 Thea Vegelius, Agnes Andersson Sparråsskolan
2018-03-04 12:30 066003132 Marstrands IBK P06 - Lindås IBK P06 Blå Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-18 15:30 066003135 Orust IBK P06 - Överby IF P06 Joakim Almroth, Joakim Almroth Svanesunds Sporthall
2018-03-10 09:00 066003145 Eken IBK P06 Lila - STC Kungälvs IBK P06 Svart Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2018-03-10 10:00 066003144 Partille IBS P06 Vit - Orust IBK P06 Filippa Lindeberg, Kajsa Johansson Qvisthallen
2018-03-10 11:00 066003150 Ale IBF P06 - Surte IS IBK P06 Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-03-10 11:30 066003142 Stenungsunds IBK P06 Gbg - Kärra IBK P06 Röd Spekerödskolans Idrottshall
2018-03-11 09:00 066003141 FBC Vinga P06 Röd - Marstrands IBK P06 Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-03-11 10:00 066003147 Dingle AIK P06 - IK Zenith P06 Svart Munkedals Idrottshall
2018-03-11 14:30 066003149 Herrestads AIF P05/06 - Floda IBK P06 Stenab arena
2018-03-11 15:00 066003143 Lindås IBK P06 Blå - Mölndals IBF P06 2 Johanna Reckman, Paula Granlund Askims Sporthall
2018-03-24 17:45 066003148 FBC Lerum P06 Panthers Röd - IBF Älvstranden P06 Jonathan Vikberg, Lise Wadheden Rydsbergshallen
2018-03-25 11:00 066003146 Överby IF P06 - IBF Göteborg P06 1 Nordby Supermarkethallen
2018-03-17 10:15 066003159 Surte IS IBK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Röd Kevin Hjertberg, Mohammed Ansara Bohushallen
2018-03-17 11:00 066003152 Mölndals IBF P06 2 - Marstrands IBK P06 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2018-03-17 14:10 066003158 Floda IBK P06 - Dingle AIK P06 Andreas Henriksson, Jacob Darnolf Alléhallen
2018-03-18 09:00 066003155 IBF Göteborg P06 1 - Partille IBS P06 Vit Jesper Björklund Greter, Tyra Stalebrant Torpahallen
2018-03-18 09:00 066003157 IBF Älvstranden P06 - Överby IF P06 Lundbystrand 4
2018-03-18 11:30 066003160 Ale IBF P06 - Herrestads AIF P05/06 Elin Martinsson, Andrea Frick Ale Kulturrum
2018-03-18 13:00 066003154 STC Kungälvs IBK P06 Svart - Lindås IBK P06 Blå Kastellegårdshallen
2018-03-18 14:00 066003151 Kärra IBK P06 Röd - FBC Vinga P06 Röd Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-03-18 14:00 066003153 Orust IBK P06 - Stenungsunds IBK P06 Gbg Joakim Almroth, Jerry Tauru Svanesunds Sporthall
2018-03-24 10:25 066003156 IK Zenith P06 Svart - Eken IBK P06 Lila Björlanda Idrottshall
NEWBODY Pojkar - 06 2 Höst-Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-14 10:00 066004005 Mölndals IBF P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2017-10-14 10:10 066004001 Eken IBK P06 Gul - IBF Göteborg P06 2 Erik Borgvall, Christina Karlsson Ekenhallen 1
2017-10-15 11:00 066004009 FBC Vinga P06 Grön - Landvetter IBK P06 Hall Of Flame
2017-10-15 12:00 066004007 Lindås IBK P06 Svart - IBF Backadalen P06 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2017-10-15 12:10 066004006 Lindome IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Emil Blom, Herman Ahlstedt Almåshallen B
2017-10-15 13:10 066004008 Kärra IBK P06 Svart - Partille IBS P06 Svart Joakim Ljungberg, Joakim Ljungberg Kärra Sporthall
2017-10-15 16:30 066004002 Utbynäs SK P06 - IBK Bergum P06 Sixten Ljungklint-Ekman, Kalle Loebbert Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-11-05 15:00 066004004 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Guldhedens IK P06 Lise Wadheden, Tilda Wallin Rydsbergshallen
2017-10-21 11:00 066004016 Partille IBS P06 Svart - Lindome IBK P06 Rikard Petrusson, Tobias Undeland Qvisthallen
2017-10-21 17:00 066004013 Pixbo Wallenstam IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange Ella Wallsten, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-21 17:00 066004017 Landvetter IBK P06 - Lindås IBK P06 Svart Maja Johansson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2017-10-21 20:00 066004014 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - FBC Lerum P06 Panthers Svart Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-22 09:00 066004010 IBK Bergum P06 - Eken IBK P06 Gul Simon Lindholm, Emil Andersson Bergumsskolan
2017-10-22 09:00 066004018 FBC Vinga P06 Grön - Kärra IBK P06 Svart Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2017-10-22 15:00 066004012 Guldhedens IK P06 - Utbynäs SK P06 Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2017-10-22 16:00 066004015 IBF Backadalen P06 - Mölndals IBF P06 Edvin Pang, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2017-10-28 09:00 066004025 Mölndals IBF P06 - Landvetter IBK P06 Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2017-10-28 11:20 066004026 Lindome IBK P06 - FBC Vinga P06 Grön Marcus Ullerholt, Sebastian Sannerholm Almåshallen B
2017-10-28 14:20 066004027 Lindås IBK P06 Svart - Kärra IBK P06 Svart Felix Holmström, Filip Mattsson Lindås Waves Arena
2017-10-28 15:10 066004022 Utbynäs SK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Rasmus Gyllenhammar, Anton Sköld Berghalla
2017-10-29 09:00 066004020 IBK Bergum P06 - Guldhedens IK P06 Lucas Venderot, Simon Lindholm Bergumsskolan
2017-10-29 09:30 066004024 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Partille IBS P06 Svart Felix Brendelökken, Jonathan Vikberg Rydsbergshallen
2017-10-29 10:00 066004021 IBF Göteborg P06 2 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Torpahallen
2017-11-05 11:00 066004023 STC Kungälvs IBK P06 Orange - IBF Backadalen P06 Thea Vegelius, Agnes Andersson Sparråsskolan
2017-11-11 16:00 066004028 Guldhedens IK P06 - Eken IBK P06 Gul Eric Hemmingsson Svingelns Sporthall
2017-11-11 16:00 066004032 Partille IBS P06 Svart - Utbynäs SK P06 Saga-Maja Andersson, Elvira Tavér Qvisthallen
2017-11-11 16:15 066004033 Landvetter IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange Maja Johansson, Lucas Aebischer Skogbäck Önnerödshallen
2017-11-11 17:00 066004030 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - IBK Bergum P06 Olivia Svartling, Maja Eklund Mölnlycke Idrottshall B
2017-11-12 10:00 066004034 FBC Vinga P06 Grön - FBC Lerum P06 Panthers Svart Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2017-11-12 10:00 066004035 Kärra IBK P06 Svart - Mölndals IBF P06 Richard Tran, Nick Trieu Lundbystrand 3
2017-11-12 13:00 066004036 Lindås IBK P06 Svart - Lindome IBK P06 Paula Granlund, Sofia Mälsjö Lindås Waves Arena
2017-11-12 14:00 066004031 IBF Backadalen P06 - IBF Göteborg P06 2 Albin Wikström, Isak Hansson Tuve Sporthall
2017-11-17 18:20 066004037 Eken IBK P06 Gul - Pixbo Wallenstam IBK P06 Oscar Svedjenäs, Alexander Bäckman Ekenhallen 1
2017-11-18 09:00 066004045 Mölndals IBF P06 - Lindome IBK P06 Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2017-11-19 09:30 066004044 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Lindås IBK P06 Svart Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2017-11-19 11:00 066004040 IBK Bergum P06 - Partille IBS P06 Svart Simon Jangblad, Lucas Venderot Bergumsskolan
2017-11-19 11:00 066004041 IBF Göteborg P06 2 - Landvetter IBK P06 Alva Sjöqvist, Tilde Eriksson Torpahallen
2017-11-19 15:00 066004043 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Kärra IBK P06 Svart Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2017-11-19 15:10 066004042 Utbynäs SK P06 - FBC Vinga P06 Grön Manuel Bäckström Cantero, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-11-19 17:20 066004038 Guldhedens IK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar , Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2017-11-25 09:00 066004048 Partille IBS P06 Svart - Guldhedens IK P06 Rikard Petrusson, Fabian Lindquist Qvisthallen
2017-11-25 10:00 066004054 Mölndals IBF P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Aktiviteten A-Hall
2017-11-26 08:30 066004046 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Eken IBK P06 Gul Filippa Lindström, Emma Grauss Wallenstam Arena A
2017-11-26 11:00 066004047 IBF Backadalen P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Isak Hansson, Robin Ridell Tuve Sporthall
2017-11-26 11:00 066004050 FBC Vinga P06 Grön - IBK Bergum P06 Fanny Ginman, Sofia Rydne Hall Of Flame
2017-11-26 12:00 066004051 Kärra IBK P06 Svart - IBF Göteborg P06 2 David Larsson, Marcus Larsson Kärra Sporthall
2017-11-26 12:50 066004053 Lindome IBK P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange Lovisa Adielsson, Emmy Vikström Almåshallen B
2017-11-26 13:00 066004052 Lindås IBK P06 Svart - Utbynäs SK P06 Isaac Werner, Einar Pålsson Lindås Waves Arena
2017-12-02 11:10 066004055 Eken IBK P06 Gul - IBF Backadalen P06 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2017-12-02 18:10 066004056 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Partille IBS P06 Svart Gustaf Broström, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-02 19:10 066004057 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Landvetter IBK P06 Gustaf Broström, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-03 10:00 066004060 IBK Bergum P06 - Lindås IBK P06 Svart Emil Andersson, Lucas Venderot Bergumsskolan
2017-12-03 10:00 066004061 IBF Göteborg P06 2 - Lindome IBK P06 Jesper Björklund Greter, Gustav Frimannsson Torpahallen
2017-12-03 12:00 066004058 Guldhedens IK P06 - FBC Vinga P06 Grön Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2017-12-03 12:00 066004063 STC Kungälvs IBK P06 Orange - FBC Lerum P06 Panthers Svart Hannes Andersson, Theo Moberg Kastellegårdshallen
2017-12-03 14:10 066004062 Utbynäs SK P06 - Mölndals IBF P06 Manuel Bäckström Cantero, Kalle Loebbert Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-12-09 10:30 066004065 Landvetter IBK P06 - IBF Backadalen P06 Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2017-12-09 13:00 066004064 Partille IBS P06 Svart - Eken IBK P06 Gul Simon Lindén, Tobias Undeland Qvisthallen
2017-12-10 09:00 066004066 FBC Vinga P06 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Fanny Ginman, Viking Herrström Hall Of Flame
2017-12-10 09:00 066004068 Lindås IBK P06 Svart - Guldhedens IK P06 Paula Granlund, Felix Holmström Askims Sporthall
2017-12-10 11:00 066004070 Mölndals IBF P06 - IBK Bergum P06 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Katrinebergshallen
2017-12-10 12:00 066004067 Kärra IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2017-12-10 12:40 066004071 FBC Lerum P06 Panthers Svart - IBF Göteborg P06 2 Elias Sandin, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2017-12-10 14:00 066004072 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Utbynäs SK P06 Disa Antan, Thomas Lönnberg Kastellegårdshallen
2017-12-16 10:00 066004074 Partille IBS P06 Svart - FBC Vinga P06 Grön Jolin Garcia, Elin Sorting Qvisthallen
2017-12-16 11:10 066004073 Eken IBK P06 Gul - Landvetter IBK P06 Markus Vilhelmsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2017-12-16 18:00 066004077 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Lindome IBK P06 Gustaf Broström, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-17 09:00 066004081 IBF Göteborg P06 2 - Utbynäs SK P06 Jesper Björklund Greter, Ej offentliggjord Torpahallen
2017-12-17 09:50 066004076 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Lindås IBK P06 Svart Maja Eklund, Filippa Lindström Wallenstam Arena A
2017-12-17 10:00 066004080 IBK Bergum P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange Oskar Kanerva, Emil Andersson Bergumsskolan
2017-12-17 14:30 066004075 IBF Backadalen P06 - Kärra IBK P06 Svart Ville Lindberg, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2017-12-17 15:00 066004078 Guldhedens IK P06 - Mölndals IBF P06 Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2018-01-13 09:00 066004086 Mölndals IBF P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Diako Ahmadi, Johannes Wikström Katrinebergshallen
2018-01-14 10:20 066004084 Lindås IBK P06 Svart - Partille IBS P06 Svart Filip Mattsson, Paula Granlund Lindås Waves Arena
2018-01-14 10:30 066004087 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 Emelie Larsson, Linus Nowén Rydsbergshallen
2018-01-14 11:00 066004090 IBF Göteborg P06 2 - IBK Bergum P06 Jesper Björklund Greter, Gustav Frimannsson Torpahallen
2018-01-14 12:00 066004082 FBC Vinga P06 Grön - Eken IBK P06 Gul Sofia Rydne, Annie Bodin Hall Of Flame
2018-01-14 13:00 066004085 Lindome IBK P06 - IBF Backadalen P06 Thilda Aspholm, Beata Bartler Skånhällaskolan
2018-01-14 13:30 066004083 Kärra IBK P06 Svart - Landvetter IBK P06 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-01-14 14:00 066004088 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Guldhedens IK P06 Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2018-01-14 14:30 066004089 Utbynäs SK P06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd Sixten Ljungklint-Ekman, Manuel Bäckström Cantero Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-01-20 10:00 066004091 Eken IBK P06 Gul - Kärra IBK P06 Svart Markus Vilhelmsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2018-01-20 12:00 066004095 IBF Backadalen P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart Fredrik Ohlsson, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-01-20 14:00 066004094 Partille IBS P06 Svart - Mölndals IBF P06 Simon Lindén, Tobias Undeland Qvisthallen
2018-01-20 20:00 066004097 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Utbynäs SK P06 Johan Arplöw, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 10:00 066004092 FBC Vinga P06 Grön - Lindås IBK P06 Svart , Viking Herrström Hall Of Flame
2018-01-21 10:00 066004093 Landvetter IBK P06 - Lindome IBK P06 Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-21 13:00 066004099 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - IBK Bergum P06 Hanna Caporicci, Olivia Svartling Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 15:00 066004096 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - STC Kungälvs IBK P06 Orange Filippa Lindström, Emma Grauss Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 17:15 066004098 Guldhedens IK P06 - IBF Göteborg P06 2 Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2018-01-27 09:00 066004102 Mölndals IBF P06 - FBC Vinga P06 Grön Johannes Wikström, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-01-27 15:30 066004101 Lindome IBK P06 - Kärra IBK P06 Svart Sebastian Sannerholm, Hugo Holmgren Jancev Skånhällaskolan
2018-01-28 08:40 066004108 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Guldhedens IK P06 Gustaf Broström, Carl Rudmark Wallenstam Arena A
2018-01-28 09:00 066004106 IBF Göteborg P06 2 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Jesper Björklund Greter, Gustav Frimannsson Torpahallen
2018-01-28 12:00 066004107 IBK Bergum P06 - Pixbo Wallenstam IBK P06 Simon Lindholm, Simon Jangblad Bergumsskolan
2018-01-28 12:30 066004103 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Landvetter IBK P06 Jonathan Vikberg, Josefin Bistedt Hjällsnäshallen B-hallen
2018-01-28 13:00 066004100 Lindås IBK P06 Svart - Eken IBK P06 Gul Johanna Reckman, Paula Granlund Askims Sporthall
2018-01-28 13:30 066004105 Utbynäs SK P06 - IBF Backadalen P06 Manuel Bäckström Cantero, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-01-28 16:30 066004104 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Partille IBS P06 Svart Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2018-02-02 18:20 066004109 Eken IBK P06 Gul - Lindome IBK P06 Christina Karlsson, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2018-02-03 11:00 066004114 Partille IBS P06 Svart - IBF Göteborg P06 2 Simon Lindén, Linnea Skoglund Qvisthallen
2018-02-03 12:15 066004111 Kärra IBK P06 Svart - FBC Lerum P06 Panthers Svart Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-02-04 09:00 066004112 FBC Vinga P06 Grön - STC Kungälvs IBK P06 Orange Fanny Ginman, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-02-04 09:00 066004113 Landvetter IBK P06 - Utbynäs SK P06 Maja Johansson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-02-04 12:00 066004110 Lindås IBK P06 Svart - Mölndals IBF P06 Filip Mattsson, Paula Granlund Lindås Waves Arena
2018-02-04 15:50 066004115 IBF Backadalen P06 - IBK Bergum P06 Ville Lindberg, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-02-18 09:50 066004117 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Guldhedens IK P06 Olivia Svartling, Maja Andersson Wallenstam Arena A
2018-02-18 10:30 066004116 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd Maja Andersson, Maja Eklund Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-24 09:00 066004118 Mölndals IBF P06 - Eken IBK P06 Gul Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-02-24 12:45 066004126 Pixbo Wallenstam IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 09:00 066004119 FBC Lerum P06 Panthers Svart - Lindome IBK P06 Emelie Larsson, Josefin Bistedt Rydsbergshallen
2018-02-25 09:00 066004122 IBF Göteborg P06 2 - FBC Vinga P06 Grön Alva Sjöqvist, Tilde Eriksson Torpahallen
2018-02-25 11:00 066004123 IBK Bergum P06 - Landvetter IBK P06 Lucas Venderot, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-02-25 12:00 066004125 Guldhedens IK P06 - IBF Backadalen P06 Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2018-02-25 12:10 066004121 Utbynäs SK P06 - Kärra IBK P06 Svart Rasmus Gyllenhammar, Kalle Loebbert Sandeklevshallen
2018-02-25 13:00 066004120 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Lindås IBK P06 Svart , Agnes Andersson Kastellegårdshallen
2018-02-25 18:00 066004124 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Partille IBS P06 Svart Gustaf Broström, Johan Arplöw Wallenstam Arena A
2018-03-03 10:00 066004127 Eken IBK P06 Gul - FBC Lerum P06 Panthers Svart Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-03-03 10:00 066004128 Mölndals IBF P06 - STC Kungälvs IBK P06 Orange Johannes Wikström, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-03-03 14:00 066004134 Partille IBS P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 Fabian Lindquist, Simon Lindén Qvisthallen
2018-03-03 14:20 066004129 Lindome IBK P06 - Utbynäs SK P06 Almåshallen B
2018-03-03 14:30 066004130 Lindås IBK P06 Svart - IBF Göteborg P06 2 Johanna Reckman, Paula Granlund Askims Sporthall
2018-03-04 08:30 066004133 Landvetter IBK P06 - Guldhedens IK P06 Linus Svensson, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-03-04 08:45 066004131 Kärra IBK P06 Svart - IBK Bergum P06 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-03-04 10:00 066004135 IBF Backadalen P06 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Albin Wikström, Edvin Pang Tuve Sporthall
2018-03-04 11:00 066004132 FBC Vinga P06 Grön - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd Fanny Ginman, Sofia Rydne Hall Of Flame
2018-03-10 13:45 066004142 Pixbo Wallenstam IBK P06 - FBC Vinga P06 Grön Madicken Sandvad, Filippa Lindström Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-10 17:45 066004143 Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar - Landvetter IBK P06 Irmeli Wikström, Ellen Knaack Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 09:00 066004139 IBK Bergum P06 - Lindome IBK P06 Lucas Venderot, Simon Lindholm Bergumsskolan
2018-03-11 10:00 066004138 IBF Göteborg P06 2 - Mölndals IBF P06 Tindra Ferm, Tyra Stalebrant Torpahallen
2018-03-11 12:00 066004140 Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd - Lindås IBK P06 Svart Hanna Caporicci, Olivia Svartling Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 12:30 066004144 IBF Backadalen P06 - Partille IBS P06 Svart Albin Wikström, Isak Hansson Tuve Sporthall
2018-03-11 13:00 066004136 STC Kungälvs IBK P06 Orange - Eken IBK P06 Gul Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2018-03-11 14:30 066004137 Utbynäs SK P06 - FBC Lerum P06 Panthers Svart Manuel Bäckström Cantero, Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-03-11 15:00 066004141 Guldhedens IK P06 - Kärra IBK P06 Svart Janne Ranelöv Svingelns Sporthall
2018-03-17 09:00 066004145 Eken IBK P06 Gul - Utbynäs SK P06 Christina Karlsson, Christina Karlsson Ekenhallen 1
2018-03-17 10:00 066004148 Mölndals IBF P06 - Pixbo Wallenstam IBK F06 Röd Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2018-03-17 12:10 066004149 Lindome IBK P06 - Guldhedens IK P06 Alexander Wannerfeldt-Jonsson, Herman Ahlstedt Almåshallen B
2018-03-17 15:20 066004147 FBC Lerum P06 Panthers Svart - IBK Bergum P06 Elias Sandin, Erik Norrsell Hjällsnäshallen B-hallen
2018-03-18 09:00 066004152 FBC Vinga P06 Grön - IBF Backadalen P06 Fanny Ginman, Sofia Rydne Hall Of Flame
2018-03-18 09:00 066004153 Landvetter IBK P06 - Partille IBS P06 Svart Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-03-18 11:10 066004150 Lindås IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P06 Einar Pålsson, Filip Mattsson Lindås Waves Arena
2018-03-18 12:00 066004146 STC Kungälvs IBK P06 Orange - IBF Göteborg P06 2 Kastellegårdshallen
2018-03-18 12:00 066004151 Kärra IBK P06 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P07 Blårävar Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
NEWBODY Pojkar - 07 1 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-14 09:00 066010003 FBC Vinga P07 - Utbynäs SK P07 Annie Bodin, Fanny Ginman Hall Of Flame
2018-01-14 09:30 066010001 Ale IBF P07 - IBF Backadalen P07 Vår Elin Martinsson, Wilma Irving Kronan Älvängen
2018-01-14 11:00 066010005 IBK Bergum P07 Rosa - Stenungsunds IBK P07 Gbg Simon Lindholm, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-01-14 12:00 066010007 Landvetter IBK P07 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-01-14 12:30 066010006 Kärra IBK P07 Svart - STC Kungälvs IBK P07 Orange Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-01-14 12:30 066010009 Marstrands IBK P07 Vit - Myggenäs IBK P-07 2 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-14 14:00 066010008 Lindås IBK p07 vit - Partille IBS P07/08 Sofia Mälsjö, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2018-01-14 17:00 066010004 Guldhedens IK P07/08 - Surte IS IBK P07 Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2018-01-15 19:00 066010012 Surte IS IBK P07 - Dingle AIK P07 Mohammed Ansara, Isak Brogren Bohushallen
2018-01-17 18:45 066010017 Myggenäs IBK P-07 2 - Landvetter IBK P07 Vit Edvin Rosendahl, Elias Patriksson Häggvallsskolan
2018-01-20 09:00 066010016 Partille IBS P07/08 - Kärra IBK P07 Svart Kajsa Johansson, Elin Sorting Qvisthallen
2018-01-20 09:15 066010013 Stenungsunds IBK P07 Gbg - FBC Vinga P07 Stenungsund Arena
2018-01-21 12:45 066010014 STC Kungälvs IBK P07 Orange - Guldhedens IK P07/08 Disa Antan, Hannes Andersson Sparråsskolan
2018-01-21 13:30 066010018 Marstrands IBK P07 Vit - Lindås IBK p07 vit Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-21 14:00 066010015 Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix - IBK Bergum P07 Rosa Filippa Lindström, Emma Grauss Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 16:50 066010011 Utbynäs SK P07 - IBF Backadalen P07 Vår Kalle Loebbert, Janne Ranelöv Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-02-17 12:15 066010010 Öckerö IBK P07 5 - Ale IBF P07 Susanna Furubom, Julia Wallin Hedenskolans Idrottshall
2018-01-27 10:00 066010027 Landvetter IBK P07 Vit - Lindås IBK p07 vit Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-01-27 12:00 066010021 IBF Backadalen P07 Vår - Stenungsunds IBK P07 Gbg Robin Ridell, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2018-01-27 13:15 066010020 Öckerö IBK P07 5 - Surte IS IBK P07 Susanna Furubom, Julia Wallin Hedenskolans Idrottshall
2018-01-28 09:30 066010019 Ale IBF P07 - Utbynäs SK P07 Kronan Älvängen
2018-01-28 10:00 066010022 Dingle AIK P07 - STC Kungälvs IBK P07 Orange Munkedals Idrottshall
2018-01-28 10:00 066010023 FBC Vinga P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix Fanny Ginman Hall Of Flame
2018-01-28 11:00 066010025 IBK Bergum P07 Rosa - Myggenäs IBK P-07 2 Simon Jangblad, Lucas Venderot Bergumsskolan
2018-01-28 12:00 066010024 Guldhedens IK P07/08 - Partille IBS P07/08 Merwan Bashir, Ayub Mohamed Svingelns Sporthall
2018-01-28 13:00 066010026 Kärra IBK P07 Svart - Marstrands IBK P07 Vit Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-02-03 11:30 066010028 Surte IS IBK P07 - Ale IBF P07 Kevin Hjertberg, Mohammed Ansara Bohushallen
2018-02-03 13:15 066010029 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Utbynäs SK P07 Stenungsund Arena
2018-02-03 14:00 066010032 Partille IBS P07/08 - Dingle AIK P07 Fabian Lindquist, Linnea Skoglund Qvisthallen
2018-02-04 10:00 066010035 Lindås IBK p07 vit - IBK Bergum P07 Rosa Einar Pålsson, Felix Fröhlander Lindås Waves Arena
2018-02-04 12:00 066010036 Landvetter IBK P07 Vit - Kärra IBK P07 Svart Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-02-04 14:00 066010030 STC Kungälvs IBK P07 Orange - Öckerö IBK P07 5 Jakob Svensson, Hannes Andersson Kastellegårdshallen
2018-02-04 14:30 066010034 Marstrands IBK P07 Vit - Guldhedens IK P07/08 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-02-10 12:50 066010031 Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix - IBF Backadalen P07 Vår Ellen Knaack, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-18 15:00 066010033 Myggenäs IBK P-07 2 - FBC Vinga P07 Oscar Pettersson, Dino Ra Häggvallsskolan
2018-02-24 10:00 066010042 Dingle AIK P07 - Marstrands IBK P07 Vit Munkedals Idrottshall
2018-02-24 11:00 066010038 Surte IS IBK P07 - STC Kungälvs IBK P07 Orange Isak Brogren, Kevin Hjertberg Bohushallen
2018-02-24 13:15 066010040 Öckerö IBK P07 5 - Partille IBS P07/08 Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2018-02-24 14:00 066010037 Ale IBF P07 - Stenungsunds IBK P07 Gbg Emil Rydberg Ale Kulturrum
2018-02-25 09:00 066010043 FBC Vinga P07 - Lindås IBK p07 vit Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-02-25 09:00 066010045 IBK Bergum P07 Rosa - Kärra IBK P07 Svart Simon Lindholm, Lucas Venderot Bergumsskolan
2018-02-25 12:00 066010041 IBF Backadalen P07 Vår - Myggenäs IBK P-07 2 Edvin Pang, Isak Hansson Tuve Sporthall
2018-02-25 13:00 066010044 Guldhedens IK P07/08 - Landvetter IBK P07 Vit Ulf Jonasson Svingelns Sporthall
2018-02-25 15:10 066010039 Utbynäs SK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix Kalle Loebbert, Janne Ranelöv Sandeklevshallen
2018-03-03 10:00 066010051 Lindås IBK p07 vit - IBF Backadalen P07 Vår Sofia Mälsjö, Felix Holmström Lindås Waves Arena
2018-03-03 11:00 066010048 Partille IBS P07/08 - Surte IS IBK P07 Isabella Fröberg, Amanda Carlson Qvisthallen
2018-03-04 10:00 066010054 IBK Bergum P07 Rosa - Guldhedens IK P07/08 Simon Jangblad, Lucas Venderot Bergumsskolan
2018-03-04 11:40 066010052 Landvetter IBK P07 Vit - Dingle AIK P07 Linus Svensson, Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-03-04 12:00 066010053 Kärra IBK P07 Svart - FBC Vinga P07 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-03-04 13:30 066010047 Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix - Stenungsunds IBK P07 Gbg Hanna Caporicci, Madicken Sandvad Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-04 13:30 066010049 Myggenäs IBK P-07 2 - Utbynäs SK P07 Lucas Sällström, Filip Hansson Häggvallsskolan
2018-03-04 13:30 066010050 Marstrands IBK P07 Vit - Öckerö IBK P07 5 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-04 13:45 066010046 STC Kungälvs IBK P07 Orange - Ale IBF P07 David Larsson, Marcus Larsson Sparråsskolan
2018-03-10 10:00 066010055 Ale IBF P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-03-10 10:30 066010057 Stenungsunds IBK P07 Gbg - Myggenäs IBK P-07 2 Spekerödskolans Idrottshall
2018-03-10 15:00 066010058 Surte IS IBK P07 - Marstrands IBK P07 Vit Kevin Hjertberg, Mohammed Ansara Bohushallen
2018-03-11 10:00 066010063 FBC Vinga P07 - Guldhedens IK P07/08 Viking Herrström Hall Of Flame
2018-03-11 11:30 066010062 Dingle AIK P07 - IBK Bergum P07 Rosa Munkedals Idrottshall
2018-03-11 12:00 066010056 STC Kungälvs IBK P07 Orange - Partille IBS P07/08 Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2018-03-11 15:30 066010059 Utbynäs SK P07 - Lindås IBK p07 vit Sixten Ljungklint-Ekman, Rasmus Gyllenhammar Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-03-17 15:00 066010060 Öckerö IBK P07 5 - Landvetter IBK P07 Vit Erik Hulthén, Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-03-18 17:00 066010061 IBF Backadalen P07 Vår - Kärra IBK P07 Svart Albin Wikström, Robin Ridell Tuve Sporthall
2018-03-18 14:00 066010070 IBK Bergum P07 Rosa - Öckerö IBK P07 5 Simon Lindholm, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-03-24 09:00 066010064 Partille IBS P07/08 - Ale IBF P07 Fabian Lindquist, Kajsa Johansson Qvisthallen
2018-03-24 13:45 066010069 Kärra IBK P07 Svart - Utbynäs SK P07 Jaana Gander, Jaana Gander Kärra Sporthall
2018-03-25 09:00 066010072 FBC Vinga P07 - Dingle AIK P07 Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-03-25 09:30 066010068 Landvetter IBK P07 Vit - Surte IS IBK P07 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-25 11:00 066010067 Lindås IBK p07 vit - Stenungsunds IBK P07 Gbg Isaac Werner, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2018-03-25 12:30 066010066 Marstrands IBK P07 Vit - STC Kungälvs IBK P07 Orange Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-25 16:00 066010065 Myggenäs IBK P-07 2 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Mix Oscar Pettersson, Dino Ra Häggvallsskolan
2018-03-27 19:00 066010071 Guldhedens IK P07/08 - IBF Backadalen P07 Vår Susanna Furubom Skälltorpsskolan
NEWBODY Pojkar - 07 2 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-13 10:00 066011001 Eken IBK P07 - Kärra IBK P07 Röd Vår Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-01-13 13:30 066011002 FBC Lerum P07 Panthers Röd - IBF Göteborg P07 vit Erik Norrsell, Elias Sandin Rydsbergshallen
2018-01-13 14:15 066011003 Floda IBK P07 - STC Kungälvs IBK P 07-08 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-01-13 16:30 066011006 Eken IBK P07 Vår - Mölndals IBF P07/08 Johannes Wikström, Ej offentliggjord Ekenhallen 1
2018-01-14 10:00 066011008 IK Zenith P07 Grön - Lindås IBK p07 svart Erik Hulthén, Arvid Molin Björlanda Idrottshall
2018-01-14 12:00 066011005 IBF Backadalen P07 Vit - Partille IBS P07 Albert Enlund, Petter Enlund Tuve Sporthall
2018-01-14 12:00 066011007 IBK Bergum P07 Svart - Ljungskile SK P07 Oskar Kanerva, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-01-14 12:15 066011004 Frölunda IBK P07 - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-01-14 13:00 066011009 Landvetter IBK P07 Blå - Lindome IBK P07 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-01-20 10:00 066011013 Partille IBS P07 - Floda IBK P07 Kajsa Johansson, Alva Sävinger Qvisthallen
2018-01-20 14:10 066011014 Mölndals IBF P07/08 - Frölunda IBK P07 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Ekenhallen 1
2018-01-20 14:30 066011016 Lindås IBK p07 svart - Eken IBK P07 Vår Isaac Werner, Isak Börjesson Lindås Waves Arena
2018-01-21 10:20 066011010 IBF Göteborg P07 vit - Eken IBK P07 Tindra Ferm, Ronja Nyberg Torpahallen
2018-01-21 11:00 066011017 Lindome IBK P07 - IBK Bergum P07 Svart Herman Ahlstedt, Emil Blom Skånhällaskolan
2018-01-21 11:00 066011018 Landvetter IBK P07 Blå - IK Zenith P07 Grön , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-21 11:30 066011015 Ljungskile SK P07 - IBF Backadalen P07 Vit Rimnershallen B-hallen
2018-01-21 12:00 066011012 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - FBC Lerum P07 Panthers Röd Hanna Caporicci, Emma Grauss Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 13:45 066011011 STC Kungälvs IBK P 07-08 - Kärra IBK P07 Röd Vår Victor Hollstig, Jonas Eriksson Sparråsskolan
2018-01-27 11:00 066011026 Eken IBK P07 Vår - Landvetter IBK P07 Blå Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-01-27 12:00 066011019 Eken IBK P07 - STC Kungälvs IBK P 07-08 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-01-27 13:00 066011025 IBF Backadalen P07 Vit - Lindome IBK P07 Robin Ridell, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
2018-01-27 14:30 066011022 FBC Lerum P07 Panthers Röd - Mölndals IBF P07/08 Josefin Bistedt, Lise Wadheden Rydsbergshallen
2018-01-27 15:20 066011023 Floda IBK P07 - Ljungskile SK P07 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-01-28 08:45 066011021 Kärra IBK P07 Röd Vår - Partille IBS P07 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-01-28 10:00 066011027 IBK Bergum P07 Svart - IK Zenith P07 Grön Simon Jangblad, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-01-28 12:15 066011024 Frölunda IBK P07 - Lindås IBK p07 svart , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-01-28 14:30 066011020 IBF Göteborg P07 vit - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar Jesper Björklund Greter, Gustav Frimannsson Torpahallen
2018-02-03 09:00 066011030 Mölndals IBF P07/08 - IBF Göteborg P07 vit Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2018-02-03 13:00 066011029 Partille IBS P07 - STC Kungälvs IBK P 07-08 Alva Sävinger, Amanda Carlson Qvisthallen
2018-02-03 17:00 066011031 Ljungskile SK P07 - Kärra IBK P07 Röd Vår Rimnershallen B-hallen
2018-02-04 09:00 066011032 Lindås IBK p07 svart - FBC Lerum P07 Panthers Röd Einar Pålsson, Felix Fröhlander Lindås Waves Arena
2018-02-04 09:00 066011036 IBK Bergum P07 Svart - Eken IBK P07 Vår Simon Lindholm, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-02-04 10:00 066011034 Landvetter IBK P07 Blå - Frölunda IBK P07 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-02-04 10:00 066011035 IK Zenith P07 Grön - IBF Backadalen P07 Vit Rasmus Mårgård, Filip Waldenstedt Björlanda Idrottshall
2018-02-04 12:40 066011033 Lindome IBK P07 - Floda IBK P07 Alexander Wannerfeldt-Jonsson, Sebastian Sannerholm Streteredsskolan
2018-02-18 12:30 066011028 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Eken IBK P07 Maja Eklund, Filippa Lindström Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-24 09:00 066011037 Eken IBK P07 - Partille IBS P07 Alexander Bäckman, Oscar Svedjenäs Ekenhallen 1
2018-02-24 14:15 066011043 Floda IBK P07 - IK Zenith P07 Grön Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-02-25 08:00 066011042 FBC Lerum P07 Panthers Röd - Landvetter IBK P07 Blå Emelie Larsson, Josefin Bistedt Rydsbergshallen
2018-02-25 10:00 066011040 IBF Göteborg P07 vit - Lindås IBK p07 svart Alva Sjöqvist, Tilde Eriksson Torpahallen
2018-02-25 11:00 066011045 IBF Backadalen P07 Vit - Eken IBK P07 Vår Edvin Pang, Isak Hansson Tuve Sporthall
2018-02-25 12:00 066011039 STC Kungälvs IBK P 07-08 - Ljungskile SK P07 , Agnes Andersson Kastellegårdshallen
2018-02-25 12:15 066011044 Frölunda IBK P07 - IBK Bergum P07 Svart Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-02-25 14:00 066011041 Kärra IBK P07 Röd Vår - Lindome IBK P07 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-03-17 15:30 066011038 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Mölndals IBF P07/08 Erik Rådhall, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-27 17:15 066011051 IK Zenith P07 Grön - Kärra IBK P07 Röd Vår Torshallen
2018-03-03 09:00 066011048 Lindås IBK p07 svart - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar Sofia Mälsjö, Felix Holmström Lindås Waves Arena
2018-03-03 09:00 066011050 Landvetter IBK P07 Blå - IBF Göteborg P07 vit Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-03 11:00 066011046 Mölndals IBF P07/08 - Eken IBK P07 Johannes Wikström, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-03-03 13:00 066011053 Eken IBK P07 Vår - Floda IBK P07 Erik Borgvall, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2018-03-03 13:20 066011049 Lindome IBK P07 - STC Kungälvs IBK P 07-08 Almåshallen B
2018-03-03 16:00 066011047 Ljungskile SK P07 - Partille IBS P07 Rimnershallen B-hallen
2018-03-04 11:00 066011052 IBK Bergum P07 Svart - FBC Lerum P07 Panthers Röd Oskar Kanerva, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-03-04 12:00 066011054 IBF Backadalen P07 Vit - Frölunda IBK P07 Ville Lindberg, Isak Hansson Tuve Sporthall
2018-03-10 09:00 066011056 Mölndals IBF P07/08 - Lindås IBK p07 svart Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Katrinebergshallen
2018-03-10 10:00 066011055 Eken IBK P07 - Ljungskile SK P07 Markus Vilhelmsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2018-03-10 11:00 066011057 Partille IBS P07 - Lindome IBK P07 Filippa Lindeberg, Saga-Maja Andersson Qvisthallen
2018-03-10 14:15 066011063 Floda IBK P07 - Frölunda IBK P07 Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-03-10 14:30 066011062 FBC Lerum P07 Panthers Röd - IBF Backadalen P07 Vit Jonathan Vikberg, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2018-03-10 15:45 066011058 Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar - Landvetter IBK P07 Blå Irmeli Wikström, Ellen Knaack Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 09:00 066011060 IBF Göteborg P07 vit - IBK Bergum P07 Svart Tindra Ferm, Tyra Stalebrant Torpahallen
2018-03-11 12:10 066011061 Kärra IBK P07 Röd Vår - Eken IBK P07 Vår Oliver Gander, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-03-11 14:00 066011059 STC Kungälvs IBK P 07-08 - IK Zenith P07 Grön Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2018-03-24 09:00 066011069 Eken IBK P07 Vår - STC Kungälvs IBK P 07-08 Markus Vilhelmsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2018-03-24 12:10 066011066 Landvetter IBK P07 Blå - Mölndals IBF P07/08 Maja Johansson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-24 13:00 066011070 IBF Backadalen P07 Vit - IBF Göteborg P07 vit Robin Ridell, Albert Enlund Tuve Sporthall
2018-03-25 10:00 066011064 Lindås IBK p07 svart - Eken IBK P07 Isaac Werner, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2018-03-25 10:00 066011072 Floda IBK P07 - FBC Lerum P07 Panthers Röd Jacob Darnolf, Andreas Henriksson Alléhallen
2018-03-25 11:00 066011067 IK Zenith P07 Grön - Partille IBS P07 Gustav Eurén, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-03-25 11:00 066011068 IBK Bergum P07 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P07 Viträvar Simon Lindholm, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-03-25 12:15 066011071 Frölunda IBK P07 - Kärra IBK P07 Röd Vår Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-03-25 13:30 066011065 Lindome IBK P07 - Ljungskile SK P07 Alexander Wannerfeldt-Jonsson, Rasmus Eriksson Almåshallen B
NEWBODY Pojkar - 08 1 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-14 09:00 066012001 Landvetter IBK P08 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-14 09:00 066012007 IBF Göteborg P08 - IK Zenith P08 Grön Jesper Björklund Greter, Gustav Frimannsson Torpahallen
2018-01-14 09:00 066012009 Floda IBK P08 Vit - FBC Vinga P08 Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2018-01-14 10:00 066012005 IBF Älvstranden P08 - Eken IBK P08 Jakob Lundberg, Vidar Olofsson Lundbystrand 3
2018-01-14 10:30 066012004 Ale IBF P08 - Mölndals IBF P08 Elin Martinsson, Wilma Irving Kronan Älvängen
2018-01-14 13:00 066012008 Lindås IBK P08 3 - Kärra IBK P08 Sofia Mälsjö, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2018-01-14 15:00 066012006 STC Kungälvs IBK P08 Svart - FBC Lerum P08 2 Agnes Andersson, Thea Vegelius Kastellegårdshallen
2018-01-14 15:45 066012003 Skår IBK P08 - Floda IBK P08 Röd Karin Tilgmann, Ann-Sofie Yverås Skepplanda Idrottshall
2018-01-27 16:30 066012002 Lindome IBK P08 Lila - Lindås IBK P08 Vår Isak Börjesson, Isaac Werner Lindås Waves Arena
2018-01-19 18:30 066012013 Eken IBK P08 - Skår IBK P08 Christina Karlsson, Christina Karlsson Ekenhallen 1
2018-01-20 08:45 066012018 Floda IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 3 Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2018-01-20 14:10 066012014 FBC Lerum P08 2 - Ale IBF P08 Hjällsnäshallen B-hallen
2018-01-20 15:10 066012012 Mölndals IBF P08 - Lindome IBK P08 Lila Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Ekenhallen 1
2018-01-20 15:35 066012011 Floda IBK P08 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2018-01-21 08:45 066012016 Kärra IBK P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-01-21 09:00 066012017 FBC Vinga P08 - IBF Göteborg P08 Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-01-21 10:00 066012015 IK Zenith P08 Grön - IBF Älvstranden P08 , Elin Fors Björlanda Idrottshall
2018-01-21 11:30 066012010 Lindås IBK P08 Vår - Landvetter IBK P08 Blå Einar Pålsson, Felix Holmström Lindås Waves Arena
066012027 IBF Göteborg P08 - Lindås IBK P08 3 Torpahallen
2018-01-27 14:00 066012021 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - Eken IBK P08 Olivia Svartling, Irmeli Wikström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-28 09:00 066012019 Landvetter IBK P08 Blå - Floda IBK P08 Röd Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-28 10:30 066012020 Lindås IBK P08 Vår - Mölndals IBF P08 Einar Pålsson, Felix Fröhlander Lindås Waves Arena
2018-01-28 13:20 066012024 Ale IBF P08 - Kärra IBK P08 Andrea Frick, Wilma Irving Ale Kulturrum
2018-01-28 15:30 066012026 STC Kungälvs IBK P08 Svart - Floda IBK P08 Vit Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2018-01-28 16:30 066012025 IBF Älvstranden P08 - FBC Vinga P08 Morgan Ekberg Lundbystrand 3
2018-01-28 18:15 066012023 Skår IBK P08 - IK Zenith P08 Grön Karin Tilgmann, Ann-Sofie Yverås Skepplanda Idrottshall
2018-02-18 13:30 066012022 Lindome IBK P08 Lila - FBC Lerum P08 2 Vattenpalatset Lerum
2018-02-03 09:00 066012029 Eken IBK P08 - Floda IBK P08 Röd Christina Karlsson, Johannes Wikström Ekenhallen 1
2018-02-03 15:30 066012028 Mölndals IBF P08 - Landvetter IBK P08 Blå Diako Ahmadi, Johannes Wikström Aktiviteten A-Hall
2018-02-04 09:00 066012031 IK Zenith P08 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Calle Althini, Filip Waldenstedt Björlanda Idrottshall
2018-02-04 09:00 066012036 IBF Göteborg P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart Tyra Stalebrant, Ida Åberg Torpahallen
2018-02-04 11:00 066012033 FBC Vinga P08 - Skår IBK P08 Fanny Ginman, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-02-04 11:30 066012034 Floda IBK P08 Vit - Ale IBF P08 Tilda Kautto, Sara Pettersson Alléhallen
2018-02-04 11:30 066012035 Lindås IBK P08 3 - IBF Älvstranden P08 Isak Börjesson, Felix Holmström Askims Sporthall
2018-02-04 13:50 066012032 Kärra IBK P08 - Lindome IBK P08 Lila Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-02-24 10:00 066012038 Mölndals IBF P08 - FBC Lerum P08 2 Diako Ahmadi, Emrik Lindahl Aktiviteten A-Hall
2018-02-24 10:00 066012044 Ale IBF P08 - IBF Göteborg P08 Erik Dreifeldt Ale Kulturrum
2018-02-24 15:30 066012037 Landvetter IBK P08 Blå - Eken IBK P08 Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-02-24 15:30 066012039 Floda IBK P08 Röd - IK Zenith P08 Grön Sara Pettersson, Tilda Kautto Alléhallen
2018-02-24 15:45 066012041 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - FBC Vinga P08 Hanna Caporicci, Maja Isaksson Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 13:30 066012042 Lindome IBK P08 Lila - Floda IBK P08 Vit Thilda Aspholm, Beata Bartler Almåshallen B
2018-02-25 14:20 066012040 Lindås IBK P08 Vår - Kärra IBK P08 Sofia Mälsjö, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-02-25 14:20 066012045 IBF Älvstranden P08 - STC Kungälvs IBK P08 Svart Lundbystrand 3
2018-02-25 14:45 066012043 Skår IBK P08 - Lindås IBK P08 3 , Milan Siljegovic Skepplanda Idrottshall
2018-03-03 14:10 066012046 FBC Lerum P08 2 - Landvetter IBK P08 Blå Linus Nowén, Emelie Larsson Hjällsnäshallen B-hallen
2018-03-03 15:30 066012050 Floda IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 Vår Arvid Petersén Alléhallen
2018-03-04 09:00 066012052 IBF Göteborg P08 - Lindome IBK P08 Lila Andrea Svensson, Tyra Stalebrant Torpahallen
2018-03-04 10:00 066012049 FBC Vinga P08 - Floda IBK P08 Röd Fanny Ginman, Sofia Rydne Hall Of Flame
2018-03-04 11:00 066012047 IK Zenith P08 Grön - Eken IBK P08 Kornelia Skoglund, Elin Fors Björlanda Idrottshall
2018-03-04 11:00 066012054 IBF Älvstranden P08 - Ale IBF P08 Vidar Olofsson, Jakob Lundberg Lundbystrand 3
2018-03-04 13:00 066012048 Kärra IBK P08 - Mölndals IBF P08 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-03-04 14:45 066012053 STC Kungälvs IBK P08 Svart - Skår IBK P08 David Larsson, Marcus Larsson Sparråsskolan
2018-03-04 15:10 066012051 Lindås IBK P08 3 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Einar Pålsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2018-03-10 10:00 066012058 Mölndals IBF P08 - Floda IBK P08 Vit Emrik Lindahl, Diako Ahmadi Katrinebergshallen
2018-03-10 11:00 066012057 Eken IBK P08 - FBC Vinga P08 Markus Vilhelmsson, Simon Wikell Ekenhallen 1
2018-03-10 11:10 066012055 Landvetter IBK P08 Blå - IK Zenith P08 Grön Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-10 12:20 066012062 Lindome IBK P08 Lila - IBF Älvstranden P08 Marcus Ullerholt, Truls Henriksson Almåshallen B
2018-03-10 12:45 066012061 Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit - STC Kungälvs IBK P08 Svart Madicken Sandvad, Filippa Lindström Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-10 13:30 066012056 FBC Lerum P08 2 - Kärra IBK P08 Jonathan Vikberg, Erik Norrsell Rydsbergshallen
2018-03-11 12:00 066012060 Lindås IBK P08 Vår - IBF Göteborg P08 Sofia Mälsjö, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-03-11 15:45 066012063 Skår IBK P08 - Ale IBF P08 Milan Siljegovic Skepplanda Idrottshall
2018-03-24 14:20 066012066 Floda IBK P08 Vit - FBC Lerum P08 2 Andreas Henriksson, Jacob Darnolf Alléhallen
2018-03-25 08:45 066012064 Kärra IBK P08 - Landvetter IBK P08 Blå Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-03-25 09:00 066012068 IBF Göteborg P08 - Mölndals IBF P08 Jesper Björklund Greter Torpahallen
2018-03-25 09:00 066012070 IBF Älvstranden P08 - Lindås IBK P08 Vår Jakob Lundberg, Ej offentliggjord Lundbystrand 3
2018-03-25 10:00 066012065 FBC Vinga P08 - IK Zenith P08 Grön Annie Bodin, Viking Herrström Hall Of Flame
2018-03-25 12:00 066012067 Lindås IBK P08 3 - Eken IBK P08 Isak Börjesson, Felix Holmström Askims Sporthall
2018-03-25 12:00 066012069 STC Kungälvs IBK P08 Svart - Floda IBK P08 Röd Jakob Svensson, David Samuelsson Kastellegårdshallen
2018-03-25 13:20 066012071 Ale IBF P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Vit Elin Martinsson, Andrea Frick Ale Kulturrum
2018-03-25 18:00 066012072 Skår IBK P08 - Lindome IBK P08 Lila Karin Tilgmann, Ann-Sofie Yverås Skepplanda Idrottshall
NEWBODY Pojkar - 08 2 Höst
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2017-10-14 13:30 066007007 Öckerö IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2017-10-14 14:00 066007008 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Lindås IBK P08 1 Emma Grauss, Madicken Sandvad Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-15 10:00 066007004 Kärra IBK P08 Svart - STC Kungälvs IBK P08 Oliver Gander, Filip Kloo Lundbystrand 3
2017-10-15 11:00 066007177 IBF Backadalen P08 - Lindås IBK P08 2 Fredrik Ohlsson, Albert Enlund Tuve Sporthall
2017-10-15 15:20 066007002 Utbynäs SK P08 - Landvetter IBK P08 Vit Rasmus Gyllenhammar, Sixten Ljungklint-Ekman Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2017-10-15 09:00 066007179 Partille IBS P08 Vit - IBK Bergum P08/09 Ida Öjteg, Jolin Garcia Qvisthallen
2017-10-21 10:00 066007022 Partille IBS P08 Vit - Stenungsunds IBK P08 Simon Lindén, Fabian Lindquist Qvisthallen
2017-10-21 19:00 066007017 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - IBK Bergum P08/09 Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-22 11:00 066007019 Lindås IBK P08 2 - Öckerö IBK P08 Filip Mattsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2017-10-22 12:00 066007012 Landvetter IBK P08 Vit - Marstrands IBK P08 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-10-22 12:00 066007018 Lindås IBK P08 1 - IBF Backadalen P08 Isaac Werner, Einar Pålsson Lindås Waves Arena
2017-10-22 17:30 066007014 STC Kungälvs IBK P08 - Utbynäs SK P08 Hannes Andersson, Victor Hollstig Kastellegårdshallen
2017-10-28 11:00 066007027 Partille IBS P08 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Simon Lindén, Fabian Lindquist Qvisthallen
2017-10-28 17:00 066007032 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Partille IBS P08 Vit Johan Arplöw, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2017-10-29 11:50 066007024 Landvetter IBK P08 Vit - STC Kungälvs IBK P08 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-10-29 12:00 066007029 IBK Bergum P08/09 - Lindås IBK P08 2 Simon Lindholm, Simon Jangblad Bergumsskolan
2017-10-29 14:00 066007028 Kärra IBK P08 Svart - Lindås IBK P08 1 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2017-11-11 10:00 066007038 Lindås IBK P08 1 - Utbynäs SK P08 Johanna Reckman, Einar Pålsson Lindås Waves Arena
2017-11-11 11:00 066007039 Lindås IBK P08 2 - Partille IBS P08 Svart Paula Granlund, Sofia Mälsjö Lindås Waves Arena
2017-11-11 11:00 066007043 Stenungsunds IBK P08 - Öckerö IBK P08 Stenungsund Arena
2017-11-11 13:00 066007042 Partille IBS P08 Vit - IBF Backadalen P08 Sara Thorngren, Elin Sorting Qvisthallen
2017-11-12 13:00 066007034 STC Kungälvs IBK P08 - Marstrands IBK P08 Alice Sandkvist, Agnes Börjesson Kastellegårdshallen
2017-11-18 12:30 066007055 Öckerö IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå Erik Hulthén, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2017-11-19 08:45 066007052 Kärra IBK P08 Svart - Partille IBS P08 Vit Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2017-11-19 10:00 066007053 IBK Bergum P08/09 - Stenungsunds IBK P08 Simon Lindholm, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2017-11-19 10:30 066007048 Landvetter IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 1 Maja Johansson, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-11-19 11:00 066007178 IBF Backadalen P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Edvin Pang, Albin Wikström Tuve Sporthall
2017-12-02 08:45 066007063 Stenungsunds IBK P08 - Partille IBS P08 Svart Stenungsund Arena
2017-12-02 09:00 066007062 Partille IBS P08 Vit - Utbynäs SK P08 Vallhamra Sportcenter
2017-12-02 12:30 066007066 Öckerö IBK P08 - IBF Backadalen P08 Rasmus Mårgård, Calle Althini Hedenskolans Idrottshall
2017-12-02 14:00 066007058 Lindås IBK P08 1 - STC Kungälvs IBK P08 Lindåshallen
2017-12-02 16:10 066007065 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - IBK Bergum P08/09 Malin Damgren, Agnes Norin Mölnlycke Idrottshall B
2017-12-09 10:00 066007075 Partille IBS P08 Svart - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå Ida Öjteg, Linnea Skoglund Qvisthallen
2017-12-10 08:30 066007072 Landvetter IBK P08 Vit - Partille IBS P08 Vit , Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2017-12-10 12:00 066007077 IBK Bergum P08/09 - IBF Backadalen P08 Emil Andersson, Simon Lindholm Bergumsskolan
2017-12-10 12:30 066007067 Marstrands IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Joseph Wokil, Erik Nisbet Munkegärdehallen
2017-12-19 18:00 066007076 Kärra IBK P08 Svart - Öckerö IBK P08 Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2017-12-16 12:30 066007086 Öckerö IBK P08 - Utbynäs SK P08 Rasmus Mårgård, Calle Althini Hedenskolans Idrottshall
2017-12-16 13:00 066007082 Partille IBS P08 Vit - STC Kungälvs IBK P08 Amanda Carlson, Alva Sävinger Qvisthallen
2017-12-17 09:00 066007088 IBK Bergum P08/09 - Kärra IBK P08 Svart Simon Jangblad, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2017-12-17 12:00 066007078 Lindås IBK P08 1 - Marstrands IBK P08 Isaac Werner, Einar Pålsson Askims Sporthall
2017-12-17 13:00 066007079 Lindås IBK P08 2 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Felix Holmström, Isak Börjesson Askims Sporthall
2017-12-17 13:30 066007087 IBF Backadalen P08 - Partille IBS P08 Svart Ville Lindberg, Fredrik Ohlsson Tuve Sporthall
NEWBODY Pojkar - 08 2 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-13 08:45 066013004 Kärra IBK P08 Svart - Stenungsunds IBK P08 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-01-13 11:00 066013008 Partille IBS P08 Svart - Frölunda IBK P/F 08 Saga-Maja Andersson, Linnea Skoglund Qvisthallen
2018-01-14 09:00 066013006 IBK Bergum P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå Simon Jangblad, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-01-14 10:00 066013007 Landvetter IBK P08 Vit - Partille IBS P08 Vit Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-14 10:50 066013003 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Utbynäs SK P08 Maja Andersson, Irmeli Wikström Wallenstam Arena A
2018-01-14 11:00 066013009 IK Zenith P08 Vår - STC Kungälvs IBK P08 Axel Höglund, Arvid Molin Björlanda Idrottshall
2018-01-14 11:20 066013002 Lindås IBK P08 2 - Marstrands IBK P08 Isak Börjesson, Isaac Werner Lindås Waves Arena
2018-01-28 11:20 066013005 IBF Backadalen P08 - Lindås IBK P08 1 Robin Ridell, Petter Enlund Tuve Sporthall
2018-01-20 10:15 066013012 Stenungsunds IBK P08 - Lindås IBK P08 2 Stenungsund Arena
2018-01-20 12:00 066013015 Partille IBS P08 Vit - IBF Backadalen P08 Ida Öjteg, Alva Sävinger Qvisthallen
2018-01-20 18:00 066013014 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Kärra IBK P08 Svart Johan Arplöw, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 10:30 066013013 Lindås IBK P08 1 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Einar Pålsson, Felix Holmström Lindås Waves Arena
2018-01-21 11:00 066013018 IK Zenith P08 Vår - Partille IBS P08 Svart , Elin Fors Björlanda Idrottshall
2018-01-21 12:15 066013016 Frölunda IBK P/F 08 - IBK Bergum P08/09 Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-01-21 14:30 066013010 Marstrands IBK P08 - Öckerö IBK P08 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-21 15:30 066013017 STC Kungälvs IBK P08 - Landvetter IBK P08 Vit Victor Hollstig, Jonas Eriksson Kastellegårdshallen
2018-01-27 11:00 066013027 Landvetter IBK P08 Vit - Partille IBS P08 Svart Lucas Aebischer Skogbäck, Linus Svensson Landvetter Idrottshall
2018-01-27 12:15 066013019 Öckerö IBK P08 - Utbynäs SK P08 Susanna Furubom, Julia Wallin Hedenskolans Idrottshall
2018-01-27 15:00 066013025 IBF Backadalen P08 - STC Kungälvs IBK P08 Isak Hansson, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-01-27 16:00 066013023 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Vit Carl Rudmark, Gustaf Broström Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-28 11:30 066013022 Lindås IBK P08 2 - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå Einar Pålsson, Isaac Werner Lindås Waves Arena
2018-01-28 12:30 066013020 Marstrands IBK P08 - Stenungsunds IBK P08 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-01-28 13:00 066013026 IBK Bergum P08/09 - IK Zenith P08 Vår Lucas Venderot, Emil Andersson Bergumsskolan
2018-01-28 14:00 066013024 Kärra IBK P08 Svart - Frölunda IBK P/F 08 Oliver Gander, Filip Kloo Kärra Sporthall
2018-02-03 10:00 066013035 Partille IBS P08 Svart - IBF Backadalen P08 Alva Sävinger, Filippa Lindeberg Qvisthallen
2018-02-03 10:15 066013028 Stenungsunds IBK P08 - Öckerö IBK P08 Stenungsund Arena
2018-02-04 10:30 066013029 Lindås IBK P08 1 - Utbynäs SK P08 Isak Börjesson, Felix Holmström Askims Sporthall
2018-02-04 11:00 066013034 IK Zenith P08 Vår - Kärra IBK P08 Svart Calle Althini, Rasmus Mårgård Björlanda Idrottshall
2018-02-04 12:15 066013032 Frölunda IBK P/F 08 - Lindås IBK P08 2 , Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-02-04 15:00 066013033 STC Kungälvs IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Jakob Svensson, Hannes Andersson Kastellegårdshallen
2018-02-18 15:30 066013030 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Marstrands IBK P08 Olivia Svartling, Maja Eklund Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-17 10:00 066013036 Landvetter IBK P08 Vit - IBK Bergum P08/09 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-02-24 12:15 066013037 Öckerö IBK P08 - Lindås IBK P08 1 Axel Höglund, Axel Olausson Hedenskolans Idrottshall
2018-02-24 13:15 066013038 Stenungsunds IBK P08 - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå Stenungsund Arena
2018-02-24 13:45 066013043 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Partille IBS P08 Svart Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 09:00 066013045 IBF Backadalen P08 - IBK Bergum P08/09 Robin Ridell, Ville Lindberg Tuve Sporthall
2018-02-25 13:00 066013044 Kärra IBK P08 Svart - Landvetter IBK P08 Vit Richard Tran, Nick Trieu Kärra Sporthall
2018-02-25 13:10 066013039 Utbynäs SK P08 - Partille IBS P08 Vit Rasmus Gyllenhammar, Kalle Loebbert Sandeklevshallen
2018-02-25 13:20 066013042 Lindås IBK P08 2 - IK Zenith P08 Vår Sofia Mälsjö, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-02-25 16:00 066013040 Marstrands IBK P08 - Frölunda IBK P/F 08 Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-03 11:00 066013048 Frölunda IBK P/F 08 - Stenungsunds IBK P08 Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-03-03 11:00 066013052 Landvetter IBK P08 Vit - Lindås IBK P08 2 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-03 12:00 066013047 Partille IBS P08 Vit - Lindås IBK P08 1 Linnea Grunditz, Ida Öjteg Qvisthallen
2018-03-03 12:45 066013046 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Öckerö IBK P08 Gustaf Broström, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-04 09:00 066013053 IBK Bergum P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd Oskar Kanerva, Simon Jangblad Bergumsskolan
2018-03-04 12:45 066013049 STC Kungälvs IBK P08 - Utbynäs SK P08 David Larsson, Marcus Larsson Sparråsskolan
2018-03-04 13:00 066013050 IK Zenith P08 Vår - Marstrands IBK P08 Axel Höglund, Arvid Molin Björlanda Idrottshall
2018-03-04 13:00 066013054 IBF Backadalen P08 - Kärra IBK P08 Svart Ville Lindberg, Isak Hansson Tuve Sporthall
2018-03-10 14:45 066013063 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Kärra IBK P08 Svart Madicken Sandvad, Filippa Lindström Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-10 15:45 066013055 Öckerö IBK P08 - Partille IBS P08 Vit , Susanna Furubom Hedenskolans Idrottshall
2018-03-10 16:45 066013056 Pixbo Wallenstam IBK P08 blå - Frölunda IBK P/F 08 Irmeli Wikström, Ellen Knaack Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 11:00 066013062 Lindås IBK P08 2 - IBF Backadalen P08 Sofia Mälsjö, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-03-11 12:30 066013060 Marstrands IBK P08 - Landvetter IBK P08 Vit Erik Nisbet, Joseph Wokil Munkegärdehallen
2018-03-11 13:00 066013057 Lindås IBK P08 1 - STC Kungälvs IBK P08 Isak Börjesson, Isaac Werner Askims Sporthall
2018-03-11 13:30 066013059 Utbynäs SK P08 - Partille IBS P08 Svart Manuel Bäckström Cantero, Kalle Loebbert Prioritet SERNEKE Arena B-Hallen
2018-03-17 14:15 066013058 Stenungsunds IBK P08 - IK Zenith P08 Vår Kyrkenorumskolans Idrottshall
2018-03-24 10:00 066013068 Landvetter IBK P08 Vit - Stenungsunds IBK P08 Maja Johansson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-24 10:15 066013069 IBK Bergum P08/09 - Utbynäs SK P08 Simon Jangblad, Oskar Kanerva Bergumsskolan
2018-03-24 11:00 066013067 Partille IBS P08 Svart - Lindås IBK P08 1 Fabian Lindquist, Fabian Lindquist Qvisthallen
2018-03-24 12:00 066013070 IBF Backadalen P08 - Marstrands IBK P08 Robin Ridell, Albert Enlund Tuve Sporthall
2018-03-24 13:45 066013072 Pixbo Wallenstam IBK P08 Röd - Lindås IBK P08 2 Irmeli Wikström, Madicken Sandvad Wallenstam Arena A
2018-03-25 10:00 066013066 IK Zenith P08 Vår - Pixbo Wallenstam IBK P08 blå Gustav Eurén, Axel Höglund Björlanda Idrottshall
2018-03-25 13:15 066013064 Frölunda IBK P/F 08 - Öckerö IBK P08 Fredrik Fridell Flatåsskolan
2018-03-25 14:00 066013065 STC Kungälvs IBK P08 - Partille IBS P08 Vit Jakob Svensson, David Samuelsson Kastellegårdshallen
NEWBODY Pojkar - 09 Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2018-01-14 09:00 066001009 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Skånhällaskolan
2018-01-14 11:00 066001001 IBF Backadalen P09/10 - Floda IBK P09 Robin Ridell, Ville Lindberg Tuve Sporthall
2018-01-14 11:00 066001002 Lindås IBK P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Sofia Mälsjö, Felix Fröhlander Askims Sporthall
2018-01-14 11:00 066001007 Landvetter IBK P09 1 - Lindome IBK P09 Grön , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-14 11:30 066001008 Ale IBF P09 - Landvetter IBK P09 2 Fabian Janz, Markus Berntsson Kronan Älvängen
2018-01-14 14:40 066001006 Hindås IBK P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul Janne Ranelöv Hindås Idrottshall
2018-01-21 08:00 066001017 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 1 Irmeli Wikström, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 09:00 066001014 Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul - Lindås IBK P09 Röd Irmeli Wikström, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 09:00 066001015 Lindome IBK P09 Grön - Kärra IBK P09 Herman Ahlstedt, Emil Blom Skånhällaskolan
2018-01-21 10:00 066001011 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 - Floda IBK P09 Ellen Knaack, Emma Grauss Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 10:00 066001018 Lindome IBK P09 Lila - Ale IBF P09 Herman Ahlstedt, Emil Blom Skånhällaskolan
2018-01-21 11:00 066001010 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - IBF Backadalen P09/10 Ellen Knaack, Emma Grauss Mölnlycke Idrottshall B
2018-01-21 13:00 066001016 Landvetter IBK P09 2 - Hindås IBK P08/09 , Maja Johansson Landvetter Idrottshall
2018-01-27 14:00 066001019 IBF Backadalen P09/10 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 Isak Hansson, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-01-27 16:30 066001021 Floda IBK P09 - Lindome IBK P09 Vit Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2018-01-28 10:00 066001027 Landvetter IBK P09 1 - Ale IBF P09 , Milan Siljegovic Landvetter Idrottshall
2018-01-28 11:00 066001022 Lindås IBK P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul Isak Börjesson, Isaac Werner Askims Sporthall
2018-01-28 11:10 066001026 Hindås IBK P08/09 - Lindome IBK P09 Lila Abdinasir Abdirahman, Mohammed Qayre Hindås Idrottshall
2018-01-28 12:00 066001024 Lindås IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 2 Isak Börjesson, Isaac Werner Askims Sporthall
2018-01-28 16:10 066001025 Kärra IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-02-24 08:45 066001037 IBF Backadalen P09/10 - Lindome IBK P09 Vit Robin Ridell, Ville Lindberg Tuve Sporthall
2018-02-24 18:00 066001045 Kärra IBK P09 - Hindås IBK P08/09 Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-02-25 11:20 066001041 Floda IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Caroline Nöjd, Matilda Hasselberg Alléhallen
2018-02-25 15:20 066001042 Lindås IBK P09 Grön - Lindome IBK P09 Lila Sofia Mälsjö, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-02-25 15:30 066001040 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - Landvetter IBK P09 2 Ellen Knaack, Maja Andersson Mölnlycke Idrottshall B
2018-02-25 16:20 066001044 Lindås IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 1 Sofia Mälsjö, Einar Pålsson Askims Sporthall
2018-04-15 10:00 066001039 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 - Lindome IBK P09 Grön Wallenstam Arena A
2018-03-10 11:20 066001057 Lindome IBK P09 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd Marcus Ullerholt, Truls Henriksson Almåshallen B
2018-03-11 08:30 066001061 Floda IBK P09 - Hindås IBK P08/09 Sara Pettersson, Matilda Hasselberg Alléhallen
2018-03-11 09:00 066001056 Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul - Landvetter IBK P09 2 Carl Rudmark, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 10:00 066001060 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit - Landvetter IBK P09 1 Carl Rudmark, Erik Rådhall Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 11:00 066001059 Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 - Ale IBF P09 Hanna Caporicci, Olivia Svartling Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-11 14:00 066001062 Lindås IBK P09 Grön - Kärra IBK P09 Isak Börjesson, Isaac Werner Askims Sporthall
2018-03-11 14:30 066001055 IBF Backadalen P09/10 - Lindome IBK P09 Grön Albin Wikström, Isak Hansson Tuve Sporthall
2018-03-17 10:30 066001067 Ale IBF P09 - Lindome IBK P09 Vit Fabian Janz, Markus Berntsson Ale Kulturrum
2018-03-24 08:45 066001070 Kärra IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Oliver Gander, Oliver Gander Kärra Sporthall
2018-03-24 15:50 066001066 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul Sebastian Sannerholm, Hugo Holmgren Jancev Almåshallen B
2018-03-25 08:30 066001064 Landvetter IBK P09 2 - IBF Backadalen P09/10 Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-25 12:00 066001065 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Lindome IBK P09 Grön Erik Rådhall, Carl Rudmark Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-25 13:00 066001071 Lindås IBK P09 Röd - Floda IBK P09 Isak Börjesson, Felix Holmström Askims Sporthall
2018-03-25 14:40 066001069 Hindås IBK P08/09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 Abdifatah Amiin, Ayub Mohamed Hindås Idrottshall
2018-02-03 09:40 066001131 Ale IBF P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Elin Martinsson, Wilma Irving Ale Kulturrum
2018-02-03 16:00 066001130 Landvetter IBK P09 1 - Floda IBK P09 , Maja Johansson Önnerödshallen
2018-02-04 10:40 066001132 Lindome IBK P09 Lila - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Streteredsskolan
2018-02-04 11:40 066001135 Lindome IBK P09 Grön - Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul Emmy Vikström, Lovisa Adielsson Streteredsskolan
2018-02-04 16:50 066001127 IBF Backadalen P09/10 - Lindås IBK P09 Röd Ville Lindberg, Albin Wikström Tuve Sporthall
2018-02-10 08:45 066001134 Landvetter IBK P09 2 - Lindome IBK P09 Vit Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Önnerödshallen
2018-03-03 10:00 066001150 Landvetter IBK P09 1 - Lindome IBK P09 Vit Linus Svensson, Lucas Aebischer Skogbäck Landvetter Idrottshall
2018-03-03 10:40 066001151 Ale IBF P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Gul Fabian Janz, Markus Berntsson Ale Kulturrum
2018-03-03 11:20 066001152 Lindome IBK P09 Lila - Lindome IBK P09 Grön Almåshallen B
2018-03-03 18:00 066001148 Kärra IBK P09 - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit 2 Isabel Ljungberg, Isabel Ljungberg Kärra Sporthall
2018-03-04 11:00 066001145 IBF Backadalen P09/10 - Lindås IBK P09 Grön Albin Wikström, Edvin Pang Tuve Sporthall
2018-03-04 14:30 066001153 Pixbo Wallenstam IBK P09 Röd - Landvetter IBK P09 2 Hanna Caporicci, Madicken Sandvad Mölnlycke Idrottshall B
2018-03-04 16:10 066001147 Lindås IBK P09 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P09 Vit Einar Pålsson, Felix Fröhlander Askims Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis