Pojkar 99 (2011/12)

Gruppspel
Pojkar 99 Div. 1
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-10-02 12:00 1106551004 Lindås IBK Vit - Lindome IBK Grön 2 - 3 Janne Vattfors, Roger Zahnér Salming Arena
2011-10-02 13:30 1106551002 Frölunda IBK - Varla IBK Kba 3 - 2 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Flatåsskolan
2011-10-02 14:30 1106551003 IBF Älvstranden Svart - Marstrands IBK svart 3 - 5 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian
2011-10-02 18:00 1106551006 IK Zenith Grön - Pixbo Wallenstam IBK Röd 5 - 8 Sebastian Bodenmalm, Aldin Hadziselmovic
2011-10-09 10:10 1106551008 Lindome IBK Grön - Frölunda IBK 5 - 14 Aldin Hadziselmovic, Andreas Franzen Svensson Almåshallen B
2011-10-09 16:30 1106551011 FBC Lerum - Kärra IBK 3 - 14 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Rydsbergshallen
2011-10-09 17:00 1106551012 Varla IBK Kba - IK Zenith Grön 1 - 10 Lindälvshallen
2011-11-26 08:50 1106551010 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindås IBK Vit 3 - 5 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Mölnlycke Idrottshall
2011-10-16 10:00 1106551014 Frölunda IBK - FBC Lerum 8 - 4 Tomas Levin, Hajrudin Begic Flatåsskolan
2011-10-16 10:10 1106551017 Kärra IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd 7 - 9 Jervand Hakopian, Christer Carlberg Kärra Sporthall
2011-10-16 12:10 1106551015 IBF Älvstranden Svart - Lindome IBK Grön 2 - 9 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian
2011-11-19 15:30 1106551016 Lindås IBK Vit - Marstrands IBK svart 6 - 4 Freddy Hansem, Mika Pulkkinen Salming Arena
2011-10-22 11:30 1106551020 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Frölunda IBK 9 - 4 Jesper Axelsson, Tarek El Abtah Mölnlycke Idrottshall
2011-10-22 12:20 1106551024 Lindome IBK Grön - IK Zenith Grön 3 - 2 Linus Backlund, Johan Pedersen Almåshallen B
2011-10-22 13:00 1106551022 Varla IBK Kba - Lindås IBK Vit 7 - 6 Lindälvshallen
2011-10-23 11:15 1106551023 Marstrands IBK svart - Kärra IBK 3 - 7 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2011-10-23 15:20 1106551021 FBC Lerum - IBF Älvstranden Svart 4 - 5 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Rydsbergshallen
2011-10-30 09:00 1106551027 IBF Älvstranden Svart - Varla IBK Kba 0 - 6 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic
2011-10-30 10:00 1106551029 Kärra IBK - Lindome IBK Grön 6 - 6 Aldin Hadziselmovic, Nicholas Phillips Kärra Sporthall
2011-10-30 10:10 1106551030 IK Zenith Grön - Marstrands IBK svart 8 - 2 Adam Jällfält, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2011-10-30 12:20 1106551028 Lindås IBK Vit - FBC Lerum 6 - 2 Milan Siljegovic, Alf Björkner Salming Arena
2011-11-05 15:00 1106551031 Marstrands IBK svart - Frölunda IBK 7 - 4 Jervand Hakopian, Amir Huseinovic Munkegärdehallen
2011-11-06 11:50 1106551032 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IBF Älvstranden Svart 5 - 0 Sebastian Bodenmalm, Martin Helg Mölnlycke Idrottshall
2011-11-06 15:30 1106551036 FBC Lerum - IK Zenith Grön 5 - 6 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Rydsbergshallen
2011-11-06 18:30 1106551035 Kärra IBK - Varla IBK Kba 12 - 3 Tarek El Abtah, Jesper Axelsson Lillekärrshallen
2011-11-12 14:20 1106551042 Lindome IBK Grön - Pixbo Wallenstam IBK Röd 2 - 3 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Ekenhallen
2011-11-12 14:50 1106551040 FBC Lerum - Marstrands IBK svart 3 - 3 Torbjörn Zahner, Magnus Persson Rydsbergshallen
2011-11-13 11:10 1106551038 Frölunda IBK - Kärra IBK 4 - 5 Milan Siljegovic, Alf Björkner Flatåsskolan
2011-11-13 17:10 1106551039 IK Zenith Grön - Lindås IBK Vit 1 - 7 Victoria Persson-Miettinen, Josefine Elgquist Björlanda Idrottshall
2011-11-20 12:10 1106551045 IBF Älvstranden Svart - IK Zenith Grön 3 - 6 Adam Jällfält, Torbjörn Zahner Sjumilahallen
2011-11-20 13:10 1106551043 Lindås IBK Vit - Frölunda IBK 4 - 1 Freddy Hansem, Aldin Hadziselmovic Salming Arena
2011-11-20 14:15 1106551048 Marstrands IBK svart - Pixbo Wallenstam IBK Röd 0 - 6 Milan Siljegovic, Alf Björkner Munkegärdehallen
2011-11-20 17:50 1106551047 Varla IBK Kba - Lindome IBK Grön 7 - 3 Fjärås Idrottshall
2011-12-03 12:30 1106551054 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Varla IBK Kba 9 - 0 Lawrence Kinde, Josef Nilsson Mölnlycke Idrottshall
2011-12-03 14:45 1106551052 FBC Lerum - Lindome IBK Grön 7 - 3 Andreas Franzen Svensson, Tomas Levin Rydsbergshallen
2011-12-04 11:10 1106551051 Frölunda IBK - IK Zenith Grön 2 - 8 Andreas Franzen Svensson, Linus Melander Flatåsskolan
2011-12-04 12:20 1106551049 IBF Älvstranden Svart - Kärra IBK 5 - 6 Emil Bech, Alexander Bonasoni
2011-12-11 09:00 1106551057 IK Zenith Grön - Kärra IBK 8 - 6 Emil Bech, Alexander Bonasoni Sjumilahallen
2011-12-11 13:20 1106551059 Lindome IBK Grön - Marstrands IBK svart 0 - 11 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Almåshallen B
2011-12-11 16:00 1106551058 Varla IBK Kba - FBC Lerum 5 - 7 Fjärås Idrottshall
2011-12-11 18:40 1106551056 Lindås IBK Vit - IBF Älvstranden Svart 10 - 0 Aldin Hadziselmovic, Freddy Hansem Salming Arena
2011-12-13 17:40 1106551063 Kärra IBK - Lindås IBK Vit 6 - 3 Christer Carlberg, Milan Siljegovic Kärra Sporthall
2011-12-17 13:35 1106551064 FBC Lerum - Pixbo Wallenstam IBK Röd 1 - 5 Milan Siljegovic, Alf Björkner Rydsbergshallen
2011-12-18 14:20 1106551062 IBF Älvstranden Svart - Frölunda IBK 8 - 10 Tomas Levin, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
2011-12-18 15:45 1106551065 Marstrands IBK svart - Varla IBK Kba 6 - 3 Linus Backlund, Tobias Martinsson Munkegärdehallen
2012-01-08 14:30 1106551068 Varla IBK Kba - Frölunda IBK 7 - 4 Fjärås Idrottshall
2012-01-14 11:50 1106551072 Pixbo Wallenstam IBK Röd - IK Zenith Grön 3 - 3 Linda Lindskog, Lina Thorell Mölnlycke Idrottshall
2012-01-15 11:20 1106551070 Lindome IBK Grön - Lindås IBK Vit 4 - 7 Lawrence Kinde, Peter Novakovic Ekenhallen
2012-01-15 13:25 1106551069 Marstrands IBK svart - IBF Älvstranden Svart 7 - 2 Milan Siljegovic, Besim Mehmedagic Munkegärdehallen
2012-01-20 19:00 1106551076 Lindås IBK Vit - Pixbo Wallenstam IBK Röd 1 - 4 Nairi Moosakhanian, Tilda Lundgren Salming Arena
2012-01-22 10:00 1106551077 Kärra IBK - FBC Lerum 7 - 6 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Kärra Sporthall
2012-01-22 12:20 1106551074 Frölunda IBK - Lindome IBK Grön 9 - 13 Martin Helg, Narcis Hadziselimovic Flatåsskolan
2012-01-22 17:10 1106551078 IK Zenith Grön - Varla IBK Kba 2 - 2 Pierre Eberhard Berg, Joakim Amri Nilsson Björlanda Idrottshall
2012-01-28 16:20 1106551083 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Kärra IBK 6 - 10 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Mölnlycke Idrottshall
2012-01-29 12:00 1106551080 FBC Lerum - Frölunda IBK 9 - 8 Kent Österström, Fredrik Bergstrand Rydsbergshallen
2012-01-29 14:25 1106551082 Marstrands IBK svart - Lindås IBK Vit 4 - 2 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Munkegärdehallen
2012-01-29 15:10 1106551081 Lindome IBK Grön - IBF Älvstranden Svart 3 - 4 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Skånhällaskolan
2012-02-03 19:00 1106551088 Lindås IBK Vit - Varla IBK Kba 10 - 4 Kenneth Thorell, Alf Björkner Salming Arena
2012-02-04 14:20 1106551090 IK Zenith Grön - Lindome IBK Grön 6 - 5 Lawrence Kinde, Emil Bech Sjumilahallen
2012-02-05 09:00 1106551086 Frölunda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Röd 0 - 4 Tomas Levin, Hampe Gustavsson Flatåsskolan
2012-02-05 12:10 1106551087 IBF Älvstranden Svart - FBC Lerum 3 - 4 Adam Jällfält, Martin Helg Sjumilahallen
2012-02-05 13:20 1106551089 Kärra IBK - Marstrands IBK svart 6 - 3 Jervand Hakopian, Christer Carlberg Kärra Sporthall
2012-02-09 19:30 1106551094 FBC Lerum - Lindås IBK Vit 0 - 2 Andreas Franzen Svensson, Freddy Hansem Hjällsnäshallen
2012-02-11 12:10 1106551095 Lindome IBK Grön - Kärra IBK 3 - 4 Johan Pedersen, Linus Backlund Almåshallen B
2012-02-12 16:00 1106551093 Varla IBK Kba - IBF Älvstranden Svart 4 - 8 Fjärås Idrottshall
2012-02-25 16:40 1106551096 Marstrands IBK svart - IK Zenith Grön 0 - 3 Martin Helg, Tobias Martinsson Munkegärdehallen
2012-02-19 09:00 1106551102 IK Zenith Grön - FBC Lerum 6 - 6 Fredrik Wallhede, Mika Pulkkinen Björlanda Idrottshall
2012-02-19 14:30 1106551101 Varla IBK Kba - Kärra IBK 5 - 15 Lindälvshallen
2012-02-20 18:45 1106551097 Frölunda IBK - Marstrands IBK svart 2 - 4 Linus Backlund, Johan Pedersen Flatåsskolan
2012-02-29 18:50 1106551098 IBF Älvstranden Svart - Pixbo Wallenstam IBK Röd 2 - 4 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson
2012-02-25 08:10 1106551108 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Lindome IBK Grön 4 - 6 Tomas Levin, Amir Huseinovic Wallenstamhallen
2012-02-26 10:00 1106551104 Kärra IBK - Frölunda IBK 15 - 1 Erik Sjöstedt, Tomas Levin Kärra Sporthall
2012-02-26 13:10 1106551106 Marstrands IBK svart - FBC Lerum 5 - 4 Emil Strand, Oscar Carestam Mimershus A-hallen
2012-02-26 14:10 1106551105 Lindås IBK Vit - IK Zenith Grön 4 - 8 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Salming Arena
2012-03-03 11:20 1106551113 Lindome IBK Grön - Varla IBK Kba 6 - 7 Nairi Moosakhanian, Tilda Lundgren Almåshallen B
2012-03-03 13:00 1106551114 Pixbo Wallenstam IBK Röd - Marstrands IBK svart 2 - 2 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Wallenstamhallen
2012-03-04 09:00 1106551111 IK Zenith Grön - IBF Älvstranden Svart 8 - 0 Martin Helg, Emil Bech Sjumilahallen
2012-03-04 11:10 1106551109 Frölunda IBK - Lindås IBK Vit 2 - 8 Sebastian Bodenmalm, Nicholas Phillips Flatåsskolan
2012-03-10 10:10 1106551118 Lindome IBK Grön - FBC Lerum 7 - 6 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Almåshallen B
2012-03-10 14:30 1106551120 Varla IBK Kba - Pixbo Wallenstam IBK Röd 5 - 15 Lindälvshallen
2012-03-11 09:00 1106551115 Kärra IBK - IBF Älvstranden Svart 13 - 5 Andreas Rolén, Gustav Glansén Kärra Sporthall
2012-03-11 09:00 1106551117 IK Zenith Grön - Frölunda IBK 11 - 0 Martin Helg, Adam Jällfält Björlanda Idrottshall
2012-03-13 17:40 1106551123 Kärra IBK - IK Zenith Grön 5 - 4 Tobias Martinsson, Alf Björkner Kärra Sporthall
2012-03-17 14:45 1106551124 FBC Lerum - Varla IBK Kba 8 - 6 Amir Huseinovic, Andreas Franzen Svensson Rydsbergshallen
2012-03-18 10:00 1106551122 IBF Älvstranden Svart - Lindås IBK Vit 2 - 19 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner
2012-03-18 11:15 1106551125 Marstrands IBK svart - Lindome IBK Grön 2 - 5 Oscar Carestam, Emil Strand Munkegärdehallen
2012-03-24 13:40 1106551130 Pixbo Wallenstam IBK Röd - FBC Lerum 14 - 0 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Wallenstamhallen
2012-03-25 11:20 1106551128 Frölunda IBK - IBF Älvstranden Svart 8 - 6 Adam Jällfält, Martin Helg Flatåsskolan
2012-03-25 13:00 1106551131 Varla IBK Kba - Marstrands IBK svart 6 - 4 Lindälvshallen
2012-03-25 14:00 1106551129 Lindås IBK Vit - Kärra IBK 8 - 1 Nicholas Phillips, Lawrence Kinde Salming Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK 18 14 1 3 145-85 60 43
2. Pixbo Wallenstam IBK Röd 18 13 2 3 113-53 60 41
3. Lindås IBK Vit 18 12 0 6 110-56 54 36
4. IK Zenith Grön 18 11 3 4 105-62 43 36
5. Marstrands IBK svart 18 8 2 8 72-72 0 26
6. Lindome IBK Grön 18 7 1 10 86-103 -17 22
7. Varla IBK Kba 18 6 1 11 80-128 -48 19
8. FBC Lerum 18 5 2 11 79-113 -34 17
9. Frölunda IBK 18 5 0 13 84-129 -45 15
10. IBF Älvstranden Svart 18 3 0 15 58-131 -73 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 99 Div. 2A
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-09-27 18:40 1106552004 Lindås IBK Blå - Lindome IBK Lila 8 - 6 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Önneredsskolan
2011-10-02 12:10 1106552001 Bergums IF - Partille IBS Sävedalen 5 - 2 Linda Lindskog, Kim Nielsen Bergumsskolan
2011-10-02 12:20 1106552002 Frölunda IBK Grön - Onsala IBK 6 - 13 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Flatåsskolan
2011-10-02 15:40 1106552003 IBF Älvstranden Vit - Mölndals IBF 2 - 9 Sebastian Bodenmalm, Aldin Hadziselmovic
2011-10-08 11:30 1106552007 Mölndals IBF - Bergums IF 10 - 10 Pierre Eberhard Berg, Joakim Amri Nilsson Aktiviteten
2011-10-08 16:20 1106552011 Partille IBS Sävedalen - IBK Göteborg 1 6 - 6 Tobias Martinsson, Hajrudin Begic Öjersjö Idrottshall
2011-10-09 09:00 1106552008 Lindome IBK Lila - Frölunda IBK Grön 4 - 2 Aldin Hadziselmovic, Andreas Franzen Svensson Almåshallen B
2011-10-09 16:30 1106552012 Onsala IBK - IK Zenith Grön/Vit 10 - 4 Presse Idrottshall
2011-10-14 17:30 1106552014 Frölunda IBK Grön - Partille IBS Sävedalen 4 - 2 Tomas Levin, Alf Björkner Flatåsskolan
2011-10-15 15:30 1106552016 Lindås IBK Blå - Mölndals IBF 1 - 5 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Salming Arena
2011-10-16 13:20 1106552015 IBF Älvstranden Vit - Lindome IBK Lila 7 - 2 Hajrudin Begic, Tony Cederholm
2011-10-16 15:10 1106552013 Bergums IF - Onsala IBK 5 - 5 Andreas Franzen Svensson, Tomas Levin Bergumsskolan
2011-10-21 19:00 1106552022 Onsala IBK - Lindås IBK Blå 4 - 3 Kaparehallen
2011-10-22 09:00 1106552023 Mölndals IBF - IBK Göteborg 1 7 - 3 Roger Zahnér, Pontus Ekengränd Aktiviteten
2011-10-22 11:20 1106552021 Partille IBS Sävedalen - IBF Älvstranden Vit 5 - 5 Alf Björkner, Adam Jällfält Lexby Idrottshall
2011-10-22 13:30 1106552024 Lindome IBK Lila - IK Zenith Grön/Vit 6 - 5 Linus Backlund, Johan Pedersen Almåshallen B
2011-10-30 09:00 1106552029 IBK Göteborg 1 - Lindome IBK Lila 5 - 5 Adnan Dzanic, Adem Can Torpahallen
2011-10-30 10:10 1106552027 IBF Älvstranden Vit - Onsala IBK 4 - 6 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic
2011-10-30 11:10 1106552028 Lindås IBK Blå - Partille IBS Sävedalen 3 - 6 Milan Siljegovic, Alf Björkner Salming Arena
2011-10-30 11:20 1106552030 IK Zenith Grön/Vit - Mölndals IBF 5 - 8 Adam Jällfält, Tomas Levin Björlanda Idrottshall
2011-11-04 20:00 1106552035 IBK Göteborg 1 - Onsala IBK 2 - 2 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Torpahallen
2011-11-05 12:20 1106552036 Partille IBS Sävedalen - IK Zenith Grön/Vit 4 - 5 Christer Carlberg, Jervand Hakopian Lexby Idrottshall
2011-11-06 13:10 1106552033 Lindome IBK Lila - Bergums IF 5 - 5 Henrik Haglund, Tony Cederholm Almåshallen B
2011-11-06 15:40 1106552031 Mölndals IBF - Frölunda IBK Grön 13 - 9 Martin Helg, Sebastian Bodenmalm Katrinebergshallen
2011-11-12 12:30 1106552040 Partille IBS Sävedalen - Mölndals IBF 4 - 2 Adam Jällfält, Martin Helg Lexby Idrottshall
2011-11-13 10:00 1106552038 Frölunda IBK Grön - IBK Göteborg 1 1 - 2 Milan Siljegovic, Alf Björkner Flatåsskolan
2011-11-13 10:10 1106552037 Bergums IF - IBF Älvstranden Vit 4 - 11 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Bergumsskolan
2011-11-13 18:20 1106552039 IK Zenith Grön/Vit - Lindås IBK Blå 6 - 4 Alexander Bonasoni, Mika Pulkkinen Björlanda Idrottshall
2011-11-20 13:20 1106552045 IBF Älvstranden Vit - IK Zenith Grön/Vit 8 - 3 Adam Jällfält, Torbjörn Zahner Sjumilahallen
2011-11-20 13:30 1106552047 Onsala IBK - Lindome IBK Lila 11 - 3 Presse Idrottshall
2011-11-20 16:00 1106552043 Lindås IBK Blå - Frölunda IBK Grön 3 - 6 Lawrence Kinde, Tomas Levin Önneredsskolan
2012-01-27 20:00 1106552044 IBK Göteborg 1 - Bergums IF 13 - 5 Tomas Levin, Hajrudin Begic Torpahallen
2011-12-03 16:20 1106552052 Partille IBS Sävedalen - Lindome IBK Lila 8 - 4 Hampe Gustavsson, Henrik Lord Johansson Ugglumshallen
2011-12-04 10:00 1106552050 Bergums IF - Lindås IBK Blå 6 - 2 Besim Mehmedagic, Aldin Hadziselmovic Bergumsskolan
2011-12-04 10:00 1106552051 Frölunda IBK Grön - IK Zenith Grön/Vit 8 - 4 Andreas Franzen Svensson, Linus Melander Flatåsskolan
2011-12-04 13:30 1106552049 IBF Älvstranden Vit - IBK Göteborg 1 3 - 9 Emil Bech, Alexander Bonasoni
2011-12-11 09:00 1106552059 Lindome IBK Lila - Mölndals IBF 4 - 5 Adem Can, Adnan Tongur Almåshallen B
2011-12-11 11:00 1106552055 Frölunda IBK Grön - Bergums IF 9 - 4 Tomas Levin, Aldin Hadziselmovic Flatåsskolan
2011-12-11 11:20 1106552057 IK Zenith Grön/Vit - IBK Göteborg 1 1 - 2 Emil Bech, Alexander Bonasoni Sjumilahallen
2011-12-11 16:30 1106552058 Onsala IBK - Partille IBS Sävedalen 11 - 4 Presse Idrottshall
2011-12-11 17:20 1106552056 Lindås IBK Blå - IBF Älvstranden Vit 10 - 1 Emil Strand, Tobias Lindqvist Önneredsskolan
2011-12-17 09:00 1106552065 Mölndals IBF - Onsala IBK 10 - 8 Emil Strand, Tomas Levin Katrinebergshallen
2011-12-18 10:00 1106552061 Bergums IF - IK Zenith Grön/Vit 5 - 6 Tomas Levin, Narcis Hadziselimovic Bergumsskolan
2011-12-18 12:10 1106552063 IBK Göteborg 1 - Lindås IBK Blå 4 - 7 Adam Jällfält, Sebastian Bodenmalm Torpahallen
2011-12-18 15:30 1106552062 IBF Älvstranden Vit - Frölunda IBK Grön 5 - 4 Tomas Levin, Hajrudin Begic Björlanda Idrottshall
2012-01-14 10:00 1106552067 Partille IBS Sävedalen - Bergums IF 4 - 3 Lawrence Kinde, Freddy Hansem Lexby Idrottshall
2012-01-14 17:30 1106552069 Mölndals IBF - IBF Älvstranden Vit 9 - 6 Fredrik Wallhede, Narcis Hadziselimovic Aktiviteten
2012-01-15 10:10 1106552070 Lindome IBK Lila - Lindås IBK Blå 6 - 1 Lawrence Kinde, Peter Novakovic Ekenhallen
2012-01-15 16:30 1106552068 Onsala IBK - Frölunda IBK Grön 7 - 6 Presse Idrottshall
2012-01-22 11:00 1106552073 Bergums IF - Mölndals IBF 3 - 8 Jervand Hakopian, Hillevi Söderberg Bergumsskolan
2012-01-22 12:00 1106552077 IBK Göteborg 1 - Partille IBS Sävedalen 1 - 2 Alf Björkner, Milan Siljegovic Torpahallen
2012-01-22 13:30 1106552074 Frölunda IBK Grön - Lindome IBK Lila 8 - 6 Martin Helg, Narcis Hadziselimovic Flatåsskolan
2012-01-22 19:30 1106552078 IK Zenith Grön/Vit - Onsala IBK 3 - 6 Alexander Bonasoni, Emil Bech Björlanda Idrottshall
2012-01-28 10:10 1106552080 Partille IBS Sävedalen - Frölunda IBK Grön 4 - 5 Henry Tames, Lazo Cesto Lexby Idrottshall
2012-01-28 12:30 1106552082 Mölndals IBF - Lindås IBK Blå 6 - 4 Josefine Elgquist, Victoria Persson-Miettinen Katrinebergshallen
2012-01-29 14:00 1106552081 Lindome IBK Lila - IBF Älvstranden Vit 8 - 4 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Skånhällaskolan
2012-01-29 16:30 1106552079 Onsala IBK - Bergums IF 5 - 3 Presse Idrottshall
2012-02-04 16:40 1106552090 IK Zenith Grön/Vit - Lindome IBK Lila 4 - 4 Lawrence Kinde, Emil Bech Sjumilahallen
2012-02-05 12:00 1106552089 IBK Göteborg 1 - Mölndals IBF 1 - 2 Tomas Levin, Hajrudin Begic Torpahallen
2012-02-05 13:20 1106552087 IBF Älvstranden Vit - Partille IBS Sävedalen 6 - 10 Adam Jällfält, Martin Helg Sjumilahallen
2012-02-05 16:10 1106552088 Lindås IBK Blå - Onsala IBK 3 - 5 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Askims Sporthall
2012-02-11 09:00 1106552096 Mölndals IBF - IK Zenith Grön/Vit 3 - 4 Daniel Fathi-Najafi, Peter Novakovic Aktiviteten
2012-02-11 10:00 1106552094 Partille IBS Sävedalen - Lindås IBK Blå 0 - 4 Sebastian Bodenmalm, Adem Can Lexby Idrottshall
2012-02-11 11:00 1106552095 Lindome IBK Lila - IBK Göteborg 1 6 - 4 Johan Pedersen, Linus Backlund Almåshallen B
2012-02-12 18:00 1106552093 Onsala IBK - IBF Älvstranden Vit 8 - 4 Presse Idrottshall
2012-02-17 19:00 1106552101 Onsala IBK - IBK Göteborg 1 5 - 5 Kaparehallen
2012-02-19 09:00 1106552099 Bergums IF - Lindome IBK Lila 6 - 7 Adem Can, Adnan Tongur Bergumsskolan
2012-02-19 11:10 1106552097 Frölunda IBK Grön - Mölndals IBF 3 - 12 Tomas Levin, Hajrudin Begic Flatåsskolan
2012-02-28 19:50 1106552102 IK Zenith Grön/Vit - Partille IBS Sävedalen 3 - 2 Johan Pedersen, Linus Backlund Björlanda Idrottshall
2012-02-25 09:10 1106552106 Mölndals IBF - Partille IBS Sävedalen 9 - 1 Aldin Hadziselmovic, Jervand Hakopian Aktiviteten
2012-02-26 10:10 1106552103 IBF Älvstranden Vit - Bergums IF Milan Siljegovic, Alf Björkner Sjumilahallen
2012-02-26 12:30 1106552104 IBK Göteborg 1 - Frölunda IBK Grön 12 - 7 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Svingelns Sporthall
2012-02-26 15:00 1106552105 Lindås IBK Blå - IK Zenith Grön/Vit 7 - 3 Linus Melander, Lawrence Kinde Askims Sporthall
2012-03-03 12:30 1106552113 Lindome IBK Lila - Onsala IBK 2 - 12 Nairi Moosakhanian, Tilda Lundgren Almåshallen B
2012-03-04 10:00 1106552109 Frölunda IBK Grön - Lindås IBK Blå 0 - 8 Sebastian Bodenmalm, Nicholas Phillips Flatåsskolan
2012-03-04 10:10 1106552111 IK Zenith Grön/Vit - IBF Älvstranden Vit 3 - 5 Martin Helg, Emil Bech Sjumilahallen
2012-03-04 12:00 1106552110 Bergums IF - IBK Göteborg 1 2 - 8 Martin Helg, Tomas Levin Bergumsskolan
2012-03-10 09:00 1106552118 Lindome IBK Lila - Partille IBS Sävedalen 5 - 9 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Almåshallen B
2012-03-11 09:00 1106552115 IBK Göteborg 1 - IBF Älvstranden Vit 11 - 1 Mika Pulkkinen, Milan Siljegovic Torpahallen
2012-03-11 10:10 1106552117 IK Zenith Grön/Vit - Frölunda IBK Grön 5 - 1 Martin Helg, Adam Jällfält Björlanda Idrottshall
2012-03-11 11:10 1106552116 Lindås IBK Blå - Bergums IF 6 - 4 Jervand Hakopian, Joakim Amri Nilsson Salming Arena
2012-03-17 08:00 1106552124 Partille IBS Sävedalen - Onsala IBK 8 - 7 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Lexby Idrottshall
2012-03-17 11:20 1106552125 Mölndals IBF - Lindome IBK Lila 12 - 2 Fredrik Wallhede, Martin Helg Katrinebergshallen
2012-03-17 12:00 1106552123 IBK Göteborg 1 - IK Zenith Grön/Vit 2 - 3 Linus Backlund, Johan Pedersen Svingelns Sporthall
2012-03-18 12:00 1106552121 Bergums IF - Frölunda IBK Grön 5 - 5 Mika Pulkkinen, Kent Andersson H Bergumsskolan
2012-03-18 16:30 1106552122 IBF Älvstranden Vit - Lindås IBK Blå 5 - 6 Lazo Cesto, Henry Tames
2012-03-23 19:00 1106552131 Onsala IBK - Mölndals IBF 8 - 3 Kaparehallen
2012-03-25 12:30 1106552128 Frölunda IBK Grön - IBF Älvstranden Vit 3 - 9 Adam Jällfält, Martin Helg Flatåsskolan
2012-03-25 13:10 1106552127 IK Zenith Grön/Vit - Bergums IF 12 - 3 Peter Novakovic, Daniel Fathi-Najafi Björlanda Idrottshall
2012-03-25 15:20 1106552129 Lindås IBK Blå - IBK Göteborg 1 1 - 5 Nicholas Phillips, Lawrence Kinde Salming Arena
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Mölndals IBF 18 14 1 3 133-78 55 43
2. Onsala IBK 18 13 3 2 133-78 55 42
3. IBK Göteborg 1 18 8 4 6 95-66 29 28
4. Partille IBS Sävedalen 18 8 2 8 81-88 -7 26
5. IK Zenith Grön/ Vit 18 8 1 9 79-88 -9 25
6. Lindås IBK Blå 18 8 0 10 81-78 3 24
7. Lindome IBK Lila 18 6 3 9 85-116 -31 21
8. IBF Älvstranden Vit 17 6 1 10 86-110 -24 19
9. Frölunda IBK Grön 18 6 1 11 87-118 -31 19
10. Bergums IF 17 2 4 11 78-118 -40 10
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pojkar 99 Div. 2B
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2011-09-30 18:40 1106553004 Lindås IBK Svart - Rävlanda AIS 9 - 2 Josef Nilsson, Jervand Hakopian Salming Arena
2011-10-02 12:00 1106553003 Landvetter IBK - Marstrands IBK vit 4 - 2 Martin Helg, Alf Björkner Landvetter Idrottshall
2011-10-02 15:20 1106553001 Ale IBF - Öckerö IBK 5 - 4 Andreas Franzen Svensson, Nicholas Phillips Bohushallen
2011-10-02 17:00 1106553002 Floda IBK - Utbynäs SK 12 - 4 Daniel Fathi-Najafi, Peter Novakovic Alléhallen
2011-10-02 19:10 1106553006 IK Zenith Vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart 6 - 3 Sebastian Bodenmalm, Aldin Hadziselmovic
2011-10-08 10:30 1106553011 Öckerö IBK - Kärra IBK 2 6 - 3 Eleonore Green, Alf Björkner Hedenskolans Idrottshall
2011-10-08 12:00 1106553010 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Lindås IBK Svart 6 - 2 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Mölnlycke Idrottshall
2011-10-09 11:00 1106553012 Utbynäs SK - IK Zenith Vit 3 - 10 Tomas Levin, Torbjörn Zahner Pjäshallen
2011-10-09 11:50 1106553007 Marstrands IBK vit - Ale IBF 5 - 3 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Mimershus A-hallen
2011-10-09 13:45 1106553008 Rävlanda AIS - Floda IBK 2 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Hindås Idrottshall
2011-10-15 12:15 1106553015 Landvetter IBK - Rävlanda AIS 5 - 4 Daniel Nygren, Henrik Lord Johansson Landvetter Idrottshall
2011-10-16 11:00 1106553016 Lindås IBK Svart - Marstrands IBK vit 1 - 6 Kent Andersson H, Mika Pulkkinen Salming Arena
2011-10-16 12:30 1106553017 Kärra IBK 2 - Pixbo Wallenstam IBK Svart 4 - 5 Jervand Hakopian, Christer Carlberg Kärra Sporthall
2011-10-16 17:00 1106553014 Floda IBK - Öckerö IBK 7 - 5 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Alléhallen
2011-10-16 18:20 1106553013 Ale IBF - Utbynäs SK 14 - 1 Pontus Ekengränd, Ulf Jonasson Ale Kulturrum
2011-10-22 08:00 1106553020 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Floda IBK 3 - 5 Tomas Levin, Adnan Tongur Mölnlycke Idrottshall
2011-10-22 10:30 1106553021 Öckerö IBK - Landvetter IBK 1 - 2 Jervand Hakopian, Tobias Lindqvist Hedenskolans Idrottshall
2011-10-22 14:30 1106553022 Utbynäs SK - Lindås IBK Svart 3 - 9 Adnan Tongur, Pontus Ekengränd Pjäshallen
2011-10-23 10:00 1106553024 Rävlanda AIS - IK Zenith Vit 3 - 5 Kenneth Thorell, Lina Thorell Hindås Idrottshall
2011-10-23 12:25 1106553023 Marstrands IBK vit - Kärra IBK 2 8 - 2 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Munkegärdehallen
2011-10-29 10:45 1106553025 Ale IBF - Pixbo Wallenstam IBK Svart 3 - 3 Joakim Gaardén, Joakim Gaardén Ale Kulturrum
2011-10-30 12:00 1106553027 Landvetter IBK - Utbynäs SK 20 - 0 Apilou Dragin, Christian Jensen Landvetter Idrottshall
2011-10-30 12:30 1106553030 IK Zenith Vit - Marstrands IBK vit 3 - 5 Bjarne Wesenlund, Magnus Persson Björlanda Idrottshall
2011-10-30 13:00 1106553028 Lindås IBK Svart - Öckerö IBK 3 - 4 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Önneredsskolan
2011-10-30 13:10 1106553029 Kärra IBK 2 - Rävlanda AIS 9 - 10 Aldin Hadziselmovic, Nicholas Phillips Kärra Sporthall
2011-11-05 10:30 1106553036 Öckerö IBK - IK Zenith Vit 0 - 9 Torbjörn Zahner, Robin Cederdahl Hedenskolans Idrottshall
2011-11-06 11:00 1106553035 Kärra IBK 2 - Utbynäs SK 17 - 2 Hillevi Söderberg, Besim Mehmedagic Kärra Sporthall
2011-11-06 13:30 1106553033 Rävlanda AIS - Ale IBF 3 - 12 Nicholas Phillips, Aldin Hadziselmovic Hindås Idrottshall
2011-11-06 14:10 1106553032 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Landvetter IBK 2 - 6 Tilda Lundgren, Nairi Moosakhanian Wallenstamhallen
2011-11-06 15:30 1106553031 Marstrands IBK vit - Floda IBK 11 - 2 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Munkegärdehallen
2011-11-12 12:40 1106553040 Öckerö IBK - Marstrands IBK vit 9 - 1 Eleonore Green, Ulf Jonasson Hedenskolans Idrottshall
2011-11-12 13:00 1106553037 Ale IBF - Landvetter IBK 7 - 6 Linus Backlund, Johan Pedersen Ale Kulturrum
2011-11-13 11:15 1106553042 Rävlanda AIS - Pixbo Wallenstam IBK Svart 2 - 7 Oscar Carestam, Emil Strand Hindås Idrottshall
2011-11-13 15:30 1106553038 Floda IBK - Kärra IBK 2 1 - 2 Tomas Levin, Hajrudin Begic Alléhallen
2011-11-13 19:30 1106553039 IK Zenith Vit - Lindås IBK Svart 5 - 4 Emil Bech, Mika Pulkkinen Björlanda Idrottshall
2011-11-20 11:30 1106553047 Utbynäs SK - Rävlanda AIS 4 - 13 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Pjäshallen
2011-11-20 12:00 1106553043 Lindås IBK Svart - Floda IBK 4 - 2 Freddy Hansem, Andreas Franzen Svensson Salming Arena
2011-11-20 12:10 1106553045 Landvetter IBK - IK Zenith Vit 6 - 6 Tomas Levin, Hajrudin Begic Landvetter Idrottshall
2011-11-20 14:20 1106553044 Kärra IBK 2 - Ale IBF 2 - 8 Kenneth Thorell, Lina Thorell Kärra Sporthall
2011-11-20 15:25 1106553048 Marstrands IBK vit - Pixbo Wallenstam IBK Svart 5 - 7 Milan Siljegovic, Alf Björkner Munkegärdehallen
2011-12-03 10:10 1106553054 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Utbynäs SK 11 - 2 Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Mölnlycke Idrottshall
2011-12-03 11:00 1106553052 Öckerö IBK - Rävlanda AIS 5 - 5 Eleonore Green, Kent Österström Hedenskolans Idrottshall
2011-12-03 11:50 1106553050 Ale IBF - Lindås IBK Svart 5 - 3 Linus Backlund, Johan Pedersen Ale Kulturrum
2011-12-04 13:45 1106553049 Landvetter IBK - Kärra IBK 2 20 - 4 Hampe Gustavsson, Henrik Lord Johansson Landvetter Idrottshall
2011-12-04 16:40 1106553051 Floda IBK - IK Zenith Vit 4 - 5 Pierre Eberhard Berg, Kari Kyyrä Alléhallen
2011-12-11 10:10 1106553057 IK Zenith Vit - Kärra IBK 2 8 - 4 Emil Bech, Alexander Bonasoni Sjumilahallen
2011-12-11 11:15 1106553059 Rävlanda AIS - Marstrands IBK vit 2 - 3 Kenneth Thorell, Lina Thorell Hindås Idrottshall
2011-12-11 12:30 1106553058 Utbynäs SK - Öckerö IBK 1 - 18 Pontus Ekengränd, Hillevi Söderberg Svingelns Sporthall
2011-12-11 13:00 1106553056 Lindås IBK Svart - Landvetter IBK 4 - 3 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Önneredsskolan
2011-12-11 15:40 1106553055 Floda IBK - Ale IBF 2 - 9 Adnan Tongur, Mona Franzon Alléhallen
2011-12-17 10:30 1106553064 Öckerö IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart 11 - 4 Mona Franzon, Kent Andersson H Hedenskolans Idrottshall
2011-12-17 11:50 1106553061 Ale IBF - IK Zenith Vit 4 - 6 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Ale Kulturrum
2011-12-18 09:00 1106553063 Kärra IBK 2 - Lindås IBK Svart 3 - 9 Adam Jällfält, Hillevi Söderberg Kärra Sporthall
2011-12-18 16:55 1106553065 Marstrands IBK vit - Utbynäs SK 14 - 1 Linus Backlund, Tobias Martinsson Munkegärdehallen
2012-01-25 18:30 1106553062 Landvetter IBK - Floda IBK 6 - 1 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Landvetter Idrottshall
2012-01-14 09:30 1106553072 Pixbo Wallenstam IBK Svart - IK Zenith Vit 0 - 12 Adem Can, Adnan Tongur Mölnlycke Idrottshall
2012-01-14 12:40 1106553067 Öckerö IBK - Ale IBF 4 - 2 Tomas Levin, Hajrudin Begic Hedenskolans Idrottshall
2012-01-15 10:00 1106553070 Rävlanda AIS - Lindås IBK Svart 7 - 3 Tomas Levin, Amir Huseinovic Hindås Idrottshall
2012-01-15 11:30 1106553068 Utbynäs SK - Floda IBK 6 - 6 Martin Helg, Kenneth Thorell Pjäshallen
2012-01-15 14:35 1106553069 Marstrands IBK vit - Landvetter IBK 2 - 3 Mona Franzon, Milan Siljegovic Munkegärdehallen
2012-01-21 11:50 1106553073 Ale IBF - Marstrands IBK vit 0 - 2 Adem Can, Adnan Tongur Ale Kulturrum
2012-01-22 12:20 1106553077 Kärra IBK 2 - Öckerö IBK 1 - 4 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Kärra Sporthall
2012-01-22 16:30 1106553074 Floda IBK - Rävlanda AIS 4 - 2 Hillevi Söderberg, Martin Helg Alléhallen
2012-01-22 17:10 1106553076 Lindås IBK Svart - Pixbo Wallenstam IBK Svart 7 - 4 Lawrence Kinde, Torbjörn Zahner Askims Sporthall
2012-01-22 18:20 1106553078 IK Zenith Vit - Utbynäs SK 14 - 3 Alexander Bonasoni, Emil Bech Björlanda Idrottshall
2012-01-21 12:50 1106553080 Öckerö IBK - Floda IBK 8 - 2 Narcis Hadziselimovic, Besim Mehmedagic Hedenskolans Idrottshall
2012-01-28 14:00 1106553083 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Kärra IBK 2 7 - 6 Besim Mehmedagic, Narcis Hadziselimovic Mölnlycke Idrottshall
2012-01-29 15:00 1106553081 Rävlanda AIS - Landvetter IBK 3 - 8 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Hindås Idrottshall
2012-01-29 15:35 1106553082 Marstrands IBK vit - Lindås IBK Svart 8 - 5 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Munkegärdehallen
2012-01-29 18:00 1106553079 Utbynäs SK - Ale IBF 1 - 16 Martin Helg, Lawrence Kinde Pjäshallen
2012-02-04 15:30 1106553090 IK Zenith Vit - Rävlanda AIS 10 - 7 Lawrence Kinde, Emil Bech Sjumilahallen
2012-02-05 09:00 1106553087 Landvetter IBK - Öckerö IBK 3 - 3 Amir Huseinovic, Aldin Hadziselmovic Önnerödshallen
2012-02-05 12:10 1106553089 Kärra IBK 2 - Marstrands IBK vit 3 - 4 Jervand Hakopian, Christer Carlberg Kärra Sporthall
2012-02-05 15:00 1106553088 Lindås IBK Svart - Utbynäs SK 14 - 1 Robin Cederdahl, Torbjörn Zahner Askims Sporthall
2012-02-05 17:40 1106553086 Floda IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart 8 - 9 Aldin Hadziselmovic, Martin Helg Alléhallen
2012-02-11 10:30 1106553094 Öckerö IBK - Lindås IBK Svart 6 - 2 Narcis Hadziselimovic, Aldin Hadziselmovic Hedenskolans Idrottshall
2012-02-11 13:10 1106553091 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Ale IBF 3 - 6 Tomas Levin, Hajrudin Begic Mölnlycke Idrottshall
2012-02-12 11:30 1106553093 Utbynäs SK - Landvetter IBK 2 - 13 Tobias Martinsson, Martin Helg Pjäshallen
2012-02-12 12:15 1106553095 Rävlanda AIS - Kärra IBK 2 7 - 3 Kenneth Thorell, Emil Strand Hindås Idrottshall
2012-02-25 15:10 1106553096 Marstrands IBK vit - IK Zenith Vit 3 - 8 Martin Helg, Tobias Martinsson Munkegärdehallen
2012-02-12 18:20 1106553099 Ale IBF - Rävlanda AIS 4 - 2 Jervand Hakopian, Mika Pulkkinen Ale Kulturrum
2012-02-19 10:00 1106553098 Landvetter IBK - Pixbo Wallenstam IBK Svart 4 - 6 Kim Nielsen, Henrik Haglund Landvetter Idrottshall
2012-02-19 11:10 1106553097 Floda IBK - Marstrands IBK vit 0 - 6 Adem Can, Adnan Tongur Alléhallen
2012-02-19 11:20 1106553102 IK Zenith Vit - Öckerö IBK 2 - 6 Fredrik Wallhede, Mika Pulkkinen Björlanda Idrottshall
2012-02-19 11:30 1106553101 Utbynäs SK - Kärra IBK 2 5 - 14 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Pjäshallen
2012-02-25 10:00 1106553108 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Rävlanda AIS 2 - 7 Alf Björkner, Nicholas Phillips Mölnlycke Idrottshall
2012-02-26 12:00 1106553106 Marstrands IBK vit - Öckerö IBK 6 - 3 Emil Strand, Oscar Carestam Mimershus A-hallen
2012-02-26 13:00 1106553105 Lindås IBK Svart - IK Zenith Vit 4 - 5 Aldin Hadziselmovic, Amir Huseinovic Salming Arena
2012-02-26 13:30 1106553104 Kärra IBK 2 - Floda IBK 5 - 5 Johan Pedersen, Linus Backlund Kärra Sporthall
2012-03-07 18:40 1106553103 Landvetter IBK - Ale IBF 10 - 2 Linus Melander, Andreas Franzen Svensson Landvetter Idrottshall
2012-03-02 18:45 1106553110 Ale IBF - Kärra IBK 2 7 - 4 Kent Andersson H, Besim Mehmedagic Ale Kulturrum
2012-03-03 09:10 1106553114 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Marstrands IBK vit 1 - 10 Aldin Hadziselmovic, Narcis Hadziselimovic Wallenstamhallen
2012-03-04 12:45 1106553113 Rävlanda AIS - Utbynäs SK 11 - 4 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Hindås Idrottshall
2012-03-04 16:30 1106553109 Floda IBK - Lindås IBK Svart 6 - 7 Fredrik Wallhede, Tobias Lindqvist Alléhallen
2012-03-04 18:50 1106553111 IK Zenith Vit - Landvetter IBK 8 - 4 Alf Björkner, Kenneth Thorell Björlanda Idrottshall
2012-03-11 11:00 1106553118 Rävlanda AIS - Öckerö IBK 4 - 2 Amir Huseinovic, Lawrence Kinde Hindås Idrottshall
2012-03-11 11:00 1106553120 Utbynäs SK - Pixbo Wallenstam IBK Svart 6 - 3 Tomas Levin, Hajrudin Begic Pjäshallen
2012-03-11 11:20 1106553117 IK Zenith Vit - Floda IBK 15 - 2 Martin Helg, Adam Jällfält Björlanda Idrottshall
2012-03-11 12:10 1106553115 Kärra IBK 2 - Landvetter IBK 4 - 4 Andreas Rolén, Gustav Glansén Kärra Sporthall
2012-03-11 13:00 1106553116 Lindås IBK Svart - Ale IBF 5 - 2 Tomas Levin, Hajrudin Begic Askims Sporthall
2012-03-17 11:40 1106553124 Öckerö IBK - Utbynäs SK 7 - 5 Linus Melander, Milan Siljegovic Hedenskolans Idrottshall
2012-03-17 16:30 1106553121 Ale IBF - Floda IBK 6 - 3 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Ale Kulturrum
2012-03-18 09:00 1106553122 Landvetter IBK - Lindås IBK Svart 3 - 6 Erik Sjöstedt, Erik Carlsson Önnerödshallen
2012-03-18 12:20 1106553123 Kärra IBK 2 - IK Zenith Vit 4 - 2 Sebastian Bodenmalm, Nicholas Phillips Kärra Sporthall
2012-03-18 12:25 1106553125 Marstrands IBK vit - Rävlanda AIS 5 - 0 Oscar Carestam, Emil Strand Munkegärdehallen
2012-03-24 10:10 1106553130 Pixbo Wallenstam IBK Svart - Öckerö IBK 2 - 9 Filippa Kinderdal, Rebecca Anderson Wallenstamhallen
2012-03-25 11:00 1106553131 Utbynäs SK - Marstrands IBK vit 0 - 8 Sebastian Bodenmalm, Milan Siljegovic Pjäshallen
2012-03-25 16:30 1106553127 IK Zenith Vit - Ale IBF 2 - 6 Daniel Fathi-Najafi, Milan Siljegovic Björlanda Idrottshall
2012-03-25 16:30 1106553129 Lindås IBK Svart - Kärra IBK 2 1 - 15 Kim Nielsen, Anders Bergström Salming Arena
2012-03-25 17:40 1106553128 Floda IBK - Landvetter IBK 2 - 6 Tomas Levin, Hajrudin Begic Alléhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. IK Zenith Vit 20 15 1 4 141-75 66 46
2. Marstrands IBK vit 20 15 0 5 114-57 57 45
3. Ale IBF 20 13 1 6 121-71 50 40
4. Landvetter IBK 20 12 3 5 136-69 67 39
5. Öckerö IBK 20 12 2 6 115-69 46 38
6. Lindås IBK Svart 20 10 0 10 102-96 6 30
7. Pixbo Wallenstam IBK Svart 20 8 1 11 88-121 -33 25
8. Rävlanda AIS 20 7 1 12 96-108 -12 22
9. Kärra IBK 2 20 5 2 13 109-123 -14 17
10. Floda IBK 20 5 2 13 78-121 -43 17
11. Utbynäs SK 20 1 1 18 54-244 -190 4
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis