Rydsbergshallen

Adress
Lerum





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2021-08-19 19:30 Damer träningsmatcher 2021 069001010 FBC Lerum D1 - Lindås Rasta IBK Allsvenskan DAM
2021-08-22 15:00 Damer träningsmatcher 2021 069001004 FBC Lerum D1 - Fristads GoIF Dam Div1
December
2021-12-12 12:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209001 FBC Lerum P13 Röd #3 - Mölndals IBF P13 #3
2021-12-12 12:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209002 FBC Lerum P13 Svart #3 - Landvetter IBK P13 vit #3
2021-12-12 13:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209003 IBF Älvstranden P13 Svart #3 - Landvetter IBK P13 blå #3
2021-12-12 13:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209004 IBF Älvstranden P13 Vit #3 - Landvetter IBK P13 svart #3
2021-12-12 13:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209005 Mölndals IBF P13 #3 - FBC Lerum P13 Svart #3
2021-12-12 13:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209006 Landvetter IBK P13 vit #3 - FBC Lerum P13 Röd #3
2021-12-12 14:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209007 Landvetter IBK P13 blå #3 - IBF Älvstranden P13 Vit #3
2021-12-12 14:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209008 Landvetter IBK P13 svart #3 - IBF Älvstranden P13 Svart #3
2021-12-12 14:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209009 FBC Lerum P13 Röd #3 - Landvetter IBK P13 blå #3
2021-12-12 14:30 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209010 FBC Lerum P13 Svart #3 - Landvetter IBK P13 svart #3
2021-12-12 15:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209011 IBF Älvstranden P13 Svart #3 - Mölndals IBF P13 #3
2021-12-12 15:00 NEWBODY spelen Pojkar Omg 3-3 062209012 IBF Älvstranden P13 Vit #3 - Landvetter IBK P13 vit #3
Januari
2022-01-15 13:30 Newbody Pojk Lätt A Vår-22 066001005 FBC Lerum P12 - Landvetter IBK P12 Blå
2022-01-15 14:40 Newbody Flick Lätt A Vår-22 065002001 FBC Lerum F12 Svart - IBF Backadalen F12
2022-01-15 17:00 Newbody Pojk Medel C Vår-22 066015005 FBC Lerum P11 2 - Lindås Rasta IBK P10 svart
2022-01-19 19:30 Damer Div. 1 621201073 FBC Lerum D1 - Kärra IBK D1
2022-01-22 15:15 Pantamera Flick Röd C Vår FD 066502006 FBC Lerum F08 1 - Stenungsunds IBK F08/09 Blå
2022-01-22 16:30 Pantamera Pojk Röd K Vår FD 065330005 FBC Lerum P07/08 Röd - Kärra IBK P08-09 Röd
2022-01-22 18:15 Damer Div. 2 621301050 FBC Lerum D2 - Myggenäs IBK D2
2022-01-23 14:00 Pantamera Pojk Mörkröd E Vår 066704007 FBC Lerum Utveckling Vit - Stenungsunds IBK HJ 1
2022-01-23 16:00   Uppskj. Juniorallsvenskan G DJ18 580737059 FBC Lerum - Onsala IBK
2022-01-23 18:00 Damer Veteraner 621701026 FBC Lerum D Vet - Lindome IBK DV
2022-01-23 19:30 Pantamera Flick Mörköd C Vår 066202005 FBC Lerum F06 - IBK Bergum DJ
2022-01-28 20:15 Juniorallsvenskan G DJ18 580737063 FBC Lerum - Varla IBK
2022-01-29 13:30 Pantamera Pojk Röd N Vår FD 065333008 FBC Lerum P09 Röd - IBK Kungälv P09 K
2022-01-29 14:45 Pantamera Flick Röd A Vår 066500007 FBC Lerum F07 Röd - Kärra IBK F07 Röd
2022-01-29 16:00 Pantamera Pojk Röd M Vår FD 065332016 FBC Lerum P09 Svart - Surte IS IBK P09
2022-01-29 17:15 Pantamera Flick Röd F Vår FD 066505009 FBC Lerum F09 - Pixbo Wallenstam IBF F09 Röd
2022-01-29 18:30 Pantamera Pojk Mörkröd C Vår 066702007 FBC Lerum Utveckling Svart - Utbynäs SK HJ
2022-01-30 13:00 Pantamera Flick Mörköd B Vår 066201009 FBC Lerum DJ - IBK Alingsås F06/07 Göteborg
2022-01-30 15:00 Herrar Div. 2 602001090 FBC Lerum Utveckling H2 - IBK Göteborg H2
2022-01-30 17:15 Pantamera Pojk Mörkröd E Vår 066704013 FBC Lerum Utveckling Vit - FBC Partille U15 1
2022-01-30 19:00 Herrar Div. 5 605001082 FBC Lerum Utveckling H5 - IBK Göteborg H5
Februari
2022-02-05 13:30 Pantamera Pojk Mörkröd E Vår 066704018 FBC Lerum Utveckling Vit - Lindås Rasta IBK P06 Svart
2022-02-05 15:15 Pantamera Flick Mörköd B Vår 066201012 FBC Lerum DJ - Pixbo Wallenstam IBF F07 Röd
2022-02-05 17:00 Pantamera Flick Röd E Vår FD 066504011 FBC Lerum F08/09 - IBK Kungälv F08/09 Vit
2022-02-06 14:00 Newbody Pojk Lätt A Vår-22 066001023 FBC Lerum P12 - Överby IBK P11/12 (röd)
2022-02-06 15:15 Newbody Pojk Medel A Vår-22 066013022 FBC Lerum P11 Röd - FBC Partille P11 Blå
2022-02-06 16:30 Pantamera Flick Röd C Vår FD 066502010 FBC Lerum F08 1 - Pixbo Wallenstam IBF F08
2022-02-06 17:45 Pantamera Flick Röd F Vår FD 066505017 FBC Lerum F09 - Eken IBK F09/10
2022-02-11 20:15 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707068 FBC Lerum Utveckling - IBK Kungälv
2022-02-12 14:00 Pantamera Pojk Röd M Vår FD 065332022 FBC Lerum P09 Svart - IBF Älvstranden P08/P09 Svart
2022-02-13 18:00 Damer Veteraner 621701035 FBC Lerum D Vet - Landvetter IBK DV
2022-02-18 20:15 Juniorallsvenskan G DJ18 580737073 FBC Lerum - FBC Partille
2022-02-19 14:00 Pantamera Flick Röd F Vår FD 066505025 FBC Lerum F09 - Dingle AIK F09
2022-02-20 15:00 Herrar Div. 2 602001104 FBC Lerum Utveckling H2 - Lindås IBF H2
2022-02-23 20:00 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707053 FBC Lerum Utveckling - IBF Backadalen/IBF Älvstranden
2022-02-26 20:15 Pantamera Pojk Mörkröd C Vår 066702013 FBC Lerum Utveckling Svart - IBK Kungälv Herrjuniorer
2022-02-27 14:00 Pantamera Flick Röd C Vår FD 066502014 FBC Lerum F08 1 - Lindome IBK F08/09
2022-02-27 15:15 Pantamera Flick Röd A Vår 066500013 FBC Lerum F07 Röd - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit
2022-02-27 16:30 Pantamera Pojk Röd K Vår FD 065330015 FBC Lerum P07/08 Röd - Frölunda IBK P09 Röd
2022-02-27 17:45 Pantamera Flick Mörköd C Vår 066202015 FBC Lerum F06 - IK Zenith F06-07/ Öckerö IBK F04-06
Mars
2022-03-04 20:15 Pantamera Flick Mörköd B Vår 066201016 FBC Lerum DJ - Eken IBK / Mölndals IBF F06-07
2022-03-05 14:00 Herrar Div. 2 602001117 FBC Lerum Utveckling H2 - Herrestads AIF WH Rockets H2
2022-03-05 16:15 Pantamera Pojk Röd N Vår FD 065333017 FBC Lerum P09 Röd - Stenungsunds IBK P09 Blå
2022-03-05 17:30 Pantamera Flick Röd F Vår FD 066505033 FBC Lerum F09 - Ale IBF F08/09 vit
2022-03-06 13:45 Pantamera Pojk Röd M Vår FD 065332035 FBC Lerum P09 Svart - Mölndals IBF P08/09
2022-03-06 15:00 Pantamera Pojk Röd K Vår FD 065330018 FBC Lerum P07/08 Röd - Lindås Rasta IBK P09 Blå
2022-03-06 16:15 Pantamera Flick Mörköd C Vår 066202018 FBC Lerum F06 - Floda IBK F06-07
2022-03-06 18:00 Damer Veteraner 621701045 FBC Lerum D Vet - Kärra IBK DV
2022-03-11 20:15 Juniorallsvenskan H1 HJ18 580707086 FBC Lerum Utveckling - IBK Göteborg
2022-03-13 17:15 Pantamera Flick Mörköd B Vår 066201020 FBC Lerum DJ - Landvetter IBK F0508
2022-03-13 19:00 Pantamera Pojk Mörkröd E Vår 066704038 FBC Lerum Utveckling Vit - Öckerö IBK P05-07 Blå
2022-03-18 20:15 Herrar Div. 2 602001130 FBC Lerum Utveckling H2 - Guldhedens IK H2
2022-03-19 13:30 Pantamera Flick Röd C Vår FD 066502023 FBC Lerum F08 1 - Lindås Rasta IBK F08-09
2022-03-19 14:45 Pantamera Pojk Röd K Vår FD 065330022 FBC Lerum P07/08 Röd - Floda IBK P09 vit
2022-03-19 16:00 Pantamera Flick Röd F Vår FD 066505041 FBC Lerum F09 - Kärra IBK F09/10
2022-03-19 17:30 Pantamera Flick Mörköd C Vår 066202026 FBC Lerum F06 - Lindome IBK F06/07
2022-03-20 14:00 Pantamera Flick Röd E Vår FD 066504024 FBC Lerum F08/09 - Floda IBK F08-09
2022-03-20 15:15 Pantamera Flick Mörköd C Vår 066202022 FBC Lerum F06 - FBC Partille F05/07 Svart
2022-03-25 20:00 Herrar Div. 5 605001122 FBC Lerum Utveckling H5 - Mölndals IBF H5
2022-03-26 13:30 Pantamera Pojk Mörkröd C Vår 066702025 FBC Lerum Utveckling Svart - Dingle AIK P04/05
2022-03-26 17:00 Pantamera Flick Röd A Vår 066500025 FBC Lerum F07 Röd - Landvetter IBK F07 Blå
2022-03-26 18:15 Pantamera Pojk Röd M Vår FD 065332053 FBC Lerum P09 Svart - Ale IBF P09 Grön
2022-03-27 13:00 Newbody Pojk Medel C Vår-22 066015050 FBC Lerum P11 2 - Floda IBK P11 Svart
2022-03-27 15:30 Newbody Pojk Medel A Vår-22 066013051 FBC Lerum P11 Röd - Lindås Rasta IBK P11 Vit
2022-03-27 16:45 Pantamera Pojk Röd M Vår FD 065332047 FBC Lerum P09 Svart - FBC Partille P09 Blå
2022-03-27 18:00 Pantamera Pojk Röd K Vår FD 065330026 FBC Lerum P07/08 Röd - Herrestads AIF WH Rockets P08
April
2022-04-02 14:00 Pantamera Flick Röd F Vår FD 066505049 FBC Lerum F09 - Landvetter IBK F09 vit
2022-04-02 15:15 Pantamera Pojk Mörkröd E Vår 066704051 FBC Lerum Utveckling Vit - Kärra IBK P07
2022-04-02 17:30 Pantamera Pojk Röd N Vår FD 065333027 FBC Lerum P09 Röd - IK Zenith P09 Grön
2022-04-03 14:00 Newbody Pojk Medel C Vår-22 066015057 Lindome IBK P11 Grön - FBC Lerum P11 2
2022-04-10 13:00 Newbody Pojk Svår B Vår-22 066017058 FBC Lerum P10 Panthers Röd - Lindome IBK P10 Grön
2022-04-10 15:30 Pantamera Flick Röd E Vår FD 066504028 FBC Lerum F08/09 - Surte IS IBK F08
2022-04-10 16:45 Pantamera Pojk Röd N Vår FD 065333030 FBC Lerum P09 Röd - IBF Älvstranden P08/P09 Vit
2022-04-10 18:00 Pantamera Flick Mörköd B Vår 066201029 FBC Lerum DJ - IBK Kungälv DJ

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis