Svingelns Sporthall

Adress
Ranängsgatan 9-15, 41664 Göteborg





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojk Röd I VÅR 062009010 Guldhedens IK P06 - Lindås Rasta IBK P07 vit
Pantamera Pojk Röd I VÅR 062009014 Guldhedens IK P06 - IBK Kungälv P 07 Vit
Pantamera Pojk Röd R VÅR FD 062000025 Guldhedens IK P08 - Hindås IBK P07/08 svart
Pantamera Pojk Röd R VÅR FD 062000037 Guldhedens IK P08 - IBF Backadalen P08 Röd
Newbody Pojk Serie D VÅR 066010045 Guldhedens IK P10/11 - Utbynäs SK P 09/10
Newbody Pojk Serie D VÅR 066010054 Guldhedens IK P10/11 - Mölndals IBF P10 Vit
Newbody Flick Serie C VÅR 065007041 Guldhedens IK F10/11 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd
Oktober
2020-10-04 13:00 Newbody Flick Serie C 065004008 Guldhedens IK F10/11 - Kärra IBK F11/12
2020-10-04 14:00 Newbody Pojk Serie D 066004004 Guldhedens IK P10/11 - Mölndals IBF P10 Röd
2020-10-04 15:10 Pantamera Pojk Röd K FD 065330003 Guldhedens IK P08 - Kärra IBK P08-09 Röd
2020-10-18 13:00 Newbody Pojk Serie D 066004022 Guldhedens IK P10/11 - Landvetter IBK P10 Vit
November
2020-11-08 Pantamera Pojk Röd K FD 065330010 Guldhedens IK P08 - Pixbo Wallenstam IBF P08 Röd
2020-11-08 Newbody Flick Serie C 065004035 Guldhedens IK F10/11 - Landvetter IBK F11 Blå
2020-11-14 Pantamera Pojk Röd K FD 065330014 Guldhedens IK P08 - Hindås IBK P07/08 svart
2020-11-22 09:00 Newbody Pojk Serie D 066004040 Guldhedens IK P10/11 - Hindås IBK P10 Svart
2020-11-22 10:00 Newbody Flick Serie B 065003024 Utbynäs SK F 09/11 - IBF Backadalen F09/10
2020-11-22 11:00 Newbody Pojk Serie D 066004036 Utbynäs SK P 09/10 - Landvetter IBK P10 Vit
2020-11-22 12:00 Pantamera Pojk Röd I 065328026 Guldhedens IK P06 - Herrestads AIF WH Rockets P06/07
2020-11-28 11:15 Pantamera Pojk Röd I 065328036 Guldhedens IK P06 - IBF Backadalen 06-08 mix
2020-11-29 13:00 Newbody Pojk Serie D 066004048 Guldhedens IK P10/11 - IK Zenith P-10 Grön
December
2020-12-06 13:00 Pantamera Pojk Röd K FD 065330023 Guldhedens IK P08 - Lindås Rasta IBK P08 2
2020-12-13 13:00 Newbody Flick Serie C 065004067 Guldhedens IK F10/11 - Lindome IBK F11
2020-12-13 14:10 Pantamera Pojk Röd I 065328046 Guldhedens IK P06 - IBK Kungälv P 08 Munkgärde
2020-12-20 13:00 Newbody Pojk Serie D 066004062 Guldhedens IK P10/11 - Pixbo Wallenstam IBK P10 Röd
Februari
2021-02-07 Newbody Flick Serie C VÅR 065007020 Guldhedens IK F10/11 - IBK Kungälv F10/11/12
2021-02-19 20:10 Herrar Div. 5 605001098 Korsvägen BBK H6 - Grundsunds IF
2021-02-25 18:30 Herrar Div. 3 603001144 Burås IK H2 - Surte IS IBK H3
2021-02-27 14:30 Damer Div. 1 621201105 Burås IK D1 - IBF Backadalen D1
2021-02-28 13:30 Herrar Div. 6 606001104 Skatås Göteborg IBK H6 - Melleruds IBK Div H6 (Spelar EJ)
2021-02-28 16:00 Herrar Div. 4 604001108 Sörgårdens IBF H4 - Lindås Rasta IBK H4
Mars
2021-03-04 21:00 Herrar Div. 4 604001109 Sörgårdens IBF H4 - IBK Bergum H4
2021-03-05 20:10 Herrar Div. 5 605001111 Korsvägen BBK H6 - IBK Göteborg H5
2021-03-06 14:30 Herrar Div. 3 603001160 Burås IK H2 - Öckerö IBK H3
2021-03-06 17:00 Damer Div. 1 621201118 Burås IK D1 - IBK Kungälv D1
2021-03-07 16:00 Herrar Div. 6 606001117 Skatås Göteborg IBK H6 - IBK Utby H6
2021-03-12 20:10 Herrar Div. 5 605001124 Korsvägen BBK H6 - Mölndals IBF H5
2021-03-13 14:30 Herrar Div. 3 603001045 Burås IK H2 - Lindome IBK H3
2021-03-14 12:00 Pantamera Pojk Röd I VÅR 062009023 Guldhedens IK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Svarträvar
2021-03-14 14:00 Herrar Div. 4 604001122 Sörgårdens IBF H4 - Överby IBK H4
2021-03-14 14:00 Herrar Div. 4 604001032 Sörgårdens IBF H4 - Västra Frölunda FK H4
2021-03-14 16:30 Herrar Div. 6 606001036 Skatås Göteborg IBK H6 - FBC Partille H6
2021-03-19 20:10 Herrar Div. 5 605001041 Korsvägen BBK H6 - Hisingskärra IBK H5
2021-03-20 14:30 Damer Div. 1 621201131 Burås IK D1 - FBC Partille D1
2021-03-20 14:30 Damer Div. 1 621201035 Burås IK D1 - Guldhedens IK D1
2021-03-20 17:00 Herrar Div. 3 603001181 Burås IK H2 - Pixbo Wallenstam IBF H3
2021-03-21 12:00 Newbody Flick Serie C VÅR 065007053 Guldhedens IK F10/11 - IK Zenith F10-12 Grön
2021-03-21 13:00 Pantamera Pojk Röd R VÅR FD 062000049 Guldhedens IK P08 - Kärra IBK P08-09 Svart
2021-03-21 14:50 Herrar Div. 6 606001130 Skatås Göteborg IBK H6 - IBF Backadalen H6
2021-03-27 14:30 Herrar Div. 3 603001061 Burås IK H2 - Floda IBK H3
2021-03-28 12:00 Newbody Pojk Serie D VÅR 066010070 Guldhedens IK P10/11 - Mölndals IBF P10 Röd
2021-03-28 13:30 Herrar Div. 6 606001047 Skatås Göteborg IBK H6 - Frölunda IBK H6
2021-03-30 21:00 Herrar Div. 4 604001069 Sörgårdens IBF H4 - Skår IBK Herr
April
2021-04-01 20:30 Herrar Div. 3 603001096 Burås IK H2 - Eken IBK H3
2021-04-02 20:10 Herrar Div. 5 605001071 Korsvägen BBK H6 - Floda IBK H5
2021-04-05 13:00 Pantamera Pojk Röd R VÅR FD 062000013 Guldhedens IK P08 - Öckerö IBK P05-07 Blå
2021-04-06 18:15 Damer Div. 1 621201078 Burås IK D1 - FBC Vinga D2
2021-04-06 20:30 Herrar Div. 6 606001077 Skatås Göteborg IBK H6 - Utbynäs SK H6
2021-04-09 20:10 Herrar Div. 5 605001052 Korsvägen BBK H6 - Kärra IBK H6N
2021-04-10 14:30 Damer Div. 1 621201046 Burås IK D1 - IBK Göteborg D1
2021-04-11 12:00 Newbody Flick Serie C VÅR 065007004 Guldhedens IK F10/11 - Eken IBK F11/12
2021-04-11 13:00 Newbody Pojk Serie D VÅR 066010005 Guldhedens IK P10/11 - Frölunda IBK PF10
2021-04-11 14:00 Pantamera Pojk Röd R VÅR FD 062000061 Guldhedens IK P08 - IBK Bergum P07-08
2021-04-11 14:30 Herrar Div. 5 605001084 Korsvägen BBK H6 - IBK Kungälv H5
2021-04-11 15:45 Herrar Div. 4 604001054 Sörgårdens IBF H4 - Herrestads AIF WH Rockets H4
2021-04-11 17:00 Herrar Div. 4 604001082 Sörgårdens IBF H4 - IBK Kungarna H4
2021-04-16 20:10 Herrar Div. 5 605001085 Korsvägen BBK H6 - Nödinge IBK H6N
2021-04-17 14:30 Herrar Div. 3 603001077 Burås IK H2 - IBK Kungälv H3
2021-04-18 12:00 Pantamera Pojk Röd I VÅR 062009003 Guldhedens IK P06 - Öckerö IBK P05-07 Vit
2021-04-18 13:45 Herrar Div. 6 606001090 Skatås Göteborg IBK H6 - IBF Älvstranden H6
2021-04-18 13:45 Herrar Div. 6 606001058 Skatås Göteborg IBK H6 - Myggenäs IBK H6
2021-04-22 18:30 Herrar Div. 3 603001120 Burås IK H2 - Ale IBF H4
2021-04-23 20:10 Herrar Div. 5 605001063 Korsvägen BBK H6 - Hindås IBK H5
2021-04-24 14:30 Damer Div. 1 621201057 Burås IK D1 - IK Zenith D1
2021-04-24 14:30 Damer Div. 1 621201092 Burås IK D1 - Stenungsunds IBK D1
2021-04-24 17:00 Herrar Div. 3 603001128 Burås IK H2 - Dingle AIK H3
2021-04-24 17:00 Herrar Div. 3 603001083 Burås IK H2 - Myggenäs IBK H3
2021-04-25 12:00 Pantamera Pojk Röd I VÅR 062009006 Guldhedens IK P06 - Landvetter IBK P07 Vit
2021-04-25 13:45 Herrar Div. 4 604001095 Sörgårdens IBF H4 - Göteborg City IBK / IBF Backadalen H4
2021-04-25 13:45 Herrar Div. 4 604001065 Sörgårdens IBF H4 - Utbynäs SK H4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis