Ekenhallen

Adress
Kållered





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Januari
Pantamera Pojk Röd G VÅR 062007010 Eken IBK P07 Lila - Mölndals IBF P07
Pantamera Pojk Röd G VÅR 062007014 Eken IBK P07 Lila - FBC Lerum P06 Svart
Pantamera Pojk Röd K VÅR FD 062011013 Eken IBK P07 Gul - IK Zenith P07 Grön
Pantamera Pojk Röd K VÅR FD 062011019 Eken IBK P07 Gul - IBK Kungälv P 08 Munkgärde
Pantamera Pojk Röd O VÅR FD 062015011 Eken IBK P08 Gul - Landvetter IBK P08 Vit
Pantamera Pojk Röd O VÅR FD 062015021 Eken IBK P08 Gul - Surte IS IBK P08 Svart
Pantamera Pojk Röd P VÅR FD 062016016 Eken IBK P08 Lila - FBC Lerum P07/08 Svart
Pantamera Pojk Röd P VÅR FD 062016020 Eken IBK P08 Lila - Dingle AIK P08-09
Pantamera Pojk Mörkröd C VÅR 069005021 Mölndals IBF HJ Vit - IK Zenith HJ Svart
Pantamera Flick Röd C VÅR 064002013 Eken IBK F05-07 - Landvetter IBK F07 Blå
Pantamera Flick Röd C VÅR 064002019 Eken IBK F05-07 - Kärra IBK F07 Röd
Newbody Pojk Serie C VÅR 066009037 Eken IBK P-10 - Kärra IBK P10 Röd
Newbody Pojk Serie F VÅR 066013038 Eken IBK P11 - Landvetter IBK P11 Blå
Newbody Pojk Serie I VÅR 066016057 Eken IBK P12 - Landvetter IBK P12 Vit
Newbody Flick Serie C VÅR 065007010 Eken IBK F11/12 - FBC Lerum F11
Newbody Flick Serie C VÅR 065007030 Eken IBK F11/12 - Landvetter IBK F11 Vit
Newbody Flick Serie B VÅR 065001029 Eken IBK F09/10 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit
Newbody Flick Serie A VÅR 065000010 Eken IBK F09/10 Gul - FBC Lerum F09 Röd
Pantamera Flick Mörkröd C VÅR 069012012 Eken IBK F-mix - Ale IBF DJ Vit
Pantamera Flick Mörkröd C VÅR 069012016 Eken IBK F-mix - IBK Kungälv DJ Mix
Pantamera Flick Mörkröd C VÅR 069012020 Eken IBK F-mix - FBC Lerum DJ Svart
Oktober
2020-10-02 19:00 Herrar Res 3*15 607001002 Eken IBK Herr Utv. - Floda IBK HR
2020-10-03 09:00 Newbody Flick Serie C 065004003 Eken IBK F11/12 - Landvetter IBK F11 Vit
2020-10-09 18:30 Newbody Pojk Serie C 066003011 Eken IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Vit
2020-10-10 09:00 Newbody Flick Serie B 065003008 Eken IBK F09/10 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F10 Vit
2020-10-10 10:00 Newbody Pojk Serie F 066006013 Eken IBK P11 - IBF Älvstranden P10/11 Vit
2020-10-10 16:00 Newbody Flick Serie A 065002008 Eken IBK F09/10 Gul - FBC Lerum F09 Röd
2020-10-17 09:00 Newbody Flick Serie C 065004023 Eken IBK F11/12 - Ale IBF F10/11
November
2020-11-08 Pantamera Pojk Röd B 065321015 Eken IBK P06 - IK Zenith P06 Vit
2020-11-08 Pantamera Pojk Röd I 065328021 Eken IBK P07 Gul - Guldhedens IK P06
2020-11-08 Pantamera Pojk Röd F 065325019 Eken IBK P07 Lila - IBK Kungälv P 06 Svart
2020-11-08 Newbody Flick Serie A 065002017 Eken IBK F09/10 Gul - Landvetter IBK F09 vit
2020-11-08 Newbody Flick Serie B 065003016 Eken IBK F09/10 Lila - Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd
2020-11-08 Newbody Pojk Serie F 066006025 Eken IBK P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart
2020-11-08 Newbody Pojk Serie C 066003025 Eken IBK P-10 - Mölndals IBF P10 Svart
2020-11-19 Pantamera Pojk Röd J FD 065329016 Eken IBK P08 - Floda IBK P08
2020-11-19 Pantamera Pojk Röd I 065328033 Eken IBK P07 Gul - IK Zenith P07 Grön
2020-11-19 Pantamera Pojk Röd B 065321018 Eken IBK P06 - Pixbo Wallenstam IBF P07 Blårävar
2020-11-19 Pantamera Pojk Mörkröd A 066700016 Mölndals IBF HJ - FBC Lerum Utveckling Svart
2020-11-19 Pantamera Pojk Mörkröd B 066701017 Mölndals IBF P05 MörkRöd - FBC Partille P03/04
2020-11-21 12:00 Newbody Flick Serie B 065003022 Eken IBK F09/10 Lila - IBK Bergum F10/11
2020-11-21 13:00 Newbody Flick Serie C 065004043 Eken IBK F11/12 - Guldhedens IK F10/11
2020-11-21 14:00 Newbody Pojk Serie C 066003034 Eken IBK P-10 - Lindås Rasta IBK P10 Blå
2020-11-21 15:10 Pantamera Flick Röd E FD 066504014 Eken IBK F06-07 - Mölndals IBF Vit
2020-11-21 16:30 Pantamera Flick Mörkröd C 066202013 Eken IBK F-mix - Ale IBF DJ Vit
2020-11-22 10:30 Pantamera Pojk Röd J FD 065329012 Eken IBK P08 - Hindås IBK P07/08 Röd
2020-11-28 09:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329020 Eken IBK P08 - IBF Älvstranden P08
2020-11-28 10:20 Pantamera Pojk Röd F 065325027 Eken IBK P07 Lila - IBK Bergum P06-08 Svart
2020-11-28 11:40 Newbody Pojk Serie F 066006037 Eken IBK P11 - Orust IBK P10-11
2020-11-28 12:40 Pantamera Flick Mörkröd C 066202019 Eken IBK F-mix - Lindås Rasta IBK F05 Vit
December
2020-12-04 18:20 Pantamera Flick Röd E FD 066504023 Eken IBK F06-07 - FBC Vinga F08
2020-12-04 19:40 Pantamera Pojk Röd B 065321022 Eken IBK P06 - FBC Partille P08 Svart
2020-12-05 09:00 Newbody Flick Serie A 065002033 Eken IBK F09/10 Gul - Pixbo Wallenstam IBK F09 Röd
2020-12-05 10:00 Newbody Flick Serie C 065004063 Eken IBK F11/12 - FBC Lerum F10
2020-12-05 11:00 Newbody Flick Serie B 065003034 Eken IBK F09/10 Lila - Öckerö IBK F09
2020-12-05 12:00 Newbody Pojk Serie F 066006059 Eken IBK P11 - Utbynäs SK P 11
2020-12-05 13:00 Newbody Pojk Serie C 066003052 Eken IBK P-10 - Herrestads AIF WH Rockets P09-10
2020-12-05 14:00 Pantamera Pojk Röd I 065328044 Eken IBK P07 Gul - Överby IBK P07
2020-12-11 18:20 Pantamera Flick Mörkröd C 066202025 Eken IBK F-mix - FBC Partille F04/07 Svart
2020-12-12 10:00 Newbody Flick Serie C 065004072 Eken IBK F11/12 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Vit
2020-12-12 11:20 Pantamera Pojk Röd E 065324039 Mölndals IBF P07 - Frölunda IBK P07 Vit
2020-12-12 12:40 Pantamera Pojk Röd B 065321026 Eken IBK P06 - Överby IBK P05/06
2020-12-19 09:00 Newbody Flick Serie A 065002044 Eken IBK F09/10 Gul - Pixbo Wallenstam IBK F09 Vit
2020-12-19 10:00 Pantamera Pojk Röd J FD 065329029 Eken IBK P08 - IBF Backadalen P07
2020-12-19 11:20 Pantamera Pojk Röd F 065325043 Eken IBK P07 Lila - Lindås Rasta IBK P07 vit
2020-12-19 12:40 Pantamera Pojk Mörkröd F 066705029 Mölndals IBF U16 MörkRöd - Särö IBK P04/06 Gbg
Februari
2021-02-06 Newbody Flick Serie B VÅR 065001015 Eken IBK F09/10 Lila - Lindås Rasta IBK F10/11
2021-02-19 20:00 Herrar Div. 3 603001137 Eken IBK H3 - IBK Kungälv H3
2021-02-26 20:00 Herrar Div. 3 603001149 Eken IBK H3 - Pixbo Wallenstam IBF H3
2021-02-27 Herrar Res 3*15 607001032 Eken IBK Herr Utv. - Floda IBK HR
2021-02-27 14:30 Herrar Div. 5 605001104 Mölndals IBF H5 - Floda IBK H5
Mars
2021-03-13 09:00 Newbody Flick Serie C VÅR 065007046 Eken IBK F11/12 - Kärra IBK F11/12
2021-03-13 10:00 Newbody Flick Serie A VÅR 065000039 Eken IBK F09/10 Gul - Pixbo Wallenstam IBK F10 Röd
2021-03-13 11:00 Newbody Flick Serie B VÅR 065001043 Eken IBK F09/10 Lila - IBF Backadalen F09/10
2021-03-13 12:00 Newbody Pojk Serie F VÅR 066013014 Eken IBK P11 - FBC Vinga P10 Orange
2021-03-13 13:00 Newbody Pojk Serie C VÅR 066009013 Eken IBK P-10 - IBF Backadalen P10
2021-03-13 14:00 Pantamera Pojk Röd O VÅR FD 062015024 Eken IBK P08 Gul - Lindås Rasta IBK P08 3
2021-03-13 15:20 Pantamera Pojk Röd G VÅR 062007023 Eken IBK P07 Lila - IBK Kungälv P 06 Svart
2021-03-19 19:00 Herrar Div. 3 603001052 Eken IBK H3 - Myggenäs IBK H3
2021-03-20 09:00 Pantamera Pojk Röd K VÅR FD 062011025 Eken IBK P07 Gul - FBC Vinga P07
2021-03-20 10:20 Pantamera Flick Röd C VÅR 064002025 Eken IBK F05-07 - FBC Lerum F07 Röd
2021-03-20 11:40 Herrar Res 3*15 607001028 Eken IBK Herr Utv. - Surte IS IBK HR
2021-03-26 18:20 Pantamera Pojk Röd P VÅR FD 062016029 Eken IBK P08 Lila - IBK Göteborg P07-08 Svart
2021-03-27 09:00 Newbody Flick Serie B VÅR 065001057 Eken IBK F09/10 Lila - IBF Älvstranden F10
2021-03-27 10:00 Newbody Flick Serie A VÅR 065000053 Eken IBK F09/10 Gul - Floda IBK F08/09
2021-03-27 11:00 Newbody Flick Serie C VÅR 065007062 Eken IBK F11/12 - Pixbo Wallenstam IBK F11 Röd
2021-03-27 12:00 Newbody Pojk Serie I VÅR 066016075 Eken IBK P12 - IBK Bergum P12
2021-03-27 13:00 Newbody Pojk Serie F VÅR 066013050 Eken IBK P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Vit
2021-03-27 14:00 Pantamera Pojk Röd O VÅR FD 062015028 Eken IBK P08 Gul - Myggenäs IBK P-08
2021-03-27 15:20 Pantamera Flick Mörkröd C VÅR 069012029 Eken IBK F-mix - Öckerö IBK F04
April
2021-04-01 20:15 Pantamera Flick Röd C VÅR 064002007 Eken IBK F05-07 - Lindome IBK F06/07 Lila
2021-04-05 09:00 Pantamera Pojk Röd P VÅR FD 062016009 Eken IBK P08 Lila - Landvetter IBK P08 Blå
2021-04-05 10:20 Pantamera Pojk Röd K VÅR FD 062011007 Eken IBK P07 Gul - IBF Backadalen 06-08 mix Utgår
2021-04-05 11:40 Pantamera Pojk Mörkröd A VÅR 069000008 Mölndals IBF HJ Röd - Lindome IBK HJ Lila
2021-04-05 13:20 Pantamera Pojk Mörkröd C VÅR 069005011 Mölndals IBF HJ Vit - FBC Partille P05 Röd
2021-04-07 20:00 Herrar Div. 3 603001104 Eken IBK H3 - Dingle AIK H3
2021-04-07 20:00 Herrar Div. 3 603001064 Eken IBK H3 - Ale IBF H4
2021-04-09 18:20 Newbody Pojk Serie I VÅR 066016009 Eken IBK P12 - Mölndals IBF U8 (P12)
2021-04-09 19:20 Newbody Pojk Serie F VÅR 066013007 Eken IBK P11 - FBC Partille P11 Blå
2021-04-15 20:15 Pantamera Flick Mörkröd C VÅR 069012009 Eken IBK F-mix - FBC Partille F04/07 Svart
2021-04-16 18:20 Pantamera Pojk Röd O VÅR FD 062015002 Eken IBK P08 Gul - FBC Partille P09 Röd
2021-04-16 20:00 Herrar Div. 3 603001072 Eken IBK H3 - Kärra IBK H3
2021-04-17 09:00 Pantamera Flick Röd C VÅR 064002001 Eken IBK F05-07 - Pixbo Wallenstam IBF F07 Vit
2021-04-17 10:20 Pantamera Pojk Röd K VÅR FD 062011001 Eken IBK P07 Gul - IBK Göteborg P07-08 Grå
2021-04-17 11:40 Pantamera Pojk Röd G VÅR 062007003 Eken IBK P07 Lila - Myggenäs IBK P-07
2021-04-21 20:00 Herrar Div. 3 603001125 Eken IBK H3 - Floda IBK H3
2021-04-24 09:00 Newbody Pojk Serie C VÅR 066009025 Eken IBK P-10 - IK Zenith P09 Grön
2021-04-24 10:00 Newbody Pojk Serie F VÅR 066013026 Eken IBK P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Svart
2021-04-24 11:00 Newbody Pojk Serie I VÅR 066016039 Eken IBK P12 - IBF Älvstranden P12
2021-04-24 12:00 Newbody Flick Serie C VÅR 065007022 Eken IBK F11/12 - FBC Lerum F10
2021-04-24 13:00 Newbody Flick Serie A VÅR 065000020 Eken IBK F09/10 Gul - Landvetter IBK F09 vit
2021-04-24 14:00 Pantamera Pojk Röd G VÅR 062007006 Eken IBK P07 Lila - Kärra IBK P06 Svart
2021-04-24 15:30 Herrar Res 3*15 607001021 Eken IBK Herr Utv. - Dingle AIK HR
2021-04-30 18:20 Pantamera Pojk Röd P VÅR FD 062016012 Eken IBK P08 Lila - Mölndals IBF P08
Maj
2021-05-07 19:00 Herrar Div. 3 603001088 Eken IBK H3 - Torslanda IBF H3

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis