Spelprogram - Pantamera F Ö Blå Gr1 -12

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Böda IK Böda/Högby F12-13 Sofie Gustafsson Fohlin sgf@live.se +46762099151 Vit/Röd, Svart, Röd
CL98IC F13/1 Charlotta Wahlstrand charlotta.wahlstrand@ostraskolan.nu 070-370 03 78 Blå, Blå, Blå
CL98IC F13/2 Sofia Johansson fia_johan@hotmail.com 0736440936 Blå, Blå, Blå
Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 Malin Sundin Malin.k.Sundin@gmail.com 070-3010871 Röd, Röd, Vit
FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 Jens Johansson johanssonjens76@yahoo.se 070-6238691 Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 Nina Lilja lilja_nina@hotmail.com Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 Nina Lilja lilja_nina@hotmail.com Cyanblå, Cyanblå, Mörkblå
FBC Karlskrona F12-13 Johanna Nilsson johannanilsson75@gmail.com 070-3101953 Svart, Svart, Svart
Gantesbo IBK F12-13 Niklas Karlsson niklas.karlsson.03@gmail.com 072-7025869 Vit, Svart, Svart
Sandbäckshults IBK F10-12 Christopher Steinvig christophersteinvig@outlook.com 0731576669 Gul, Svart, Svart
Slätafly/SK IBK F12 Andreas Lönnkvist andreas_lonnqvist@hotmail.com Blå, Blå, svarta
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-08 10:00 1 Gantesbo IBK F12-13 - Slätafly/SK IBK F12 Lukas Frögren, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
2023-10-08 11:00 1 Slätafly/SK IBK F12 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 Emil Moberg, Lukas Frögren Emmaboda Sporthall
2023-10-08 12:00 1 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 - Gantesbo IBK F12-13 Lukas Frögren, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
Omgång 2
2023-10-15 10:00 2 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 - FBC Karlskrona F12-13 Viggo Hjelm, Noomi Hjelm Ölands Bank Center A
2023-10-15 11:15 2 FBC Karlskrona F12-13 - Böda IK Böda/Högby F12-13 Noomi Hjelm, Viggo Hjelm Ölands Bank Center A
2023-10-15 12:30 2 Böda IK Böda/Högby F12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 Viggo Hjelm, Noomi Hjelm Ölands Bank Center A
Omgång 3
2023-10-07 14:30 3 FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 - CL98IC F13/2 Ölands Bank Center B
2023-10-07 15:45 3 CL98IC F13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 Ölands Bank Center B
2023-10-07 17:00 3 FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 Ölands Bank Center B
Omgång 4
2023-10-28 11:00 4 Slätafly/SK IBK F12 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 Torsås Sporthall
2023-10-28 12:00 4 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 - Böda IK Böda/Högby F12-13 Torsås Sporthall
2023-10-28 13:00 4 Böda IK Böda/Högby F12-13 - Slätafly/SK IBK F12 Torsås Sporthall
Omgång 5
2023-10-22 09:30 5 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-10-22 10:30 5 FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 - Sandbäckshults IBK F10-12 Oskarshamns Sporthall B-hall
2023-10-22 11:30 5 Sandbäckshults IBK F10-12 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 6
2023-10-22 10:00 6 FBC Karlskrona F12-13 - Gantesbo IBK F12-13 Anton Norrby, Ebba Ludvigsson Vedeby Sporthall B
2023-10-22 11:00 6 Gantesbo IBK F12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 , Anton Norrby Vedeby Sporthall B
2023-10-22 12:00 6 FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 - FBC Karlskrona F12-13 Oscar Erlandsson, Zion Svensson Vedeby Sporthall B
Omgång 7
2023-11-11 11:00 7 FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 - Slätafly/SK IBK F12 Ölands Bank Center B
2023-11-11 12:15 7 Slätafly/SK IBK F12 - Sandbäckshults IBK F10-12 Ölands Bank Center B
2023-11-11 13:30 7 Sandbäckshults IBK F10-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 Ölands Bank Center B
Omgång 8
2023-11-05 12:00 8 CL98IC F13/1 - Gantesbo IBK F12-13 Rinkabyholms Sporthall
2023-11-05 13:00 8 Gantesbo IBK F12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 Rinkabyholms Sporthall
2023-11-05 14:00 8 FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 - CL98IC F13/1 Rinkabyholms Sporthall
Omgång 9
2023-11-18 10:00 9 CL98IC F13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 Falkenbergshallen
2023-11-18 11:00 9 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 - Böda IK Böda/Högby F12-13 Falkenbergshallen
2023-11-18 12:00 9 Böda IK Böda/Högby F12-13 - CL98IC F13/2 Falkenbergshallen
Omgång 10
2023-11-26 12:30 10 Böda IK Böda/Högby F12-13 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 Åkerbohallen
2023-11-26 13:30 10 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 - FBC Karlskrona F12-13 Åkerbohallen
2023-11-26 14:30 10 FBC Karlskrona F12-13 - Böda IK Böda/Högby F12-13 Åkerbohallen
Omgång 11
2023-11-25 11:00 11 Sandbäckshults IBK F10-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 Mönsterås Sporthall A-hall
2023-11-25 12:15 11 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 - CL98IC F13/1 Mönsterås Sporthall A-hall
2023-11-25 13:30 11 CL98IC F13/1 - Sandbäckshults IBK F10-12 Mönsterås Sporthall A-hall
Omgång 12
2023-12-03 13:15 12 Gantesbo IBK F12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 Lukas Frögren, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
2023-12-03 14:15 12 FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 - CL98IC F13/2 Emil Moberg, Lukas Frögren Emmaboda Sporthall
2023-12-03 15:15 12 CL98IC F13/2 - Gantesbo IBK F12-13 Lukas Frögren, Emil Moberg Emmaboda Sporthall
Omgång 13
2023-12-17 10:00 13 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 , Camilla Carlsson Ölands Bank Center A
2023-12-17 11:15 13 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 - CL98IC F13/2 , Camilla Carlsson Ölands Bank Center A
2023-12-17 12:30 13 CL98IC F13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 , Camilla Carlsson Ölands Bank Center A
Omgång 14
2023-12-16 10:30 14 FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 - FBC Karlskrona F12-13 Emil Tucek, Vilmer Jacobsson Ölands Bank Center B
2023-12-16 11:45 14 FBC Karlskrona F12-13 - Böda IK Böda/Högby F12-13 Vilmer Jacobsson, Emil Tucek Ölands Bank Center B
2023-12-16 13:00 14 Böda IK Böda/Högby F12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 Emil Tucek, Vilmer Jacobsson Ölands Bank Center B
Omgång 15
2023-12-10 11:00 15 Slätafly/SK IBK F12 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 Torsås Sporthall
2023-12-10 12:00 15 FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 - CL98IC F13/1 Torsås Sporthall
2023-12-10 13:00 15 CL98IC F13/1 - Slätafly/SK IBK F12 Torsås Sporthall
Omgång 16
2024-01-13 10:00 16 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 - CL98IC F13/1 Oskarshamns Sporthall B-hall
2024-01-13 11:00 16 CL98IC F13/1 - Gantesbo IBK F12-13 Oskarshamns Sporthall B-hall
2024-01-13 12:00 16 Gantesbo IBK F12-13 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 Oskarshamns Sporthall B-hall
Omgång 17
2024-01-13 13:00 17 FBC Karlskrona F12-13 - Slätafly/SK IBK F12 , Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2024-01-13 14:00 17 Slätafly/SK IBK F12 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 , Ida Hansson Vedeby Sporthall B
2024-01-13 15:00 17 FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 - FBC Karlskrona F12-13 , Ida Hansson Vedeby Sporthall B
Omgång 18
2024-01-14 10:00 18 FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 - Sandbäckshults IBK F10-12 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2024-01-14 11:15 18 Sandbäckshults IBK F10-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
2024-01-14 12:30 18 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 Camilla Carlsson, Philip Tigerstrand Ölands Bank Center A
Omgång 19
2024-01-20 10:00 19 CL98IC F13/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
2024-01-20 11:00 19 FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 - Slätafly/SK IBK F12 Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
2024-01-20 12:00 19 Slätafly/SK IBK F12 - CL98IC F13/1 Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
Omgång 20
2024-01-21 09:00 20 CL98IC F13/2 - Sandbäckshults IBK F10-12 Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
2024-01-21 10:00 20 Sandbäckshults IBK F10-12 - Gantesbo IBK F12-13 Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
2024-01-21 11:00 20 Gantesbo IBK F12-13 - CL98IC F13/2 Kalmar Sportcenter - AKEA Arena
Omgång 21
2024-01-21 10:00 21 Böda IK Böda/Högby F12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 Åkerbohallen
2024-01-21 11:00 21 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 Åkerbohallen
2024-01-21 12:00 21 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 - Böda IK Böda/Högby F12-13 Åkerbohallen
Omgång 22
2024-01-28 11:00 22 Sandbäckshults IBK F10-12 - FBC Karlskrona F12-13 Mönsterås Sporthall A-hall
2024-01-28 12:15 22 FBC Karlskrona F12-13 - CL98IC F13/2 Mönsterås Sporthall A-hall
2024-01-28 13:30 22 CL98IC F13/2 - Sandbäckshults IBK F10-12 Mönsterås Sporthall A-hall
Omgång 23
2024-02-04 10:00 23 FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 - Gantesbo IBK F12-13 Ella Karlsson, Isak Franzén Emmaboda Sporthall
2024-02-04 11:00 23 Böda IK Böda/Högby F12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 Isak Franzén, Ella Karlsson Emmaboda Sporthall
2024-02-04 12:00 23 Gantesbo IBK F12-13 - Böda IK Böda/Högby F12-13 Ella Karlsson, Isak Franzén Emmaboda Sporthall
Omgång 24
2024-01-27 11:00 24 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 - CL98IC F13/1 Ölands Bank Center B
2024-01-27 12:15 24 CL98IC F13/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 Ölands Bank Center B
2024-01-27 13:30 24 FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 Ölands Bank Center B
Omgång 25
2024-02-11 10:00 25 FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 - CL98IC F13/2 Ölands Bank Center A
2024-02-11 11:15 25 CL98IC F13/2 - FBC Karlskrona F12-13 Ölands Bank Center A
2024-02-11 12:30 25 FBC Karlskrona F12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 Ölands Bank Center A
Omgång 26
2024-02-10 12:00 26 Slätafly/SK IBK F12 - Böda IK Böda/Högby F12-13 Torsås Sporthall
2024-02-10 13:00 26 Böda IK Böda/Högby F12-13 - Sandbäckshults IBK F10-12 Torsås Sporthall
2024-02-10 14:00 26 Sandbäckshults IBK F10-12 - Slätafly/SK IBK F12 Torsås Sporthall
Omgång 27
2024-02-10 09:30 27 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 Oskarshamns Sporthall A-hall
2024-02-10 10:30 27 FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 - CL98IC F13/1 Oskarshamns Sporthall A-hall
2024-02-10 11:30 27 CL98IC F13/1 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 Oskarshamns Sporthall A-hall
Omgång 28
2024-03-02 10:30 28 FBC Karlskrona F12-13 - Gantesbo IBK F12-13 Olle Sager, Isak Sköld Vedeby Sporthall A
2024-03-02 11:30 28 Gantesbo IBK F12-13 - Slätafly/SK IBK F12 Olle Sager, Oscar Erlandsson Vedeby Sporthall A
2024-03-02 12:30 28 Slätafly/SK IBK F12 - FBC Karlskrona F12-13 Isak Sköld, Oscar Erlandsson Vedeby Sporthall A
Omgång 29
2024-02-24 12:45 29 FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 Ölands Bank Center A
2024-02-24 14:00 29 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 - CL98IC F13/2 Ölands Bank Center A
2024-02-24 15:15 29 CL98IC F13/2 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/2 Ölands Bank Center A
Omgång 30
2024-03-03 10:00 30 CL98IC F13/1 - FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 Falkenbergshallen
2024-03-03 11:00 30 FBC Kalmarsund Ungdom F13/1 - Sandbäckshults IBK F10-12 Falkenbergshallen
2024-03-03 12:00 30 Sandbäckshults IBK F10-12 - CL98IC F13/1 Falkenbergshallen
Omgång 31
2024-03-10 12:00 31 CL98IC F13/2 - Gantesbo IBK F12-13 Rinkabyholms Sporthall
2024-03-10 13:00 31 Gantesbo IBK F12-13 - Slätafly/SK IBK F12 Rinkabyholms Sporthall
2024-03-10 14:00 31 Slätafly/SK IBK F12 - CL98IC F13/2 Rinkabyholms Sporthall
Omgång 32
2024-03-17 10:00 32 Böda IK Böda/Högby F12-13 - FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 Åkerbohallen
2024-03-17 11:00 32 FBC Kalmarsund Ungdom F11-12/2 - FBC Karlskrona F12-13 Åkerbohallen
2024-03-17 12:00 32 FBC Karlskrona F12-13 - Böda IK Böda/Högby F12-13 Åkerbohallen
Omgång 33
2024-03-09 11:00 33 Sandbäckshults IBK F10-12 - Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 Mönsterås Sporthall A-hall
2024-03-09 12:15 33 Craftstadens IBK Oskarshamn F11-12 - CL98IC F13/1 Mönsterås Sporthall A-hall
2024-03-09 13:30 33 CL98IC F13/1 - Sandbäckshults IBK F10-12 Mönsterås Sporthall A-hall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis