Spelprogram - Pantamera FK6 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ekeby IF 2012 FK6 Jeanette Widstrand widstrand_77@yahoo.se 0702048528 Svart, Svart, Svart
Fellingsbro IBS 11/13 FK6 Sara Bergdahl bergdahlsara@hotmail.com 0730366770 Gul, Grön, Gul
IBK Köping 12/13 FK6 Gustav Andersson gustav.andersson.5@volvo.com 072-862 43 72 Svart, Svart, Svart
IBK Sala 12/13 FK6 Jimmy Holstensson j.holsten@hotmail.com 0730893539 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
IFK Arboga IBK 12/13 FK6 Carl Axelson carl.axelson@ifkarbogaibk.se Blå, Blå, Blå
Knäppmora AIK 12/13 FK6 Rikard Malmberg malmberg.rikard@hotmail.com 0707220742 RÖD, SVART, SVART
Per-Ols F12/13 röd Joel Grundström joel.grundstrom@secotools.com 073 - 976 24 51 Röd, Svart, Svart
Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 Joel Grundström joel.grundstrom@secotools.com 073 - 976 24 51 Röd, Svart, Svart
Tillberga IK Ung 11/12 FK6 Marcus Björklund Marcusbjorklund26@gmail.com 070-5196310 Grön, Svart, Svart
WSK Lindesberg 12/13 FK6 Sandra Karlsson hytta__@hotmail.com 073-697 0663 Marinblå, Marinblå, Marinblå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-10-18 18:00 1 Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 - Knäppmora AIK 12/13 FK6 Alvin Lundqvist, Loke Bylund Fagerstahallen
2023-10-21 10:00 1 Fellingsbro IBS 11/13 FK6 - IFK Arboga IBK 12/13 FK6 Fellingsbro Idrottshall 30
2023-10-21 14:15 1 Ekeby IF 2012 FK6 - Tillberga IK Ung 11/12 FK6 Alva Nilsson, Lorin Yildiz Kumlahallen Vissberga (Lilla)
2023-10-21 16:00 1 IBK Köping 12/13 FK6 - IBK Sala 12/13 FK6 Engla Nylander, Ester Åberg Ullvihallen
2024-03-30 13:00 1 WSK Lindesberg 12/13 FK6 - Per-Ols F12/13 röd Lindbacka Sporthall
Omgång 2
2023-10-28 11:30 2 IFK Arboga IBK 12/13 FK6 - WSK Lindesberg 12/13 FK6 Vasahallen
2023-10-28 13:00 2 IBK Sala 12/13 FK6 - Ekeby IF 2012 FK6 Olov Östlund, Gabriel Lennebring Sporthallen Lärkan
2023-10-28 16:00 2 Tillberga IK Ung 11/12 FK6 - Knäppmora AIK 12/13 FK6 Tillberga Sporthall
2023-10-28 17:00 2 IBK Köping 12/13 FK6 - Fellingsbro IBS 11/13 FK6 Theo Gardh, Gabriel Rimsten Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2024-03-17   Uppskj. 2 Per-Ols F12/13 röd - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 Loke Bylund, Malte Lovén Fagerstahallen
Omgång 3
2023-11-11 10:00 3 Ekeby IF 2012 FK6 - Fellingsbro IBS 11/13 FK6 Filip Ahlgren, Filippa Pettersson Svenman Skogstorpskolan
2023-11-11 11:00 3 Knäppmora AIK 12/13 FK6 - IBK Sala 12/13 FK6 Elliot Norgren, Alvin Larsson Skinnskattebergs Sporthall
2023-11-11 11:00 3 WSK Lindesberg 12/13 FK6 - IBK Köping 12/13 FK6 Adrian Andersson, Ragnar Spännar Lindbacka Sporthall
2023-11-12 15:00 3 Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 - Tillberga IK Ung 11/12 FK6 Elliot Norgren, Alvin Larsson Fagerstahallen
2024-01-20 11:00 3 Per-Ols F12/13 röd - IFK Arboga IBK 12/13 FK6 Isak Borgström, Alvin Lundqvist Fagerstahallen
Omgång 4
4 IBK Köping 12/13 FK6 - Per-Ols F12/13 röd Ullvihallen
2023-11-18 11:00 4 Fellingsbro IBS 11/13 FK6 - Knäppmora AIK 12/13 FK6 Fellingsbro Idrottshall
2023-11-18 13:15 4 IFK Arboga IBK 12/13 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 Vasahallen
2023-11-18 14:00 4 Ekeby IF 2012 FK6 - WSK Lindesberg 12/13 FK6 , Lorin Yildiz Kumlahallen Vissberga (Lilla)
2023-11-19 12:00 4 IBK Sala 12/13 FK6 - Tillberga IK Ung 11/12 FK6 Unni Nordström, Olivia Palfelt Sporthallen Lärkan
Omgång 5
2023-11-25 11:00 5 Knäppmora AIK 12/13 FK6 - WSK Lindesberg 12/13 FK6 Skinnskattebergs Sporthall
2023-11-25 11:15 5 Tillberga IK Ung 11/12 FK6 - Fellingsbro IBS 11/13 FK6 Jimmy Petersson, Erik Röder Tillberga Sporthall
2023-11-26 12:30 5 IFK Arboga IBK 12/13 FK6 - IBK Köping 12/13 FK6 Vasahallen
2023-11-26 15:00 5 Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 - IBK Sala 12/13 FK6 Alvin Lundqvist, Isak Borgström Fagerstahallen
2024-02-17 11:00 5 Per-Ols F12/13 röd - Ekeby IF 2012 FK6 , Malte Lovén Fagerstahallen
Omgång 6
6 Knäppmora AIK 12/13 FK6 - Per-Ols F12/13 röd Skinnskattebergs Sporthall
2023-12-09 11:00 6 Fellingsbro IBS 11/13 FK6 - IBK Sala 12/13 FK6 Fellingsbro Idrottshall
2023-12-09 11:00 6 WSK Lindesberg 12/13 FK6 - Tillberga IK Ung 11/12 FK6 Ragnar Spännar, Adrian Andersson Lindbacka Sporthall
2023-12-09 12:00 6 Ekeby IF 2012 FK6 - IFK Arboga IBK 12/13 FK6 Filippa Pettersson Svenman, Lorin Yildiz Kumlahallen Vissberga (Lilla)
2023-12-10 16:00 6 IBK Köping 12/13 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 Karl Felde Leierudh, Theo Gardh Ullvihallen
Omgång 7
2023-12-10 10:00 7 Fellingsbro IBS 11/13 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 Fellingsbro Idrottshall
2023-12-16 13:15 7 IFK Arboga IBK 12/13 FK6 - Knäppmora AIK 12/13 FK6 Vasahallen
2023-12-16 16:00 7 IBK Sala 12/13 FK6 - WSK Lindesberg 12/13 FK6 Tuva Södeman, Lea Winberg Sporthallen Lärkan
2023-12-17 16:00 7 IBK Köping 12/13 FK6 - Ekeby IF 2012 FK6 Leon Alfredsson, Oscar Jakobsson Ullvihallen
2024-04-07 14:30 7 Tillberga IK Ung 11/12 FK6 - Per-Ols F12/13 röd Tillberga Sporthall
Omgång 8
8 Per-Ols F12/13 röd - IBK Sala 12/13 FK6
2024-01-06 11:00 8 WSK Lindesberg 12/13 FK6 - Fellingsbro IBS 11/13 FK6 Adrian Andersson, Lovisa Pettersson Lindbacka Sporthall
2024-01-06 12:00 8 Ekeby IF 2012 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 Lorin Yildiz, Ebba Sjönvall Skogstorpskolan
2024-01-06 13:00 8 Tillberga IK Ung 11/12 FK6 - IFK Arboga IBK 12/13 FK6 Leo Ullberg, Gustav Löfberg Tillberga Sporthall
2024-01-07 14:00 8 Knäppmora AIK 12/13 FK6 - IBK Köping 12/13 FK6 Skinnskattebergs Sporthall
Omgång 9
9 Fellingsbro IBS 11/13 FK6 - Per-Ols F12/13 röd Fellingsbro Idrottshall
2024-01-13 10:00 9 IBK Sala 12/13 FK6 - IFK Arboga IBK 12/13 FK6 Olivia Palfelt, Tuva Södeman Sporthallen Lärkan
2024-01-13 12:15 9 Ekeby IF 2012 FK6 - Knäppmora AIK 12/13 FK6 Hugo Klarvik, Tomas Helgesson Skogstorpskolan
2024-01-13 15:30 9 IBK Köping 12/13 FK6 - Tillberga IK Ung 11/12 FK6 Elsa Åberg, Engla Nylander Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2024-01-14 11:00 9 Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 - WSK Lindesberg 12/13 FK6 Calle Guldbrandsson, Alvin Lundqvist Fagerstahallen
Omgång 10
2024-01-14 13:00 10 Per-Ols F12/13 röd - WSK Lindesberg 12/13 FK6 Calle Guldbrandsson, Isak Borgström Fagerstahallen
2024-01-20 11:00 10 Knäppmora AIK 12/13 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 Skinnskattebergs Sporthall
2024-01-20 15:30 10 Tillberga IK Ung 11/12 FK6 - Ekeby IF 2012 FK6 Edvin Vare, Anton Jimsten Tillberga Sporthall
2024-01-21 13:00 10 IBK Sala 12/13 FK6 - IBK Köping 12/13 FK6 Olov Östlund, Gabriel Lennebring Sporthallen Lärkan
2024-01-21 16:00 10 IFK Arboga IBK 12/13 FK6 - Fellingsbro IBS 11/13 FK6 Vasahallen
Omgång 11
2024-01-21   Uppskj. 11 Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 - Per-Ols F12/13 röd Fagerstahallen
2024-01-22 11 Ekeby IF 2012 FK6 - IBK Sala 12/13 FK6
2024-01-27 11:00 11 Knäppmora AIK 12/13 FK6 - Tillberga IK Ung 11/12 FK6 Skinnskattebergs Sporthall
2024-01-27 12:00 11 Fellingsbro IBS 11/13 FK6 - IBK Köping 12/13 FK6 Fellingsbro Idrottshall
2024-01-27 13:00 11 WSK Lindesberg 12/13 FK6 - IFK Arboga IBK 12/13 FK6 Adrian Andersson, Lovisa Pettersson Lindbacka Sporthall
Omgång 12
12 IFK Arboga IBK 12/13 FK6 - Per-Ols F12/13 röd Vasahallen
2024-02-10 15:30 12 IBK Köping 12/13 FK6 - WSK Lindesberg 12/13 FK6 Theo Gardh, Gabriel Rimsten Ullvihallen
2024-02-10 16:00 12 Tillberga IK Ung 11/12 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 Erik Röder, Jimmy Petersson Tillberga Sporthall
2024-02-11 10:00 12 Fellingsbro IBS 11/13 FK6 - Ekeby IF 2012 FK6 Fellingsbro Idrottshall
2024-02-11 12:00 12 IBK Sala 12/13 FK6 - Knäppmora AIK 12/13 FK6 Gabriel Lennebring, Olov Östlund Sporthallen Lärkan
Omgång 13
2024-02-03 12:30 13 Per-Ols F12/13 röd - IBK Köping 12/13 FK6 , Camilla Eriksson Fagerstahallen
2024-02-17 11:00 13 Knäppmora AIK 12/13 FK6 - Fellingsbro IBS 11/13 FK6 Skinnskattebergs Sporthall
2024-02-17 14:30 13 Tillberga IK Ung 11/12 FK6 - IBK Sala 12/13 FK6 Tillberga Sporthall
2024-02-18 11:00 13 WSK Lindesberg 12/13 FK6 - Ekeby IF 2012 FK6 Lovisa Pettersson, Adrian Andersson Lindbacka Sporthall
2024-02-18 13:00 13 Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 - IFK Arboga IBK 12/13 FK6 Isak Borgström, Johan Lovén Fagerstahallen
Omgång 14
14 Ekeby IF 2012 FK6 - Per-Ols F12/13 röd
2024-02-24 11:00 14 WSK Lindesberg 12/13 FK6 - Knäppmora AIK 12/13 FK6 Lovisa Pettersson, Adrian Andersson Lindbacka Sporthall
2024-02-24 15:30 14 IBK Köping 12/13 FK6 - IFK Arboga IBK 12/13 FK6 Edvin Culum, Gabriel Rimsten Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2024-02-25 11:30 14 Fellingsbro IBS 11/13 FK6 - Tillberga IK Ung 11/12 FK6 Fellingsbro Idrottshall
2024-03-03 15:00 14 IBK Sala 12/13 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 Tuva Södeman, Lea Winberg Sporthallen Lärkan
Omgång 15
2024-03-09 10:00 15 Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 - IBK Köping 12/13 FK6 Isak Borgström, Silas Karlsson Fagerstahallen
2024-03-09 13:00 15 IFK Arboga IBK 12/13 FK6 - Ekeby IF 2012 FK6 Vasahallen
2024-03-09 18:30 15 Tillberga IK Ung 11/12 FK6 - WSK Lindesberg 12/13 FK6 Anton Jimsten, Gustav Löfberg Tillberga Sporthall
2024-03-10 15:00 15 IBK Sala 12/13 FK6 - Fellingsbro IBS 11/13 FK6 Gabriel Lennebring, Olov Östlund Sporthallen Lärkan
2024-03-10 15:00 15 Per-Ols F12/13 röd - Knäppmora AIK 12/13 FK6 Isak Borgström, Malte Lovén Fagerstahallen
Omgång 16
2024-03-02 13:00 16 Per-Ols F12/13 röd - Tillberga IK Ung 11/12 FK6 , Loke Bylund Fagerstahallen
2024-03-16 11:00 16 WSK Lindesberg 12/13 FK6 - IBK Sala 12/13 FK6 , Fredrik Alm Lindbacka Sporthall
2024-03-16 11:00 16 Knäppmora AIK 12/13 FK6 - IFK Arboga IBK 12/13 FK6 Skinnskattebergs Sporthall
2024-03-16 12:00 16 Fellingsbro IBS 11/13 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 , Alecz Widin Fellingsbro Idrottshall
2024-03-16 14:00 16 Ekeby IF 2012 FK6 - IBK Köping 12/13 FK6 Lucas Claesson, Wilmer Kvarnström Kumlahallen Vissberga (Lilla)
Omgång 17
17 IBK Sala 12/13 FK6 - Per-Ols F12/13 röd Sporthallen Lärkan
2024-03-23 12:00 17 Fellingsbro IBS 11/13 FK6 - WSK Lindesberg 12/13 FK6 Fellingsbro Idrottshall
2024-03-23 13:30 17 IBK Köping 12/13 FK6 - Knäppmora AIK 12/13 FK6 Ester Åberg, Aila Rimsten Köpings bad & sport (Nya Arenan)
2024-03-23 13:30 17 IFK Arboga IBK 12/13 FK6 - Tillberga IK Ung 11/12 FK6 Vasahallen
2024-03-24 16:30 17 Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 - Ekeby IF 2012 FK6 Isak Borgström, Camilla Eriksson Fagerstahallen
Omgång 18
2024-02-25 13:00 18 IFK Arboga IBK 12/13 FK6 - IBK Sala 12/13 FK6 Vasahallen
2024-03-03 13:30 18 Knäppmora AIK 12/13 FK6 - Ekeby IF 2012 FK6 Skinnskattebergs Sporthall
2024-03-24   Uppskj. 18 Per-Ols F12/13 röd - Fellingsbro IBS 11/13 FK6 , Camilla Eriksson Fagerstahallen
2024-03-29 10:30 18 Tillberga IK Ung 11/12 FK6 - IBK Köping 12/13 FK6 Casper Vare, Leo Ullberg Tillberga Sporthall
2024-03-30 11:00 18 WSK Lindesberg 12/13 FK6 - Per-Ols IBF 12/13 Svart FK6 Lindbacka Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis