Sporthallen Lärkan






Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2022-10-02 12:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300001 IBK Sala D3 - Surahammars IBF D3
2022-10-02 15:00 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050005 IBK Sala H3 - Örebro SK Ung
2022-10-08 15:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019018 IBK Sala D1 - BKI Sunnanå D1
2022-10-14 19:30 Herr Junior (02-05) 218011004 IBK Sala - Dingtuna GIF HJ
2022-10-15 10:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020009 IBK Sala P11/12 PK6 - IFK Arboga IBK P2011 PK6
2022-10-15 15:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019030 IBK Sala D1 - Kumla IBK
2022-10-15 17:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010005 IBK Sala 08/09 FK2 - Romfartuna GOIF 08/09 FK2
2022-10-16 11:00 Pantamera PK8 GRÖN 2013 VIBF 211029001 IBK Sala P2013 PK8 - IBK Hallsta PF13/14 PK8
2022-10-16 13:30 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300015 IBK Sala D3 - Knäppmora AIK D3
2022-10-18 20:00 Herr Junior (02-05) 218011008 IBK Sala - IFK Arboga HJ
2022-10-19 19:30 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050019 IBK Sala H3 - Barkarö SK H3
2022-10-21 19:30 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221023 IBK Sala H5 B-lag - Per-Ols IBF H5 B-lag
2022-10-22 11:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010010 IBK Sala 08/09 FK2 - IBK Hallsta 09 FK2
2022-10-22 12:30 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011009 IBK Sala P08/09 PK3 - Lillån IBK P2009 PK3
2022-10-22 14:00 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019008 IBK Sala PK2 - Gropens IF P07/08
2022-10-22 16:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031012 IBK Sala P2014 PK9 - Tillberga IK Ung Grön P2014 PK9
2022-10-23 18:00 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050028 IBK Sala H3 - Knäppmora AIK H3
2022-10-29 11:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024011 IBK Sala 12/13 FK5 Blå - IFK Arboga IBK 12/13 FK5 Blå
2022-10-29 12:30 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017011 IBK Sala P09 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4
2022-10-29 15:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019039 IBK Sala D1 - Surahammars IBF D1
2022-10-29 17:45 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020022 IBK Sala P11/12 PK6 - Rönnby IBK Ung P2010 PK6
2022-10-30 11:00 Pantamera PK8 GRÖN 2013 VIBF 211029011 IBK Sala P2013 PK8 - Surahammars IBF P2013 PK8
2022-10-30 13:30 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300024 IBK Sala D3 - Per-Ols IBF D3
November
2022-11-06 15:00 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050041 IBK Sala H3 - KFUM Örebro H3
2022-11-12 09:45 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031028 IBK Sala P2014 PK9 - Skogsgymnastikens IBS P14/15 PK9
2022-11-12 12:00 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011018 IBK Sala P08/09 PK3 - IBK Köping P08/09 PK3
2022-11-12 13:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010024 IBK Sala 08/09 FK2 - Ekeby IF 08/09 FK2
2022-11-12 15:30 Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF 212012019 IBK Sala 10/11 FK4 - Surahammars IBF 10/12 FK4
2022-11-12 17:00 Herr Junior (02-05) 218011018 IBK Sala - IBK Köping HJ
2022-11-19 12:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017023 IBK Sala P09 PK4 - Per-Ols IBF P08/09 PK4
2022-11-19 16:15 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031038 IBK Sala P2014 PK9 - IBK Köping P2014 PK9
2022-11-20 12:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020036 IBK Sala P11/12 PK6 - Tillberga IK Ung P11/12 PK6
2022-11-20 14:00 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019022 IBK Sala PK2 - IBK Köping PK2
2022-11-20 16:00 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050048 IBK Sala H3 - IK Råby Västerås H3
2022-11-25 19:30 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221046 IBK Sala H5 B-lag - IBK Hallsta H5 B-lag
2022-11-26 11:00 Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF 212012028 IBK Sala 10/11 FK4 - IBK Hallsta FK4 2010
2022-11-26 12:30 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019030 IBK Sala PK2 - Lillån IBK Ung/Lillån IBK
2022-11-26 15:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300035 IBK Sala D3 - Västerås IBS Ung D3
2022-11-26 17:30 Herr Junior (02-05) 218011022 IBK Sala - Lillån IBK HJ Akademin
2022-11-27 10:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024023 IBK Sala 12/13 FK5 Blå - Västerås IBS Ung 2013 FK5 Blå
2022-11-27 11:30 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011027 IBK Sala P08/09 PK3 - IBF Örebro Utv P09/10 PK3
2022-11-27 13:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010030 IBK Sala 08/09 FK2 - Kopparbergs BK 06/09 FK2
2022-11-27 15:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019057 IBK Sala D1 - Lillån IBK A-lag Dam
2022-11-27 17:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020041 IBK Sala P11/12 PK6 - Skiljebo SK Svart P2012 PK6
2022-11-27 19:15 Pantamera PK8 GRÖN 2013 VIBF 211029024 IBK Sala P2013 PK8 - IK Råby Västerås P2013 PK8
December
2022-12-04 11:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031058 IBK Sala P2014 PK9 - Surahammars IBF P2014 PK9
2022-12-09 19:30 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221059 IBK Sala H5 B-lag - Barkarö SK H5 B-lag
2022-12-10 11:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020052 IBK Sala P11/12 PK6 - Rönnby IBK Ung P11/12 PK6
2022-12-10 12:30 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024029 IBK Sala 12/13 FK5 Blå - Rönnby Västerås IBK Ung 11/12 FK5
2022-12-10 14:00 Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF 212012032 IBK Sala 10/11 FK4 - Örebro SK Ung 11/12 FK4 VIBF
2022-12-11 11:00 Pantamera PK8 GRÖN 2013 VIBF 211029030 IBK Sala P2013 PK8 - IFK Arboga IBK PK8
2022-12-11 13:30 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300045 IBK Sala D3 - Ekeby IF/SMÅ IF D3
2022-12-11 16:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017029 IBK Sala P09 PK4 - Västerås IBS Ung P09 PK4
2022-12-16 19:30 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019039 IBK Sala PK2 - Tillberga IK Ung P07/08
2022-12-17 10:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031078 IBK Sala P2014 PK9 - Västerås IBS Ung Vit P2014 PK9
2022-12-17 19:00 Herr Junior (02-05) 218011033 IBK Sala - Örebro SK Ung HJ
2022-12-18 11:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) VIB 211020065 IBK Sala P11/12 PK6 - Knäppmora AIK P10/11 PK6
2022-12-18 13:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024034 IBK Sala 12/13 FK5 Blå - Ekeby IF 12/13 FK5 Blå
2022-12-18 14:45 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050064 IBK Sala H3 - Gropens IF H3
2022-12-18 17:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010043 IBK Sala 08/09 FK2 - IFK Arboga 08/09 FK2
Januari
2023-01-07 12:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017044 IBK Sala P09 PK4 - Tillberga IK Ung P08/10 PK4
2023-01-07 13:30 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011043 IBK Sala P08/09 PK3 - Pålsboda IBF P07/09 PK3
2023-01-07 15:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221069 IBK Sala H5 B-lag - Sala Silverstaden IBK H5 B-lag
2023-01-10 18:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017048 IBK Sala P09 PK4 - Surahammars IBF P-07/09
2023-01-14 11:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024044 IBK Sala 12/13 FK5 Blå - IBK Köping 12/13 FK5 Blå
2023-01-14 16:15 Pantamera PK8 GRÖN 2013 VIBF 211029042 IBK Sala P2013 PK8 - Ullvi SK P13/14 PK8
2023-01-15 11:00 Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF 212012038 IBK Sala 10/11 FK4 - IFK Arboga IBK 10/11 FK4
2023-01-15 12:30 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019047 IBK Sala PK2 - Örebro SK Ungdomsklubb P07/08
2023-01-15 14:30 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050077 IBK Sala H3 - Lillån IBS H3
2023-01-15 17:15 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300051 IBK Sala D3 - Lillån IBK D3
2023-01-18 20:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019090 IBK Sala D1 - Rönnby Västerås IBK Ung D1
2023-01-21 12:00 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031098 IBK Sala P2014 PK9 - Knäppmora AIK P2014 PK9
2023-01-21 14:30 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024048 IBK Sala 12/13 FK5 Blå - Fellingsbro IBS 12/14 FK5 Blå
2023-01-21 16:00 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221082 IBK Sala H5 B-lag - Västerås IBS Ung H5 B-lag
2023-01-22 15:00 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050084 IBK Sala H3 - IBF Örebro Ung H3
2023-01-22 17:30 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017054 IBK Sala P09 PK4 - IBK Köping P08/09 PK4
2023-01-28 13:00 Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF 212012045 IBK Sala 10/11 FK4 - Skogsgymnastikens IBS 11/12 FK4
2023-01-28 15:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019102 IBK Sala D1 - Munkfors IBK Dam A
2023-01-28 17:30 Herr Junior (02-05) 218011041 IBK Sala - Västerås IBS Ung HJ
2023-01-29 11:00 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011058 IBK Sala P08/09 PK3 - Rönnby Västerås IBK Ung P08/09 PK3
2023-01-29 12:30 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019058 IBK Sala PK2 - Västerås IBS Ungdom P08
2023-01-29 14:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010055 IBK Sala 08/09 FK2 - KFUM Örebro 08/09 FK2
2023-01-29 16:30 Pantamera PK8 GRÖN 2013 VIBF 211029052 IBK Sala P2013 PK8 - Rönnby Västerås IBK Ung P13 PK8
Februari
2023-02-04 12:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024054 IBK Sala 12/13 FK5 Blå - Tillberga IK Ung 12/13 FK5 Blå
2023-02-11 10:15 Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF 212012050 IBK Sala 10/11 FK4 - Rönnby Västerås IBK Ung F11/12 FK4
2023-02-11 14:30 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019062 IBK Sala PK2 - Kumla IBK P08 PK2
2023-02-11 16:30 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221093 IBK Sala H5 B-lag - Askersunds IBK H5 B-lag
2023-02-17 19:30 Herr Junior (02-05) 218011046 IBK Sala - Dingtuna GIF HJ
2023-02-18 11:00 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011069 IBK Sala P08/09 PK3 - Skiljebo SK P09 PK3
2023-02-18 12:30 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017067 IBK Sala P09 PK4 - Nora IBK P08/10 PK4
2023-02-18 15:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019111 IBK Sala D1 - Kristinehamns IBF Dam
2023-02-19 11:30 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031125 IBK Sala P2014 PK9 - Skiljebo SK Svart P2014 PK9
2023-02-19 14:00 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050102 IBK Sala H3 - IBK Köping Ung H3
2023-02-19 17:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010061 IBK Sala 08/09 FK2 - Romfartuna GOIF 08/09 FK2
2023-02-19 19:00 Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF 122300071 IBK Sala D3 - Sala Silverstaden IBK D3
2023-02-24 19:30 Herr Junior (02-05) 218011050 IBK Sala - IFK Arboga HJ
2023-02-25 15:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019117 IBK Sala D1 - Dotteviks IF
2023-02-25 17:45 Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF 212012060 IBK Sala 10/11 FK4 - Rönnby Västerås IBK Ung F09-10 FK4
2023-02-26 11:00 Pantamera PK8 GRÖN 2013 VIBF 211029063 IBK Sala P2013 PK8 - IBK Köping P2013 PK8
Mars
2023-03-05 11:30 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024067 IBK Sala 12/13 FK5 Blå - IFK Arboga IBK 12/13 FK5 Blå
2023-03-05 13:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010066 IBK Sala 08/09 FK2 - IBK Hallsta 09 FK2
2023-03-11 15:00 Damer Div 1 Region 2022-2023 211019127 IBK Sala D1 - Karlstad IBF Ungdom D1
2023-03-12 00:00 Herr Junior (02-05) 218011060 IBK Sala - IBK Köping HJ
2023-03-12 12:30 Pantamera PK9 GRÖN 2014 VIBF 211031141 IBK Sala P2014 PK9 - IFK Arboga P2014 PK9
2023-03-12 15:00 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050118 IBK Sala H3 - Kungsörs IBK H3
2023-03-18 11:00 Pantamera PK4 Svår RÖD (09-10) VIBF/ÖLIBF 211017079 IBK Sala P09 PK4 - Per-Ols IBF P08/09 PK4
2023-03-18 12:30 Pantamera PK3 Lätt RÖD (08-09) ÖLIBF/VIBF 124011083 IBK Sala P08/09 PK3 - Örebro SK Ung P09 PK3
2023-03-18 14:00 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050125 IBK Sala H3 - Askersunds IBK H3
2023-03-19 11:00 Pantamera PK8 GRÖN 2013 VIBF 211029069 IBK Sala P2013 PK8 - Tillberga IK Ung P2013 PK8
2023-03-24 19:30 Herrar Div 5 ÖLIBF/VIBF 121221131 IBK Sala H5 B-lag - Knäppmora AIK H5 B-lag
2023-03-25 11:00 Pantamera FK5 Blå (2012) VIBF/ÖLIBF 212024079 IBK Sala 12/13 FK5 Blå - Västerås IBS Ung 2013 FK5 Blå
2023-03-25 15:00 Pantamera PK2 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 123019089 IBK Sala PK2 - IBF Örebro Utv/Ekeby IF
2023-03-25 17:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010080 IBK Sala 08/09 FK2 - Ekeby IF 08/09 FK2
2023-03-25 18:30 Pantamera FK4 RÖD (10/11) VIBF 212012071 IBK Sala 10/11 FK4 - IBK Köping 10/11 FK4

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis