Spelprogram - Pantamera Pojkar blå 2 4 vs 4 Grupp 2

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Björklinge BK P12 Linn Lindström linn.lindstrom85@gmail.com 0736514340 Svart
Bålsta FBC PF12 Magnus Karlsson 073-713 72 77 Svart/grå, Svart, Svart
Enköpings IBK P12 Vit, Svart, Vit
Fjärdhundra SK P/F 11-13 Johanna Westerdahl johanna.westerdahl.88@gmail.com Röd/grön/vit
Frötuna IBF P-12 röd Tomas Bergvall tomas.bergvall@gmail.com 0703023494 Röd/Blå/Röd
Hagunda IF P12 Petter Ahlberg petter_ahlberg@hotmail.com Blå/Svart/Blå
IK Sirius FBC P13 Peter Tornberg ptberg@gmail.com 070-3040656 Blå/Svart/svart/svart
Rosersberg Arlanda IBK P12 Jessica Argillander jessielee79@live.se 073-954 61 71 Blå/Blå/Blå
SK Vide PF11/12 Andreas Karlsson Leksäther Apdkarlsson@gmail.com 0704656662 Mörkblå/mörkblå/mörkblå
Stenhagens KK P11/12 Svart Röd, Svart, Svart
Tierp IBK P12 Martin Sundlöf m_sundlof@hotmail.com 0702857065 Svart, Svart, Svart
Örsundsbro IF P2012 blå Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 10:00 1 Enköpings IBK P12 - Hagunda IF P12 Ida Jakobsson, Fabian Fahimi S:t Ilianshallen
2022-10-15 10:20 1 Tierp IBK P12 - SK Vide PF11/12 Haris Hodzic, Imre Mattsson-Åkerlund Aspenhallen
2022-10-15 10:30 1 Bålsta FBC PF12 - IK Sirius FBC P13 Elias Forsman, Niklas Forsman Fridegårdsskolan
2022-10-15 14:15 1 Rosersberg Arlanda IBK P12 - Frötuna IBF P-12 röd Hugo Wilhelmsson, Victor Flemström Ekilla Sporthall
2022-10-15 14:45 1 Örsundsbro IF P2012 blå - Björklinge BK P12 Melvin Karlqvist, Thomas Larsson Örsundsbro Sporthall
2022-10-16 14:45 1 Stenhagens KK P11/12 Svart - Fjärdhundra SK P/F 11-13 Love Gustafsson, Noah Gustafsson Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 2
2022-10-22 09:00 2 Tierp IBK P12 - Fjärdhundra SK P/F 11-13 Ronnie Eriksson, Felicia Hoff Aspenhallen
2022-10-22 09:00 2 Frötuna IBF P-12 röd - Hagunda IF P12 Sävja Sporthall
2022-10-22 12:45 2 Björklinge BK P12 - Stenhagens KK P11/12 Svart Hugo Lindberg, Felicia Hoff Björklinge Sporthall
2022-10-23 10:00 2 Enköpings IBK P12 - Rosersberg Arlanda IBK P12 Erik Rosvall, Ida Jakobsson S:t Ilianshallen
2022-10-23 15:15 2 IK Sirius FBC P13 - SK Vide PF11/12 Mira Zetterman Reinholtz, Nelly Hultgren IFU Arena Upplands Energi
2022-10-27 19:25 2 Hagunda IF P12 - Örsundsbro IF P2012 blå Elsa Öhrn, Felicia Bergström Vänge Sporthall
Omgång 3
3 Stenhagens KK P11/12 Svart - Hagunda IF P12 Stenhagenskolans Sporthall
2022-10-29 09:00 3 Tierp IBK P12 - IK Sirius FBC P13 Selma Hoffner Ekström, Thomas Larsson Aspenhallen
2022-10-29 10:00 3 Fjärdhundra SK P/F 11-13 - Björklinge BK P12 Jan-Olov Cederholm, Erik Rosvall Fjärdhundra Sporthall
2022-10-29 12:30 3 SK Vide PF11/12 - Frötuna IBF P-12 röd Valter Engdahl, Pontus Rosendal CIK A
2022-10-29 13:30 3 Örsundsbro IF P2012 blå - Rosersberg Arlanda IBK P12 Leon Petersen, Axel Pada Örsundsbro Sporthall
2022-11-26 09:00 3 Bålsta FBC PF12 - Enköpings IBK P12 Albin Forsman, Jan-Olov Cederholm Fridegårdsskolan
Omgång 4
2022-11-12 08:45 4 Frötuna IBF P-12 röd - IK Sirius FBC P13 Elin Trolin, Samuel Trolin Sävja Sporthall
2022-11-12 12:45 4 Hagunda IF P12 - Fjärdhundra SK P/F 11-13 Ej offentliggjord, Sigrid Thun Vänge Sporthall
2022-11-12 13:30 4 Björklinge BK P12 - Tierp IBK P12 Elliot Ohlsson, Hugo Lindberg Björklinge Sporthall
2022-11-12 16:45 4 Örsundsbro IF P2012 blå - Bålsta FBC PF12 Lars Karlsson, Erik Rosvall Örsundsbro Sporthall
2022-11-13 11:00 4 Rosersberg Arlanda IBK P12 - Stenhagens KK P11/12 Svart , Erik Palmertz Ekilla Sporthall
2022-11-13 12:00 4 Enköpings IBK P12 - SK Vide PF11/12 Leon Petersen, Melvin Karlqvist S:t Ilianshallen
Omgång 5
2022-11-19 09:00 5 Björklinge BK P12 - Hagunda IF P12 Elliot Ohlsson, Astrid Andersson Björklinge Sporthall
2022-11-19 09:30 5 SK Vide PF11/12 - Örsundsbro IF P2012 blå Mattias Patrik Robert Thorsén, Markus Lundquist CIK A
2022-11-19 10:20 5 Tierp IBK P12 - Frötuna IBF P-12 röd Dan Vikström, Vesa Petterson Aspenhallen
2022-11-19 12:45 5 IK Sirius FBC P13 - Enköpings IBK P12 Love Gustafsson, Oscar Liljeberg IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-11-20 11:30 5 Fjärdhundra SK P/F 11-13 - Rosersberg Arlanda IBK P12 Jan-Olov Cederholm, Axel Pada Fjärdhundra Sporthall
2022-11-20 14:45 5 Stenhagens KK P11/12 Svart - Bålsta FBC PF12 Mattias Patrik Robert Thorsén, Fredrik Longgren Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 6
2022-12-03 09:00 6 Bålsta FBC PF12 - Fjärdhundra SK P/F 11-13 Albin Forsman, Niklas Forsman Fridegårdsskolan
2022-12-03 09:30 6 Enköpings IBK P12 - Frötuna IBF P-12 röd Peter Högman, Leon Petersen S:t Ilianshallen
2022-12-03 11:00 6 Rosersberg Arlanda IBK P12 - Björklinge BK P12 Markus Lundquist, Pontus Rosendal Ekilla Sporthall
2022-12-03 14:00 6 Örsundsbro IF P2012 blå - IK Sirius FBC P13 Mimma Spasic, Erik Rosvall Örsundsbro Sporthall
2022-12-03 17:00 6 Hagunda IF P12 - Tierp IBK P12 Miriam Fahlgren, Felicia Bergström Vänge Sporthall
2022-12-04 13:30 6 Stenhagens KK P11/12 Svart - SK Vide PF11/12 , Max Nordhall Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 7
2022-12-10 10:00 7 Fjärdhundra SK P/F 11-13 - SK Vide PF11/12 Melvin Karlqvist, Peter Högman Fjärdhundra Sporthall
2022-12-10 11:00 7 Tierp IBK P12 - Enköpings IBK P12 Jouni Myller, Christian Brundin Aspenhallen
2022-12-10 11:45 7 Frötuna IBF P-12 röd - Örsundsbro IF P2012 blå Ville Collini, Samuel Söderqvist Sävja Sporthall
2022-12-10 12:40 7 Hagunda IF P12 - Rosersberg Arlanda IBK P12 Elina Sand, Elsa Öhrn Vänge Sporthall
2022-12-10 14:00 7 IK Sirius FBC P13 - Stenhagens KK P11/12 Svart David Petersson, Max Nordhall IFU Arena Tell Media Group (B)
2022-12-10 16:45 7 Björklinge BK P12 - Bålsta FBC PF12 Mimma Spasic, Felicia Hoff Björklinge Sporthall
Omgång 8
2023-01-14 09:00 8 SK Vide PF11/12 - Björklinge BK P12 Victor Flemström, Pontus Rosendal CIK A
2023-01-14 10:00 8 Fjärdhundra SK P/F 11-13 - IK Sirius FBC P13 Jan-Olov Cederholm, Melvin Karlqvist Fjärdhundra Sporthall
2023-01-14 11:00 8 Örsundsbro IF P2012 blå - Enköpings IBK P12 Hanna Haglund, Elina Sand Örsundsbro Sporthall
2023-01-14 11:15 8 Rosersberg Arlanda IBK P12 - Tierp IBK P12 Mimma Spasic, Max Nordhall Ekilla Sporthall
2023-01-14 13:15 8 Bålsta FBC PF12 - Hagunda IF P12 Albin Forsman, Erik Rosvall Fridegårdsskolan
2023-01-15 14:45 8 Stenhagens KK P11/12 Svart - Frötuna IBF P-12 röd Felicia Bergström, Elliot Ohlsson Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 9
2023-01-21 10:15 9 Frötuna IBF P-12 röd - Fjärdhundra SK P/F 11-13 Samuel Trolin, Haris Hodzic Sävja Sporthall
2023-01-21 11:00 9 Enköpings IBK P12 - Stenhagens KK P11/12 Svart Fredrik Karlsson, Elina Sand S:t Ilianshallen
2023-01-21 11:15 9 Rosersberg Arlanda IBK P12 - Bålsta FBC PF12 Mimma Spasic, Johan Hessing Ekilla Sporthall
2023-01-21 12:45 9 Björklinge BK P12 - IK Sirius FBC P13 Astrid Andersson, Elliot Ohlsson Björklinge Sporthall
2023-01-21 15:00 9 Hagunda IF P12 - SK Vide PF11/12 Rebeca Fahlgren, Felicia Bergström Vänge Sporthall
2023-02-18 10:00 9 Tierp IBK P12 - Örsundsbro IF P2012 blå Ronnie Eriksson, Markus Lundquist Aspenhallen
Omgång 10
2023-01-28 09:30 10 SK Vide PF11/12 - Rosersberg Arlanda IBK P12 Valter Engdahl, Gabriel Wall CIK A
2023-01-28 10:15 10 Bålsta FBC PF12 - Tierp IBK P12 Albin Forsman, Niklas Forsman Fridegårdsskolan
2023-01-28 10:15 10 Björklinge BK P12 - Frötuna IBF P-12 röd Elliot Ohlsson, Hugo Lindberg Björklinge Sporthall
2023-01-29 10:00 10 Fjärdhundra SK P/F 11-13 - Enköpings IBK P12 Jan-Olov Cederholm Fjärdhundra Sporthall
2023-01-29 12:45 10 IK Sirius FBC P13 - Hagunda IF P12 Hugo Lindberg, Isaac Bolin Elsoudi IFU Arena Tell Media Group (B)
2023-01-29 13:30 10 Stenhagens KK P11/12 Svart - Örsundsbro IF P2012 blå Felicia Bergström, Vesa Petterson Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 11
2023-02-11 10:00 11 Rosersberg Arlanda IBK P12 - IK Sirius FBC P13 Kevin Åström, Oscar Rosendahl Ekilla Sporthall
2023-02-11 10:00 11 Enköpings IBK P12 - Björklinge BK P12 Jan-Olov Cederholm, Melvin Karlqvist S:t Ilianshallen
2023-02-11 10:20 11 Tierp IBK P12 - Stenhagens KK P11/12 Svart Fredrik Longgren, Jouni Myller Aspenhallen
2023-02-11 12:45 11 Bålsta FBC PF12 - SK Vide PF11/12 Elias Forsman, Albin Forsman Fridegårdsskolan
2023-02-12 12:45 11 Hagunda IF P12 - Frötuna IBF P-12 röd Sara Axelsson, Hedvig Ehrengren IFU Arena Upplands Energi
2023-03-22 18:50 11 Örsundsbro IF P2012 blå - Fjärdhundra SK P/F 11-13 Elina Sand, Hanna Haglund Örsundsbro Sporthall
Omgång 12
2023-03-04 10:00 12 Fjärdhundra SK P/F 11-13 - Stenhagens KK P11/12 Svart , Jan-Olov Cederholm Fjärdhundra Sporthall
2023-03-04 10:15 12 SK Vide PF11/12 - Tierp IBK P12 Fabian Fahimi CIK A
2023-03-04 10:15 12 Frötuna IBF P-12 röd - Rosersberg Arlanda IBK P12 Vilgot Nord, Samuel Trolin Sävja Sporthall
2023-03-04 12:15 12 Björklinge BK P12 - Örsundsbro IF P2012 blå Elliot Ohlsson, Hugo Lindberg Björklinge Sporthall
2023-03-04 12:45 12 Hagunda IF P12 - Enköpings IBK P12 Miriam Fahlgren, Julia Karlsson Vänge Sporthall
2023-03-05 14:00 12 IK Sirius FBC P13 - Bålsta FBC PF12 Felicia Bergström, Emma Nordström IFU Arena Tell Media Group (B)
Omgång 13
2023-03-11 10:00 13 Fjärdhundra SK P/F 11-13 - Tierp IBK P12 Melvin Karlqvist, Axel Pada Fjärdhundra Sporthall
2023-03-11 10:15 13 SK Vide PF11/12 - IK Sirius FBC P13 Valter Engdahl, Villiam Lööf CIK A
2023-03-11 11:15 13 Rosersberg Arlanda IBK P12 - Enköpings IBK P12 Mimma Spasic Ekilla Sporthall
2023-03-11 11:30 13 Bålsta FBC PF12 - Frötuna IBF P-12 röd Albin Forsman, Elias Forsman Fridegårdsskolan
2023-03-11 12:15 13 Örsundsbro IF P2012 blå - Hagunda IF P12 Vesa Petterson, Elina Sand Örsundsbro Sporthall
2023-03-12 12:30 13 Stenhagens KK P11/12 Svart - Björklinge BK P12 Felicia Bergström, Elina Sand Stenhagenskolans Sporthall
Omgång 14
2023-03-18 09:00 14 IK Sirius FBC P13 - Tierp IBK P12 Nelly Hultgren, Emma Nordström IFU Arena Upplands Energi
2023-03-18 10:00 14 Frötuna IBF P-12 röd - SK Vide PF11/12 Samuel Trolin, Vilgot Nord Sävja Sporthall
2023-03-18 10:00 14 Enköpings IBK P12 - Bålsta FBC PF12 Vesa Petterson, Peter Högman S:t Ilianshallen
2023-03-18 10:15 14 Björklinge BK P12 - Fjärdhundra SK P/F 11-13 Hugo Lindberg, Elliot Ohlsson Björklinge Sporthall
2023-03-18 11:15 14 Rosersberg Arlanda IBK P12 - Örsundsbro IF P2012 blå Max Nordhall, Tony Nyberg Ekilla Sporthall
2023-03-18 17:00 14 Hagunda IF P12 - Stenhagens KK P11/12 Svart Julia Karlsson, Felicia Bergström Vänge Sporthall
Omgång 15
2023-03-23 18:00 15 Stenhagens KK P11/12 Svart - Rosersberg Arlanda IBK P12 Elsa Öhrn, Felicia Bergström Stenhagenskolans Sporthall
2023-03-25 09:00 15 Tierp IBK P12 - Björklinge BK P12 Vesa Petterson, Dan Vikström Aspenhallen
2023-03-25 10:00 15 Fjärdhundra SK P/F 11-13 - Hagunda IF P12 Jan-Olov Cederholm, Melvin Karlqvist Fjärdhundra Sporthall
2023-03-25 10:15 15 IK Sirius FBC P13 - Frötuna IBF P-12 röd Mathilda Gustafsson, Adis Jejna IFU Arena DHinox
2023-03-25 10:15 15 SK Vide PF11/12 - Enköpings IBK P12 Valter Engdahl, Mimma Spasic CIK A
2023-03-25 11:30 15 Bålsta FBC PF12 - Örsundsbro IF P2012 blå Albin Forsman, Elias Forsman Fridegårdsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis