Spelprogram - Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Askersunds IBK P12/13 PK7 Andreas Karlsson andy@aspa.se 0703074810 Svart/Svart/Svart
Ekeby IF P2012 PK7 Jens Eriksson P12@ekebyif.se 0721451182 Svart/svart/svart
Hovsta IF P2012 PK7 Linus Ahonen linusahonen@hotmail.com 0761300113 Orange, Svart, Svart
IBF Örebro Utv P2012 PK7 Philip Jorstig p_jorstig@hotmail.com Röd, Svart, Svart
IFK Arboga PK7 Blå, Blå, Blå
KFUM Örebro P12/13 PK7 David Lennermark david.lennermark@svenskakyrkan.se 0707405520 Blå/blå/vit
Lillån IBK P2012 PK7 Erika Stenbäck erikastenbeck@hotmail.com 073-6734496 Grön, Vit , Vit
Nora IBK P11/12 PK7 Peter Björklund peter72bjorklund@hotmail.com Röd
Pålsboda IBF P12/13 PK7 Joe Petersson joe.petersson@hotmail.com 0709127358 Lila/svart/svart
Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 Svart, svart, Svart
Vintrosa IS P11/12 PK7 Röd, Svart, Vit
Åsbro GOIF P12/13 PK7 Simon Beskow simon.beskow@live.com 0730458846 Gul/Svart/Svart
Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 David Hedlund david.hedlund@pwc.com 0709291820 Vit, svart, vit
Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 David Hedlund david.hedlund@pwc.com 0709291820 Vit, svart, vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 11:00 1 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 Folkasboskolan
2022-10-15 12:30 1 Lillån IBK P2012 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7 Lillåns skola pl 1
2022-10-15 13:00 1 Nora IBK P11/12 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7 Viktor Hellberg, Tindra Moraglio Idrottshuset, Nora
2022-10-15 13:00 1 Åsbro GOIF P12/13 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7 Åsbrohallen
2022-10-16 10:45 1 IBF Örebro Utv P2012 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 Hugo Larsson-Lindgren, Albin Axling Tybblelundsskolan
2022-10-16 15:00 1 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Ekeby IF P2012 PK7 Gabriella Grape, Emelie Sjölin Tegelbruket
Omgång 2
2022-10-22 10:00 2 Ekeby IF P2012 PK7 - Åsbro GOIF P12/13 PK7 Gabriella Grape, Gustav Franzén Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-10-22 10:45 2 Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 - IBF Örebro Utv P2012 PK7 Tim Erhard, Olle Wahman Tybblelundsskolan
2022-10-22 14:00 2 Hovsta IF P2012 PK7 - Nora IBK P11/12 PK7 Ludvig Strömberg, Klara Davidsson Hovstaskolan
2022-10-22 15:30 2 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - KFUM Örebro P12/13 PK7 Alléhallen, Hallsberg
2022-10-23 10:00 2 Askersunds IBK P12/13 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 Närlundahallen
2022-10-23 10:30 2 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Lillån IBK P2012 PK7 Odenskolans Sporthall
Omgång 3
2022-10-29 13:00 3 Nora IBK P11/12 PK7 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 Lovisa Pettersson, Ella Welander Ramström Idrottshuset, Nora
2022-10-29 14:45 3 Åsbro GOIF P12/13 PK7 - Pålsboda IBF P12/13 PK7 Åsbrohallen
2022-10-29 15:30 3 Lillån IBK P2012 PK7 - KFUM Örebro P12/13 PK7 Lillåns skola pl 1
2022-10-30 09:15 3 IBF Örebro Utv P2012 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7 Olle Eriksson Gren, Alexander Zetterlund Tybblelundsskolan
2022-10-30 14:00 3 Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7 Isak Hallemark, Måns Marberg Navets skola
2022-10-30 15:30 3 Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7 Måns Marberg, Gustav Lisell Navets skola
Omgång 4
2022-11-12 14:00 4 Hovsta IF P2012 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7 Liam Lund, Axel Hulterström Hovstaskolan
2022-11-12 16:30 4 Ekeby IF P2012 PK7 - Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 Felicia Zegelsson, Jonna Tångring Kumlahallen Viahallen (Stora)
2022-11-12 17:00 4 Lillån IBK P2012 PK7 - Åsbro GOIF P12/13 PK7 Axel Hulterström, Christian Gouriye Lillåns skola pl 1
2022-11-13 13:00 4 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 Odenskolans Sporthall
2022-11-13 13:40 4 Vintrosa IS P11/12 PK7 - IBF Örebro Utv P2012 PK7 Vintrosa Skola
2022-11-13 16:00 4 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Nora IBK P11/12 PK7 , Chanelle Falck Tegelbruket
Omgång 5
2022-11-19 12:00 5 Nora IBK P11/12 PK7 - Åsbro GOIF P12/13 PK7 , Viktor Hellberg Idrottshuset, Nora
2022-11-20 09:15 5 IBF Örebro Utv P2012 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7 Albin Axling, Hugo Larsson-Lindgren Tybblelundsskolan
2022-11-20 13:40 5 Vintrosa IS P11/12 PK7 - Ekeby IF P2012 PK7 Vintrosa Skola
2022-11-20 14:00 5 Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 - KFUM Örebro P12/13 PK7 Jack Boman, Elton Berglund Navets skola
2022-11-20 15:30 5 Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 - Pålsboda IBF P12/13 PK7 Elton Berglund, Jack Boman Navets skola
2022-11-20 16:00 5 Askersunds IBK P12/13 PK7 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 Närlundahallen
Omgång 6
2022-11-26 10:00 6 Ekeby IF P2012 PK7 - IBF Örebro Utv P2012 PK7 Elsa Nordin, Alexander Jedhamre Skogstorpskolan
2022-11-26 11:00 6 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7 Folkasboskolan
2022-11-26 12:30 6 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7 Tegelbruket
2022-11-26 12:30 6 Lillån IBK P2012 PK7 - Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 Lillåns skola pl 1
2022-11-26 13:00 6 Åsbro GOIF P12/13 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 , Fredrik Alm Åsbrohallen
2022-11-27 14:30 6 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7 Odenskolans Sporthall
Omgång 7
2022-12-03 11:45 7 Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 - Nora IBK P11/12 PK7 Olle Wahman, Julian Sundström Tybblelundsskolan
2022-12-03 16:00 7 Hovsta IF P2012 PK7 - KFUM Örebro P12/13 PK7 Klara Davidsson, Emma Dahlerus Hovstaskolan
2022-12-04 10:45 7 IBF Örebro Utv P2012 PK7 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 Tybblelundsskolan
2022-12-04 13:00 7 Askersunds IBK P12/13 PK7 - Åsbro GOIF P12/13 PK7 Närlundahallen
2022-12-04 13:40 7 Vintrosa IS P11/12 PK7 - Lillån IBK P2012 PK7 Vintrosa Skola
2022-12-04 16:00 7 Ekeby IF P2012 PK7 - Pålsboda IBF P12/13 PK7 Stina Ahl Larsson, Stina Lodén Kumlahallen Viahallen (Stora)
Omgång 8
2022-12-10 12:30 8 Lillån IBK P2012 PK7 - Ekeby IF P2012 PK7 Hugo Fransson Bark, Christian Gouriye Lillåns skola pl 1
2022-12-10 13:00 8 Åsbro GOIF P12/13 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7 Åsbrohallen
2022-12-10 15:15 8 Nora IBK P11/12 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7 Ella Welander Ramström, Ella Bergström Idrottshuset, Nora
2022-12-10 16:00 8 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 Chanelle Falck, Stina Thegel Tegelbruket
2022-12-11 11:00 8 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - IBF Örebro Utv P2012 PK7 Folkasboskolan
2022-12-11 14:00 8 Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 - Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 Navets skola
Omgång 9
2022-12-17 11:00 9 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - Lillån IBK P2012 PK7 Folkasboskolan
2022-12-17 15:00 9 Ekeby IF P2012 PK7 - Nora IBK P11/12 PK7 Gustav Franzén, Hugo Klarvik Skogstorpskolan
2022-12-17 15:30 9 Askersunds IBK P12/13 PK7 - Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 Närlundahallen
2022-12-18 11:00 9 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Åsbro GOIF P12/13 PK7 Odenskolans Sporthall
2022-12-18 13:40 9 Vintrosa IS P11/12 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 Vintrosa Skola
2022-12-18 14:45 9 IBF Örebro Utv P2012 PK7 - KFUM Örebro P12/13 PK7 Alexander Jedhamre, Olle Eriksson Gren Tybblelundsskolan
Omgång 10
2022-12-19 18:00 10 Askersunds IBK P12/13 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7 Närlundahallen
2022-12-19 18:30 10 Åsbro GOIF P12/13 PK7 - KFUM Örebro P12/13 PK7 Åsbrohallen
2022-12-20 17:00 10 Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 - Ekeby IF P2012 PK7 Julian Sundström, Isak Hallemark Navets skola
2022-12-20 19:00 10 Lillån IBK P2012 PK7 - IBF Örebro Utv P2012 PK7 Olle Fransson, Martin Göransson Lillåns skola pl 1
2022-12-22 18:30 10 Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7 Navets skola
2023-01-28 15:00 10 Nora IBK P11/12 PK7 - Pålsboda IBF P12/13 PK7 Thomas Welander, Lovisa Pettersson Idrottshuset, Nora
Omgång 11
2023-01-02 11 IBF Örebro Utv P2012 PK7 - Åsbro GOIF P12/13 PK7 Tybblelundsskolan
2023-01-07 14:00 11 Lillån IBK P2012 PK7 - Nora IBK P11/12 PK7 Lillåns skola pl 1
2023-01-08 11:00 11 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 Folkasboskolan
2023-01-08 12:30 11 Ekeby IF P2012 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7 Hugo Klarvik, Lucas Claesson Skogstorpskolan
2023-01-08 14:00 11 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 Odenskolans Sporthall
2023-01-18 18:00 11 Hovsta IF P2012 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7 Emil Ekdahl, Liam Lund Hovstaskolan
Omgång 12
2023-01-14 13:00 12 Nora IBK P11/12 PK7 - IBF Örebro Utv P2012 PK7 Ella Welander Ramström, Lovisa Pettersson Idrottshuset, Nora
2023-01-14 14:00 12 Hovsta IF P2012 PK7 - Ekeby IF P2012 PK7 Emil Ekdahl, Vilgot Seiz Hovstaskolan
2023-01-15 13:40 12 Vintrosa IS P11/12 PK7 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 Vintrosa Skola
2023-01-15 14:00 12 Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 - Lillån IBK P2012 PK7 Alexander Fagerberg, Albin Ljunggren Navets skola
2023-01-15 15:00 12 Askersunds IBK P12/13 PK7 - Pålsboda IBF P12/13 PK7 Närlundahallen
2023-01-15 15:30 12 Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 - KFUM Örebro P12/13 PK7 Albin Ljunggren, Isak Hallemark Navets skola
Omgång 13
2023-01-19 19:00 13 Åsbro GOIF P12/13 PK7 - Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 Åsbrohallen
2023-01-21 11:00 13 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7 Folkasboskolan
2023-01-21 12:30 13 Lillån IBK P2012 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7 Hugo Fransson Bark, Axel Hulterström Lillåns skola pl 1
2023-01-21 14:30 13 Nora IBK P11/12 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 , Viktor Hellberg Idrottshuset, Nora
2023-01-22 12:00 13 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Ekeby IF P2012 PK7 Odenskolans Sporthall
2023-01-22 15:00 13 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7 Tegelbruket
Omgång 14
2023-01-28 14:00 14 Hovsta IF P2012 PK7 - Lillån IBK P2012 PK7 Emil Ekdahl, Oscar Ström Hovstaskolan
2023-01-29 14:15 14 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Åsbro GOIF P12/13 PK7 Odenskolans Sporthall
2023-01-29 16:30 14 Ekeby IF P2012 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7 Hugo Klarvik, Alexander Jedhamre Skogstorpskolan
2023-02-04 10:00 14 IBF Örebro Utv P2012 PK7 - Pålsboda IBF P12/13 PK7 Rasmus Örnéus, Theo Redman Tybblelundsskolan
2023-03-04 13:00 14 Nora IBK P11/12 PK7 - Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 Ella Welander Ramström, Ella Bergström Idrottshuset, Nora
Omgång 15
2023-02-11 11:00 15 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - Ekeby IF P2012 PK7 Folkasboskolan
2023-02-11 11:00 15 IBF Örebro Utv P2012 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7 , Tomas Helgesson Tybblelundsskolan
2023-02-11 16:00 15 Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 - KFUM Örebro P12/13 PK7 Fred Sande, Melvin Wicklander Tybblelundsskolan
2023-02-12 13:40 15 Vintrosa IS P11/12 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7 Vintrosa Skola
2023-02-12 15:45 15 Åsbro GOIF P12/13 PK7 - Nora IBK P11/12 PK7 Åsbrohallen
Omgång 16
2023-02-05 17:30 16 Ekeby IF P2012 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7 Ej offentliggjord, Filippa Pettersson Svenman Kumlahallen Viahallen (Stora)
2023-02-18 16:00 16 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 Tegelbruket
2023-02-19 13:40 16 Vintrosa IS P11/12 PK7 - Pålsboda IBF P12/13 PK7 Vintrosa Skola
2023-02-19 14:00 16 Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 - Åsbro GOIF P12/13 PK7 Melvin Wicklander, Julian Sundström Navets skola
2023-02-19 17:30 16 Askersunds IBK P12/13 PK7 - Lillån IBK P2012 PK7 Närlundahallen
Omgång 17
2023-02-25 16:00 17 Hovsta IF P2012 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7 Mohammad Rahimo, Liam Lund Hovstaskolan
2023-02-27 18:15 17 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 Oscar Royal, William Sätre Rostahallen Örebro
2023-03-04 11:00 17 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7 Folkasboskolan
2023-03-04 14:30 17 IBF Örebro Utv P2012 PK7 - Lillån IBK P2012 PK7 Hugo Larsson-Lindgren, Alexander Zetterlund Tybblelundsskolan
2023-03-04 15:00 17 Åsbro GOIF P12/13 PK7 - KFUM Örebro P12/13 PK7 Åsbrohallen
2023-03-05 11:00 17 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 Odenskolans Sporthall
Omgång 18
2023-03-06 18 Lillån IBK P2012 PK7 - Ekeby IF P2012 PK7
2023-03-11 17:00 18 Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 - Nora IBK P11/12 PK7 Jakob Lindmark, Mio Sundström Tybblelundsskolan
2023-03-12 13:30 18 Askersunds IBK P12/13 PK7 - IBF Örebro Utv P2012 PK7 Närlundahallen
2023-03-12 14:15 18 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 Tegelbruket
2023-03-12 15:15 18 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - Hovsta IF P2012 PK7 Folkasboskolan
Omgång 19
2023-03-18 13:00 19 Nora IBK P11/12 PK7 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 Lovisa Pettersson, Ella Bergström Idrottshuset, Nora
2023-03-18 14:00 19 Hovsta IF P2012 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7 Oscar Ström, Emil Ekdahl Hovstaskolan
2023-03-19 11:00 19 Ekeby IF P2012 PK7 - IBF Örebro Utv P2012 PK7 , Jonna Tångring Skogstorpskolan
2023-03-19 13:40 19 Vintrosa IS P11/12 PK7 - Lillån IBK P2012 PK7 Vintrosa Skola
2023-03-19 14:00 19 Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 Mio Sundström, Julian Sundström Navets skola
2023-03-19 14:00 19 Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 - IFK Arboga PK7 Mio Sundström, Julian Sundström Navets skola
2023-03-19 15:30 19 Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 - Pålsboda IBF P12/13 PK7 Mio Sundström, Julian Sundström Navets skola
Omgång 20
2023-03-25 15:00 20 Åsbro GOIF P12/13 PK7 - Örebro SK Ung Röd 2012 PK7 Åsbrohallen
2023-03-25 16:00 20 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Nora IBK P11/12 PK7 , Emma Dahlerus Tegelbruket
2023-03-26 12:00 20 Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7 - Örebro SK Ung Vit 2012 PK7 Tony Wennberg, Tomas Helgesson Odenskolans Sporthall
2023-03-26 14:45 20 Pålsboda IBF P12/13 PK7 - Lillån IBK P2012 PK7 Folkasboskolan
2023-03-26 15:00 20 Askersunds IBK P12/13 PK7 - Ekeby IF P2012 PK7 Närlundahallen
2023-04-14 17:15 20 IBF Örebro Utv P2012 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7 Alexander Zetterlund, Tomas Helgesson Adolfsbergsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis