Tegelbruket

Adress
Lertagsgatan 2, 70347 Örebro
Telefon
019-12 16 72 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
September
2022-09-10 14:00 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000026 KFUM Örebro P 1011 PK7 Poolspel - Örebro SK Ung Vit 2012 PK6
2022-09-10 15:00 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000027 Örebro SK Ung Vit 2012 PK6 - KFUM Örebro P 1011 PK7 Poolspel
2022-09-22 19:30 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000031 KFUM Örebro H3 - Ekeby IF H3
November
2022-11-20 17:15 Träningsmatcher Herr/Pojk ÖLIBF 129000049 KFUM Örebro 13/14 FK6 Vit - Hovsta IF FK 9 (PF 13/14)
2022-11-26 12:30 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021039 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Askersunds IBK P12/13 PK7
December
2022-12-10 16:00 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021051 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Stora Mellösa-Åsbyvikens IF 12/13 PK7
2022-12-17 13:00 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020052 KFUM Örebro P10/11 PK6 - WSK Lindesberg P2011 PK6
2022-12-17 14:30 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018038 KFUM Örebro F0809 FK1 - Ekeby IF 07/09 FK1
2022-12-17 16:15 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050065 KFUM Örebro H3 - Askersunds IBK H3
Januari
2023-01-07 12:00 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021073 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Silvergruvans IBF P12/13 PK7
2023-01-07 16:15 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050067 KFUM Örebro H3 - Barkarö SK H3
2023-01-14 14:30 Pantamera PK6 Röd (11-12) ÖLIBF 123020061 KFUM Örebro P10/11 PK6 - Ekeby IF P2011 Svart PK6
2023-01-14 16:15 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018047 KFUM Örebro F0809 FK1 - IBK Köping 07/08 FK1
2023-01-15 14:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010045 KFUM Örebro 08/09 FK2 - Romfartuna GOIF/Västerås IBS Ung FK2
2023-01-21 16:15 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050081 KFUM Örebro H3 - Knäppmora AIK H3
2023-01-22 15:00 Pantamera PK7 BLÅ (2012) ÖLIBF 123021089 KFUM Örebro P12/13 PK7 - Vintrosa IS P11/12 PK7
2023-01-28 14:00 Pantamera FK1 RÖD (07-08) ÖLIBF/VIBF 124018056 KFUM Örebro F0809 FK1 - Västerås IBS Ung/Romfartuna GIF FK1
Februari
2023-02-11 14:30 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010060 KFUM Örebro 08/09 FK2 - IBK Hallsta 09 FK2
2023-02-11 16:15 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050092 KFUM Örebro H3 - Örebro SK Ung H3
2023-02-19 16:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010064 KFUM Örebro 08/09 FK2 - IFK Arboga 08/09 FK2
2023-02-26 16:00 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050107 KFUM Örebro H3 - IBK Sala H3
Mars
2023-03-11 16:15 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050119 KFUM Örebro H3 - Gropens IF H3
2023-03-18 16:00 Herrar Div 3 ÖLIBF/VIBF 121050126 KFUM Örebro H3 - IK Råby Västerås H3
April
2023-04-08 14:00 Pantamera FK2 RÖD (08-09) VIBF/ÖLIBF 212010083 KFUM Örebro 08/09 FK2 - IBK Sala 08/09 FK2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis