Spelprogram - Newbody P-11 A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Ale IBF P11 Björn Samuelsson bjorn.samuelsson@aleibf.se 070-420 81 42 Marinblå/Marinblå/Vit
FBC Lerum Utveckling P11 Röd Niklas Oxelstrand niklas@oxelstrand.se 0723-728681 Röd/Röd/Vita
FBC Partille P11 Blå Martin Lansler martin.lansler@gmail.com 0739029576 Svart/Svart/Svart
FBC Partille P12 Röd David Albo david.albo@outlook.com Svart/Svart/Svart
Floda IBK P11 Svart Patrik Ek post@patrikek.se Vit/Svart/Svart
Frölunda IBK P10 Max Olsson max.e.olsson@gmail.com Svart/Svart/Röda
Hindås IBK P11 Blå Johan Ljungberg johanljungberg_9@hotmail.com 0704664638 Svart, Svart, Svart
IBK Bergum P 10/11 Stefan Holm steho706@gmail.com 0709230056 Rosa/Svart/Svart
IBK Kungälv P11 Vit Joacim Olsson joacim.olsson@ibkkungalv.se 0708987700 Vit/Svart/Svart
Lindome IBK P11 Grön Mikael Jeppsson Mikael.Jeppsson@saabgroup.com 0734378249 Grön/Vit/Vit
Lindås Rasta IBK P11 Vit Mikael Barman barre@lindaswaves.se 0703811413 Turkosblå, Svart, Turkosblå
Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Tommy Burman tommy.burman@sas.se 0709442285 Rödvit/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-15 09:00 1 FBC Partille P12 Röd - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Elsa Dehre, Julia Strömberg Qvisthallen
2022-10-15 12:00 1 FBC Partille P11 Blå - IBK Bergum P 10/11 Elsa Dehre, Julia Strömberg Qvisthallen
2022-10-16 12:30 1 Frölunda IBK P10 - Hindås IBK P11 Blå Bruno Johnsson Sogor, Leon Abelsson Skyttesskolan
2022-10-16 12:45 1 IBK Kungälv P11 Vit - Floda IBK P11 Svart Oscar Enbom Kastellegårdshallen
2022-10-16 13:00 1 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Lindome IBK P11 Grön Kasper Waborg, Måns Eliason Rydsbergshallen
2022-10-16 16:00 1 Ale IBF P11 - Lindås Rasta IBK P11 Vit , Alice Sundelid Kronan Älvängen
Omgång 2
2022-10-22 10:00 2 Lindome IBK P11 Grön - FBC Partille P12 Röd Emanuel Sangrud, Ian Blomqvist Almåshallen A
2022-10-22 10:45 2 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - FBC Partille P11 Blå Alexander Kargede, Noel Myhrén Wallenstam Arena B
2022-10-22 12:30 2 Frölunda IBK P10 - Floda IBK P11 Svart Isak Larsson, Leon Abelsson Skyttesskolan
2022-10-22 14:45 2 Hindås IBK P11 Blå - FBC Lerum Utveckling P11 Röd Tindra Stigevall, Tindra Stigevall Hindås Idrottshall
2022-10-23 11:30 2 Lindås Rasta IBK P11 Vit - IBK Bergum P 10/11 Fanny Björk Bonasoni, Anton Angervall Askims Sporthall
2022-10-23 12:45 2 IBK Kungälv P11 Vit - Ale IBF P11 Theo Gabrielsson, Albin Wennersten Kastellegårdshallen
Omgång 3
2022-10-29 09:00 3 FBC Partille P11 Blå - Lindås Rasta IBK P11 Vit Alma Sundin, Olivia Lund Qvisthallen
2022-10-29 10:00 3 FBC Partille P12 Röd - Hindås IBK P11 Blå Alma Sundin, Olivia Lund Qvisthallen
2022-10-29 11:15 3 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Lindome IBK P11 Grön Anna Brännare, Alice Stomberg Wallenstam Arena B
2022-10-29 15:00 3 Ale IBF P11 - Frölunda IBK P10 , Alice Sundelid Ale Kulturrum
2022-10-30 13:10 3 Floda IBK P11 Svart - FBC Lerum Utveckling P11 Röd Nova Floda Sportcenter
2022-10-30 13:15 3 IBK Bergum P 10/11 - IBK Kungälv P11 Vit Lisa Ramberg Themelis, Cassandra Chidiac Bergumsskolan
Omgång 4
2022-11-12 10:00 4 Lindome IBK P11 Grön - FBC Partille P11 Blå Linus Berthou, Tim Berger Almåshallen B
2022-11-12 12:20 4 Floda IBK P11 Svart - FBC Partille P12 Röd , Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2022-11-12 14:45 4 Hindås IBK P11 Blå - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd , Clara Bergström Hindås Idrottshall
2022-11-13 11:45 4 IBK Kungälv P11 Vit - Lindås Rasta IBK P11 Vit Kastellegårdshallen
2022-11-13 13:00 4 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Ale IBF P11 Linn Söderblom, Ella Westerberg Rydsbergshallen
2022-11-13 14:30 4 Frölunda IBK P10 - IBK Bergum P 10/11 Isak Larsson, Atakan Yapisan Skyttesskolan
Omgång 5
2022-11-13 11:00 5 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Frölunda IBK P10 Simon Bengtsson, Elias Nilsson Wojtowicz Askims Sporthall
2022-11-19 10:00 5 FBC Partille P11 Blå - IBK Kungälv P11 Vit Alma Malmberg, Olivia Lund Qvisthallen
2022-11-19 11:00 5 FBC Partille P12 Röd - Ale IBF P11 Olivia Lund, Alma Malmberg Qvisthallen
2022-11-19 12:00 5 Lindome IBK P11 Grön - Hindås IBK P11 Blå Josefin Sannerholm, Astrid Björk Almåshallen A
2022-11-20 12:15 5 IBK Bergum P 10/11 - FBC Lerum Utveckling P11 Röd Nora Larsen, Mathilda Pettersson Bergumsskolan
2022-11-20 14:15 5 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - Floda IBK P11 Svart Märta Rooth, Elli Wiberg Wallenstam Arena B
Omgång 6
2022-12-03 13:30 6 Hindås IBK P11 Blå - FBC Partille P11 Blå Tindra Stigevall, Clara Bergström Hindås Idrottshall
2022-12-03 18:10 6 Floda IBK P11 Svart - Lindome IBK P11 Grön , Sebastian Cedgard Nova Floda Sportcenter
2022-12-04 10:00 6 Ale IBF P11 - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd , Alice Sundelid Kronan Älvängen
2022-12-04 11:30 6 Frölunda IBK P10 - IBK Kungälv P11 Vit Edvin Persson, Bruno Johnsson Sogor Skyttesskolan
2022-12-04 14:00 6 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Lindås Rasta IBK P11 Vit Lasse Englund, Alexander Miriandis Rydsbergshallen
2022-12-04 14:15 6 IBK Bergum P 10/11 - FBC Partille P12 Röd Samuel Lindholm, Johannes Lunde Bergumsskolan
Omgång 7
2022-12-10 12:00 7 FBC Partille P11 Blå - Frölunda IBK P10 Alma Sundin, Alma Malmberg Qvisthallen
2022-12-10 14:45 7 Hindås IBK P11 Blå - Floda IBK P11 Svart , Alice Haeggman Hindås Idrottshall
2022-12-10 15:30 7 Lindås Rasta IBK P11 Vit - FBC Partille P12 Röd Tage Nyström, Elias Nilsson Wojtowicz Askims Sporthall
2022-12-11 10:00 7 Lindome IBK P11 Grön - Ale IBF P11 Josefin Sannerholm, Astrid Björk Almåshallen B
2022-12-11 14:15 7 Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd - IBK Bergum P 10/11 Elin Jäderholm, Agnes Hallin Wallenstam Arena B
2022-12-11 14:45 7 IBK Kungälv P11 Vit - FBC Lerum Utveckling P11 Röd Joel Gabrielsson, Theo Gabrielsson Kastellegårdshallen
Omgång 8
2022-12-17 11:00 8 FBC Partille P12 Röd - IBK Kungälv P11 Vit Emil Häggsten, Vincent Zetterström Qvisthallen
2022-12-18 10:20 8 Floda IBK P11 Svart - FBC Partille P11 Blå Nova Floda Sportcenter
2022-12-18 14:00 8 FBC Lerum Utveckling P11 Röd - Frölunda IBK P10 Charlie Eriksson, Linn Söderblom Rydsbergshallen
2022-12-18 14:15 8 IBK Bergum P 10/11 - Lindome IBK P11 Grön Samuel Lindholm, Johannes Lunde Bergumsskolan
2022-12-18 16:00 8 Lindås Rasta IBK P11 Vit - Pixbo Wallenstam IBK P11 Röd Tage Nyström, Oliver Smith Askims Sporthall
2023-01-10 19:00 8 Ale IBF P11 - Hindås IBK P11 Blå Tim Ranebjörk, Alice Sundelid Ale Kulturrum

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis