Spelprogram - Pojkar Grön Klass A Västra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK P 12 Tobias Ring tobbe.ring@icloud.com 0723058240 Gul, Svart, Svart
Boets IK P/F 11/12 Rosa, Svart, Svart
Ekängens IF P12/13 Blå Björn Klingspetz klingspetz@gmail.com 0730-983436 Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Ekängens IF P12/13 Svart Björn Klingspetz klingspetz@gmail.com 0730-983436 Vit- och ljusblårandig/Svart/Svart
Hjulsbro IK Grön (Grå) Robert Spinnars robert.spinnars@gmail.com 073-4181473 Blå/Vit/Vit
Hjulsbro IK Grön (Gul) Blå, Vit, Vit
Ledberg IBF P 11/12 Grön Joakim Lysén joakim.lysen@hotmail.com 073-5468306 Grön/Vit OBS JAS-laget med Solfjäderstaden :Vinröd/Vit/vit, Vit, Vit
Ledberg IBF P 11/12 Vit Joakim Lysén joakim.lysen@hotmail.com 073-5468306 Grön/Vit OBS JAS-laget med Solfjäderstaden :Vinröd/Vit/vit, Vit, Vit
Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Tommy Kjellander Tommy.kjellander@icloud.com Svart/Svart/Svart
Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Tommy Kjellander Tommy.kjellander@icloud.com Svart/Svart/Svart
Mjölby IBK P Grön 1 Gul, Svart, Svart
Solfjäderstaden IBK P13 A Kim Lundwall White kimlundwall@hotmail.com 070-7906848 Röd/Röd/Svart
Solfjäderstaden IBK P13 B Kim Lundwall White kimlundwall@hotmail.com 070-7906848 Röd/Röd/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-10 09:00 1 Solfjäderstaden IBK P13 A - Ekängens IF P12/13 Blå Motala Sporthall
2021-10-10 09:00 1 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ekängens IF P12/13 Svart Motala Sporthall
2021-10-10 09:25 1 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Boets IK P/F 11/12 Motala Sporthall
2021-10-10 09:25 1 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Solfjäderstaden IBK P13 A Motala Sporthall
2021-10-10 09:50 1 Boets IK P/F 11/12 - Solfjäderstaden IBK P13 B Motala Sporthall
2021-10-10 09:50 1 Ekängens IF P12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Grå) Motala Sporthall
2021-10-10 10:15 1 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ekängens IF P12/13 Blå Motala Sporthall
2021-10-10 10:15 1 Ekängens IF P12/13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Gul) Motala Sporthall
2021-10-10 10:40 1 Solfjäderstaden IBK P13 A - Hjulsbro IK Grön (Grå) Motala Sporthall
2021-10-10 10:40 1 Ekängens IF P12/13 Svart - Boets IK P/F 11/12 Motala Sporthall
2021-10-10 11:05 1 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Boets IK P/F 11/12 Motala Sporthall
2021-10-10 11:05 1 Solfjäderstaden IBK P13 B - Hjulsbro IK Grön (Grå) Motala Sporthall
2021-10-10 11:30 1 Solfjäderstaden IBK P13 A - Ekängens IF P12/13 Svart Motala Sporthall
2021-10-10 11:30 1 Ekängens IF P12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Gul) Motala Sporthall
Omgång 2
2021-10-09 10:00 2 Mjölby IBK P Grön 1 - Ledberg IBF P 11/12 Vit Lagmanshallen
2021-10-09 10:00 2 Bergs IK P 12 - Ledberg IBF P 11/12 Grön Lagmanshallen
2021-10-09 10:30 2 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Lagmanshallen
2021-10-09 10:30 2 Bergs IK P 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Lagmanshallen
2021-10-09 11:00 2 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Vit Lagmanshallen
2021-10-09 11:00 2 Mjölby IBK P Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Lagmanshallen
2021-10-09 11:30 2 Bergs IK P 12 - Ledberg IBF P 11/12 Vit Lagmanshallen
2021-10-09 11:30 2 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Lagmanshallen
2021-10-09 12:00 2 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Bergs IK P 12 Lagmanshallen
2021-10-09 12:00 2 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Mjölby IBK P Grön 1 Lagmanshallen
2021-10-09 12:30 2 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Mjölby IBK P Grön 1 Lagmanshallen
2021-10-09 12:30 2 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Lagmanshallen
Omgång 3
2021-11-21 13:00 3 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Ledberg IBF P 11/12 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 13:00 3 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 13:30 3 Solfjäderstaden IBK P13 B - Boets IK P/F 11/12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 13:30 3 Solfjäderstaden IBK P13 A - Hjulsbro IK Grön (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 14:00 3 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Boets IK P/F 11/12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 14:00 3 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Solfjäderstaden IBK P13 A Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 14:30 3 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ledberg IBF P 11/12 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 14:30 3 Solfjäderstaden IBK P13 A - Hjulsbro IK Grön (Grå) Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 15:00 3 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Ledberg IBF P 11/12 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 15:00 3 Boets IK P/F 11/12 - Hjulsbro IK Grön (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 15:30 3 Solfjäderstaden IBK P13 B - Hjulsbro IK Grön (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 15:30 3 Boets IK P/F 11/12 - Ledberg IBF P 11/12 Grön Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 16:00 3 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Solfjäderstaden IBK P13 B Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 16:00 3 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Solfjäderstaden IBK P13 A Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 4
2021-11-21 09:30 4 Ekängens IF P12/13 Blå - Bergs IK P 12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 09:30 4 Ekängens IF P12/13 Svart - Mjölby IBK P Grön 1 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 10:00 4 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Bergs IK P 12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 10:00 4 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Mjölby IBK P Grön 1 Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 10:30 4 Ekängens IF P12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 10:30 4 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Ekängens IF P12/13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 11:00 4 Mjölby IBK P Grön 1 - Ekängens IF P12/13 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 11:00 4 Bergs IK P 12 - Ekängens IF P12/13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 11:30 4 Mjölby IBK P Grön 1 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 11:30 4 Bergs IK P 12 - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 12:00 4 Ekängens IF P12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2021-11-21 12:00 4 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Ekängens IF P12/13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 5
2022-01-09 10:00 5 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Hjulsbro IK Grön (Grå) Kärnahallen
2022-01-09 10:00 5 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Boets IK P/F 11/12 Kärnahallen
2022-01-09 10:30 5 Bergs IK P 12 - Mjölby IBK P Grön 1 Kärnahallen
2022-01-09 10:30 5 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Hjulsbro IK Grön (Grå) Kärnahallen
2022-01-09 11:00 5 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Bergs IK P 12 Kärnahallen
2022-01-09 11:00 5 Boets IK P/F 11/12 - Mjölby IBK P Grön 1 Kärnahallen
2022-01-09 11:30 5 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Vit Kärnahallen
2022-01-09 11:30 5 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Mjölby IBK P Grön 1 Kärnahallen
2022-01-09 12:00 5 Bergs IK P 12 - Ledberg IBF P 11/12 Vit Kärnahallen
2022-01-09 12:00 5 Boets IK P/F 11/12 - Hjulsbro IK Grön (Grå) Kärnahallen
2022-01-09 12:30 5 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Grön Kärnahallen
2022-01-09 12:30 5 Bergs IK P 12 - Boets IK P/F 11/12 Kärnahallen
2022-01-09 13:00 5 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ledberg IBF P 11/12 Vit Kärnahallen
2022-01-09 13:00 5 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Mjölby IBK P Grön 1 Kärnahallen
Omgång 6
2022-01-16 10:00 6 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Solfjäderstaden IBK P13 B Wahlbeckshallen B
2022-01-16 10:00 6 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Solfjäderstaden IBK P13 A Wahlbeckshallen B
2022-01-16 10:30 6 Solfjäderstaden IBK P13 A - Ekängens IF P12/13 Blå Wahlbeckshallen B
2022-01-16 10:30 6 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ekängens IF P12/13 Svart Wahlbeckshallen B
2022-01-16 11:00 6 Ekängens IF P12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Wahlbeckshallen B
2022-01-16 11:00 6 Ekängens IF P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Wahlbeckshallen B
2022-01-16 11:30 6 Solfjäderstaden IBK P13 A - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Wahlbeckshallen B
2022-01-16 11:30 6 Solfjäderstaden IBK P13 B - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Wahlbeckshallen B
2022-01-16 12:00 6 Ekängens IF P12/13 Blå - Solfjäderstaden IBK P13 B Wahlbeckshallen B
2022-01-16 12:00 6 Ekängens IF P12/13 Svart - Solfjäderstaden IBK P13 A Wahlbeckshallen B
2022-01-16 12:30 6 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Ekängens IF P12/13 Svart Wahlbeckshallen B
2022-01-16 12:30 6 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Ekängens IF P12/13 Blå Wahlbeckshallen B
Omgång 7
2022-02-06 14:30 7 Bergs IK P 12 - Solfjäderstaden IBK P13 B Wahlbeckshallen A
2022-02-06 14:30 7 Solfjäderstaden IBK P13 A - Ledberg IBF P 11/12 Grön Wahlbeckshallen A
2022-02-06 15:00 7 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Boets IK P/F 11/12 Wahlbeckshallen A
2022-02-06 15:00 7 Mjölby IBK P Grön 1 - Solfjäderstaden IBK P13 A Wahlbeckshallen A
2022-02-06 15:30 7 Boets IK P/F 11/12 - Ledberg IBF P 11/12 Grön Wahlbeckshallen A
2022-02-06 15:30 7 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ledberg IBF P 11/12 Vit Wahlbeckshallen A
2022-02-06 16:00 7 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ledberg IBF P 11/12 Grön Wahlbeckshallen A
2022-02-06 16:00 7 Bergs IK P 12 - Mjölby IBK P Grön 1 Wahlbeckshallen A
2022-02-06 16:30 7 Solfjäderstaden IBK P13 A - Ledberg IBF P 11/12 Vit Wahlbeckshallen A
2022-02-06 16:30 7 Bergs IK P 12 - Boets IK P/F 11/12 Wahlbeckshallen A
2022-02-06 17:00 7 Mjölby IBK P Grön 1 - Boets IK P/F 11/12 Wahlbeckshallen A
2022-02-06 17:00 7 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ledberg IBF P 11/12 Vit Wahlbeckshallen A
2022-02-06 17:30 7 Solfjäderstaden IBK P13 A - Bergs IK P 12 Wahlbeckshallen A
2022-02-06 17:30 7 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Mjölby IBK P Grön 1 Wahlbeckshallen A
Omgång 8
2022-02-06 14:30 8 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Ekängens IF P12/13 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 14:30 8 Ekängens IF P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 15:00 8 Ekängens IF P12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 15:00 8 Ekängens IF P12/13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Grå) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 15:30 8 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 15:30 8 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Hjulsbro IK Grön (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 16:00 8 Ekängens IF P12/13 Svart - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 16:00 8 Ekängens IF P12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Grå) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 16:30 8 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Ekängens IF P12/13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 16:30 8 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 17:00 8 Ekängens IF P12/13 Blå - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-02-06 17:00 8 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Hjulsbro IK Grön (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 9
2022-03-20 09:30 9 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Bergs IK P 12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 09:30 9 Hjulsbro IK Grön (Gul) - Mjölby IBK P Grön 1 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 10:00 9 Ekängens IF P12/13 Svart - Boets IK P/F 11/12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 10:00 9 Ekängens IF P12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 10:30 9 Bergs IK P 12 - Boets IK P/F 11/12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 10:30 9 Mjölby IBK P Grön 1 - Ekängens IF P12/13 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 11:00 9 Ekängens IF P12/13 Svart - Bergs IK P 12 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 11:00 9 Ekängens IF P12/13 Blå - Hjulsbro IK Grön (Grå) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 11:30 9 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Mjölby IBK P Grön 1 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 11:30 9 Boets IK P/F 11/12 - Hjulsbro IK Grön (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 12:00 9 Ekängens IF P12/13 Svart - Hjulsbro IK Grön (Gul) Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 12:00 9 Boets IK P/F 11/12 - Mjölby IBK P Grön 1 Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 12:30 9 Hjulsbro IK Grön (Grå) - Ekängens IF P12/13 Svart Anders Ljungsteds Gymnasium
2022-03-20 12:30 9 Bergs IK P 12 - Ekängens IF P12/13 Blå Anders Ljungsteds Gymnasium
Omgång 10
2022-03-20 09:00 10 Solfjäderstaden IBK P13 A - Ledberg IBF P 11/12 Vit Motala Sporthall
2022-03-20 09:00 10 Solfjäderstaden IBK P13 B - Ledberg IBF P 11/12 Grön Motala Sporthall
2022-03-20 09:25 10 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Ledberg IBF P 11/12 Vit Motala Sporthall
2022-03-20 09:25 10 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Ledberg IBF P 11/12 Grön Motala Sporthall
2022-03-20 09:50 10 Solfjäderstaden IBK P13 A - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Motala Sporthall
2022-03-20 09:50 10 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit - Solfjäderstaden IBK P13 B Motala Sporthall
2022-03-20 10:15 10 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Solfjäderstaden IBK P13 A Motala Sporthall
2022-03-20 10:15 10 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Solfjäderstaden IBK P13 B Motala Sporthall
2022-03-20 10:40 10 Ledberg IBF P 11/12 Grön - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart Motala Sporthall
2022-03-20 10:40 10 Ledberg IBF P 11/12 Vit - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Motala Sporthall
2022-03-20 11:05 10 Solfjäderstaden IBK P13 A - Linköping IBK Ungdom P 12:22 Vit Motala Sporthall
2022-03-20 11:05 10 Linköping IBK Ungdom P 12:22 Svart - Solfjäderstaden IBK P13 B Motala Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis