Spelprogram - Pojkar 13 Umeå B

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gimonäs Umeå IF /CSÅ Jesper Lind jeppelindh@gmail.com 073-690 44 57 Svart
Gimonäs Umeå IF/TBG-B Johan Jonsson johan.sinclair@gmail.com 070-205 67 77 Svart, Svart, Svart
Holmsund City IBC Anna-Karin Löfgren annakarin.lofgren@hotmail.se 076-112 31 10 Svart
IBF Dalen /Södra Anna Södermark anna_nilzon@hotmail.com 0703328750 Svart/svart/svart
Obbola IK Stefan Hörnemalm stefan@livebandet.se 0703532034 Grön, Svart, Svart
Röbäcks IF/Röd Olof Schäfer ohschafer@hotmail.com 0702060785 Röd/Blå/Röd
Sandåkerns SK/Vit Michael Liljenberg liljan26@hotmail.com 0703860731 Vit, Röd, Röd
Sävar IK Jörgen Sihlén mjs79@protonmail.com 0703978774 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-11-06 11:30 1 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF/TBG-B Anton Janssen Elofssonhallen
2021-11-06 12:30 1 Holmsund City IBC - Obbola IK , David Lundberg Storsjöhallen
2021-11-07 12:30 1 Sandåkerns SK/Vit - Sävar IK Malou Nilsson Hallin, Julia Karlsson Grubbeskolan
2021-11-21 14:30 1 IBF Dalen /Södra - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Alvar Werner, Hanna Forsström Grubbeskolan
Omgång 2
2021-11-13 15:00 2 Sandåkerns SK/Vit - Holmsund City IBC , Tilda Sahlén Grubbeskolan
2021-11-13 15:30 2 Obbola IK - Gimonäs Umeå IF/TBG-B Alice Hiller, Linus Hiller Olasjöhallen
2021-11-14 13:00 2 Sävar IK - IBF Dalen /Södra Vigon Berggrund, Joel Fleig Sävaråhallen
2021-11-14 16:00 2 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Röbäcks IF/Röd Alex Nilsson, Silas Nylander Sjöfruhallen
Omgång 3
2021-11-27 13:00 3 Röbäcks IF/Röd - Obbola IK Wilma Sandgren, Hilma Lindgren Elofssonhallen
2021-11-27 13:30 3 IBF Dalen /Södra - Holmsund City IBC Elias Norén, Mustafa Al Saadi Jubileumshallen Teg
2021-11-28 14:30 3 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Sävar IK , Felicia Sundelin Ålidhemshallen
2021-12-24 14:00   Uppskj. 3 Gimonäs Umeå IF/TBG-B - Sandåkerns SK/Vit Vildmannahallen
Omgång 4
2021-12-04 13:00 4 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Viktor Sandström, Linus Hiller Storsjöhallen
2021-12-04 15:00 4 Obbola IK - Sandåkerns SK/Vit Rasmus Pettersson Dejus, Måns Söderström Olasjöhallen 30
2021-12-04 15:30 4 Sävar IK - Röbäcks IF/Röd Björn Glad, Viktoria Glad Sävaråhallen
2021-12-12 15:00 4 IBF Dalen /Södra - Gimonäs Umeå IF/TBG-B , Arvid Johansson Umeå Energi Arena Öst
Omgång 5
2021-12-18 16:00 5 Sävar IK - Holmsund City IBC , Viktoria Glad Sävaråhallen
2021-12-19 10:15 5 Röbäcks IF/Röd - Sandåkerns SK/Vit , Tilly Ganslandt Elofssonhallen
2021-12-19 12:30 5 Obbola IK - IBF Dalen /Södra , Nike Gry Olasjöhallen
2021-12-19 12:30 5 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Gimonäs Umeå IF/TBG-B , Arvid Johansson Bräntbergsskolan
Omgång 6
2022-01-15 14:00 6 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Obbola IK Adrian Vidmark, Edvard Vimberg Ålidhemshallen
2022-01-15 16:00 6 Gimonäs Umeå IF/TBG-B - Sävar IK , Mustafa Al Saadi Bräntbergsskolan
2022-01-16 10:30 6 Holmsund City IBC - Röbäcks IF/Röd Linus Hiller, Viktor Sandström Storsjöhallen
2022-01-22 16:30 6 IBF Dalen /Södra - Sandåkerns SK/Vit Robert Segerstedt, Adrian Vidmark Jubileumshallen Teg
Omgång 7
2022-01-29 11:30 7 Sävar IK - Obbola IK , Filippa Cory Sävaråhallen
2022-01-29 14:30   Uppskj. 7 Holmsund City IBC - Gimonäs Umeå IF/TBG-B Storsjöhallen
2022-01-29 16:00 7 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Kalle Löfstedt, Robert Segerstedt Musköten 1
2022-01-30 10:30 7 Röbäcks IF/Röd - IBF Dalen /Södra Malou Nilsson Hallin, Olivia Sjöberg Elofssonhallen
Omgång 8
2022-02-12 11:30 8 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - IBF Dalen /Södra , Tilde Landberg Bräntbergsskolan
2022-02-12 12:30 8 Sävar IK - Sandåkerns SK/Vit Axel Ahlm-Larsson, Vigon Berggrund Sävaråhallen
2022-02-12 14:30 8 Gimonäs Umeå IF/TBG-B - Röbäcks IF/Röd , Adrian Vidmark Bräntbergsskolan
2022-02-13 15:30 8 Obbola IK - Holmsund City IBC Isabelle Lundblad, Nike Gry Olasjöhallen
Omgång 9
2022-02-19 12:30 9 Gimonäs Umeå IF/TBG-B - Obbola IK Tilde Filipsson, Maja Edqvist Ålidhemshallen
2022-02-20 12:30 9 IBF Dalen /Södra - Sävar IK , Jennifer Lindberg Viklund Jubileumshallen Teg
2022-02-27 13:30 9 Sandåkerns SK/Vit - Holmsund City IBC , Jöns Redin Grubbeskolan
2022-02-27 14:00 9 Röbäcks IF/Röd - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Mustafa Al Saadi, Malou Nilsson Hallin Elofssonhallen
Omgång 10
2022-03-19 12:30 10 Obbola IK - Röbäcks IF/Röd , Betty J-Ödmalm Olasjöhallen
2022-03-20 12:30 10 Sävar IK - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Tilde Filipsson, Maja Edqvist Sävaråhallen
2022-03-20 12:30 10 Holmsund City IBC - IBF Dalen /Södra , Carl Stegmayr Storsjöhallen
2022-03-20 14:00 10 Sandåkerns SK/Vit - Gimonäs Umeå IF/TBG-B Mustafa Al Saadi, Elias Norén Grubbeskolan
Omgång 11
2022-03-26 14:30 11 Gimonäs Umeå IF/TBG-B - IBF Dalen /Södra Elias Norén, Mustafa Al Saadi Bräntbergsskolan
2022-03-27 11:30 11 Obbola IK - Sandåkerns SK/Vit Nike Gry, Mirjam Bos Olasjöhallen
2022-03-27 11:30 11 Gimonäs Umeå IF /CSÅ - Holmsund City IBC , Patric Önander Bräntbergsskolan
2022-03-27 15:00 11 Röbäcks IF/Röd - Sävar IK Patric Önander, Mustafa Al Saadi Elofssonhallen
Omgång 12
2022-04-02 12:30 12 IBF Dalen /Södra - Obbola IK Elias Norén, Leo Lundgren Jubileumshallen Teg
2022-04-02 14:30   Uppskj. 12 Gimonäs Umeå IF/TBG-B - Gimonäs Umeå IF /CSÅ Midgårdshallen
2022-04-03 12:30 12 Holmsund City IBC - Sävar IK , Linus Hiller Storsjöhallen
2022-04-03 14:30 12 Sandåkerns SK/Vit - Röbäcks IF/Röd Tilda Sahlén, Lovisa Wännman Musköten 2

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis