Spelprogram - Svenska Cupen Damer Omg 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Bergs IK Christian Hagberg christian@indusafe.se 0708-792074 Gul, Svart, Svart
FBC Karlskrona Jens Norrman jens.norrman@asperofriskolor.se 0709-548948 Orange, Svart, Svart
FBC Partille Sebastian Idehed sebbe-idehed@hotmail.com 0733420339 Svart, Svart, Svart
Gransholms IF Ebba Folkesson Blom ebbafolkessonblom@hotmail.com 0708792893 Grön, Vit, Grön
GS 86 AIF Pär Johansson per.johansson@forshagaakademin.se 070-3793372 Rosa, Svart, Svart
Gävle GIK Hugo Jonsson Hugojonsson07@gmail.com 076-949 42 45 Blå, Blå, Blå
Hagunda IF Anders Jansson anders.jansson@prevas.se 072-5476513 Blå, Svart, Blå
Hudik/Björkberg IBK Marlene Nordlund marlene.nordlund1973@gmail.com 070-356 30 87 Blå, Blå, Blå
IBF Borlänge Fredrik Mellembråten fredrik.mellembraten@ibfborlange.se 073-833 30 28 Blå/Svart/Svart
IBK Lockerud Mariestad Mickael Fredriksson mickefredriksson@me.com 073-7627608 Röd, Röd, Röd
IBK Luleå Sylvia Brännström sylvia_hemma@hotmail.com Orange/svart, Svart, Svart
Jemtland Innebandy Jenny Wallin jenny.wallin@sahlin.nu 070-8760750 Blå, Svart, Svart
Kumla IBK Lars Persson lassep52@hotmail.com 0707-19 24 18 blå, blå, vit
Munka-Ljungby IBK Linnéa Olsson damelit@mibk.se 070-512 82 86 Mörkblå/Mörkblå/Blå
Nykvarns IBF Ungdom Jonny Gustafsson jonny.gustafsson@berendsen.se 070-8658878 Svart, Svart, Svart
Onsala IBK Mattias Hermansson mattias.hermansson73@gmail.com 0730-89 29 07 Rosa/Svart, Svart, Svarta
RIG Umeå IBF Peter Hörnsten peter.svensson.hornsten@innebandy.se 070-5762522 Blå, Blå, Blå
Sundsvalls IBF Anders Laajanen anderslaajanen@gmail.com 070-562 20 90 orange/svart/orange
Västerås IBS Per-Inge Hellman per-inge.hellman@vasteras.se 0765690735 Svart, Svart, Svart
Åkersberga IBF Andreas Berglind ante71@hotmail.com 0768093085 Orange, Svart, Orange
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-08-19 20:00 1 Munka-Ljungby IBK - Onsala IBK 7 - 2 Munkahallen
2021-08-20 21:00 1 RIG Umeå IBF - IBK Luleå 4 - 1 Umeå Energi Arena Väst 78
2021-08-21 15:00 1 IBF Borlänge - Hudik/Björkberg IBK 3 - 1 Maserhallen
2021-08-21 16:00 1 Kumla IBK - GS 86 AIF 2 - 3 Kumlahallen Viahallen (Stora) 65
2021-08-21 18:00 1 IBK Lockerud Mariestad - FBC Partille 6 - 1 ICA-kvantum hallen, Mariestad 177
2021-08-22 13:00 1 Gransholms IF - FBC Karlskrona 3 - 13 Gemla Sporthall 62
2021-08-22 14:00 1 Nykvarns IBF Ungdom - Västerås IBS 2 - 3 Furuborgshallen
2021-08-22 14:00 1 Åkersberga IBF - Bergs IK 6 - 1 Åkersberga Sporthall A 54
2021-08-22 15:00 1 Sundsvalls IBF - Jemtland Innebandy 6 - 1 Sundsvalls Sporthall-A 120
2021-08-22 18:00 1 Hagunda IF - Gävle GIK 3 - 5 IFU Arena E – Lundqvist EL 50

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis