Munkahallen

Adress
Örkelljungavägen 46, 26693 Munka-Ljungby
Telefon
0431?43 08 40 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2022-08-27 14:00 Träningsmatcher Herrar 136555011 FC Helsingborg - Växjö IBK SSL
2022-08-31 20:00 Träningsmatcher Herrar 136555010 Munka-Ljungby IBK H1 - FBC Helsingborg HU
Oktober
2022-10-16 10:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301007 Munka-Ljungby IBK P13 - Röke IBK P13 vinröd
2022-10-16 10:30 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301008 Hjärnarps IBK PF13-14 - VV-84 SK Bjuv 13-15
2022-10-16 11:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301009 Röke IBK P13 vinröd - Perstorp Bälinge IK F/P 13-14
2022-10-16 11:15 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301010 VV-84 SK Bjuv 13-15 - Röke IBK P13 Svart
2022-10-16 12:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301011 Perstorp Bälinge IK F/P 13-14 - Munka-Ljungby IBK P13
2022-10-16 12:00 Grön Nivå Pojkar A Norra Knatteligan 134301012 Röke IBK P13 Svart - Hjärnarps IBK PF13-14
2022-10-16 13:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301007 Munka-Ljungby IBK P11-12 - Vakant lag
2022-10-16 14:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301008 Vakant lag - Gantofta IBK P11-1
2022-10-16 15:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301009 Gantofta IBK P11-1 - Munka-Ljungby IBK P11-12
November
2022-11-20 10:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501015 Munka-Ljungby IBK P14-15 - FBC Engelholm P15
2022-11-20 10:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501016 FC Helsingborg P15 - VV-84 SK Bjuv 14/15
2022-11-20 11:15 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501017 Åstorp/Kvidinge IBS P 15/16 - Hjärnarps IBK PF15-16
2022-11-20 11:15 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501018 VV-84 SK Bjuv 14/15 - Munka-Ljungby IBK P14-15 2
2022-11-20 12:00 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501019 FBC Engelholm P15 - FC Helsingborg P15
2022-11-20 12:00 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501020 Hjärnarps IBK PF15-16 - Munka-Ljungby IBK P14-15
2022-11-20 12:45 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501021 Munka-Ljungby IBK P14-15 2 - Åstorp/Kvidinge IBS P 15/16
2022-11-20 13:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101015 Munka-Ljungby IBK F13-15-1 - Höganäs IBF F13-15
2022-11-20 13:30 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101016 Munka-Ljungby IBK F13-15-2 - IBK Landskrona F13/14
2022-11-20 14:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101017 FC Helsingborg F13-15 - Röke IBK F13-14
2022-11-20 14:15 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101018 IBK Landskrona F13/14 - Munka-Ljungby IBK F13-15-1
2022-11-20 15:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101019 Höganäs IBF F13-15 - Munka-Ljungby IBK F13-15-2
2022-11-20 15:00 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101020 Gantofta IBK F13 - FC Helsingborg F13-15
2022-11-20 15:45 Grön Nivå Flickor B Knatteligan 134101021 Röke IBK F13-14 - Gantofta IBK F13
December
2022-12-11 10:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401043 Munka-Ljungby IBK P13 - VV-84 SK Bjuv 11-12
2022-12-11 11:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401044 VV-84 SK Bjuv 11-12 - FC Helsingborg P11
2022-12-11 12:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401045 FC Helsingborg P11 - Munka-Ljungby IBK P13
2022-12-11 13:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401037 Munka-Ljungby IBK P11-12 - FBC Engelholm P12 Blå
2022-12-11 14:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401038 FBC Engelholm P12 Blå - FC Helsingborg P11/12
2022-12-11 15:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401039 FC Helsingborg P11/12 - Munka-Ljungby IBK P11-12
Januari
2023-01-15 10:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501051 Munka-Ljungby IBK P14-15 - Förslövs IF P14-16
2023-01-15 10:30 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501052 Munka-Ljungby IBK P14-15 2 - FBC Engelholm P15
2023-01-15 11:15 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501053 Förslövs IF P14-16 - Åstorp/Kvidinge IBS P 15/16
2023-01-15 11:15 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501054 FBC Engelholm P15 - Höganäs IBF P15
2023-01-15 12:00 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501055 Åstorp/Kvidinge IBS P 15/16 - Munka-Ljungby IBK P14-15
2023-01-15 12:00 Grön Nivå Pojkar C Nordvästra Knatteligan 134501056 Höganäs IBF P15 - Munka-Ljungby IBK P14-15 2
2023-01-15 13:30   Uppskj. Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060049 Munka-Ljungby IBK P09/10 - FBC Engelholm P09
2023-01-29 10:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301079 Munka-Ljungby IBK P11-12 - Båstads GIF P10/11 B
2023-01-29 11:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301080 Båstads GIF P10/11 B - Lönsboda IBK P 11-12 Svart
2023-01-29 12:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301081 Lönsboda IBK P 11-12 Svart - Munka-Ljungby IBK P11-12
Februari
2023-02-04 10:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401064 Munka-Ljungby IBK P13 - Gantofta IBK P12-1
2023-02-04 11:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401065 Gantofta IBK P12-1 - Höganäs IBF P12
2023-02-04 12:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401066 Höganäs IBF P12 - Munka-Ljungby IBK P13
2023-02-04 14:00   Uppskj. Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060065 Munka-Ljungby IBK P09/10 - Åstorp/Kvidinge IBS P09/10-1
2023-02-04 16:00   Uppskj. Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021063 Munka-Ljungby IBK - Hofterups IBF
2023-02-05 09:00 USM P16 Region Grupp H 580405001 Munka-Ljungby IBK - IBK Lund
2023-02-05 10:15 USM P16 Region Grupp H 580405002 Växjö IBK Utveckling - Öjaby Sport IBK
2023-02-05 12:30 USM P16 Region Grupp H 580405003 IBK Lund - Öjaby Sport IBK
2023-02-05 13:45 USM P16 Region Grupp H 580405004 Munka-Ljungby IBK - Växjö IBK Utveckling
2023-02-05 16:00 USM P16 Region Grupp H 580405005 Växjö IBK Utveckling - IBK Lund
2023-02-05 17:15 USM P16 Region Grupp H 580405006 Öjaby Sport IBK - Munka-Ljungby IBK
2023-02-05 19:00 Pantamera Pojkar E (P10) Svår Vår 131073015 Munka-Ljungby IBK P10/11 - Bjärreds IBK P10
2023-02-06 18:30 Skånemästerskapen Herrar Slutspel 136007013 Munka-Ljungby IBK A - Höllvikens IBF
2023-02-08 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002098 Munka-Ljungby IBK B - Örkelljunga IF
2023-02-10 18:30 Pantamera Flickor B 132021048 Munka-Ljungby IBK F07/08 - Åstorp/Kvidinge IBS F07/08
2023-02-10 20:00 Damer Div 2 Skåne 132002066 Munka-Ljungby IBK B - Palmstaden IK
2023-02-11 11:30 Pantamera Flickor E Svår Vår 132026021 Munka-Ljungby IBK F10/11 - Malmhaug IBF F10/11
2023-02-11 15:30 Damer Div 1 Skåne 132001104 Munka-Ljungby IBK A - Röke IBK A
2023-02-12 10:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301094 Munka-Ljungby IBK P11-12 - Båstads GIF P10/11 B
2023-02-12 11:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301095 Båstads GIF P10/11 B - Gantofta IBK P11-1
2023-02-12 12:30 Blå Nivå Pojkar B Norra Poolspel 133301096 Gantofta IBK P11-1 - Munka-Ljungby IBK P11-12
2023-02-12 13:45 Pantamera Pojkar C (P08) Svår 131050069 Munka-Ljungby IBK P08/09 - Höllvikens IBF P08/09
2023-02-12 15:30 Damer Div 3 Skåne 132003067 Munka-Ljungby IBK U - Höllvikens IBF U
2023-02-12 17:30 Herrar Div 3 Skåne 131002103 Munka-Ljungby IBK B - FBC Engelholm A
2023-02-15 20:00 Juniorallsvenskan J HJ18 580710083 Munka-Ljungby IBK - IBK Genarp
2023-02-17 20:00 Damer Div 2 Skåne 132002071 Munka-Ljungby IBK B - Lönsboda IBK
2023-02-18 13:30 Pantamera Flickor B 132021075 Munka-Ljungby IBK F07/08 - Lönsboda IBK F06-10
2023-02-18 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035112 Munka-Ljungby IBK - Vetlanda IBF
2023-02-19 10:30 Pantamera Pojkar E (P10) Svår Vår 131073021 Munka-Ljungby IBK P10/11 - FBC Engelholm P10
2023-02-25 13:30 Damer Div 1 Skåne 132001115 Munka-Ljungby IBK A - Höllvikens IBF A
Mars
2023-03-03 20:00 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021074 Munka-Ljungby IBK - Åstorp/Kvidinge IBS
2023-03-04 13:00 Damer Div 1 Skåne 132001123 Munka-Ljungby IBK A - IK Stanstad
2023-03-04 16:00 Herrar Div 1 Södra Götaland 580035122 Munka-Ljungby IBK - Hovshaga AIF
2023-03-05 10:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401088 Munka-Ljungby IBK P11-12 - Förslövs IF P/F 12-14
2023-03-05 11:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401089 Förslövs IF P/F 12-14 - Hjärnarps IBK P12
2023-03-05 12:30 Blå Nivå Pojkar C Nordvästra Poolspel 133401090 Hjärnarps IBK P12 - Munka-Ljungby IBK P11-12
2023-03-05 14:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060076 Munka-Ljungby IBK P09/10 - Malmö FBC P09/10
2023-03-05 15:30 Pantamera Pojkar C (P08) Svår 131050080 Munka-Ljungby IBK P08/09 - Skurups IBK /IBK Genarp P08
2023-03-05 17:00 Pantamera Flickor E Svår Vår 132026034 Munka-Ljungby IBK F10/11 - Åkarps IBK F10/11
2023-03-10 20:00 Herrar Div 3 Skåne 131002122 Munka-Ljungby IBK B - VV-84 SK Bjuv
2023-03-11 13:00 Pantamera Herrjunior 18 Norra Skåne 131021083 Munka-Ljungby IBK - IBK Genarp
2023-03-12 14:00 Pantamera Pojkar E (P10) Svår Vår 131073027 Munka-Ljungby IBK P10/11 - Tygelsjö IK P10-12
2023-03-12 16:00 Damer Div 2 Skåne 132002078 Munka-Ljungby IBK B - Gantofta IBK
2023-03-12 18:30 Pantamera Pojkar A (P06) 131030069 Munka-Ljungby IBK P06/07 - Lönsboda IBK P06/07
2023-03-19 11:00 Pantamera Pojkar D (P09) Svår 131060087 Munka-Ljungby IBK P09/10 - FC Helsingborg P09
2023-03-19 12:30 Pantamera Flickor B 132021086 Munka-Ljungby IBK F07/08 - Häljarps SK F07/08

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis