Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Lätt Lätt E

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Duvbo IK (B) Röd, Röd, Svart
Ekerö IK Blå, Blå, Blå
Hammarby IF IBF (B) Grön, Vit, Vit
Hässelby SK IBK (A) Röd, Svart, Svart
Hässelby SK IBK (C) Röd, Svart, Svart
Högalids IF (A) vit, blå, vit
IBF Offensiv Lidingö blå, blå, blå
Nacka Wallenstam IBK (C) Vit, Svart, Vit
Nacka Wallenstam IBK (D) Niklas Cumselius cumzelius@gmail.com 070-921 81 54 Vit/Svart/Vit
Norrtulls SK Calle Larsson calle@calle.net 0760720000 Gul/Svart/Gul
Täby FC (B) Vit, Vit, Vit
Täby FC (D) Vit, Vit, Vit
Åkersberga IBF (B) Hedda Odell hedda_odell@hotmail.se Orange/Svart/Orange
Älvsjö AIK IBF (B) Andreas De Mander Andreas_de_mande@hotmail.com 0734-178155 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26 11:00 1 Täby FC (B) - Täby FC (D) Erikslundshallen
2020-09-26 14:15 1 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (A) Engelbrektshallen
2020-09-27 15:00 1 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (C) Mälaröhallen
2020-09-27 16:45 1 Duvbo IK (B) - Högalids IF (A) Löthallen
2020-09-27 18:00 1 Nacka Wallenstam IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (D) Myrsjöskolan
Omgång 2
2020-10-03 10:00 2 Högalids IF (A) - Täby FC (B) Liljeholmshallen 1
2020-10-03 10:00 2 Hässelby SK IBK (C) - Duvbo IK (B) Hässelbyhallen
2020-10-03 11:00 2 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (B) Hässelbyhallen
2020-10-03 12:00 2 Nacka Wallenstam IBK (D) - Norrtulls SK Myrsjöskolan
2020-10-04 16:15 2 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (C) Mälaröhallen
Omgång 3
2020-10-10 10:00 3 Älvsjö AIK IBF (B) - Hässelby SK IBK (A) Kämpetorpshallen 2
2020-10-10 11:15 3 Åkersberga IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Åkersberga Sporthall A
2020-10-10 13:15 3 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF (B) Bodals Bollhall
2020-10-11 10:00 3 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (C) Grindtorpshallen
2020-10-11 10:30 3 Norrtulls SK - Ekerö IK Eriksdalshallen
2020-10-27 17:00 3 Duvbo IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Brotorpshallen
Omgång 4
2020-10-17 09:00 4 Duvbo IK (B) - Norrtulls SK Brotorpshallen
2020-10-17 10:00 4 Täby FC (D) - Hammarby IF IBF (B) Vikingavallen
2020-10-17 12:15 4 Ekerö IK - Åkersberga IBF (B) Tappströms Bollhall
2020-10-18 10:00 4 Nacka Wallenstam IBK (D) - Älvsjö AIK IBF (B) Ormingehallen
2020-10-24 13:00 4 Nacka Wallenstam IBK (C) - Täby FC (B) Myrsjöskolan
Omgång 6
2020-11-21 09:00 6 Hässelby SK IBK (C) - Hammarby IF IBF (B) Riddersvik
2020-11-21 09:30 6 Högalids IF (A) - Täby FC (D) Liljeholmshallen 1
2020-11-21 10:00 6 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Riddersvik
2020-11-21 11:30 6 Duvbo IK (B) - Älvsjö AIK IBF (B) Brotorpshallen
2020-11-22 11:00 6 Täby FC (B) - Åkersberga IBF (B) Grindtorpshallen
Omgång 7
2020-11-28 10:00 7 Älvsjö AIK IBF (B) - Täby FC (B) Kämpetorpshallen 2
2020-11-28 11:15 7 IBF Offensiv Lidingö - Högalids IF (A) Bodals Bollhall
2020-11-29 09:30 7 Hammarby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Eriksdalshallen
2020-11-29 11:00 7 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (C) Grindtorpshallen
2020-11-29 12:30 7 Hässelby SK IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Hässelbyhallen
Omgång 8
2020-12-05 10:00 8 Hässelby SK IBK (C) - Högalids IF (A) Riddersvik
2020-12-05 12:00 8 Nacka Wallenstam IBK (C) - Täby FC (D) Myrsjöskolan
2020-12-05 15:15 8 Norrtulls SK - Hammarby IF IBF (B) Engelbrektshallen
2020-12-06 09:00 8 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (A) Mälaröhallen
2020-12-06 10:00 8 Nacka Wallenstam IBK (D) - IBF Offensiv Lidingö Ormingehallen
Omgång 9
2020-12-12 08:00 9 Hässelby SK IBK (A) - Duvbo IK (B) Ärvingehallen
2020-12-12 09:00 9 Högalids IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (C) Liljeholmshallen 1
2020-12-12 11:00 9 Hammarby IF IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Sjöstadshallen
2020-12-12 11:15 9 IBF Offensiv Lidingö - Hässelby SK IBK (C) Bodals Bollhall
2020-12-12 17:00 9 Nacka Wallenstam IBK (D) - Ekerö IK Myrsjöskolan
2020-12-13 10:00 9 Täby FC (D) - Norrtulls SK Grindtorpshallen
Omgång 10
2020-12-19 09:00 10 Älvsjö AIK IBF (B) - Hammarby IF IBF (B) Kämpetorpshallen 1
2020-12-19 10:15 10 Åkersberga IBF (B) - Täby FC (D) Åkersberga Sporthall A
2020-12-19 12:00 10 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö Tappströms Bollhall
2020-12-19 12:00 10 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hässelby SK IBK (C) Myrsjöskolan
2020-12-19 13:00 10 Täby FC (B) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2020-12-19 14:15 10 Norrtulls SK - Högalids IF (A) Engelbrektshallen
2020-12-20 10:00 10 Duvbo IK (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Löthallen
Omgång 11
2021-01-16 09:00 11 Hässelby SK IBK (C) - Norrtulls SK Riddersvik
2021-01-16 09:30 11 Högalids IF (A) - Åkersberga IBF (B) Liljeholmshallen 1
2021-01-16 10:00 11 Täby FC (D) - Älvsjö AIK IBF (B) Grindtorpshallen
2021-01-16 11:15 11 IBF Offensiv Lidingö - Nacka Wallenstam IBK (C) Bodals Bollhall
2021-01-16 12:15 11 Ekerö IK - Duvbo IK (B) Tappströms Bollhall
2021-01-17 15:00 11 Nacka Wallenstam IBK (D) - Täby FC (B) Ormingehallen
Omgång 12
2021-01-23 09:00 12 Täby FC (B) - Ekerö IK Grindtorpshallen
2021-01-23 09:00 12 Älvsjö AIK IBF (B) - Högalids IF (A) Kämpetorpshallen 1
2021-01-23 11:00 12 Duvbo IK (B) - IBF Offensiv Lidingö Brotorpshallen
2021-01-23 11:15 12 Åkersberga IBF (B) - Hässelby SK IBK (C) Åkersberga Sporthall A
2021-01-23 14:15 12 Norrtulls SK - Nacka Wallenstam IBK (C) Engelbrektshallen
Omgång 13
2021-01-30 11:15 13 IBF Offensiv Lidingö - Norrtulls SK Bodals Bollhall
2021-01-31 09:00 13 Duvbo IK (B) - Täby FC (B) Löthallen
2021-01-31 10:00 13 Nacka Wallenstam IBK (C) - Åkersberga IBF (B) Ormingehallen
2021-02-06 11:00 13 Hässelby SK IBK (A) - Hammarby IF IBF (B) Riddersvik
2021-02-06 12:00 13 Hässelby SK IBK (C) - Älvsjö AIK IBF (B) Riddersvik
Omgång 14
2021-02-13 11:00 14 Täby FC (D) - Hässelby SK IBK (A) Grindtorpshallen
2021-02-13 12:00 14 Älvsjö AIK IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (C) Kämpetorpshallen 2
2021-02-13 17:00 14 Åkersberga IBF (B) - Norrtulls SK Skärgårdsstadshallen
2021-02-14 09:00 14 Täby FC (B) - IBF Offensiv Lidingö Grindtorpshallen
2021-02-14 12:15 14 Hammarby IF IBF (B) - Nacka Wallenstam IBK (D) Eriksdalshallen
Omgång 15
2021-02-07 12:00 15 Nacka Wallenstam IBK (D) - Täby FC (D) Ormingehallen
2021-02-20 09:00 15 Högalids IF (A) - Hässelby SK IBK (A) Liljeholmshallen 1
2021-02-20 11:00 15 Ekerö IK - Hammarby IF IBF (B) Tappströms Bollhall
2021-02-20 12:15 15 IBF Offensiv Lidingö - Åkersberga IBF (B) Bodals Bollhall
2021-02-20 14:15 15 Norrtulls SK - Älvsjö AIK IBF (B) Engelbrektshallen
Omgång 16
2021-03-20 10:00 16 Hammarby IF IBF (B) - Duvbo IK (B) Sjöstadshallen
2021-03-20 10:00 16 Högalids IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (D) Liljeholmshallen 1
2021-03-20 10:15 16 Hässelby SK IBK (A) - Hässelby SK IBK (C) Hässelbyhallen
2021-03-21 11:00 16 Älvsjö AIK IBF (B) - Åkersberga IBF (B) Telefonplanshallen
2021-03-21 12:00 16 Täby FC (D) - Ekerö IK Grindtorpshallen
Omgång 17
2021-03-27 09:15 17 Ekerö IK - Högalids IF (A) Mälaröhallen
2021-03-27 11:00 17 Täby FC (B) - Hammarby IF IBF (B) Grindtorpshallen
2021-03-27 11:00 17 Hässelby SK IBK (C) - Nacka Wallenstam IBK (D) Riddersvik
2021-03-27 12:15 17 IBF Offensiv Lidingö - Älvsjö AIK IBF (B) Bodals Bollhall
2021-03-28 09:00 17 Duvbo IK (B) - Täby FC (D) Löthallen
2021-03-28 09:15 17 Nacka Wallenstam IBK (C) - Hässelby SK IBK (A) Ormingehallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis