Spelprogram - Pantamera Flickor blå 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Almunge IK F08/09 Blå 1 Thommy Karlsson thommy.karlsson@telia.com 0730852670 Röd/Gul/Svart/Svart
Björklinge BK F08/09 Svart, Svart, Svart
Bälinge IF F08/09 Gul Patrik Larsson patriklar@gmail.com 0739883050 Gul/Svart/Svart
Frötuna IBF F 08/09 Röd, Marinblå, Röd
Frötuna IBF F08/09 Röd, Marinblå, Röd
IK Sirius IBK F09 Lotta Ferm lotta.ferm@gmail.com Blå-Svart/Svart/Svart
Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF Kristin Lundqvist kristin.lundqvist@outlook.com 0703347229 Marin/Marin/Marin
Storvreta IBK F08 Röd, Svart, Röd
Storvreta IBK F09 Röd, Svart, Röd
Vaksala SK F 09 Jakob Liderfelt j_liderfelt@hotmail.com 0702-915599 Svart/Gul/Svart/Gul
Örsundsbro IF F08/09 Carl-Johan Ryner carl-johan@ryner.nu 0707310086 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-10-17 08:30 1 Bälinge IF F08/09 Gul - Storvreta IBK F08 Rebecka Ulriksson, Thindra Stenvall IFU Arena B - Turbo Sport
2020-10-17 09:00 1 Frötuna IBF F08/09 - Almunge IK F08/09 Blå 1 Emil Boman, Edvin Bretz Sävja Sporthall
2020-10-17 12:00 1 Vaksala SK F 09 - Björklinge BK F08/09 Markus Lundquist, Ville Hising IFU Arena B - Turbo Sport
2020-10-17 12:00 1 Frötuna IBF F 08/09 - Storvreta IBK F09 Emil Boman, Elin Trolin Sävja Sporthall
2020-10-17 13:10 1 IK Sirius IBK F09 - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF Markus Lundquist, Ville Hising IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 2
2 Storvreta IBK F08 - Vaksala SK F 09 Storvreta IBK Sporthall
2020-10-24 2 Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF - Frötuna IBF F08/09 Einar Bodén, Love Hoflin Ekilla Sporthall
2020-10-24 2 Björklinge BK F08/09 - Almunge IK F08/09 Blå 1 Gabriel Wall, Vesa Petterson Björklinge Sporthall
2020-10-24 2 Storvreta IBK F09 - Örsundsbro IF F08/09 Oliver Westerling, Tilda Johansson Ärentunaskolan
2020-10-24 2 Frötuna IBF F 08/09 - Bälinge IF F08/09 Gul Elin Trolin, Milton Jonsson Sävja Sporthall
Omgång 3
2020-11-07 14:00 3 Frötuna IBF F08/09 - Björklinge BK F08/09 Sävja Sporthall
2020-11-07 15:30 3 Örsundsbro IF F08/09 - Bälinge IF F08/09 Gul , Peter Högman Örsundsbro Sporthall
2020-11-07 16:20 3 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Storvreta IBK F08 David Söderström, Lars Karlsson Almunge Sporthall
2020-11-08 08:30 3 Vaksala SK F 09 - Frötuna IBF F 08/09 Edvin Stenerhag, Markus Lundquist IFU Arena B - Turbo Sport
2020-11-08 09:40 3 IK Sirius IBK F09 - Storvreta IBK F09 Malte Cohen, Markus Lundquist IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 4
2020-11-14 10:30 4 Frötuna IBF F 08/09 - Almunge IK F08/09 Blå 1 Sävja Sporthall
2020-11-14 13:45 4 Örsundsbro IF F08/09 - Vaksala SK F 09 Örsundsbro Sporthall
2020-11-15 4 Storvreta IBK F09 - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF Storvreta IBK Sporthall
2020-11-15 08:10 4 Storvreta IBK F08 - Björklinge BK F08/09 Storvreta IBK Sporthall
2020-11-15 08:30 4 Bälinge IF F08/09 Gul - IK Sirius IBK F09 IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 5
2020-11-21 10:30 5 Frötuna IBF F08/09 - Storvreta IBK F08 Sävja Sporthall
2020-11-21 13:10 5 Björklinge BK F08/09 - Frötuna IBF F 08/09 Björklinge Sporthall
2020-11-21 15:15 5 Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF - Bälinge IF F08/09 Gul Ekilla Sporthall
2020-11-21 15:50 5 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Örsundsbro IF F08/09 Almunge Sporthall
2020-11-22 12:00 5 IK Sirius IBK F09 - Vaksala SK F 09 IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 6
2020-11-28 09:40 6 Vaksala SK F 09 - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF IFU Arena B - Turbo Sport
2020-11-28 10:30 6 Frötuna IBF F 08/09 - Storvreta IBK F08 Sävja Sporthall
2020-11-28 10:50 6 IK Sirius IBK F09 - Almunge IK F08/09 Blå 1 IFU Arena B - Turbo Sport
2020-11-28 11:00 6 Örsundsbro IF F08/09 - Björklinge BK F08/09 Örsundsbro Sporthall
2020-11-29 08:30 6 Storvreta IBK F09 - Frötuna IBF F08/09 Ärentunaskolan
Omgång 7
2020-12-05 11:10 7 Storvreta IBK F08 - Örsundsbro IF F08/09 Ärentunaskolan
2020-12-05 12:00 7 Björklinge BK F08/09 - IK Sirius IBK F09 Björklinge Sporthall
2020-12-05 12:00 7 Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF - Almunge IK F08/09 Blå 1 Ekilla Sporthall
2020-12-05 12:20 7 Storvreta IBK F09 - Bälinge IF F08/09 Gul Ärentunaskolan
2020-12-05 14:00 7 Frötuna IBF F08/09 - Frötuna IBF F 08/09 Sävja Sporthall
Omgång 8
2020-12-12 09:40 8 Bälinge IF F08/09 Gul - Frötuna IBF F08/09 IFU Arena B - Turbo Sport
2020-12-12 10:00 8 Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF - Björklinge BK F08/09 Ekilla Sporthall
2020-12-12 10:50 8 Vaksala SK F 09 - Storvreta IBK F09 IFU Arena B - Turbo Sport
2020-12-12 12:00 8 IK Sirius IBK F09 - Storvreta IBK F08 IFU Arena B - Turbo Sport
2020-12-19 15:30 8 Örsundsbro IF F08/09 - Frötuna IBF F 08/09 Örsundsbro Sporthall
Omgång 9
2021-01-09 09:00 9 Frötuna IBF F08/09 - Örsundsbro IF F08/09 Sävja Sporthall
2021-01-09 12:00 9 Frötuna IBF F 08/09 - IK Sirius IBK F09 Sävja Sporthall
2021-01-09 16:30 9 Storvreta IBK F09 - Almunge IK F08/09 Blå 1 Storvreta IBK Sporthall
2021-01-10 09:30 9 Storvreta IBK F08 - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF Ärentunaskolan
2021-01-10 18:50 9 Bälinge IF F08/09 Gul - Vaksala SK F 09 IFU Arena – DHinox
Omgång 10
2021-01-16 08:30 10 Vaksala SK F 09 - Frötuna IBF F08/09 IFU Arena - Upplands Energi
2021-01-16 12:30 10 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Bälinge IF F08/09 Gul Almunge Sporthall
2021-01-16 13:30 10 Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF - Frötuna IBF F 08/09 Ekilla Sporthall
2021-01-16 17:50 10 Björklinge BK F08/09 - Storvreta IBK F09 Björklinge Sporthall
2021-01-17 14:20 10 IK Sirius IBK F09 - Örsundsbro IF F08/09 IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 11
2021-01-23 10:30 11 Frötuna IBF F08/09 - IK Sirius IBK F09 Sävja Sporthall
2021-01-23 16:00 11 Örsundsbro IF F08/09 - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF Örsundsbro Sporthall
2021-01-23 16:40 11 Bälinge IF F08/09 Gul - Björklinge BK F08/09 IFU Arena – DHinox
2021-01-23 17:50 11 Vaksala SK F 09 - Almunge IK F08/09 Blå 1 IFU Arena – DHinox
Omgång 12
2021-01-30 09:00 12 Björklinge BK F08/09 - Vaksala SK F 09 Björklinge Sporthall
2021-01-30 12:30 12 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Frötuna IBF F08/09 Almunge Sporthall
2021-01-30 12:30 12 Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF - IK Sirius IBK F09 Ekilla Sporthall
2021-01-31 09:40 12 Storvreta IBK F09 - Frötuna IBF F 08/09 Ärentunaskolan
2021-01-31 14:10 12 Storvreta IBK F08 - Bälinge IF F08/09 Gul Storvreta IBK Sporthall
Omgång 13
2021-02-06 10:30 13 Frötuna IBF F08/09 - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF Sävja Sporthall
2021-02-06 13:40 13 Vaksala SK F 09 - Storvreta IBK F08 IFU Arena B - Turbo Sport
2021-02-06 14:50 13 Bälinge IF F08/09 Gul - Frötuna IBF F 08/09 IFU Arena B - Turbo Sport
2021-02-06 16:00 13 Örsundsbro IF F08/09 - Storvreta IBK F09 Örsundsbro Sporthall
2021-02-06 16:10 13 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Björklinge BK F08/09 Almunge Sporthall
Omgång 14
2021-02-13 09:00 14 Frötuna IBF F 08/09 - Vaksala SK F 09 Sävja Sporthall
2021-02-13 13:10 14 Björklinge BK F08/09 - Frötuna IBF F08/09 Björklinge Sporthall
2021-02-13 14:20 14 Storvreta IBK F09 - IK Sirius IBK F09 Ärentunaskolan
2021-02-14 12:50 14 Storvreta IBK F08 - Almunge IK F08/09 Blå 1 Ärentunaskolan
2021-02-14 13:10 14 Bälinge IF F08/09 Gul - Örsundsbro IF F08/09 IFU Arena B - Turbo Sport
Omgång 15
2021-03-06 10:50 15 IK Sirius IBK F09 - Bälinge IF F08/09 Gul IFU Arena B - Turbo Sport
2021-03-06 11:20 15 Björklinge BK F08/09 - Storvreta IBK F08 Björklinge Sporthall
2021-03-06 14:30 15 Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF - Storvreta IBK F09 Ekilla Sporthall
2021-03-06 15:55 15 Almunge IK F08/09 Blå 1 - Frötuna IBF F 08/09 Almunge Sporthall
2021-03-07 10:50 15 Vaksala SK F 09 - Örsundsbro IF F08/09 IFU Arena E – Lundqvist EL
Omgång 16
2021-03-06 12:00 16 Frötuna IBF F 08/09 - Björklinge BK F08/09 Sävja Sporthall
2021-03-13 11:00 16 Örsundsbro IF F08/09 - Almunge IK F08/09 Blå 1 Örsundsbro Sporthall
2021-03-13 17:50 16 Bälinge IF F08/09 Gul - Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF IFU Arena B - Turbo Sport
2021-03-14 09:20 16 Storvreta IBK F08 - Frötuna IBF F08/09 Storvreta IBK Sporthall
2021-03-14 10:50 16 Vaksala SK F 09 - IK Sirius IBK F09 IFU Arena - Upplands Energi
Omgång 17
2021-03-20 10:00 17 Frötuna IBF F08/09 - Storvreta IBK F09 Sävja Sporthall
2021-03-20 11:20 17 Björklinge BK F08/09 - Örsundsbro IF F08/09 Björklinge Sporthall
2021-03-20 18:00 17 Rosersberg Arlanda IBK/Sigtuna IF - Vaksala SK F 09 Ekilla Sporthall
2021-03-20 18:45 17 Almunge IK F08/09 Blå 1 - IK Sirius IBK F09 Almunge Sporthall
2021-03-21 10:40 17 Storvreta IBK F08 - Frötuna IBF F 08/09 Storvreta IBK Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis