Spelprogram - Pantamera Pojkar Blå Medel Lätt C

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
AIK IBF Svart, Vit, Svartgul
Bromma KFUK-KFUM (A) Blå, Blå, Vit
Djurgårdens IF IBS Blårandig, Vit, Vit
Ekerö IK (A) Daniel Ihlis daniel.ihlis@midroc.se 076-109 87 00 Blå, Blå, Blå
Hammarby IF IBF Grön, Vit, Vit
Hässelby SK IBK (C) Mikael Lundfors mikael.lundfors@valmet.com 070 216 25 88 Röd/Svart/Svart
IBF Offensiv Lidingö (A) Patrik Bengtsson bengtssonpatrik@hotmail.com 0706872935 blå/blå/blå
Ingarö IF Svart, Svart, Svart
Mariebergs SK (B) röd, blå, röda
Nacka Wallenstam IBK (E) Vit, Svart, Vit
Norrtulls SK Gul, Svart, Gul
Täby FC (E) Andreas Lindell perandreas.lindell@gmail.com Vit, Vit, Vit
Täby FC (F) Susanna Olofsson mammasanna@gmail.com Vit
Töjnan IBK (C) Malin Stridh Gul, Svart, Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2020-09-26   Uppskj. 1 Hässelby SK IBK (C) - Djurgårdens IF IBS , Elliot Karlsson Riddersvik
2020-09-26 13:15 1 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hammarby IF IBF Andreas Theorén, Alexander Löfgren Bodals Bollhall
2020-09-27 12:15 1 Töjnan IBK (C) - Ingarö IF Carl Theorén, Andreas Theorén Töjnahallen
2020-09-27 17:00 1 AIK IBF - Täby FC (F) Alexander Hellström, Isak Ålenius Tallbackaskolan
2020-10-18 14:00 1 Nacka Wallenstam IBK (E) - Bromma KFUK-KFUM (A) Mattias Patrik Robert Thorsén, Shabbir Ahmed Myrsjöskolan
Omgång 2
2020-10-10 11:00 2 Hammarby IF IBF - Nacka Wallenstam IBK (E) Johan Ståhl, Sam Robertsson Sjöstadshallen
2020-10-10 11:15 2 Ekerö IK (A) - AIK IBF Oscar Olsson Berglund, Aida Jönsson Tappströms Bollhall
2020-10-10 13:00 2 Täby FC (F) - Täby FC (E) Loke Astlin Strömberg, Jacob Appeltofft Grindtorpshallen
2020-10-10 14:15 2 Norrtulls SK - Hässelby SK IBK (C) Agaton Östlund, Vincent Holmgren Engelbrektshallen
2020-10-10 17:15 2 Djurgårdens IF IBS - IBF Offensiv Lidingö (A) Agaton Östlund, Mario Mallengren Engelbrektshallen
Omgång 3
2020-10-16 17:30 3 IBF Offensiv Lidingö (A) - Norrtulls SK Ayub Aden, Jonas Kouao Bodals Bollhall
2020-10-16 18:30 3 Täby FC (E) - Ekerö IK (A) Tommy Hallgren, Chelsea Wickenbergh Erikslundshallen
2020-10-17 11:00 3 Mariebergs SK (B) - Täby FC (F) Arvid Stegrud, Elliot Karlsson Stora Mossen 1
2020-10-18 09:30 3 Hässelby SK IBK (C) - Ingarö IF Agaton Östlund, Hugo Nilsson Hässelbyhallen
2020-10-18 10:00 3 Hammarby IF IBF - Djurgårdens IF IBS Alexander Hellström, Åsa Gustavsson Eriksdalshallen
2020-10-18 10:00 3 AIK IBF - Töjnan IBK (C) Mattias Lönnborg, Elliot Karlsson Ulriksdalshallen
Omgång 4
2020-10-24 09:45 4 Töjnan IBK (C) - Täby FC (E) Carl Theorén, Hugo Nilsson Silverdalshallen
2020-10-24 12:00 4 Täby FC (F) - Bromma KFUK-KFUM (A) Isabelle Lassfolk, Emmie Helleday Erikslundshallen
2020-10-24 12:15 4 Djurgårdens IF IBS - Nacka Wallenstam IBK (E) Linn Skotte, Ida Torbjörner Hjorthagshallen
2020-10-25 13:15 4 Ekerö IK (A) - Mariebergs SK (B) Sezgin Youmer, Anna Mandelstam Mälaröhallen
2020-11-22 09:30 4 Norrtulls SK - Hammarby IF IBF Gärdeshallen
2020-12-05 16:00 4 Ingarö IF - IBF Offensiv Lidingö (A) Ingarö Sporthall
Omgång 5
5 Djurgårdens IF IBS - Norrtulls SK Hjorthagshallen
5 Hässelby SK IBK (C) - AIK IBF Hässelbyhallen
Omgång 6
2020-11-21 10:00 6 AIK IBF - IBF Offensiv Lidingö (A) Bodals Bollhall
2020-11-21 10:00 6 Täby FC (E) - Hässelby SK IBK (C) Grindtorpshallen
2020-11-21 10:15 6 Ingarö IF - Djurgårdens IF IBS Ingarö Sporthall
2020-11-21 13:15 6 Norrtulls SK - Nacka Wallenstam IBK (E) Engelbrektshallen
2020-11-22 11:30 6 Töjnan IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM (A) Töjnahallen
Omgång 7
2020-11-28 10:00 7 Mariebergs SK (B) - Hässelby SK IBK (C) Stora Mossen 1
2020-11-28 11:00 7 Hammarby IF IBF - AIK IBF Sjöstadshallen
2020-11-28 12:15 7 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (E) Bodals Bollhall
2020-11-28 13:15 7 Nacka Wallenstam IBK (E) - Täby FC (F) Järla Sporthall
2020-11-28 14:15 7 Norrtulls SK - Ingarö IF Engelbrektshallen
Omgång 8
2020-12-05 09:00 8 Ingarö IF - Nacka Wallenstam IBK (E) Ingarö Sporthall
2020-12-05 11:00 8 Täby FC (E) - Hammarby IF IBF Grindtorpshallen
2020-12-05 11:00 8 Hässelby SK IBK (C) - Bromma KFUK-KFUM (A) Riddersvik
2020-12-05 12:00 8 Mariebergs SK (B) - IBF Offensiv Lidingö (A) Stora Mossen 1
2020-12-06 10:00 8 AIK IBF - Djurgårdens IF IBS Ulriksdalshallen
2020-12-06 12:00 8 Ekerö IK (A) - Täby FC (F) Mälaröhallen
Omgång 9
2020-12-12 11:00 9 Täby FC (F) - Töjnan IBK (C) Grindtorpshallen
2020-12-12 11:00 9 Bromma KFUK-KFUM (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Ärvingehallen
2020-12-12 12:00 9 Hammarby IF IBF - Mariebergs SK (B) Sjöstadshallen
2020-12-12 12:15 9 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (E) Hjorthagshallen
2020-12-12 14:15 9 Norrtulls SK - AIK IBF Engelbrektshallen
2020-12-12 16:00 9 Nacka Wallenstam IBK (E) - Ekerö IK (A) Myrsjöskolan
Omgång 10
2021-01-16 11:00 10 Bromma KFUK-KFUM (A) - Hammarby IF IBF Stora Mossen 1
2021-01-16 12:00 10 Mariebergs SK (B) - Djurgårdens IF IBS Stora Mossen 1
2021-01-17 10:00 10 Täby FC (E) - Norrtulls SK Grindtorpshallen
2021-01-17 11:15 10 Töjnan IBK (C) - Ekerö IK (A) Töjnahallen
2021-01-17 11:30 10 AIK IBF - Ingarö IF Ulriksdalshallen
Omgång 11
2021-01-23 12:00 11 Ingarö IF - Täby FC (E) Ingarö Sporthall
2021-01-23 12:00 11 Täby FC (F) - Hässelby SK IBK (C) Grindtorpshallen
2021-01-23 13:00 11 Nacka Wallenstam IBK (E) - Töjnan IBK (C) Myrsjöskolan
2021-01-23 14:15 11 Djurgårdens IF IBS - Bromma KFUK-KFUM (A) Hjorthagshallen
2021-01-23 15:15 11 Norrtulls SK - Mariebergs SK (B) Engelbrektshallen
Omgång 12
2021-01-30 11:00 12 Bromma KFUK-KFUM (A) - Norrtulls SK Stora Mossen 1
2021-01-30 12:00 12 Mariebergs SK (B) - Ingarö IF Stora Mossen 1
2021-01-30 12:15 12 IBF Offensiv Lidingö (A) - Täby FC (F) Bodals Bollhall
2021-01-31 11:00 12 AIK IBF - Nacka Wallenstam IBK (E) Ulriksdalshallen
2021-01-31 11:00 12 Hässelby SK IBK (C) - Ekerö IK (A) Grimstahallen
Omgång 13
2021-02-06 10:00 13 Täby FC (F) - Hammarby IF IBF Grindtorpshallen
2021-02-06 10:45 13 Ingarö IF - Bromma KFUK-KFUM (A) Ingarö Sporthall
2021-02-06 11:15 13 Ekerö IK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) Tappströms Bollhall
2021-02-07 09:30 13 AIK IBF - Täby FC (E) Ulriksdalshallen
2021-02-07 12:00 13 Töjnan IBK (C) - Hässelby SK IBK (C) Töjnahallen
Omgång 14
2021-02-13 11:00 14 Hammarby IF IBF - Ekerö IK (A) Sjöstadshallen
2021-02-13 12:00 14 Täby FC (E) - Nacka Wallenstam IBK (E) Grindtorpshallen
2021-02-13 13:15 14 Djurgårdens IF IBS - Täby FC (F) Hjorthagshallen
2021-02-14 14:00 14 Mariebergs SK (B) - AIK IBF Grimstahallen
2021-02-14 17:15 14 IBF Offensiv Lidingö (A) - Töjnan IBK (C) Bodals Bollhall
Omgång 15
2021-02-20 13:00 15 Täby FC (F) - Norrtulls SK Grindtorpshallen
2021-02-20 14:00 15 Täby FC (E) - Mariebergs SK (B) Grindtorpshallen
2021-02-20 15:00 15 Ekerö IK (A) - Djurgårdens IF IBS Tappströms Bollhall
2021-02-20 16:00 15 Nacka Wallenstam IBK (E) - Hässelby SK IBK (C) Myrsjöskolan
2021-02-21 09:45 15 Töjnan IBK (C) - Hammarby IF IBF Töjnahallen
2021-02-21 10:30 15 AIK IBF - Bromma KFUK-KFUM (A) Ulriksdalshallen
Omgång 16
2021-03-13 10:00 16 Täby FC (F) - Ingarö IF Grindtorpshallen
2021-03-13 11:00 16 Bromma KFUK-KFUM (A) - Täby FC (E) Stora Mossen 1
2021-03-13 12:00 16 Mariebergs SK (B) - Nacka Wallenstam IBK (E) Stora Mossen 1
2021-03-13 12:15 16 Djurgårdens IF IBS - Töjnan IBK (C) Hjorthagshallen
2021-03-13 13:15 16 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hässelby SK IBK (C) Bodals Bollhall
2021-03-13 15:15 16 Norrtulls SK - Ekerö IK (A) Engelbrektshallen
Omgång 17
2021-03-27 10:00 17 Mariebergs SK (B) - Bromma KFUK-KFUM (A) Stora Mossen 1
2021-03-27 14:00 17 Hässelby SK IBK (C) - Hammarby IF IBF Riddersvik
2021-03-27 14:30 17 Ekerö IK (A) - Ingarö IF Mälaröhallen
2021-03-28 09:30 17 Töjnan IBK (C) - Norrtulls SK Töjnahallen
2021-03-28 10:00 17 Nacka Wallenstam IBK (E) - IBF Offensiv Lidingö (A) Fisksätra sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis