Spelprogram - Herrar division 3 södra

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Andino United IF Daniel Kronetun danne-1991@live.se 0730868608 Svart, Svart, Svart
FBI Tullinge (B) Tomas Bovin tomas.bovin@gmail.com 070-2655721 Orange, Svart, Svart
Högdalens AIS (A) Andreas Olofsson andreas.olofsson@skanska.se 0706663397 Svart/Svart/Svart
IK Tomtberga (A) Claes Eriksson claes.eriksson680501@outlook.com 070 -232 95 70 Vit/vit/vit
Nacka IBK (B) Jannica Hollingworth janhol1968@gmail.com 0702-75 68 65 Vit, Svart, Vit
Salems IF (B) Linus Kjellberg linus_kjellberg@hotmail.com 0733903722 Lila, Vit, Vit
Skogås/Trångsunds IBK (A) Christian Bondestad christian.bondestad@hotmail.com 0767667720 Blå, Blå, Blå
Sköndals IK (A) Thobias Lindèn Tobbe123z@outlook.com 0720186988 Blå, Svart, Svart
Tungelsta IF (A) Jonas Andersson fam.andersson85@gmail.com 0734612860 orange/svart/svart
Tyresö Trollbäcken IBK (B) Hampus Von Zeipel hampus@vonzeipel.se 0707130717 Svart
Värmdö IF (B) Alexander Granvald alexander.granvald@gmail.com 0707360644 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-09-23 15:45 1 Tungelsta IF (A) - Högdalens AIS (A) 9 - 2 Åbyhallen - Haninge
2023-09-24 12:45 1 Sköndals IK (A) - FBI Tullinge (B) 16 - 2 Sköndalshallen 92
2023-09-24 13:45 1 Andino United IF - Värmdö IF (B) 7 - 2 Lyckeby Sporthall
2023-09-24 14:00 1 Nacka IBK (B) - IK Tomtberga (A) 6 - 3 Ormingehallen
2023-10-28 17:15 1 Salems IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 4 - 4 Skogsängshallen
Omgång 2
2023-09-30 11:30 2 FBI Tullinge (B) - Andino United IF 4 - 8 Tullingehallen
2023-09-30 14:45 2 Högdalens AIS (A) - Nacka IBK (B) 11 - 2 Högdalshallen
2023-10-01 12:00 2 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Sköndals IK (A) 6 - 11 Tyresöhallen
2023-10-01 13:15 2 IK Tomtberga (A) - Salems IF (B) 3 - 7 Kvarnbergshallen
2023-10-01 17:45 2 Värmdö IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 7 - 10 Värmdö sporthall
Omgång 3
2023-10-07 12:45 3 Salems IF (B) - Högdalens AIS (A) 1 - 5 Skogsängshallen
2023-10-07 15:15 3 Andino United IF - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 3 - 9 Lyckeby Sporthall
2023-10-08 14:30 3 Nacka IBK (B) - Tungelsta IF (A) 4 - 10 Ormingehallen
2023-10-08 14:45 3 Skogås/Trångsunds IBK (A) - FBI Tullinge (B) 4 - 3 Skogåshallen
2023-10-08 17:45 3 Sköndals IK (A) - IK Tomtberga (A) 5 - 3 Sköndalshallen 80
Omgång 4
2023-10-14 12:00 4 Högdalens AIS (A) - Sköndals IK (A) 4 - 3 Högdalshallen
2023-10-14 16:45 4 Tungelsta IF (A) - Salems IF (B) 11 - 1 Tungelsta Sporthall
2023-10-15 14:45 4 IK Tomtberga (A) - Andino United IF 3 - 6 Glömstahallen
2023-10-15 15:00 4 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 4 - 7 Tyresöhallen
2023-10-15 20:15 4 FBI Tullinge (B) - Värmdö IF (B) 5 - 4 Tullingehallen
Omgång 5
2023-10-21 11:00 5 Skogås/Trångsunds IBK (A) - IK Tomtberga (A) 5 - 2 Skogåshallen
2023-10-21 12:15 5 Salems IF (B) - Nacka IBK (B) 9 - 4 Skogsängshallen 150
2023-10-21 14:15 5 Andino United IF - Högdalens AIS (A) 6 - 7 Lyckeby Sporthall
2023-10-22 14:30 5 Sköndals IK (A) - Tungelsta IF (A) 2 - 2 Sköndalshallen 92
2023-10-22 17:15 5 Värmdö IF (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 9 - 7 Värmdö sporthall
Omgång 6
2023-11-04 12:45 6 Tungelsta IF (A) - Andino United IF 6 - 2 Åbyhallen - Haninge
2023-11-04 14:15 6 Högdalens AIS (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 3 - 1 Högdalshallen
2023-11-04 15:30 6 IK Tomtberga (A) - Värmdö IF (B) 3 - 1 Kvarnbergshallen 22
2023-11-05 15:30 6 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - FBI Tullinge (B) 11 - 3 Tyresöhallen
2023-11-05 16:00 6 Nacka IBK (B) - Sköndals IK (A) 6 - 7 Ormingehallen
Omgång 7
2023-11-12 10:15 7 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Tungelsta IF (A) 5 - 3 Skogåshallen
2023-11-12 13:45 7 Andino United IF - Nacka IBK (B) 10 - 3 Lyckeby Sporthall
2023-11-12 14:30 7 Värmdö IF (B) - Högdalens AIS (A) 4 - 3 Värmdö sporthall
2023-11-12 18:30 7 Sköndals IK (A) - Salems IF (B) 11 - 1 Sköndalshallen 86
2023-11-12 20:00 7 FBI Tullinge (B) - IK Tomtberga (A) 3 - 2 Tullingehallen 40
Omgång 8
2023-11-18 14:15 8 Tungelsta IF (A) - Värmdö IF (B) 7 - 6 Åbyhallen - Haninge
2023-11-18 15:15 8 Högdalens AIS (A) - FBI Tullinge (B) 3 - 1 Högdalshallen
2023-11-19 13:30 8 IK Tomtberga (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 6 - 6 Kvarnbergshallen
2023-11-19 15:45 8 Salems IF (B) - Andino United IF 4 - 8 Skogsängshallen 87
2023-11-19 16:00 8 Nacka IBK (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 3 - 9 Ormingehallen
Omgång 9
2023-11-25 12:30 9 Andino United IF - Sköndals IK (A) 3 - 6 Lyckeby Sporthall
2023-11-26 10:45 9 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Högdalens AIS (A) 8 - 3 Tyresöhallen
2023-11-26 11:15 9 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Salems IF (B) 7 - 0 Skogåshallen
2023-11-26 14:45 9 Värmdö IF (B) - Nacka IBK (B) 7 - 6 Värmdö sporthall
2023-11-26 17:15 9 FBI Tullinge (B) - Tungelsta IF (A) 1 - 7 Tullingehallen
Omgång 10
2023-12-01 18:45 10 Nacka IBK (B) - FBI Tullinge (B) 4 - 2 Ormingehallen
2023-12-02 14:00 10 Salems IF (B) - Värmdö IF (B) 2 - 5 Skogsängshallen
2023-12-02 15:00 10 Högdalens AIS (A) - IK Tomtberga (A) 4 - 1 Högdalshallen
2023-12-02 16:00 10 Tungelsta IF (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 9 - 3 Åbyhallen - Haninge 121
2023-12-03 19:30 10 Sköndals IK (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 3 - 5 Sköndalshallen 94
Omgång 11
2023-12-09 17:45 11 FBI Tullinge (B) - Salems IF (B) 4 - 2 Tullingehallen
2023-12-10 13:00 11 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Nacka IBK (B) 6 - 3 Tyresöhallen
2023-12-10 13:30 11 IK Tomtberga (A) - Tungelsta IF (A) 1 - 15 Kvarnbergshallen
2023-12-10 15:45 11 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Andino United IF 4 - 3 Skogåshallen
2023-12-10 17:45 11 Värmdö IF (B) - Sköndals IK (A) 5 - 6 Värmdö sporthall
Omgång 12
2023-12-16 11:45 12 FBI Tullinge (B) - Sköndals IK (A) 3 - 6 Tullingehallen
2023-12-16 13:00 12 Högdalens AIS (A) - Tungelsta IF (A) 2 - 4 Högdalshallen
2023-12-17 15:00 12 IK Tomtberga (A) - Nacka IBK (B) 2 - 5 Glömstahallen 32
2023-12-17 16:30 12 Värmdö IF (B) - Andino United IF 6 - 8 Värmdö sporthall
2024-03-10 18:45 12 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Salems IF (B) Tyresöhallen
Omgång 13
2024-01-06 13:15 13 Andino United IF - FBI Tullinge (B) 5 - 5 Lyckeby Sporthall
2024-01-06 15:00 13 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Värmdö IF (B) 6 - 5 Skogåshallen
2024-01-06 15:45 13 Salems IF (B) - IK Tomtberga (A) 4 - 1 Skogsängshallen 103
2024-01-07 16:15 13 Nacka IBK (B) - Högdalens AIS (A) 4 - 8 Ormingehallen
2024-01-07 16:30 13 Sköndals IK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 7 - 7 Sköndalshallen 86
Omgång 14
2024-01-13 12:15 14 Högdalens AIS (A) - Salems IF (B) 3 - 4 Högdalshallen
2024-01-13 13:45 14 Tungelsta IF (A) - Nacka IBK (B) 7 - 2 Åbyhallen - Haninge
2024-01-14 13:45 14 IK Tomtberga (A) - Sköndals IK (A) 2 - 5 Kvarnbergshallen 41
2024-01-14 17:00 14 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Andino United IF 2 - 8 Tyresöhallen
2024-01-14 17:15 14 FBI Tullinge (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 3 - 7 Tullingehallen
Omgång 15
2024-01-21 11:45 15 Sköndals IK (A) - Högdalens AIS (A) 3 - 2 Sköndalshallen 77
2024-01-21 12:45 15 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 6 - 6 Skogåshallen
2024-01-21 15:00 15 Andino United IF - IK Tomtberga (A) 6 - 5 Lyckeby Sporthall
2024-01-21 16:45 15 Salems IF (B) - Tungelsta IF (A) 2 - 9 Skogsängshallen 103
2024-01-21 17:00 15 Värmdö IF (B) - FBI Tullinge (B) 7 - 1 Värmdö sporthall
Omgång 16
2024-01-26 19:30 16 Nacka IBK (B) - Salems IF (B) 4 - 3 Ormingehallen
2024-01-27 12:45 16 Högdalens AIS (A) - Andino United IF 9 - 4 Högdalshallen
2024-01-27 16:15 16 Tungelsta IF (A) - Sköndals IK (A) 5 - 6 Åbyhallen - Haninge
2024-01-28 12:00 16 IK Tomtberga (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 2 - 6 Kvarnbergshallen 33
2024-01-28 13:30 16 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Värmdö IF (B) 6 - 2 Tyresöhallen
Omgång 17
2024-02-02 20:30 17 FBI Tullinge (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 4 - 6 Tullingehallen
2024-02-03 13:00 17 Andino United IF - Tungelsta IF (A) 2 - 5 Lyckeby Sporthall
2024-02-04 15:30 17 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Högdalens AIS (A) 6 - 5 Skogåshallen 85
2024-02-04 17:30 17 Sköndals IK (A) - Nacka IBK (B) 7 - 7 Sköndalshallen 77
2024-02-04 17:45 17 Värmdö IF (B) - IK Tomtberga (A) 6 - 3 Värmdö sporthall
Omgång 18
2024-02-10 14:45 18 Tungelsta IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 3 - 3 Åbyhallen - Haninge 500
2024-02-10 14:45 18 Högdalens AIS (A) - Värmdö IF (B) 7 - 6 Högdalshallen
2024-02-11 13:45 18 IK Tomtberga (A) - FBI Tullinge (B) 0 - 6 Kvarnbergshallen
2024-02-11 14:45 18 Salems IF (B) - Sköndals IK (A) 1 - 5 Skogsängshallen 110
2024-02-11 16:15 18 Nacka IBK (B) - Andino United IF 10 - 6 Ormingehallen
Omgång 19
2024-02-24 14:15 19 FBI Tullinge (B) - Högdalens AIS (A) 4 - 8 Tullingehallen
2024-02-25 11:45 19 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - IK Tomtberga (A) 6 - 0 Fornuddshallen
2024-02-25 13:45 19 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nacka IBK (B) 9 - 5 Skogåshallen
2024-02-25 13:45 19 Andino United IF - Salems IF (B) Lyckeby Sporthall
2024-02-25 14:00 19 Värmdö IF (B) - Tungelsta IF (A) 4 - 2 Värmdö sporthall
Omgång 20
2024-03-02 11:30 20 Tungelsta IF (A) - FBI Tullinge (B) Åbyhallen - Haninge
2024-03-02 14:30 20 Högdalens AIS (A) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) Högdalshallen
2024-03-02 16:15 20 Salems IF (B) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Skogsängshallen
2024-03-03 16:45 20 Sköndals IK (A) - Andino United IF Sköndalshallen
2024-03-03 17:15 20 Nacka IBK (B) - Värmdö IF (B) Ormingehallen
Omgång 21
2024-03-16 16:30 21 FBI Tullinge (B) - Nacka IBK (B) Tullingehallen
2024-03-17 13:15 21 IK Tomtberga (A) - Högdalens AIS (A) Kvarnbergshallen
2024-03-17 14:15 21 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Sköndals IK (A) Skogåshallen
2024-03-17 14:15 21 Tyresö Trollbäcken IBK (B) - Tungelsta IF (A) Tyresöhallen
2024-03-17 18:15 21 Värmdö IF (B) - Salems IF (B) Värmdö sporthall
Omgång 22
2024-02-18 17:15 22 Nacka IBK (B) - Tyresö Trollbäcken IBK (B) 11 - 10 Ormingehallen
2024-03-19 20:30 22 Salems IF (B) - FBI Tullinge (B) Skogsängshallen
2024-03-23 14:30 22 Andino United IF - Skogås/Trångsunds IBK (A) Lyckeby Sporthall
2024-03-23 16:30 22 Tungelsta IF (A) - IK Tomtberga (A) Åbyhallen - Haninge
2024-03-24 18:30 22 Sköndals IK (A) - Värmdö IF (B) Sköndalshallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis