Spelprogram - Pantamera Herrjuniorer division 3 Mellersta

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Djurgårdens IF IBS (C) Torbjörn Furubjelke torbjorn.furubjelke@difibs.se 0733215395 Blårandig, Marinblå, Marinblå
Duvbo IK Jenny Minnema jenny@duvboik.se 0735-66 57 29 Röd, Röd, Svart
Ekerö IK Tomas Rosberg rosbergtomas@hotmail.com 070-759 52 00 Blå/Blå/Blå
FBC Sollentuna (B) Patrik Edgren patrikedgren@hotmail.com LjusBlå, MörkBlå, Mörkblå
Järfälla Bele IBK (B) Andreas Imner andreas.imner@gmail.com 0706063437 Svart, Svart, Svart
Älvsjö AIK IBF (C) Ann Jansson ann.gebeyehu27@gmail.com 0729976270 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2023-09-23 11:45 1 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF (C) 4 - 6 Mälaröhallen Plan 1
2024-01-24 20:45 1 Duvbo IK - Ekerö IK WO (5 - 0) Brotorpshallen
Omgång 2
2023-11-05 17:00 2 FBC Sollentuna (B) - Duvbo IK 4 - 3 Rotebrohallen (Nya)
2023-12-14 21:15 2 Djurgårdens IF IBS (C) - Ekerö IK 6 - 3 Rödabergshallen
Omgång 3
2023-10-14 17:15 3 Älvsjö AIK IBF (C) - FBC Sollentuna (B) 6 - 2 Kämpetorpshallen 2
2023-10-15 12:15 3 Järfälla Bele IBK (B) - Duvbo IK 4 - 4 Jakobsbergs Sporthall
Omgång 4
2023-10-21 11:15 4 FBC Sollentuna (B) - Järfälla Bele IBK (B) 9 - 4 Rotebrohallen (Nya)
2023-10-21 14:30 4 Djurgårdens IF IBS (C) - Älvsjö AIK IBF (C) 6 - 3 Hjorthagshallen
Omgång 5
2023-10-28 17:30 5 Ekerö IK - Duvbo IK 6 - 3 Mälaröhallen Plan 1 55
2024-01-18 21:15 5 Djurgårdens IF IBS (C) - FBC Sollentuna (B) 4 - 11 Rödabergshallen
Omgång 6
2023-11-11 16:45 6 Järfälla Bele IBK (B) - Ekerö IK 3 - 10 Björkebyhallen
2023-11-11 18:45 6 Djurgårdens IF IBS (C) - FBC Sollentuna (B) 5 - 8 Hjorthagshallen
Omgång 7
2023-11-19 15:00 7 Djurgårdens IF IBS (C) - Ekerö IK 6 - 3 Eriksdalshallen
2023-11-29 19:45 7 Älvsjö AIK IBF (C) - Duvbo IK 1 - 5 Kämpetorpshallen 2
Omgång 8
2023-11-23 20:15 8 Järfälla Bele IBK (B) - Älvsjö AIK IBF (C) 5 - 3 Kallhälls sporthall
2023-11-25 14:00 8 FBC Sollentuna (B) - Ekerö IK 3 - 6 Rotebrohallen (Nya)
2023-11-26 12:30 8 Duvbo IK - Djurgårdens IF IBS (C) 4 - 4 Löthallen
Omgång 9
2023-12-09 14:30 9 Djurgårdens IF IBS (C) - Järfälla Bele IBK (B) 2 - 2 Hjorthagshallen
2024-03-16 17:30 9 FBC Sollentuna (B) - Duvbo IK 3 - 5 Rotebrohallen (Nya)
Omgång 10
2023-12-03 16:00 10 Järfälla Bele IBK (B) - Duvbo IK 1 - 3 Jakobsbergs Sporthall
2023-12-16 12:45 10 Älvsjö AIK IBF (C) - Ekerö IK 0 - 11 Kämpetorpshallen 1
Omgång 11
2024-01-07 12:00 11 Duvbo IK - FBC Sollentuna (B) 7 - 6 Löthallen
2024-01-07 20:15 11 Ekerö IK - Djurgårdens IF IBS (C) 4 - 3 Tappströms Bollhall
Omgång 12
2024-01-13 14:00 12 FBC Sollentuna (B) - Älvsjö AIK IBF (C) 11 - 4 Rotebrohallen (Nya)
2024-01-14 13:15 12 Duvbo IK - Järfälla Bele IBK (B) 9 - 9 Löthallen
Omgång 13
2024-01-20 16:45 13 Älvsjö AIK IBF (C) - Djurgårdens IF IBS (C) 1 - 3 Kämpetorpshallen 1
2024-01-21 15:00 13 Järfälla Bele IBK (B) - FBC Sollentuna (B) 2 - 5 Viksjö Sporthall
Omgång 14
2024-01-27 09:45 14 Älvsjö AIK IBF (C) - Järfälla Bele IBK (B) 5 - 4 Kämpetorpshallen 1
2024-01-27 16:30 14 Duvbo IK - Ekerö IK 6 - 5 Hallonbergshallen
2024-02-18 12:00 14 FBC Sollentuna (B) - Djurgårdens IF IBS (C) 6 - 8 Rotebrohallen (Nya)
Omgång 15
2024-02-02 20:15 15 Djurgårdens IF IBS (C) - Älvsjö AIK IBF (C) 3 - 3 Hjorthagshallen
2024-02-17 17:30 15 Ekerö IK - Järfälla Bele IBK (B) 5 - 1 Mälaröhallen Plan 1
Omgång 16
2024-02-10 18:45 16 Ekerö IK - FBC Sollentuna (B) 7 - 3 Mälaröhallen Plan 1
2024-02-11 13:00 16 Duvbo IK - Älvsjö AIK IBF (C) 2 - 3 Löthallen
Omgång 17
2024-03-09 13:45 17 Djurgårdens IF IBS (C) - Duvbo IK 4 - 5 Hjorthagshallen
2024-03-09 16:45 17 Ekerö IK - FBC Sollentuna (B) 6 - 2 Mälaröhallen Plan 1
2024-03-20 19:10 17 Älvsjö AIK IBF (C) - Järfälla Bele IBK (B) 4 - 4 Kämpetorpshallen 2
Omgång 18
2024-03-17 12:45 18 Älvsjö AIK IBF (C) - FBC Sollentuna (B) 6 - 2 Telefonplanshallen
2024-04-11 20:15 18 Järfälla Bele IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (C) WO (5 - 0) Kallhälls sporthall
Omgång 19
2023-09-30 14:00 19 Järfälla Bele IBK (B) - Ekerö IK 1 - 4 Kallhälls sporthall 25
2023-10-08 12:00 19 Duvbo IK - Djurgårdens IF IBS (C) WO (5 - 0) Löthallen
Omgång 20
2023-12-01 19:30 20 FBC Sollentuna (B) - Järfälla Bele IBK (B) 1 - 3 Rotebrohallen (Nya)
2024-03-24 10:00 20 Ekerö IK - Älvsjö AIK IBF (C) 4 - 3 Mälaröhallen Plan 1
Omgång 21
2023-11-25 16:00 21 Järfälla Bele IBK (B) - Djurgårdens IF IBS (C) 2 - 10 Björkebyhallen
2024-02-17 16:15 21 Älvsjö AIK IBF (C) - Duvbo IK 4 - 5 Kämpetorpshallen 1

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis