Spelprogram - Damer Div 3 ÖLIBF/VIBF

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
IBK Sala D3 Svart/Vit/Svart, Svart, Svart
Knäppmora AIK D3 Linus Tengvall Linus.Tengvall@gmail.com 073-029 19 75 RÖD, SVART, SVART
Kumla IBK Ung D3 Maja Mustonen mustonen_maja@hotmail.com 0703451229 Grå/svart/svart
Lillån IBK D3 Robert Asplund robert.asplund@lindahl.se 070-2203015 Grön, Vit , Vit
Per-Ols IBF D3 Rebecka Stefansson rebecka_99@hotmail.com 0723378896 Röd/Svart/Svart
Sala Silverstaden IBK D3 Tommy Jonsson tompa1955@hotmail.com 0735119426 Svart/Svart/Svart
Surahammars IBF D3 Svart, Svart, Gul
Västerås IBS Ung D3 Magnus Sköld m.skold78@gmail.com 073-7702190 Vit, Svart, Vit
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2022-10-02 13:15 1 Sala Silverstaden IBK D3 - Per-Ols IBF D3 12 - 3 Sala Idrottshall 75
2022-11-08 20:15 1 Kumla IBK Ung D3 - Lillån IBK D3 6 - 2 Kumlahallen Viahallen (Stora) 65
2023-02-05 15:00 1 IBK Sala D3 - Surahammars IBF D3 4 - 6 Sporthallen Lärkan
Omgång 2
2022-10-07 19:30 2 Surahammars IBF D3 - Sala Silverstaden IBK D3 3 - 14 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-10-08 13:00 2 Knäppmora AIK D3 - Kumla IBK Ung D3 4 - 4 e.förl. Skinnskattebergs Sporthall
2022-10-09 14:00 2 Lillån IBK D3 - IBK Sala D3 2 - 2 e.förl. Norrbyhallen
2022-10-09 15:00 2 Per-Ols IBF D3 - Västerås IBS Ung D3 5 - 3 Fagerstahallen
Omgång 3
2022-10-16 13:30 3 IBK Sala D3 - Knäppmora AIK D3 0 - 5 Sporthallen Lärkan
2022-10-16 19:00 3 Västerås IBS Ung D3 - Sala Silverstaden IBK D3 1 - 10 Mälarenergi Arena B 68
2022-10-17 19:30 3 Lillån IBK D3 - Surahammars IBF D3 10 - 1 Norrbyhallen
Omgång 4
2022-10-22 13:00 4 Knäppmora AIK D3 - Lillån IBK D3 5 - 7 Skinnskattebergs Sporthall
2022-10-23 15:00 4 Per-Ols IBF D3 - Kumla IBK Ung D3 3 - 5 Fagerstahallen
2022-11-28 19:45 4 Surahammars IBF D3 - Västerås IBS Ung D3 2 - 6 Mälarenergi Arena Surahammar 53
Omgång 5
2022-10-30 13:30 5 IBK Sala D3 - Per-Ols IBF D3 1 - 9 Sporthallen Lärkan
2022-11-20 13:00 5 Knäppmora AIK D3 - Surahammars IBF D3 6 - 4 Skinnskattebergs Sporthall
2023-01-08 15:45 5 Kumla IBK Ung D3 - Sala Silverstaden IBK D3 5 - 10 Odenskolans Sporthall
Omgång 6
2022-11-19 16:00 6 Västerås IBS Ung D3 - Kumla IBK Ung D3 4 - 7 Mälarenergi Arena B 69
2022-11-20 15:00 6 Per-Ols IBF D3 - Lillån IBK D3 3 - 2 e.förl. Fagerstahallen
2022-11-20 16:00 6 Sala Silverstaden IBK D3 - IBK Sala D3 15 - 0 Sala Idrottshall 227
Omgång 7
2022-11-26 13:00 7 Knäppmora AIK D3 - Per-Ols IBF D3 6 - 3 Skinnskattebergs Sporthall 135
2022-11-26 15:00 7 IBK Sala D3 - Västerås IBS Ung D3 5 - 2 Sporthallen Lärkan
2023-03-18 10:30 7 Lillån IBK D3 - Sala Silverstaden IBK D3 3 - 12 Idrottshuset, Örebro Plan 2
Omgång 8
2022-12-02 19:30 8 Surahammars IBF D3 - Kumla IBK Ung D3 2 - 5 Mälarenergi Arena Surahammar
2022-12-04 16:00 8 Sala Silverstaden IBK D3 - Knäppmora AIK D3 7 - 6 Sala Idrottshall 106
2022-12-04 19:00 8 Västerås IBS Ung D3 - Lillån IBK D3 4 - 5 Mälarenergi Arena A 47
Omgång 9
2022-12-10 13:00 9 Knäppmora AIK D3 - Västerås IBS Ung D3 3 - 6 Skinnskattebergs Sporthall
2022-12-11 13:30 9 IBK Sala D3 - Kumla IBK Ung D3 3 - 8 Sporthallen Lärkan
2022-12-11 15:00 9 Per-Ols IBF D3 - Surahammars IBF D3 5 - 4 Fagerstahallen
Omgång 10
2022-12-16 19:30 10 Surahammars IBF D3 - IBK Sala D3 10 - 3 Mälarenergi Arena Surahammar 20
2023-01-04 17:30 10 Per-Ols IBF D3 - Sala Silverstaden IBK D3 5 - 4 Fagerstahallen
2023-01-31 20:00 10 Lillån IBK D3 - Kumla IBK Ung D3 1 - 6 Norrbyhallen
Omgång 11
2023-01-15 12:00 11 Kumla IBK Ung D3 - Knäppmora AIK D3 4 - 1 Kumlahallen Viahallen (Stora) 35
2023-01-15 16:00 11 Västerås IBS Ung D3 - Per-Ols IBF D3 1 - 0 Mälarenergi Arena B 60
2023-01-15 16:00 11 Sala Silverstaden IBK D3 - Surahammars IBF D3 19 - 4 Sala Idrottshall 115
2023-04-12 19:30 11 IBK Sala D3 - Lillån IBK D3 0 - 20 Sporthallen Lärkan
Omgång 12
2023-01-20 19:30 12 Surahammars IBF D3 - Lillån IBK D3 0 - 9 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-01-21 13:00 12 Knäppmora AIK D3 - IBK Sala D3 10 - 0 Skinnskattebergs Sporthall
2023-01-22 13:15 12 Sala Silverstaden IBK D3 - Västerås IBS Ung D3 12 - 0 Sala Idrottshall 102
Omgång 13
2023-01-29 16:30 13 Kumla IBK Ung D3 - Per-Ols IBF D3 3 - 4 Kumlahallen Viahallen (Stora)
2023-01-29 19:00 13 Västerås IBS Ung D3 - Surahammars IBF D3 5 - 8 Mälarenergi Arena A 65
2023-03-09 20:00 13 Lillån IBK D3 - Knäppmora AIK D3 11 - 4 Norrbyhallen
Omgång 14
2023-02-11 09:00 14 Surahammars IBF D3 - Knäppmora AIK D3 3 - 9 Mälarenergi Arena Surahammar 30
2023-02-12 13:15 14 Sala Silverstaden IBK D3 - Kumla IBK Ung D3 11 - 0 Sala Idrottshall 126
2023-03-15 19:00 14 Per-Ols IBF D3 - IBK Sala D3 4 - 0 Fagerstahallen
Omgång 15
2023-02-16 19:00 15 Kumla IBK Ung D3 - Västerås IBS Ung D3 3 - 5 Odenskolans Sporthall
2023-02-18 17:00 15 Lillån IBK D3 - Per-Ols IBF D3 0 - 6 Norrbyhallen
2023-02-19 19:00 15 IBK Sala D3 - Sala Silverstaden IBK D3 5 - 10 Sporthallen Lärkan
Omgång 16
2023-02-26 13:15 16 Sala Silverstaden IBK D3 - Lillån IBK D3 6 - 5 Sala Idrottshall 138
2023-02-26 15:00 16 Per-Ols IBF D3 - Knäppmora AIK D3 7 - 2 Fagerstahallen
2023-03-21 19:45 16 Västerås IBS Ung D3 - IBK Sala D3 3 - 8 Mälarenergi Arena B 53
Omgång 17
17 Kumla IBK Ung D3 - Surahammars IBF D3 WO (5 - 0)
2023-03-04 13:00 17 Knäppmora AIK D3 - Sala Silverstaden IBK D3 6 - 9 Skinnskattebergs Sporthall
2023-03-19 17:00 17 Lillån IBK D3 - Västerås IBS Ung D3 7 - 4 Idrottshuset, Örebro Plan 2
Omgång 18
2023-03-11 11:30 18 Surahammars IBF D3 - Per-Ols IBF D3 0 - 9 Mälarenergi Arena Surahammar
2023-03-11 18 Kumla IBK Ung D3 - IBK Sala D3 WO (5 - 0) Odenskolans Sporthall
2023-03-12 16:00 18 Västerås IBS Ung D3 - Knäppmora AIK D3 5 - 7 Mälarenergi Arena B 57

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis