Spelprogram - Pantamera Pojkar C (P07) Norra Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
FBC Engelholm 07 Johan Lundahl johan.lundahl@ektv.nu Vit/Svart/Orange
Förslövs IF P07/08 Daniel Jakobsson jakobssondaniel@hotmail.com Röd/Vit/Röd
Häljarps SK P07 Peter Mannfolk peter.mannfolk@med.lu.se 0725-253799 Vit/Blå/Vit
IBK Lund P07/08 Svart Andreas Kloow andreas.kloow@hotmail.com 076-779 79 13 Svart-grön/Svart-grön/Svart
IBS Svedala P 07-2 Camilla Jönsson Camilla.cj.jonsson@volvo.com 0736-876977 Gul/Gul-Sen,Svart-Jun/Gul-Sen,Svart-Jun
IK Stanstad P07 Jonas Wennerbeck Jonas.wennerbeck@gmail.com 070-546 11 59
Röke IBK Pojkar 07-08 Bengt Nilsson bengt.nilsson.tagerod@gmail.com 070-862 66 45 Vinrött/Svart/Svart
Örkelljunga IF P07/09 Henrik Holgersson Hholgersson@live.se 0703147193 Svart/svart /svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-09 14:00 1 Häljarps SK P07 - IK Stanstad P07 10 - 2 Häljarps Idrottshall
2021-10-10 10:00 1 Röke IBK Pojkar 07-08 - IBK Lund P07/08 Svart 4 - 8 Qpoolen
2021-10-10 11:30 1 IBS Svedala P 07-2 - Förslövs IF P07/08 3 - 4 Aggarpshallen
2021-10-10 12:30 1 FBC Engelholm 07 - Örkelljunga IF P07/09 6 - 3 Ängelholms Idrottshall
Omgång 2
2021-10-16 09:30 2 IBK Lund P07/08 Svart - Häljarps SK P07 5 - 5 Lerbäckshallen A
2021-10-16 15:00 2 IK Stanstad P07 - IBS Svedala P 07-2 0 - 4 Bråhögshallen
2021-10-17 09:30 2 Förslövs IF P07/08 - FBC Engelholm 07 5 - 6 Förslövs Idrottshall
Omgång 3
2021-10-31 10:00 3 Röke IBK Pojkar 07-08 - Örkelljunga IF P07/09 5 - 4 Qpoolen
2021-10-31 10:30 3 IBS Svedala P 07-2 - Häljarps SK P07 6 - 5 Aggarpshallen 65
2021-10-31 14:00 3 FBC Engelholm 07 - IK Stanstad P07 3 - 1 Ängelholms Idrottshall
Omgång 4
2021-11-13 12:00 4 Örkelljunga IF P07/09 - IBK Lund P07/08 Svart 5 - 3 Örkelljunga Idrottshall
2021-11-14 12:00 4 IBS Svedala P 07-2 - FBC Engelholm 07 5 - 6 Aggarpshallen
2021-11-14 13:00 4 Förslövs IF P07/08 - Röke IBK Pojkar 07-08 7 - 2 Förslövs Idrottshall
Omgång 5
2021-11-20 15:45 5 IBK Lund P07/08 Svart - Förslövs IF P07/08 5 - 2 Vipeholmshallen
2021-11-21 10:30 5 Röke IBK Pojkar 07-08 - IK Stanstad P07 5 - 2 Qpoolen
2021-11-21 12:30 5 FBC Engelholm 07 - Häljarps SK P07 4 - 5 Ängelholms Idrottshall
Omgång 6
2021-11-27 10:30 6 IBS Svedala P 07-2 - Röke IBK Pojkar 07-08 6 - 1 Aggarpshallen 32
2021-11-28 12:00 6 IK Stanstad P07 - IBK Lund P07/08 Svart 2 - 5 Bråhögshallen
2021-12-06 19:00 6 Häljarps SK P07 - Örkelljunga IF P07/09 12 - 1 Häljarps Idrottshall
Omgång 7
2021-12-03 19:30 7 IBK Lund P07/08 Svart - IBS Svedala P 07-2 4 - 3 Killebäckshallen 43
2021-12-04 10:00 7 Örkelljunga IF P07/09 - Förslövs IF P07/08 2 - 7 Örkelljunga Idrottshall
2021-12-05 10:30 7 Röke IBK Pojkar 07-08 - FBC Engelholm 07 3 - 11 Qpoolen 84
Omgång 8
2021-12-11 14:00 8 Häljarps SK P07 - Förslövs IF P07/08 3 - 6 Häljarps Idrottshall
2021-12-12 14:00 8 FBC Engelholm 07 - IBK Lund P07/08 Svart 11 - 2 Ängelholms Idrottshall
2021-12-12 15:00 8 IK Stanstad P07 - Örkelljunga IF P07/09 4 - 0 Bråhögshallen
Omgång 9
2021-12-18 12:00 9 Örkelljunga IF P07/09 - IBS Svedala P 07-2 5 - 4 FORUM Örkelljunga
2021-12-19 09:30 9 Förslövs IF P07/08 - IK Stanstad P07 6 - 3 Förslövs Idrottshall 50
2021-12-19 10:30 9 Röke IBK Pojkar 07-08 - Häljarps SK P07 3 - 9 Qpoolen 54

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis