Spelprogram - Herrar veteraner division 1

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Enebybergs IF (A) Jonas Neikter jonas.neikter@gmail.com 0706392712 Lila tröjor, lila byxor, lila strumpor
FBI Tullinge (A) Christer Lycke christerlycke@hotmail.com 0733-52 51 86 Orange/svart/svart
Hammarby IF IBF Markus Karlsmyr mkarlsmyr73@gmail.com +46 70 9890919 Grönvit/vit/vit
IBF Offensiv Lidingö Kristoffer Tunander cedtun@yahoo.se Blå/blå/blå
Nyboda IBK Daniel Jonson Danne.jonson@outlook.com 072-0923296 Röd/Svart/Svart
Rotebro IS IBK Mathias Cramby mathias@cramby.se 0705905659 Blå/Blå/Vit
Skogås/Trångsunds IBK (A) Erik Melakari erik.melakari@gmail.com 070-846 54 10 Blå/Blå/Blå
Täby FC (A) Jörgen Lundbeck jorgen.lundbeck@gmail.com 0767209078 Vit/Vit/Vit
Töjnan IBK Kenny Ekman kenny.ekman72@gmail.com 0725094242 Gul/Svart/Svart
Västerhaninge IBK Eric Huijsers eric.huijsers@gmail.com 070-7180223 Vit/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Omgång Match Resultat Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-09-22 21:00 1 IBF Offensiv Lidingö - Töjnan IBK 8 - 4 Torsviks Idrottshall
2021-09-25 12:30 1 Västerhaninge IBK - Enebybergs IF (A) 6 - 7 Åbyhallen - Haninge 3
2021-09-26 13:15 1 Nyboda IBK - Hammarby IF IBF 11 - 8 Råstaparkhallen
2021-09-26 14:00 1 Rotebro IS IBK - Täby FC (A) 6 - 8 Rotebrohallen (Nya) 12
2021-10-02 12:15 1 Skogås/Trångsunds IBK (A) - FBI Tullinge (A) 3 - 8 Skogåshallen
Omgång 2
2021-10-09 17:00 2 Töjnan IBK - Västerhaninge IBK 10 - 0 Silverdalshallen
2021-10-09 18:30 2 Hammarby IF IBF - IBF Offensiv Lidingö 3 - 7 Sjöstadshallen
2021-10-10 16:30 2 FBI Tullinge (A) - Rotebro IS IBK 11 - 6 Tullingehallen 50
2021-10-10 18:00 2 Täby FC (A) - Nyboda IBK 8 - 7 K-Rauta Arena
2021-10-10 18:30 2 Enebybergs IF (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) 8 - 4 Danderyds Gymnasium
Omgång 3
2021-10-20 21:00 3 IBF Offensiv Lidingö - Nyboda IBK 7 - 7 Torsviks Idrottshall
2021-10-23 16:15 3 Rotebro IS IBK - Enebybergs IF (A) 4 - 7 Rotebrohallen (Nya)
2021-10-23 16:30 3 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Töjnan IBK 6 - 4 Skogåshallen
2021-10-23 18:00 3 Västerhaninge IBK - Hammarby IF IBF 8 - 3 Åbyhallen - Haninge
2021-10-24 20:30 3 FBI Tullinge (A) - Täby FC (A) 9 - 6 Tullingehallen 30
Omgång 4
2021-11-06 10:00 4 Hammarby IF IBF - Skogås/Trångsunds IBK (A) 4 - 5 Sjöstadshallen
2021-11-07 11:30 4 Täby FC (A) - IBF Offensiv Lidingö 7 - 3 K-Rauta Arena 20
2021-11-07 13:15 4 Töjnan IBK - Rotebro IS IBK 7 - 3 Töjnahallen
2021-11-07 16:15 4 Enebybergs IF (A) - FBI Tullinge (A) 4 - 6 Danderyds Gymnasium
2021-11-20 13:00 4 Nyboda IBK - Västerhaninge IBK 5 - 5 Råstaparkhallen
Omgång 5
2021-11-13 13:00 5 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Nyboda IBK 10 - 6 Skogåshallen
2021-11-13 15:00 5 Västerhaninge IBK - IBF Offensiv Lidingö 4 - 6 Åbyhallen - Haninge
2021-11-13 17:00 5 Rotebro IS IBK - Hammarby IF IBF 6 - 5 Rotebrohallen (Nya)
2021-11-13 18:30 5 FBI Tullinge (A) - Töjnan IBK 5 - 3 Tullingehallen 45
2021-11-14 17:45 5 Enebybergs IF (A) - Täby FC (A) 7 - 2 Danderyds Gymnasium
Omgång 6
2021-11-24 21:00 6 IBF Offensiv Lidingö - Skogås/Trångsunds IBK (A) 10 - 3 Torsviks Idrottshall
2021-11-28 11:45 6 Hammarby IF IBF - FBI Tullinge (A) 8 - 9 Eriksdalshallen
2021-11-28 13:15 6 Nyboda IBK - Rotebro IS IBK 12 - 6 Råstaparkhallen
2021-11-28 15:15 6 Töjnan IBK - Enebybergs IF (A) 9 - 4 Töjnahallen
2021-11-28 19:00 6 Täby FC (A) - Västerhaninge IBK 10 - 4 K-Rauta Arena
Omgång 7
2021-12-04 17:15 7 FBI Tullinge (A) - Nyboda IBK 9 - 10 Tullingehallen 27
2021-12-05 12:15 7 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Västerhaninge IBK Skogåshallen
2021-12-05 14:45 7 Töjnan IBK - Täby FC (A) 5 - 4 Töjnahallen
2021-12-05 19:15 7 Enebybergs IF (A) - Hammarby IF IBF Danderyds Gymnasium
2022-03-13 15:30 7 Rotebro IS IBK - IBF Offensiv Lidingö Rotebrohallen (Nya)
Omgång 8
2021-12-08 21:00 8 IBF Offensiv Lidingö - FBI Tullinge (A) Torsviks Idrottshall
2021-12-11 11:15 8 Västerhaninge IBK - Rotebro IS IBK Åbyhallen - Haninge
2021-12-11 18:00 8 Hammarby IF IBF - Töjnan IBK Sjöstadshallen
2021-12-12 13:45 8 Nyboda IBK - Enebybergs IF (A) Råstaparkhallen
2021-12-12 16:00 8 Täby FC (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) K-Rauta Arena
Omgång 9
2021-11-21 14:00 9 Rotebro IS IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) 1 - 9 Rotebrohallen (Nya) 26
2021-12-19 16:00 9 Töjnan IBK - Nyboda IBK Töjnahallen
2021-12-19 16:15 9 Enebybergs IF (A) - IBF Offensiv Lidingö Danderyds Gymnasium
2021-12-19 19:00 9 Hammarby IF IBF - Täby FC (A) Eriksdalshallen
2021-12-19 19:00 9 FBI Tullinge (A) - Västerhaninge IBK Tullingehallen
Omgång 10
2022-01-08 16:00 10 FBI Tullinge (A) - Skogås/Trångsunds IBK (A) Tullingehallen
2022-01-08 19:00 10 Hammarby IF IBF - Nyboda IBK Sjöstadshallen
2022-01-09 14:00 10 Täby FC (A) - Rotebro IS IBK Grindtorpshallen
2022-01-09 14:30 10 Töjnan IBK - IBF Offensiv Lidingö Töjnahallen
2022-01-09 18:00 10 Enebybergs IF (A) - Västerhaninge IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 11
2022-01-12 21:00 11 IBF Offensiv Lidingö - Hammarby IF IBF Torsviks Idrottshall
2022-01-15 12:30 11 Västerhaninge IBK - Töjnan IBK Åbyhallen - Haninge
2022-01-16 12:30 11 Nyboda IBK - Täby FC (A) Råstaparkhallen
2022-01-16 13:45 11 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Enebybergs IF (A) Skogåshallen
2022-01-16 15:30 11 Rotebro IS IBK - FBI Tullinge (A) Rotebrohallen (Nya)
Omgång 12
2022-01-22 16:00 12 Täby FC (A) - FBI Tullinge (A) K-Rauta Arena
2022-01-23 14:30 12 Töjnan IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) Töjnahallen
2022-01-23 18:45 12 Enebybergs IF (A) - Rotebro IS IBK Danderyds Gymnasium
2022-01-23 20:30 12 Hammarby IF IBF - Västerhaninge IBK Eriksdalshallen
2022-03-20 11:30 12 Nyboda IBK - IBF Offensiv Lidingö Råstaparkhallen
Omgång 13
2022-01-26 21:00 13 IBF Offensiv Lidingö - Täby FC (A) Torsviks Idrottshall
2022-01-30 15:15 13 Rotebro IS IBK - Töjnan IBK Rotebrohallen (Nya)
2022-01-30 15:30 13 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Hammarby IF IBF Skogåshallen
2022-01-30 19:30 13 FBI Tullinge (A) - Enebybergs IF (A) Tullingehallen
2022-02-19 12:00 13 Västerhaninge IBK - Nyboda IBK Åbyhallen - Haninge
Omgång 14
2022-02-02 21:00 14 IBF Offensiv Lidingö - Västerhaninge IBK Torsviks Idrottshall
2022-02-05 16:30 14 Töjnan IBK - FBI Tullinge (A) Silverdalshallen
2022-02-05   Uppskj. 14 Hammarby IF IBF - Rotebro IS IBK Uppskj. Sjöstadshallen
2022-03-13 11:30 14 Nyboda IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) Råstaparkhallen
2022-03-20 15:00 14 Täby FC (A) - Enebybergs IF (A) K-Rauta Arena
Omgång 15
2022-02-12 17:00 15 Västerhaninge IBK - Täby FC (A) Åbyhallen - Haninge
2022-02-13 13:00 15 Rotebro IS IBK - Nyboda IBK Rotebrohallen (Nya)
2022-02-13 15:30 15 Skogås/Trångsunds IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö Skogåshallen
2022-02-13 19:30 15 Enebybergs IF (A) - Töjnan IBK Danderyds Gymnasium
2022-02-13 20:30 15 FBI Tullinge (A) - Hammarby IF IBF Tullingehallen
Omgång 16
2022-02-23 21:00 16 IBF Offensiv Lidingö - Rotebro IS IBK Torsviks Idrottshall
2022-02-26 10:30 16 Hammarby IF IBF - Enebybergs IF (A) Sjöstadshallen
2022-02-26 15:30 16 Västerhaninge IBK - Skogås/Trångsunds IBK (A) Åbyhallen - Haninge
2022-02-27 13:15 16 Nyboda IBK - FBI Tullinge (A) Råstaparkhallen
2022-02-27 15:00 16 Täby FC (A) - Töjnan IBK K-Rauta Arena
Omgång 17
2022-03-26 16:30 17 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Täby FC (A) Skogåshallen
2022-03-26 18:00 17 FBI Tullinge (A) - IBF Offensiv Lidingö Tullingehallen
2022-03-27 13:00 17 Rotebro IS IBK - Västerhaninge IBK Rotebrohallen (Nya)
2022-03-27 14:15 17 Töjnan IBK - Hammarby IF IBF Töjnahallen
2022-03-27 19:30 17 Enebybergs IF (A) - Nyboda IBK Danderyds Gymnasium
Omgång 18
2022-03-30 21:00 18 IBF Offensiv Lidingö - Enebybergs IF (A) Torsviks Idrottshall
2022-04-03 13:15 18 Nyboda IBK - Töjnan IBK Råstaparkhallen
2022-04-03 13:30 18 Skogås/Trångsunds IBK (A) - Rotebro IS IBK Skogåshallen
2022-04-03 17:00 18 Västerhaninge IBK - FBI Tullinge (A) Åbyhallen - Haninge
2022-04-03 17:45 18 Täby FC (A) - Hammarby IF IBF K-Rauta Arena

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis