Röd Flickor (2023/24)

Gruppspel
Pantamera Flickor Röd 1/2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-09-23 13:00 110400002 Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) 7 - 1 Silvia Hochel, Miroslav Hochel Sportcity Kalix
2023-12-16 10:00 110400004 Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 12 - 0 Tobias Skogsberg, Conny Björnfot Sportcity Kalix
2023-10-13 19:00 110400006 Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 1 - 5 Per-Anders Blind, Daniel Juntti Hortlax Sp
2023-10-15 00:00 110400005 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/2 1 - 0 Hortlax Sp
2023-10-15 00:00 110400029 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/2 4 - 2 Hortlax Sp
2023-10-15 13:15 110400017 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/2 4 - 2 Mattis Stanzé, Daniel Juntti Hortlax Sp
2023-10-29 13:00 110400008 Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) - Team Kalix IBK Fröd 1/2 9 - 4 Per-Anders Blind, Petter Lindkvist Hortlax Sp
2023-11-11 11:00 110400010 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/2 2 - 4 Mattis Stanzé, Isac Lundqvist Örnäsets Sp
2023-11-12 00:00 110400021 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) 8 - 4 Hortlax Sp
2023-11-12 00:00 110400033 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) 8 - 4 Hortlax Sp
2023-11-12 10:30 110400009 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) 8 - 4 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2023-11-19 13:15 110400012 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) 3 - 10 Jörgen Eriksson, Charlie Vedin Örnäsets Sp
2023-11-26 14:30 110400014 Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) 5 - 0 Kristian Rossi, Isac Lundqvist Sportcity Kalix
2023-12-09 00:00 110400013 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 12 - 1 Björklunda Sp
2023-12-09 00:00 110400025 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 12 - 1 Björklunda Sp
2023-12-09 12:00 110400001 Öjebyns IBF Fröd 1/2 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 12 - 1 Per-Anders Blind, Daniel Juntti Björklunda Sp
2023-12-01 19:30 110400016 Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 9 - 2 Jari Korpi, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2023-12-17 13:00 110400018 Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 6 - 3 Mattis Stanzé, Anton Backelind Hortlax Sp
2024-01-12 00:00 110400007 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 0 - 19 Örnäsets Sp
2024-01-12 00:00 110400019 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 0 - 19 Örnäsets Sp
2024-01-12 19:15 110400020 Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) - Team Kalix IBK Fröd 1/2 6 - 1 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Hortlax Sp
2024-01-12 19:15 110400031 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 0 - 19 Charlie Vedin, Edward Alatalo Örnäsets Sp
2024-01-20 12:45 110400022 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/2 1 - 5 Isac Lundqvist, Kristian Rossi Kronanhallen
2024-01-27 11:30 110400024 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) 1 - 9 Mattis Stanzé, Charlie Vedin Örnäsets Sp
2024-02-11 11:00 110400026 Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) 8 - 4 Elin Karlmats, Olivia Vikström Sportcity Kalix
2024-02-18 00:00 110400015 Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) - Öjebyns IBF Fröd 1/2 6 - 4 Norrmalmia Sph
2024-02-18 00:00 110400027 Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) - Öjebyns IBF Fröd 1/2 6 - 4 Norrmalmia Sph
2024-02-18 11:00 110400003 Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) - Öjebyns IBF Fröd 1/2 6 - 4 Conny Björnfot, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2024-02-18 11:00 110400028 Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 3 - 0 Jari Korpi, Kristian Rossi Sportcity Kalix
2024-02-25 10:30 110400030 Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) - Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 5 - 2 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Hortlax Sp
2024-03-01 19:45 110400032 Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) - Team Kalix IBK Fröd 1/2 3 - 2 Conny Björnfot, Anton Backelind Hortlax Sp
2024-03-16 16:15 110400034 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Team Kalix IBK Fröd 1/2 4 - 5 Isac Lundqvist, Elin Karlmats Porsöhallen
2024-02-17 16:00 110400036 Luleå SK/IBK Luleå Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 (F10) 2 - 3 Robin Aidanpää, Anton Backelind Kronanhallen
2024-02-24 00:00 110400023 Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 1 - 4 Sportcity Kalix
2024-02-24 00:00 110400035 Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 1 - 4 Sportcity Kalix
2024-02-24 17:30 110400011 Team Kalix IBK Fröd 1/2 - Öjebyns IBF Fröd 1/2 1 - 4 Kristian Rossi, Jari Korpi Sportcity Kalix
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Öjebyns IBF Fröd 1/ 2 18 15 0 3 150-40 110 45
2. Öjebyns IBF Fröd 1/ 2 (F10) 18 11 0 7 87-79 8 33
3. Team Kalix IBK Fröd 1/ 2 18 9 0 9 72-53 19 27
4. Luleå SK/ IBK Luleå Fröd 1/ 2 18 1 0 17 28-165 -137 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flickor Röd 3
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 09:30 110401006 Malmbergets AIF Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 5 - 3 Disa Isaksson, Silvia Hochel Gällivare Sporthall
2023-10-14 10:30 110401002 K 4 IF Fröd 3 - Team Kalix IBK Fröd 3 7 - 6 Silvia Hochel, Helli Vasara-Hammare Gällivare Sporthall
2023-10-14 11:30 110401003 IBF Argentum 91 Fröd 3 - Haparanda AIK Fröd 3 3 - 1 Disa Isaksson, Helli Vasara-Hammare Gällivare Sporthall
2023-10-14 13:00 110401004 IBF Argentum 91 Fröd 3 - Team Kalix IBK Fröd 3 2 - 4 Silvia Hochel, Disa Isaksson Gällivare Sporthall
2023-10-14 14:00 110401005 Haparanda AIK Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 5 - 3 Silvia Hochel, Helli Vasara-Hammare Gällivare Sporthall
2023-10-14 15:00 110401001 Malmbergets AIF Fröd 3 - IBF Argentum 91 Fröd 3 2 - 0 Disa Isaksson, Helli Vasara-Hammare Gällivare Sporthall
2023-10-14 16:00 110401042 Team Kalix IBK Fröd 3 - Haparanda AIK Fröd 3 8 - 6 Silvia Hochel, Disa Isaksson Gällivare Sporthall
2023-11-18 09:30 110401007 K 4 IF Fröd 3 - IBF Argentum 91 Fröd 3 8 - 4 Tobias Skogsberg, Kristian Rossi Camp Gielas
2023-11-18 10:30 110401008 Malmbergets AIF Fröd 3 - Wibax IBF Piteå Fröd 3 5 - 1 Kristian Rossi, Tobias Skogsberg Camp Gielas
2023-11-18 11:30 110401009 Team Kalix IBK Fröd 3 - IBF Argentum 91 Fröd 3 2 - 3 Kristian Rossi, Tobias Skogsberg Camp Gielas
2023-11-18 13:00 110401010 Team Kalix IBK Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 2 - 1 Kristian Rossi, Tobias Skogsberg Camp Gielas
2023-11-18 14:00 110401011 IBF Argentum 91 Fröd 3 - Wibax IBF Piteå Fröd 3 15 - 1 Kristian Rossi, Tobias Skogsberg Camp Gielas
2023-11-18 15:00 110401012 K 4 IF Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 5 - 0 Tobias Skogsberg, Kristian Rossi Camp Gielas
2023-11-18 16:00 110401013 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - Team Kalix IBK Fröd 3 0 - 6 Tobias Skogsberg, Kristian Rossi Camp Gielas
2023-12-10 09:30 110401014 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 2 - 8 Mattis Stanzé, Daniel Juntti Norrmalmia Sph
2023-12-10 10:30 110401015 Malmbergets AIF Fröd 3 - Haparanda AIK Fröd 3 4 - 4 Mattis Stanzé, Daniel Juntti Norrmalmia Sph
2023-12-10 11:30 110401016 IBF Argentum 91 Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 3 - 3 Daniel Juntti, Mattis Stanzé Norrmalmia Sph
2023-12-10 13:00 110401017 IBF Argentum 91 Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 4 - 2 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2023-12-10 14:00 110401018 Haparanda AIK Fröd 3 - IBF Argentum 91 Fröd 3 3 - 5 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Norrmalmia Sph
2023-12-10 15:00 110401019 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 2 - 4 Filip Lyckne, Wiggo Svensson Norrmalmia Sph
2023-12-10 16:00 110401020 Haparanda AIK Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 2 - 3 Wiggo Svensson, Filip Lyckne Norrmalmia Sph
2024-01-13 09:30 110401021 IBF Argentum 91 Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 3 - 3 Miroslav Hochel, Patrik Nilsson Arjeplog Sporthall
2024-01-13 10:30 110401022 Team Kalix IBK Fröd 3 - Haparanda AIK Fröd 3 2 - 3 Silvia Hochel, Patrik Nilsson Arjeplog Sporthall
2024-01-13 11:30 110401023 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 2 - 14 Silvia Hochel, Miroslav Hochel Arjeplog Sporthall
2024-01-13 13:00 110401025 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - Team Kalix IBK Fröd 3 3 - 1 Patrik Nilsson, Miroslav Hochel Arjeplog Sporthall
2024-01-13 14:00 110401024 Haparanda AIK Fröd 3 - Wibax IBF Piteå Fröd 3 3 - 2 Patrik Nilsson, Silvia Hochel Arjeplog Sporthall
2024-01-13 15:00 110401026 IBF Argentum 91 Fröd 3 - Team Kalix IBK Fröd 3 5 - 1 Miroslav Hochel, Silvia Hochel Arjeplog Sporthall
2024-01-13 16:00 110401027 Haparanda AIK Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 0 - 5 Patrik Nilsson, Miroslav Hochel Arjeplog Sporthall
2024-02-10 09:30 110401028 Team Kalix IBK Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 5 - 3 Viktor Kemi, Johan Kemi Sportcity Kalix
2024-02-10 10:30 110401029 Haparanda AIK Fröd 3 - Wibax IBF Piteå Fröd 3 0 - 2 Johan Kemi, Viktor Kemi Sportcity Kalix
2024-02-10 11:30 110401030 IBF Argentum 91 Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 3 - 1 Viktor Kemi, Johan Kemi Sportcity Kalix
2024-02-10 13:00 110401031 IBF Argentum 91 Fröd 3 - Haparanda AIK Fröd 3 5 - 3 Johan Kemi, Viktor Kemi Sportcity Kalix
2024-02-10 14:00 110401032 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - IBF Argentum 91 Fröd 3 3 - 5 Johan Kemi, Viktor Kemi Sportcity Kalix
2024-02-10 15:00 110401033 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 3 - 2 Johan Kemi, Viktor Kemi Sportcity Kalix
2024-02-10 16:00 110401034 Team Kalix IBK Fröd 3 - Haparanda AIK Fröd 3 5 - 3 Viktor Kemi, Johan Kemi Sportcity Kalix
2024-03-23 09:30 110401035 Haparanda AIK Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 2 - 1 Miroslav Hochel, Silvia Hochel Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 10:30 110401036 K 4 IF Fröd 3 - Team Kalix IBK Fröd 3 1 - 2 Miroslav Hochel, Helli Vasara-Hammare Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 11:30 110401037 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 2 - 3 Helli Vasara-Hammare, Silvia Hochel Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 13:00 110401038 Team Kalix IBK Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 2 - 1 Miroslav Hochel, Silvia Hochel Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 14:00 110401039 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 3 - 10 Helli Vasara-Hammare, Miroslav Hochel Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 15:00 110401040 Haparanda AIK Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 2 - 4 Helli Vasara-Hammare, Silvia Hochel Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 16:00 110401041 Team Kalix IBK Fröd 3 - Wibax IBF Piteå Fröd 3 10 - 2 Silvia Hochel, Miroslav Hochel Idrottshuset Haparanda
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. K 4 IF Fröd 3 14 9 2 3 77-39 38 29
2. IBF Argentum 91 Fröd 3 14 9 2 3 60-37 23 29
3. Team Kalix IBK Fröd 3 14 9 0 5 56-40 16 27
4. Malmbergets AIF Fröd 3 14 5 1 8 34-38 -4 16
5. Haparanda AIK Fröd 3 14 4 1 9 37-52 -15 13
6. Wibax IBF Piteå Fröd 3 14 3 0 11 28-86 -58 9
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis