Tabell och resultat - Pantamera Flickor Röd 3

Senaste resultat
Tid Match Resultat Spelplats
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2024-02-10 16:00 Team Kalix IBK Fröd 3 - Haparanda AIK Fröd 3 5 - 3 Sportcity Kalix
2024-02-10 15:00 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 3 - 2 Sportcity Kalix
2024-02-10 14:00 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - IBF Argentum 91 Fröd 3 3 - 5 Sportcity Kalix
2024-02-10 13:00 IBF Argentum 91 Fröd 3 - Haparanda AIK Fröd 3 5 - 3 Sportcity Kalix
2024-02-10 11:30 IBF Argentum 91 Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 3 - 1 Sportcity Kalix
2024-02-10 10:30 Haparanda AIK Fröd 3 - Wibax IBF Piteå Fröd 3 0 - 2 Sportcity Kalix
2024-02-10 09:30 Team Kalix IBK Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 5 - 3 Sportcity Kalix
2024-01-13 16:00 Haparanda AIK Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 0 - 5 Arjeplog Sporthall
2024-01-13 15:00 IBF Argentum 91 Fröd 3 - Team Kalix IBK Fröd 3 5 - 1 Arjeplog Sporthall
2024-01-13 14:00 Haparanda AIK Fröd 3 - Wibax IBF Piteå Fröd 3 3 - 2 Arjeplog Sporthall
2024-01-13 13:00 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - Team Kalix IBK Fröd 3 3 - 1 Arjeplog Sporthall
2024-01-13 11:30 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 2 - 14 Arjeplog Sporthall
Tabell Totalt Hemma Borta
Plac. Lag S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P S V O F GM-IM D P
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
O
= Oavgjorda matcher,
SDV
= Sudden death-vinster,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
1. IBF Argentum 91 Fröd 3 14 9 2 3 60-37 23 29 9 6 2 (0) 1 43-19 24 20 5 3 0 (0) 2 17-18 -1 9
2. K 4 IF Fröd 3 11 7 2 2 62-32 30 23 3 3 0 (0) 0 20-10 10 9 8 4 2 (0) 2 42-22 20 14
3. Team Kalix IBK Fröd 3 11 6 0 5 42-36 6 18 6 4 0 (0) 2 24-19 5 12 5 2 0 (0) 3 18-17 1 6
4. Malmbergets AIF Fröd 3 11 4 1 6 29-32 -3 13 4 3 1 (0) 0 16-8 8 10 7 1 0 (0) 6 13-24 -11 3
5. Haparanda AIK Fröd 3 12 3 1 8 33-47 -14 10 6 2 0 (0) 4 13-20 -7 6 6 1 1 (0) 4 20-27 -7 4
6. Wibax IBF Piteå Fröd 3 11 3 0 8 21-63 -42 9 7 2 0 (0) 5 15-40 -25 6 4 1 0 (0) 3 6-23 -17 3
Kommande matcher
Tid Match Arena
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
2024-03-23 09:30 Haparanda AIK Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 10:30 K 4 IF Fröd 3 - Team Kalix IBK Fröd 3 Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 11:30 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 13:00 Team Kalix IBK Fröd 3 - Malmbergets AIF Fröd 3 Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 14:00 Wibax IBF Piteå Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 15:00 Haparanda AIK Fröd 3 - K 4 IF Fröd 3 Idrottshuset Haparanda
2024-03-23 16:00 Team Kalix IBK Fröd 3 - Wibax IBF Piteå Fröd 3 Idrottshuset Haparanda

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis