Flick Mörkröd Vår 24 (2023/24)

Gruppspel
Pantamera Flick Mörkröd A Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2024-01-12 19:00 066200003 Pixbo IBF F08 - Lindome IBK DJ 2 - 1 Lazo Cesto, Henry Tames Wallenstam Arena A
2024-01-12 19:30 066200002 IBK Vänersborg DJ - Onsala IBK DamJunior 0 - 5 Henrik Sjöberg, Emil Jacobsson Idrottshuset, Vänersborg
2024-01-14 15:00 066200001 Landvetter IBK D utveckling - Ale IBF F06/07 4 - 2 Thomas Johansson, Selma Hadziselimovic Pinntorps Idrottshall
2024-01-20 16:30 066200006 Pixbo IBF F08 - IBK Vänersborg DJ 5 - 1 Håkan Krafft, Pierre Eberhard Berg Wallenstam Arena A
2024-01-21 14:00 066200005 Lindome IBK DJ - Ale IBF F06/07 2 - 3 Almir Mehmedagic, Thomas Johansson Almåshallen A
2024-01-21 14:30 066200004 Onsala IBK DamJunior - Landvetter IBK D utveckling 2 - 2 Marcus Johansson, Kalle Borgen Presse Idrottshall
2024-01-27 12:20 066200009 Ale IBF F06/07 - IBK Vänersborg DJ 0 - 1 Emrik Appelgren, Tage Sandquist Ale Kulturrum
2024-01-27 12:30 066200007 Landvetter IBK D utveckling - Lindome IBK DJ 3 - 3 Felix Broström, Isak Skarrie Pinntorps Idrottshall
2024-03-10 15:00 066200008 Onsala IBK DamJunior - Pixbo IBF F08 2 - 3 Melker Kron, Linus Möller Rydets Idrottshall
2024-02-04 19:00 066200010 Pixbo IBF F08 - Landvetter IBK D utveckling 4 - 1 , Håkan Krafft Wallenstam Arena A
2024-02-25 11:30 066200011 IBK Vänersborg DJ - Lindome IBK DJ 1 - 4 Oliver Hugosson, Emil Jacobsson Idrottshuset, Vänersborg
2024-03-22 19:00 066200012 Ale IBF F06/07 - Onsala IBK DamJunior 1 - 4 Selma Hadziselimovic, Thomas Johansson Ale Kulturrum
2024-02-11 14:00 066200013 Landvetter IBK D utveckling - IBK Vänersborg DJ 3 - 2 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Pinntorps Idrottshall
2024-03-03 13:15 066200014 Pixbo IBF F08 - Ale IBF F06/07 5 - 3 Mustafa Er, Adem Can Wallenstam Arena B
2024-03-15 18:30 066200015 Lindome IBK DJ - Onsala IBK DamJunior 4 - 5 Tommy Runhammar, Selma Hadziselimovic Streteredsskolan
2024-02-24 11:30 066200018 Lindome IBK DJ - Pixbo IBF F08 0 - 1 Per Sundvall, Tommy Runhammar Almåshallen A
2024-02-24 12:30 066200017 Onsala IBK DamJunior - IBK Vänersborg DJ 3 - 5 Linus Möller, Melker Kron Presse Idrottshall
2024-02-25 11:10 066200016 Ale IBF F06/07 - Landvetter IBK D utveckling 3 - 2 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Ale Kulturrum
2024-03-01 19:30 066200021 IBK Vänersborg DJ - Pixbo IBF F08 4 - 2 Simon Franzén, Jim Nilsson Frigghallen, Vänersborg
2024-03-02 16:30 066200020 Ale IBF F06/07 - Lindome IBK DJ 0 - 2 Linus Backlund, Henrik Nordström Ale Kulturrum
2024-03-02 19:00 066200019 Landvetter IBK D utveckling - Onsala IBK DamJunior 2 - 0 Senad Olevic, Felix Broström Pinntorps Idrottshall
2024-03-08 19:30 066200024 IBK Vänersborg DJ - Ale IBF F06/07 0 - 3 Peter Jaeger, Emil Jacobsson Idrottshuset, Vänersborg
2024-03-08 19:35 066200023 Pixbo IBF F08 - Onsala IBK DamJunior 3 - 6 Isak Skarrie, Sebastian Ågren Wallenstam Arena B
2024-03-10 17:30 066200022 Lindome IBK DJ - Landvetter IBK D utveckling 5 - 1 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Streteredsskolan
2024-03-17 13:00 066200026 Lindome IBK DJ - IBK Vänersborg DJ 2 - 2 Tommy Runhammar, Måns Bartilson Almåshallen A
2024-03-17 15:00 066200027 Onsala IBK DamJunior - Ale IBF F06/07 4 - 5 Elin Idéhn, Melker Kron Presse Idrottshall
2024-03-17 16:00 066200025 Landvetter IBK D utveckling - Pixbo IBF F08 3 - 3 Tomas Levin, Senad Olevic Pinntorps Idrottshall
2024-01-28 13:00 066200029 Ale IBF F06/07 - Pixbo IBF F08 4 - 2 Isak Skarrie, Selma Hadziselimovic Ale Kulturrum
2024-03-22 19:30 066200028 IBK Vänersborg DJ - Landvetter IBK D utveckling 4 - 1 Isak Brogren, Emil Jacobsson Idrottshuset, Vänersborg
2024-03-23 15:00 066200030 Onsala IBK DamJunior - Lindome IBK DJ 3 - 5 Benjamin Olsen, Noah Fogelqvist Presse Idrottshall
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Pixbo IBF F08 10 6 1 3 30-25 5 19
2. Ale IBF F06/ 07 10 5 0 5 24-26 -2 15
3. Lindome IBK DJ 10 4 2 4 28-21 7 14
4. Onsala IBK DamJunior 10 4 1 5 34-30 4 13
5. IBK Vänersborg DJ 10 4 1 5 20-28 -8 13
6. Landvetter IBK D utveckling 10 3 3 4 22-28 -6 12
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Mörkröd B Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2024-01-14 17:00 066201003 Kärra IBK F07/08 - Lindås IBK F08 / Särö IBK F08 2 - 2 Wessam Abdellrazek, Sebastian Kiejs Huhmarniemi Kärra Sporthall
2024-01-14 17:30 066201001 Varla IBK DJ Röd - Stenungsunds IBK DJ 6 - 6 Kevin Hägerstrand, Oskar Hägerstrand Skårbyhallen
2024-01-21 15:00 066201005 Lindås IBK F08 / Särö IBK F08 - Stenungsunds IBK DJ 5 - 4 Linus Möller, Arvid Hohense Kullavikshallen
2024-03-21 19:00 066201006 Kärra IBK F07/08 - Eken IBK F06/07 5 - 4 Selma Hadziselimovic, Roger Zahnér Kärra Sporthall
2024-01-22 18:30 066201007 Varla IBK DJ Röd - Lindås IBK F08 / Särö IBK F08 4 - 3 Axel Sagdahl, Albin Persson Skårbyhallen
2024-01-28 13:30 066201009 Stenungsunds IBK DJ - Eken IBK F06/07 2 - 6 Per Sundvall, Alexander Warberg Kyrkenorumskolans Idrottshall
2024-01-31 19:45 066201011 Eken IBK F06/07 - Lindås IBK F08 / Särö IBK F08 3 - 6 Mustafa Kalajdzisalihovic, Sebastian Ågren Ekenhallen 1
2024-02-02 19:45 066201010 Kärra IBK F07/08 - Varla IBK DJ Röd 2 - 1 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Kärra Sporthall
2024-02-10 15:00 066201014 Kärra IBK F07/08 - Stenungsunds IBK DJ 2 - 3 Hampus Räffling, Mustafa Kalajdzisalihovic Kärra Sporthall
2024-02-20 19:00 066201013 Varla IBK DJ Röd - Eken IBK F06/07 7 - 1 Elin Idéhn, Linus Möller Forsgläntans Idrottshall
2024-02-24 15:30 066201018 Lindås IBK F08 / Särö IBK F08 - Kärra IBK F07/08 1 - 4 Joel Mellby, Dante Lindskog Lindås Waves Arena
2024-02-25 13:30 066201016 Stenungsunds IBK DJ - Varla IBK DJ Röd 4 - 6 Mustafa Kalajdzisalihovic, Selma Hadziselimovic Kyrkenorumskolans Idrottshall
2024-03-02 12:20 066201021 Eken IBK F06/07 - Kärra IBK F07/08 4 - 3 Mustafa Er, Henry Tames Ekenhallen 1
2024-03-03 13:30 066201020 Stenungsunds IBK DJ - Lindås IBK F08 / Särö IBK F08 5 - 5 Yao-Zu Galby, Emir Rajabi Kyrkenorumskolans Idrottshall
2024-03-06 19:45 066201024 Eken IBK F06/07 - Stenungsunds IBK DJ 8 - 7 Adem Can, Tomas Levin Ekenhallen 1
2024-03-08 20:00 066201022 Lindås IBK F08 / Särö IBK F08 - Varla IBK DJ Röd 3 - 4 Emir Rajabi, Yao-Zu Galby Lindås Waves Arena
2024-03-13 20:10 066201026 Lindås IBK F08 / Särö IBK F08 - Eken IBK F06/07 6 - 6 Sebastian Ågren, Semir Aganspahic Lindås Waves Arena
2024-03-17 15:00 066201025 Varla IBK DJ Röd - Kärra IBK F07/08 4 - 9 Hampus Abrahamsson, Marcus Wittink Skårbyhallen
2024-03-16 17:15 066201029 Stenungsunds IBK DJ - Kärra IBK F07/08 8 - 2 Martin Andersson, Mathias Johansson Kyrkenorumskolans Idrottshall
2024-03-23 11:20 066201028 Eken IBK F06/07 - Varla IBK DJ Röd 6 - 3 Ali Alizada, Mohsen Gholami Ekenhallen 1
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. Kärra IBK F07/ 08 8 4 1 3 29-27 2 13
2. Varla IBK DJ Röd 8 4 1 3 35-34 1 13
3. Eken IBK F06/ 07 8 4 1 3 38-39 -1 13
4. Lindås IBK F08 / Särö IBK F08 8 2 3 3 31-32 -1 9
5. Stenungsunds IBK DJ 8 2 2 4 39-40 -1 8
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng
Pantamera Flick Mörkröd C Vår
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2024-01-13 10:30 066202001 Warberg IBF Junior - FBC Lerum Akademi 3 - 3 Joakim Karlsson, Benjamin Olsen Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-01-13 19:40 066202002 Lindås IBK F08 - IBF Älvstranden F08 Svart 6 - 1 Sandra Lindskog, Jesper Björklund Greter Lindås Waves Arena
2024-04-07 18:00 066202003 Pixbo IBF F09 Vit - Dingle AIK DJ 5 - 4 Goran Kuduzovic, Ej offentliggjord, Sebastian Ågren Wallenstam Arena B
2024-01-20 16:30 066202005 Dingle AIK DJ - FBC Lerum Akademi 1 - 3 Zara Carlsson, Susanne Andersson Munkedals Bollhall
2024-01-20 16:40 066202006 Pixbo IBF F09 Vit - Lindås IBK F08 3 - 4 Tage Sandquist, Anton Sköld Wallenstam Arena B
2024-01-21 15:40 066202004 IBF Älvstranden F08 Svart - Warberg IBF Junior 2 - 10 Emrik Appelgren, Isak Bokesten Santoshallen
2024-01-27 15:45 066202009 FBC Lerum Akademi - Lindås IBK F08 0 - 1 Alexander Warberg, Mathias Hannu Rydsbergshallen
2024-01-28 14:40 066202008 IBF Älvstranden F08 Svart - Pixbo IBF F09 Vit 6 - 5 Idris Hasan Mohamed, Ali Alizada Santoshallen
2024-01-28 16:30 066202007 Warberg IBF Junior - Dingle AIK DJ 5 - 1 Albin Severinsson, Johan Norrby Sparbanken Wictory Center, Stadaxplanen
2024-02-09 18:15 066202010 Pixbo IBF F09 Vit - Warberg IBF Junior 4 - 3 Emir Rajabi, Yao-Zu Galby Wallenstam Arena B
2024-03-04 18:45 066202011 Lindås IBK F08 - Dingle AIK DJ 2 - 1 Semir Aganspahic, Jasmin Dzanic Askims Sporthall
2024-03-15 20:00 066202012 FBC Lerum Akademi - IBF Älvstranden F08 Svart 8 - 3 Per Sundvall, Henry Tames Rydsbergshallen
2024-02-06 20:00 066202013 Warberg IBF Junior - Lindås IBK F08 2 - 6 Esaias Ivarsson, Albin Persson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-02-08 18:45 066202015 Dingle AIK DJ - IBF Älvstranden F08 Svart 8 - 3 Zara Carlsson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2024-03-17 18:00 066202014 Pixbo IBF F09 Vit - FBC Lerum Akademi 3 - 3 Albin Frykholm, Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Wallenstam Arena B
2024-02-24 14:00 066202016 FBC Lerum Akademi - Warberg IBF Junior 1 - 0 Samuel Lindholm, Johannes Lunde Rydsbergshallen
2024-02-24 14:00 066202018 Dingle AIK DJ - Pixbo IBF F09 Vit 5 - 3 Martin Andersson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2024-02-25 13:40 066202017 IBF Älvstranden F08 Svart - Lindås IBK F08 1 - 12 Isak Skarrie, Alexander Warberg Santoshallen
2024-03-02 16:00 066202021 Lindås IBK F08 - Pixbo IBF F09 Vit 3 - 10 Semir Aganspahic, Isak Skarrie Lindås Waves Arena
2024-03-02 17:00 066202019 Warberg IBF Junior - IBF Älvstranden F08 Svart 9 - 5 Jonas Söderberg, Jan Svensson Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-03 15:30 066202020 FBC Lerum Akademi - Dingle AIK DJ 4 - 1 Ali Alizada, Mohsen Gholami Lerum Arena C
2024-03-09 17:10 066202024 Lindås IBK F08 - FBC Lerum Akademi 2 - 4 Emir Rajabi, Mathias Hannu Askims Sporthall
2024-03-09 17:30 066202023 Pixbo IBF F09 Vit - IBF Älvstranden F08 Svart 5 - 0 Joel Rudanko, Tomas Levin Wallenstam Arena A
2024-03-10 12:30 066202022 Dingle AIK DJ - Warberg IBF Junior 3 - 4 Zara Carlsson, Susanne Andersson Munkedals Idrottshall
2024-03-15 19:30 066202026 Dingle AIK DJ - Lindås IBK F08 3 - 4 Mathias Johansson, Martin Andersson Munkedals Idrottshall
2024-03-16 17:30 066202025 Warberg IBF Junior - Pixbo IBF F09 Vit 8 - 8 Kent Svensson, Jonas Söderberg Sparbanken Wictory Center, Unihocplanen
2024-03-19 18:45 066202027 IBF Älvstranden F08 Svart - FBC Lerum Akademi 0 - 7 Goran Kuduzovic, Semir Aganspahic Santoshallen
2024-03-18 20:20 066202028 Lindås IBK F08 - Warberg IBF Junior 2 - 2 Selma Hadziselimovic, Tommy Runhammar Lindås Waves Arena
2024-03-24 12:40 066202030 IBF Älvstranden F08 Svart - Dingle AIK DJ 3 - 5 Patrich Hellfärdsson, Alexander Rydqvist Santoshallen
2024-03-27 19:45 066202029 FBC Lerum Akademi - Pixbo IBF F09 Vit 11 - 5 Semir Aganspahic, Mustafa Er Rydsbergshallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
1. FBC Lerum Akademi 10 7 2 1 44-19 25 23
2. Lindås IBK F08 10 7 1 2 42-27 15 22
3. Warberg IBF Junior 10 4 3 3 46-35 11 15
4. Pixbo IBF F09 Vit 10 4 2 4 51-47 4 14
5. Dingle AIK DJ 10 3 0 7 32-36 -4 9
6. IBF Älvstranden F08 Svart 10 1 0 9 24-75 -51 3
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis