Pojkar Blå Serie 2 (2023/24)

Gruppspel
Pojkar Blå Serie 2 Central
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 10:00 185201001 Deje IBF - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Deje Sporthall A
2023-10-15 11:00 185201002 Lekvattnets BK - Munkfors IBK Stjernehallen
2023-10-15 13:00 185201003 SK Örnen - Sunne IBK Elis Kronberg, Johan Kronberg Molkoms Sporthall
2023-10-15 13:40 185201004 Hagfors IBS - Skoghalls IBK Utveckling Vit Yasmin Hammoud, Lina Sjöberg Uddeholm Arena
2023-10-21 11:30 185201007 Munkfors IBK - SK Örnen Linnea Jansson, William Nilsson Munkfors Arena
2023-10-21 16:00 185201005 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Deje IBF Hammarö Arena
2023-10-22 11:00 185201008 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Hagfors IBS Ramirent Arena
2023-10-22 14:15 185201006 Sunne IBK - Lekvattnets BK Sparbankshallen
2023-10-28 10:30 185201009 Munkfors IBK - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Linnea Jansson, Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
2023-10-29 11:15 185201011 Lekvattnets BK - Deje IBF Stjernehallen
2023-10-29 12:15 185201012 Hagfors IBS - SK Örnen Maja Stefansson, Yasmin Hammoud Uddeholm Arena
2023-10-29 15:30 185201010 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Sunne IBK Hammarö Arena
2023-11-10 18:00 185201016 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling Vit Elis Kronberg, Jan Gudmunds Molkoms Sporthall
2023-11-12 10:00 185201014 Deje IBF - Munkfors IBK Deje Sporthall A
2023-11-12 13:30 185201015 Hagfors IBS - Sunne IBK Yasmin Hammoud, Ian Sandström Uddeholm Arena
2023-11-12 14:00 185201013 Lekvattnets BK - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Stjernehallen
2023-11-18 12:30 185201017 Sunne IBK - Deje IBF Sparbankshallen
2023-11-18 15:30 185201018 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Lekvattnets BK Hammarö Arena B
2023-11-19 11:00 185201020 Munkfors IBK - Hagfors IBS Lisa Persson Lunde, Linnea Jansson Munkfors Arena
2023-11-19 14:00 185201019 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - SK Örnen Ramirent Arena
2023-11-24 18:30 185201023 SK Örnen - Deje IBF Elis Kronberg, Jan Gudmunds Molkoms Sporthall
2023-11-25 15:00 185201021 Sunne IBK - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Sparbankshallen
2023-11-26 09:30 185201024 Hagfors IBS - Lekvattnets BK Mira Kihl, Yasmin Hammoud Uddeholm Arena
2023-12-09 17:30 185201022 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Munkfors IBK Hammarö Arena B
2023-12-03 11:00 185201027 Hagfors IBS - Deje IBF Mira Kihl, Yasmin Hammoud Uddeholm Arena
2023-12-03 12:00 185201026 Munkfors IBK - Sunne IBK Linnea Jansson, William Nilsson Munkfors Arena
2023-12-03 12:00 185201028 Lekvattnets BK - SK Örnen Stjernehallen
2023-12-03 18:30 185201025 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Skoghalls IBK Utveckling Vit Ramirent Arena
2023-12-16 13:30 185201029 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Deje IBF Ramirent Arena
2023-12-16 13:30 185201031 Sunne IBK - SK Örnen Sparbankshallen
2023-12-16 15:00 185201030 Munkfors IBK - Lekvattnets BK Linnea Jansson, Lisa Persson Lunde Munkfors Arena
2023-12-17 16:00 185201032 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Hagfors IBS Hammarö Arena B
2024-01-20 10:00 185201033 Deje IBF - Skoghalls IBK Utveckling Vit Deje Sporthall A
2024-01-20 11:00 185201035 SK Örnen - Munkfors IBK Elis Kronberg, Johan Kronberg Molkoms Sporthall
2024-01-21 13:30 185201036 Hagfors IBS - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Elias Gräsberg, Lina Sjöberg Uddeholm Arena
2024-01-21 18:00 185201034 Lekvattnets BK - Sunne IBK Stjernehallen
2024-01-27 10:00 185201039 Deje IBF - Lekvattnets BK Deje Sporthall A
2024-01-27 11:00 185201040 SK Örnen - Hagfors IBS , Johan Kronberg Molkoms Sporthall
2024-01-27 13:30 185201038 Sunne IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit Sparbankshallen
2024-01-28 11:00 185201037 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Munkfors IBK Ramirent Arena
2024-02-03 13:00 185201044 Skoghalls IBK Utveckling Vit - SK Örnen Hammarö Arena
2024-02-03 14:30 185201043 Sunne IBK - Hagfors IBS Sparbankshallen
2024-02-04 14:00 185201041 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Lekvattnets BK Ramirent Arena
2024-03-03 15:00 185201042 Munkfors IBK - Deje IBF Lisa Persson Lunde, Linnea Jansson Munkfors Arena
2024-02-10   Uppskj. 185201045 Deje IBF - Sunne IBK Uppskj. Deje Sporthall A
2024-02-10 10:00 185201048 Hagfors IBS - Munkfors IBK Maya Steorn, Mira Kihl Uddeholm Arena
2024-02-10 11:00 185201047 SK Örnen - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Johan Kronberg, Elis Kronberg Molkoms Sporthall
2024-02-11 14:00 185201046 Lekvattnets BK - Skoghalls IBK Utveckling Vit Stjernehallen
2024-02-17 10:00 185201051 Deje IBF - SK Örnen Deje Sporthall A
2024-02-17 11:00 185201050 Munkfors IBK - Skoghalls IBK Utveckling Vit Lisa Persson Lunde, Leif Andersson Munkfors Arena
2024-02-18 12:30 185201049 Karlstad IBF Bredd Öst 2 - Sunne IBK Ramirent Arena
2024-02-18 13:00 185201052 Lekvattnets BK - Hagfors IBS Stjernehallen
2024-03-09 15:30 185201056 SK Örnen - Lekvattnets BK Elis Kronberg, Johan Kronberg Molkoms Sporthall
2024-03-09 16:00 185201053 Skoghalls IBK Utveckling Vit - Karlstad IBF Bredd Öst 2 Hammarö Arena B
2024-03-10 10:00 185201055 Deje IBF - Hagfors IBS Deje Sporthall B
2024-03-10 12:00 185201054 Sunne IBK - Munkfors IBK Sparbankshallen
Pojkar Blå Serie 2 Södra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 10:30 185203001 Dotteviks IF/Arvika IBF - Herrhagens IF Meja Skoglund, Klara Andersson Strandhallen Arvika
2023-10-14 16:00 185203003 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Hammarö Arena B
2023-10-15 10:00 185203004 Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Alva Johnsson, Linnéa Johnsson Skattkärrsskolan
2023-10-15 14:00 185203002 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Hertzöga BK Ramirent Arena
2023-10-21 10:00 185203008 Herrhagens IF - Skattkärrs IK 2 Sporthallen Gjutaren
2023-10-21 14:30 185203007 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling Svart Ilandaskolan
2023-10-22 12:30 185203006 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Karlstad IBF Bredd Central 4 Ramirent Arena
2023-10-22 14:30 185203005 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Dotteviks IF/Arvika IBF Hammarö Arena B
2023-10-28 15:00 185203009 Hertzöga BK - Herrhagens IF Ilandaskolan
2023-10-28 15:00 185203012 Skattkärrs IK 2 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Carl-Johan Bergsten, Oliver Lindmark Skattkärrsskolan
2023-10-29 12:30 185203011 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Dotteviks IF/Arvika IBF Ramirent Arena
2023-10-29 18:30 185203010 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Hammarö Arena
2023-11-11 10:30 185203014 Dotteviks IF/Arvika IBF - Hertzöga BK Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-11-11 11:30 185203016 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Skoghalls IBK Utveckling Röd Inst. Hammarö Arena B
2023-11-11 13:30 185203015 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Oliver Lindmark, Olle Barse Skattkärrsskolan
2023-11-12 11:00 185203013 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Herrhagens IF Ramirent Arena
2023-11-18 12:30 185203020 Hertzöga BK - Skattkärrs IK 2 Ilandaskolan
2023-11-18 14:00 185203019 Herrhagens IF - Skoghalls IBK Utveckling Svart Sporthallen Gjutaren
2023-11-19 12:30 185203017 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Dotteviks IF/Arvika IBF Ramirent Arena
2023-11-19 12:30 185203018 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Karlstad IBF Bredd Central 4 Hammarö Arena B
2023-12-02 11:30 185203024 Skattkärrs IK 2 - Karlstad IBF Bredd Central 4 Olle Barse, Carl-Johan Bergsten Skattkärrsskolan
2023-12-02 12:00 185203021 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Herrhagens IF Ramirent Arena
2023-12-02 17:30 185203022 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Hertzöga BK Hammarö Arena B
2023-12-27 19:00 185203023 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Dotteviks IF/Arvika IBF Hammarö Arena B
2023-12-09 10:00 185203025 Herrhagens IF - Skoghalls IBK Utveckling Röd Sporthallen Gjutaren
2023-12-10 09:30 185203028 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Ramirent Arena
2023-12-10 14:00 185203026 Hertzöga BK - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Ilandaskolan
2024-02-04 12:00 185203027 Dotteviks IF/Arvika IBF - Skattkärrs IK 2 Viktor Bryntesson, Nova Östberg Strandhallen Arvika
2023-12-16 10:00 185203029 Herrhagens IF - Dotteviks IF/Arvika IBF Sporthallen Gjutaren
2023-12-16 14:30 185203030 Hertzöga BK - Karlstad IBF Bredd Central 4 Ilandahallen
2023-12-16 14:30 185203032 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skattkärrs IK 2 Hammarö Arena B
2023-12-16 15:00 185203031 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skoghalls IBK Utveckling Svart Ramirent Arena
2024-01-13 09:30 185203033 Dotteviks IF/Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling Röd Oskar Andersson, Nils Larsson Strandhallen Arvika
2024-01-13 11:30 185203036 Skattkärrs IK 2 - Herrhagens IF Noah Kjell, Viktor Lindgren Skattkärrsskolan
2024-01-13 16:00 185203035 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Hertzöga BK Hammarö Arena B
2024-01-14 12:30 185203034 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Ramirent Arena
2024-01-20 14:30 185203037 Herrhagens IF - Hertzöga BK Sporthallen Gjutaren
2024-01-21 12:00 185203039 Dotteviks IF/Arvika IBF - Karlstad IBF Bredd Central 4 , Morgan Wallberg Strandhallen Arvika
2024-01-21 12:30 185203038 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Ramirent Arena
2024-01-21 18:45 185203040 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Skattkärrs IK 2 Hammarö Arena
2024-01-27 11:30 185203044 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Skoghalls IBK Utveckling Svart Hammarö Arena B
2024-01-27 15:00 185203041 Herrhagens IF - Karlstad IBF Bredd Central 4 Sporthallen Gjutaren
2024-01-28 09:30 185203043 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Skattkärrs IK 2 Ramirent Arena
2024-01-28 14:00 185203042 Hertzöga BK - Dotteviks IF/Arvika IBF Ilandaskolan
2024-02-10 10:30 185203046 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Skoghalls IBK Utveckling Röd Ramirent Arena
2024-02-10 11:30 185203048 Skattkärrs IK 2 - Hertzöga BK Olle Barse, Viktor Lindgren Skattkärrsskolan
2024-02-10 15:00 185203045 Dotteviks IF/Arvika IBF - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Strandhallen Arvika
2024-02-11 11:30 185203047 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Herrhagens IF Hammarö Arena B
2024-02-17 10:00 185203049 Herrhagens IF - Karlstad IBF Bredd Öst 1 Sporthallen Gjutaren
2024-02-17 14:30 185203050 Hertzöga BK - Skoghalls IBK Utveckling Röd Ilandaskolan
2024-02-17 14:30 185203051 Dotteviks IF/Arvika IBF - Skoghalls IBK Utveckling Svart Meja Skoglund, Klara Andersson Strandhallen Arvika
2024-02-18 11:00 185203052 Karlstad IBF Bredd Central 4 - Skattkärrs IK 2 Ramirent Arena
2024-03-09 11:30 185203053 Skoghalls IBK Utveckling Röd - Herrhagens IF Hammarö Arena B
2024-03-09 13:30 185203055 Skattkärrs IK 2 - Dotteviks IF/Arvika IBF Niki Knutsson, Elma Vennerstrand Skattkärrsskolan
2024-03-10 11:30 185203056 Skoghalls IBK Utveckling Svart - Karlstad IBF Bredd Central 4 Hammarö Arena B
2024-03-10 18:30 185203054 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Hertzöga BK Ramirent Arena
Pojkar Blå Serie 2 Västra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 11:00 185200001 Åmotfors IF - Arvika IBF Gärdeshallen
2023-10-14 13:00 185200002 Billingsfors IBK - Grums IBK Billingsfors Bollhall
2023-10-15 11:30 185200003 Säffle SK - Nordmarkens IBF Röd Tegnérhallen
2023-10-21 13:30 185200007 Grums IBK - Säffle SK Max Löfgren, William Enemark Grums Sporthall
2023-10-22 15:00 185200006 Nordmarkens IBF Röd - Billingsfors IBK William Johansson, Isaac Bryntesson Årjängs Sporthall A
2023-10-22 17:00 185200005 Nordmarkens IBF Svart - Åmotfors IF Arvid Nilsson, Gustav Sköld Årjängs Sporthall A
2023-10-28 15:00 185200011 Billingsfors IBK - Åmotfors IF Billingsfors Bollhall
2023-10-28 15:15 185200009 Grums IBK - Arvika IBF Max Löfgren, William Enemark Grums Sporthall
2023-10-29 10:00 185200010 Nordmarkens IBF Svart - Nordmarkens IBF Röd Årjängs Sporthall A
2023-11-12 11:00 185200014 Åmotfors IF - Grums IBK Daniel Boya, Albin Olsson Gärdeshallen
2023-11-12 11:00 185200016 Säffle SK - Nordmarkens IBF Svart Tegnérhallen
2023-11-12 14:00 185200013 Billingsfors IBK - Arvika IBF Billingsfors Bollhall
2023-11-18 13:30 185200019 Arvika IBF - Säffle SK Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-11-19 15:00 185200017 Nordmarkens IBF Röd - Åmotfors IF William Johansson, Gustav Sköld Årjängs Sporthall A
2023-11-19 17:00 185200018 Nordmarkens IBF Svart - Billingsfors IBK Isaac Bryntesson, Elias Arnesen Årjängs Sporthall A
2023-11-26 10:00 185200021 Nordmarkens IBF Röd - Arvika IBF Odin Bryntesson, Melwin Hodzic Årjängs Sporthall A
2023-11-26 12:00 185200022 Nordmarkens IBF Svart - Grums IBK Elias Arnesen, Emma Paulsen Svensson Årjängs Sporthall A
2023-11-26 15:00 185200023 Säffle SK - Åmotfors IF Tegnérhallen
2023-12-09 13:30 185200026 Grums IBK - Nordmarkens IBF Röd Max Löfgren, Joel Bäcklund Grums Sporthall
2023-12-10 14:45 185200028 Billingsfors IBK - Säffle SK Billingsfors Bollhall
2023-12-10 15:00 185200025 Arvika IBF - Nordmarkens IBF Svart Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-12-16 13:30 185200029 Arvika IBF - Åmotfors IF Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2023-12-17 10:00 185200030 Grums IBK - Billingsfors IBK Max Löfgren, Victor Sik Grums Sporthall
2023-12-17 12:00 185200031 Nordmarkens IBF Röd - Säffle SK Isaac Bryntesson, Arvid Nilsson Årjängs Sporthall A
2024-01-19 18:00 185200034 Billingsfors IBK - Nordmarkens IBF Röd Billingsfors Bollhall
2024-01-20 11:00 185200033 Åmotfors IF - Nordmarkens IBF Svart Albin Olsson, Daniel Boya Gärdeshallen
2024-01-21 13:00 185200035 Säffle SK - Grums IBK Tegnérhallen
2024-01-27 10:30 185200037 Arvika IBF - Grums IBK Meja Skoglund, Klara Andersson Strandhallen Arvika
2024-01-28 10:00 185200038 Nordmarkens IBF Röd - Nordmarkens IBF Svart Årjängs Sporthall A
2024-01-28 11:00 185200039 Åmotfors IF - Billingsfors IBK Albin Olsson, Daniel Boya Gärdeshallen
2024-02-03 13:00 185200041 Arvika IBF - Billingsfors IBK Nova Östberg, Klara Andersson Strandhallen Arvika
2024-02-04 10:00 185200042 Grums IBK - Åmotfors IF Joel Bäcklund, Victor Sik Grums Sporthall
2024-02-04 12:00 185200044 Nordmarkens IBF Svart - Säffle SK Gustav Sköld, Odin Bryntesson Årjängs Sporthall A
2024-02-10 11:00 185200045 Åmotfors IF - Nordmarkens IBF Röd Peter Berntsson, Lars Room Gärdeshallen
2024-02-11 13:00 185200047 Säffle SK - Arvika IBF Tegnérhallen
2024-02-24 11:00 185200046 Billingsfors IBK - Nordmarkens IBF Svart Billingsfors Bollhall
2024-02-17 10:00 185200049 Arvika IBF - Nordmarkens IBF Röd Klara Andersson, Meja Skoglund Strandhallen Arvika
2024-02-17 11:00 185200051 Åmotfors IF - Säffle SK Gärdeshallen
2024-02-17 13:30 185200050 Grums IBK - Nordmarkens IBF Svart Milton Svensson, Victor Henriksson Grums Sporthall
2024-03-10 10:00 185200054 Nordmarkens IBF Röd - Grums IBK Emma Paulsen Svensson, Elias Arnesen Årjängs Sporthall A
2024-03-10 12:00 185200053 Nordmarkens IBF Svart - Arvika IBF William Johansson, Isaac Bryntesson Årjängs Sporthall A
2024-03-10 13:00 185200056 Säffle SK - Billingsfors IBK Tegnérhallen
Pojkar Blå Serie 2 Östra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2023-10-14 12:00 185202001 Skattkärrs IK 1 - Filipstad IBK , Oliver Lindmark Skattkärrsskolan
2023-11-19 10:30 185202002 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling Grön Stina Falck, Alva Johansson Forshaga Sporthall
2023-10-21 11:30 185202008 Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå Filipstads Sporthall
2023-10-22 11:30 185202007 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Villastadens IF Hammarö Arena B
2023-10-28 09:15 185202011 GS 86 AIF - Skattkärrs IK 1 Albin Sjöblom, Adam Gustafsson Forshaga Sporthall
2023-10-28 16:00 185202012 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Villastadens IF Hammarö Arena B
2023-10-29 17:30 185202009 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Filipstad IBK Hammarö Arena B
2023-11-11 15:30 185202014 Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Grön Oliver Lindmark, Carl-Johan Bergsten Skattkärrsskolan
2023-11-12 10:30 185202013 GS 86 AIF - Filipstad IBK Erik Johansson, Albin Norder Eriksson Forshaga Sporthall
2023-11-18 11:30 185202019 Filipstad IBK - Villastadens IF Filipstads Sporthall
2023-11-18 16:45 185202020 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Skoghalls IBK Utveckling Blå Hammarö Arena
2023-12-02 11:30 185202024 Skoghalls IBK Utveckling Blå - GS 86 AIF Hammarö Arena B
2023-12-03 14:00 185202023 Villastadens IF - Skattkärrs IK 1 Albin Herco, Jesper Svensson Brogårdshallen
2023-12-09 13:30 185202027 Skattkärrs IK 1 - Skoghalls IBK Utveckling Blå Moa Malmgren, Joline Stark Skattkärrsskolan
2023-12-09 14:00 185202028 GS 86 AIF - Villastadens IF Erik Johansson, Albin Norder Eriksson Forshaga Sporthall
2023-12-16 17:30 185202030 Skoghalls IBK Utveckling Grön - GS 86 AIF Hammarö Arena B
2023-12-17 13:00 185202029 Filipstad IBK - Skattkärrs IK 1 Filipstads Sporthall
2024-01-13 09:00 185202035 Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Grön Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Brogårdshallen
2024-01-14 16:00 185202036 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Filipstad IBK Hammarö Arena B
2024-01-20 11:30 185202039 Skattkärrs IK 1 - GS 86 AIF Linnéa Johnsson, Olle Barse Skattkärrsskolan
2024-01-20 12:00 185202040 Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Ej offentliggjord, Ej offentliggjord Brogårdshallen
2024-01-21 11:30 185202037 Filipstad IBK - Skoghalls IBK Utveckling Grön Filipstads Sporthall
2024-02-03 11:30 185202042 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Skattkärrs IK 1 Hammarö Arena
2024-02-04 10:00 185202041 Filipstad IBK - GS 86 AIF Filipstads Sporthall
2024-02-10 11:30 185202048 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skoghalls IBK Utveckling Grön Hammarö Arena B
2024-02-10 12:00 185202047 Villastadens IF - Filipstad IBK , Noah Porter Brogårdshallen
2024-02-17 10:00 185202052 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Alva Johansson, Erik Johansson Forshaga Sporthall
2024-02-17 11:30 185202051 Skattkärrs IK 1 - Villastadens IF Noah Kjell, Viktor Lindgren Skattkärrsskolan
2024-03-09 10:30 185202056 Villastadens IF - GS 86 AIF Brogårdshallen
2024-03-10 13:00 185202055 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skattkärrs IK 1 Hammarö Arena B
185202060 GS 86 AIF - Skoghalls IBK Utveckling Blå Forshaga Sporthall
2023-11-26 10:15 185202064 Skattkärrs IK 1 - GS 86 AIF Edwin Thelning, Elis Tibell Skattkärrsskolan
2023-11-26 16:30 185202063 Skoghalls IBK Utveckling Grön - Filipstad IBK Hammarö Arena B
2024-01-26 18:45 185202057 Filipstad IBK - Villastadens IF Filipstads Sporthall
2024-01-27 16:00 185202062 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Skattkärrs IK 1 Hammarö Arena B
2024-03-17 14:30 185202058 Villastadens IF - Skoghalls IBK Utveckling Grön Stenstalidshallen
Övriga matcher
Pojkar Blå Serie 2 Extra
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
185204003 Skoghalls IBK Utveckling Blå - Billingsfors IBK Hammarö Arena
2023-11-12 14:30 185204001 Åmotfors IF - Nordmarkens IBF Röd Albin Olsson, Daniel Boya Gärdeshallen
2023-11-19 11:00 185204004 Grums IBK - Skoghalls IBK Utveckling Blå Joel Bäcklund, William Enemark Grums Sporthall
2024-01-14 12:30 185204007 Nordmarkens IBF Röd - GS 86 AIF William Johansson, Gustav Sköld Årjängs Sporthall A
2024-01-14 12:30 185204006 Billingsfors IBK - Säffle SK Billingsfors Bollhall
2024-01-28 11:00 185204005 Säffle SK - Grums IBK Tegnérhallen
2024-03-02 12:00 185204002 GS 86 AIF - Åmotfors IF Nelli Jansson, Erik Johansson Forshaga Sporthall

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis