Molkoms Sporthall

Adress
Skolgatan 3, 66060 Molkom
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-09 10:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501003 SK Örnen - Hagfors IF Uddeholm
2021-10-09 12:00 Damer Division 3 Östra 182301001 SK Örnen - IBF Lesjöfors
2021-10-15 19:30 Herrar Division 4 Östra 181401005 SK Örnen - Kristinehamns IBF U
2021-10-16 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701004 SK Örnen - Karlskoga IBF
2021-10-22 19:30 Herrar Division 4 Östra 181401007 SK Örnen - Skattkärrs IK U
2021-10-23 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202007 SK Örnen - Kristinehamns IBF
2021-10-23 13:00 Herrar Division 5 Östra 181501007 SK Örnen U - GS 86 AIF U
2021-10-23 16:00 Damer Division 3 Östra 182301007 SK Örnen - Degerfors IBK U
2021-10-30 13:00 Herrar Division 5 Östra 181501010 SK Örnen U - Deje IBF U
November
2021-11-06 14:00 Herrar Division 4 Östra 181401020 SK Örnen - Karlskoga IBF U
2021-11-12 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501016 SK Örnen U - Munkfors IBK
2021-11-13 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202020 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom Öst
2021-11-13 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701018 SK Örnen - Skattkärrs IK
2021-11-19 19:30 Damer Division 3 Östra 182301016 SK Örnen - Kristinehamns IBF U
2021-11-20 12:00 Herrar Division 4 Östra 181401029 SK Örnen - Storfors IBF
2021-11-27 10:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501018 SK Örnen - IFK Heden
2021-11-27 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202029 SK Örnen - Filipstad IBK
December
2021-12-04 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701027 SK Örnen - Hultsberg IBF
2021-12-04 13:00 Herrar Division 5 Östra 181501025 SK Örnen U - Filipstad IBK U
2021-12-10 19:30 Damer Division 3 Östra 182301025 SK Örnen - Dotteviks IF U
2021-12-11 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202038 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling 2
2021-12-11 14:00 Herrar Division 4 Östra 181401038 SK Örnen - Karlskoga FBC
2021-12-17 19:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701036 SK Örnen - Degerfors IBK
2021-12-18 10:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501028 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom
Januari
2022-01-07 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501034 SK Örnen U - Åsmyra IBK
2022-01-08 12:00 Damer Division 3 Östra 182301032 SK Örnen - Sunne IBK
2022-01-15 10:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501029 SK Örnen - Skoghalls IBK Utveckling
2022-01-21 19:30 Herrar Division 4 Östra 181401057 SK Örnen - Edebäck IBF U
2022-01-22 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701054 SK Örnen - Edebäck IBF/Hagfors IBS
2022-01-22 15:00 Damer Division 3 Östra 182301041 SK Örnen - Åmåls IBK/Billingsfors IBK
2022-01-28 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501043 SK Örnen U - Degerfors IBK
2022-01-29 10:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701056 SK Örnen - Karlstad IBF Ungdom
2022-01-29 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202057 SK Örnen - Hertzöga BK Grön
Februari
2022-02-01 19:00 Damer Division 3 Östra 182301048 SK Örnen - IFK Heden
2022-02-04 19:30 Herrar Division 4 Östra 181401070 SK Örnen - Karlstads IBK
2022-02-11 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501049 SK Örnen U - GS 86 AIF U
2022-02-12 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701068 SK Örnen - Storfors IBF
2022-02-12 14:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501047 SK Örnen - Munkfors IBK
2022-02-12 16:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202070 SK Örnen - Degerfors IBK
2022-02-18 19:30 Damer Division 3 Östra 182301055 SK Örnen - Filipstad IBK U
2022-02-19 13:00 Herrar Division 5 Östra 181501052 SK Örnen U - Deje IBF U
2022-02-25 19:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202079 SK Örnen - GS 86 AIF 2
2022-02-26 12:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 6 östra 183701077 SK Örnen - Hertzöga BK
2022-02-26 14:00 Herrar Division 4 Östra 181401079 SK Örnen - IBF Lesjöfors
2022-02-26 17:00 Damer Division 3 Östra 182301058 SK Örnen - Karlskoga IBF
Mars
2022-03-04 19:30 Herrar Division 5 Östra 181501058 SK Örnen U - Munkfors IBK
2022-03-11 19:45 Herrar Division 4 Östra 181401088 SK Örnen - IFK Heden
2022-03-19 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Östra 185202088 SK Örnen - Skattkärrs IK
2022-03-19 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501058 SK Örnen - Karlskoga IBF
2022-03-20 10:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500223 SK Örnen - Kristinehamns IBF 3
2022-03-20 11:30 Pojkar Grön Poolspel Nybörjare 185500225 Kristinehamns IBF 3 - Storfors IBF
2022-03-25 19:00 Pantamera Flickor Röd Serie 4 östra 184501063 SK Örnen - Filipstad IBK

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis