Årjängs Sporthall A

Adress
Årjäng
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Oktober
2021-10-17 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200001 Nordmarkens IBF Röd - Billingsfors IBK
2021-10-17 13:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200002 Nordmarkens IBF Vit - Grums IBK
2021-10-17 15:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100004 Nordmarkens IBF - Åmåls IBK
2021-10-23 14:00 Herrar Division 5 Västra 181500006 Nordmarkens IBF U - Lysvik IBF
2021-10-31 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200012 Nordmarkens IBF Röd - Mangskog SK
2021-10-31 12:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200013 Nordmarkens IBF Vit - Säffle SK
November
2021-11-05 19:30 Herrar Division 2 181200026 Nordmarkens IBF - Skattkärrs IK
2021-11-07 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200010 Nordmarkens IBF - Karlstad IBF Ungdom
2021-11-14 10:30 Flickor Grön Poolspel Fortsättning 186400016 Nordmarkens IBF - BKI Sunnanå 1
2021-11-14 11:30 Flickor Grön Poolspel Fortsättning 186400018 Karlstad IBF Bredd 2 - Nordmarkens IBF
2021-11-14 12:30 Flickor Grön Poolspel Fortsättning 186400020 BKI Sunnanå 2 - Karlstad IBF Bredd 2
2021-11-14 15:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200016 Nordmarkens IBF Vit - Billingsfors IBK
2021-11-14 17:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100018 Nordmarkens IBF - Eda IF
2021-11-16 19:30 Herrar Division 2 181200038 Nordmarkens IBF - Dotteviks IF
2021-11-19 19:30 Herrar Division 2 181200045 Nordmarkens IBF - Edebäck IBF
2021-11-20 10:30 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400046 Nordmarkens IBF Röd - Åmotfors IF
2021-11-20 11:30 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400048 Åmotfors IF - Karlstad IBF Bredd Öst 1
2021-11-20 12:30 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400050 Karlstad IBF Bredd Öst 1 - Nordmarkens IBF Röd
2021-11-20 15:00 Herrar Division 5 Västra 181500017 Nordmarkens IBF U - Arvika IBF Ungdom
2021-11-21 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200021 Nordmarkens IBF Röd - Nordmarkens IBF Vit
2021-11-21 14:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200016 Nordmarkens IBF - IBK Lockerud Mariestad
2021-11-28 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600027 Nordmarkens IBF - Säffle SK
2021-11-28 13:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100027 Nordmarkens IBF - Karlstad IBF Ungdom 2
December
2021-12-04 14:00 Herrar Division 5 Västra 181500021 Nordmarkens IBF U - Dotteviks IF Ungdom
2021-12-05 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200032 Nordmarkens IBF Vit - Dotteviks IF
2021-12-05 13:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200031 Nordmarkens IBF Röd - BK Vålberg
2021-12-10 19:30 Herrar Division 2 181200063 Nordmarkens IBF - GS 86 AIF
2021-12-12 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600036 Nordmarkens IBF - Billingsfors IBK
2021-12-12 13:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200025 Nordmarkens IBF - Hertzöga BK
2021-12-17 19:30 Herrar Division 2 181200071 Nordmarkens IBF - Hultsberg IBF
2021-12-18 14:00 Herrar Division 5 Västra 181500031 Nordmarkens IBF U - BKI Sunnanå U
2021-12-19 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200042 Nordmarkens IBF Vit - Åmåls IBK
Januari
2022-01-16 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200051 Nordmarkens IBF Röd - Grums IBK
2022-01-16 13:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200052 Nordmarkens IBF Vit - Mangskog SK
2022-01-16 15:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100054 Nordmarkens IBF - Dotteviks IF
2022-01-22 14:00 Herrar Division 5 Västra 181500038 Nordmarkens IBF U - BK Vålberg U
2022-01-23 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600054 Nordmarkens IBF - Karlstad IBF Ungdom
2022-01-23 13:30 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200034 Nordmarkens IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2022-01-23 15:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100056 Nordmarkens IBF - BKI Sunnanå
2022-01-28 19:30 Herrar Division 2 181200089 Nordmarkens IBF - Karlskoga IBF
2022-01-30 11:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600056 Nordmarkens IBF - Kristinehamns IBF
Februari
2022-02-05 14:00 Herrar Division 5 Västra 181500043 Nordmarkens IBF U - Tösse IF U
2022-02-06 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200061 Nordmarkens IBF Röd - Dotteviks IF
2022-02-12 11:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400125 Nordmarkens IBF Röd - Arvika IBF 1
2022-02-12 12:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400127 Arvika IBF 2 - Nordmarkens IBF Röd
2022-02-13 10:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200066 Nordmarkens IBF Vit - Nordmarkens IBF Röd
2022-02-13 12:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200043 Nordmarkens IBF - Munkfors IBK/GS 86 AIF
2022-02-13 14:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600068 Nordmarkens IBF - Hagfors IBS/Edebäck IBF
2022-02-13 16:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100068 Nordmarkens IBF - BK Vålberg
2022-02-20 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200072 Nordmarkens IBF Vit - BK Vålberg
2022-02-20 13:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200071 Nordmarkens IBF Röd - Åmåls IBK
2022-02-27 13:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600077 Nordmarkens IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2022-02-27 15:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100077 Nordmarkens IBF - Billingsfors IBK
Mars
2022-03-04 19:30 Herrar Division 2 181200117 Nordmarkens IBF - Skoghalls IBK Utveckling
2022-03-05 16:00 Herrar Division 5 Västra 181500054 Nordmarkens IBF U - Sunne IBK U
2022-03-06 11:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200052 Nordmarkens IBF - Karlstad IBF Ungdom
2022-03-11 19:30 Herrar Division 2 181200122 Nordmarkens IBF - Filipstad IBK
2022-03-13 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200081 Nordmarkens IBF Röd - Säffle SK
2022-03-20 13:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Västra 186100086 Nordmarkens IBF - Säffle SK
2022-03-20 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 1 184200058 Nordmarkens IBF - IBK Lockerud Mariestad

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis