Grums Sporthall

Adress
Gamla Vägen 33, 66432 Grums
Telefon
0555-421 52 ( Lars Fridèn ) 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
November
2021-11-20 13:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400060 Grums IBK 1 - IFK Heden
2021-11-20 14:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400062 Filipstad IBK - Grums IBK 1
2021-11-20 15:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400188 Kristinehamns IBF - Filipstad IBK
December
2021-12-04 13:30 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200034 Grums IBK - Åmåls IBK
2021-12-04 15:00 Herrar Division 4 Västra 181400032 Grums IBK - Mangskog SK
2021-12-11 13:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600039 Grums IBK - Skoghalls IBK Utveckling
2021-12-11 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 västra 184400020 Grums IBK - Kristinehamns IBF
2021-12-12 13:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101028 Grums IBK - Hagfors IF Uddeholm
2021-12-18 13:30 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200044 Grums IBK - Säffle SK
2021-12-18 15:00 Damer Division 2 182200045 Grums IBK - GS 86 AIF U
2021-12-18 17:30 Herrar Division 4 Västra 181400042 Grums IBK - Lekvattnets BK
Januari
2022-01-09 11:00 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200049 Grums IBK - Nordmarkens IBF Vit
2022-01-09 12:30 Damer Division 2 182200050 Grums IBK - Dotteviks IF
2022-01-15 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 västra 184400027 Grums IBK - Hagfors IF Uddeholm
2022-01-15 16:30 Herrar Division 4 Västra 181400052 Grums IBK - Åmotfors IF U
2022-01-22 15:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101034 Grums IBK - Kristinehamns IBF
2022-01-22 16:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400056 Grums IBK - Filipstad IBK
2022-01-29 13:30 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200060 Grums IBK - Billingsfors IBK
2022-01-29 14:30 Pantamera Flickor Röd Serie 3 västra 184400031 Grums IBK - Skoghalls IBK Utveckling
2022-01-29 16:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600058 Grums IBK - Säffle SK
2022-01-29 17:30 Damer Division 2 182200065 Grums IBK - Hagfors IF Uddeholm U
Februari
2022-02-04 19:30 Herrar Division 4 Västra 181400066 Grums IBK - Åmåls IBK U
2022-02-05 13:30 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200064 Grums IBK - BK Vålberg
2022-02-06 12:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600062 Grums IBK - Karlstad IBF Ungdom
2022-02-12 15:00 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400068 Grums IBK - Dotteviks IF
2022-02-19 16:00 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101046 Grums IBK - Karlskoga IBF
2022-02-26 13:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 5 183600080 Grums IBK - Billingsfors IBK
2022-02-26 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 västra 184400040 Grums IBK - Åmåls IBK
2022-02-26 16:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400077 Grums IBK - Karlstad IBF 1
Mars
2022-03-05 13:30 Damer Division 2 182200085 Grums IBK - Hultsberg IBF
2022-03-05 16:00 Herrar Division 4 Västra 181400082 Grums IBK - Tösse IF
2022-03-12 13:30 Pojkar Blå Serie 2 Västra 185200084 Grums IBK - Mangskog SK
2022-03-12 15:00 Pantamera Flickor Röd Serie 3 västra 184400045 Grums IBK - Hertzöga BK
2022-03-12 17:30 Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra 186101052 Grums IBK - Skattkärrs IK
2022-03-13 09:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400162 Grums IBK 1 - Nordmarkens IBF Röd
2022-03-13 10:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400164 Nordmarkens IBF Röd - Säffle SK
2022-03-13 11:00 Pojkar Grön Poolspel Fortsättning 185400195 Grums IBK 2 - Säffle SK
2022-03-18 19:30 Pantamera Pojkar Röd Serie 3 183400086 Grums IBK - BKI Sunnanå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis