Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12) 21/22 (2021/22)

Gruppspel
Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12)
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-10-10 09:30 051027003 IBK Runsten P12 Röd - Valbo AIF P12 Dan Vikström, Elias Parment Nynäshallen
2021-10-10 10:00 051027001 Gävle GIK P12 - Hofors IBK P11-12 Imre Mattsson-Åkerlund, Mattias Dahlqvist Novahallen - Gavlehov
2021-10-10 11:00 051027002 Valbo AIF P12 Grön - Strömsbro IF P12 Orange Tilda Nilsson, Ida Lundin Valbo Sportcenter
2021-10-10 12:30 051027005 IBK Runsten P12 Svart - Strömsbro IF P12 Blå Torbjörn Ström, Martin Stenberg Sjöängsskolan
2021-10-10 13:30 051027004 IK Sätra P10-11 - Sandvikens AIK P2011 Gustav Lundberg, Ellioth Stade Stigslunds Idrottshall
2021-10-16 11:30 051027008 Sandvikens AIK P2011 - Valbo AIF P12 Grön Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Arena Jernvallen
2021-10-17 09:15 051027006 Strömsbro IF P12 Orange - Gävle GIK P12 Mats Fernlund, Roger Morin Testebo Arena
2021-10-17 09:45 051027010 IBK Runsten P12 Svart - IK Sätra P10-11 Anders Löfgren, Johnas Hallin Alfahallen - Gavlehov
2021-10-17 10:45 051027009 Strömsbro IF P12 Blå - IBK Runsten P12 Röd Mats Fernlund, Roger Morin Testebo Arena
2021-10-17 13:30 051027007 Valbo AIF P12 - Hofors IBK P11-12 Torbjörn Ström, Johnas Hallin Ludvigbergsskolan
2021-10-30 10:00 051027013 Hofors IBK P11-12 - Strömsbro IF P12 Blå Astrid Haglund, Molly Ek Hoforshallen
2021-10-31 10:00 051027012 Strömsbro IF P12 Orange - Sandvikens AIK P2011 Imre Mattsson-Åkerlund, Roger Morin Testebo Arena
2021-10-31 10:00 051027015 IBK Runsten P12 Röd - IK Sätra P10-11 Jaad Abou Chaaya, Faraz Arabshoorabi Novahallen - Gavlehov
2021-10-31 11:15 051027011 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12 Fabian Laurin, Torbjörn Ström Nynäshallen
2021-10-31 12:45 051027014 Valbo AIF P12 Grön - IBK Runsten P12 Svart Astrid Haglund, Ida Markusson Valbo Sportcenter
2021-11-06 14:15 051027016 Sandvikens AIK P2011 - Gävle GIK P12 Ida Markusson, Astrid Haglund Bessemerhallen
2021-11-07 10:00 051027019 IK Sätra P10-11 - Hofors IBK P11-12 Jaad Abou Chaaya, Faraz Arabshoorabi Nynäshallen
2021-11-07 12:00 051027017 Strömsbro IF P12 Blå - Valbo AIF P12 Oscar Lundberg, Gustav Lundberg Stigslunds Idrottshall
2021-11-07 12:30 051027020 IBK Runsten P12 Röd - Valbo AIF P12 Grön Torbjörn Ström, Tilda Nilsson Sjöängsskolan
2021-11-07 14:00 051027018 IBK Runsten P12 Svart - Strömsbro IF P12 Orange Torbjörn Ström, Tilda Nilsson Sjöängsskolan
2021-11-13 09:15 051027023 Valbo AIF P12 - IK Sätra P10-11 Ida Markusson, Anton Rapp Ludvigbergsskolan
2021-11-13 10:00 051027022 Sandvikens AIK P2011 - IBK Runsten P12 Svart Daniel Blomkvist, Pär Hedlund Arena Jernvallen
2021-11-13 11:00 051027025 Hofors IBK P11-12 - Valbo AIF P12 Grön Vilma Boman, Alfred Widerberg Hoforshallen
2021-11-14 09:30 051027024 Strömsbro IF P12 Orange - IBK Runsten P12 Röd Gustav Lundberg, Linus Häggblom Testebo Arena
2021-11-14 11:00 051027021 Gävle GIK P12 - Strömsbro IF P12 Blå Dan Vikström, Daniel Blomkvist Nynäshallen
2021-11-27 10:00 051027030 Hofors IBK P11-12 - Strömsbro IF P12 Orange Benny Grönblad, Magnus Nordahl Hoforshallen
2021-11-28 10:30 051027029 Valbo AIF P12 Grön - Valbo AIF P12 , Anton Rapp Valbo Sportcenter
2021-11-28 12:45 051027027 IK Sätra P10-11 - Strömsbro IF P12 Blå , Dan Vikström Stigslunds Idrottshall
2021-11-28 14:15 051027028 IBK Runsten P12 Röd - Sandvikens AIK P2011 , Torbjörn Ström Sjöängsskolan
2021-11-28 15:45 051027026 IBK Runsten P12 Svart - Gävle GIK P12 , Torbjörn Ström Sjöängsskolan
2021-12-04 11:30 051027034 Sandvikens AIK P2011 - Hofors IBK P11-12 , Magnus Nordahl Arena Jernvallen
2021-12-05 10:45 051027031 Gävle GIK P12 - IK Sätra P10-11 Ida Lundin, Tilda Nilsson Novahallen - Gavlehov
2021-12-05 11:00 051027035 Valbo AIF P12 - Strömsbro IF P12 Orange Kasper Wallström, Fabian Laurin Ludvigbergsskolan
2021-12-05 13:15 051027033 Strömsbro IF P12 Blå - Valbo AIF P12 Grön Jaad Abou Chaaya, Tilda Nilsson Stigslunds Idrottshall
2021-12-17 19:15 051027039 Strömsbro IF P12 Orange - Strömsbro IF P12 Blå , Daniel Blomkvist Stigslunds Idrottshall
2021-12-18 11:00 051027038 Hofors IBK P11-12 - IBK Runsten P12 Svart Reine Schröder, Martin Stenberg Hoforshallen
2021-12-19 051027037 Valbo AIF P12 Grön - IK Sätra P10-11 Ludvigbergsskolan
2021-12-19 10:30 051027040 Valbo AIF P12 - Sandvikens AIK P2011 Rikard Karlsson, Oscar Lundberg Ludvigbergsskolan
2021-12-19 12:30 051027036 IBK Runsten P12 Röd - Gävle GIK P12 Alva Sågström, Linnea Öhman Sjöängsskolan
2022-01-16 09:00 051027041 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12 Grön Elias Parment, Ellioth Stade Nynäshallen
2022-01-16 09:30 051027045 Strömsbro IF P12 Blå - Sandvikens AIK P2011 , Martin Stenberg Testebo Arena
2022-01-16 10:30 051027044 Valbo AIF P12 - IBK Runsten P12 Svart Ida Lundin, Gustaf Wallinder Valbo Sportcenter
2022-01-16 13:15 051027043 IK Sätra P10-11 - Strömsbro IF P12 Orange , Mats Fernlund Stigslunds Idrottshall
2022-02-26 051027042 IBK Runsten P12 Röd - Hofors IBK P11-12 Sjöängsskolan
2022-01-22 051027048 Hofors IBK P11-12 - Strömsbro IF P12 Orange Hoforshallen
2022-01-23 051027047 Strömsbro IF P12 Blå - IBK Runsten P12 Svart Testebo Arena
2022-01-23 051027049 IBK Runsten P12 Röd - IK Sätra P10-11 Sjöängsskolan
2022-01-23 10:30 051027046 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12 Ida Markusson, Fabian Laurin Nynäshallen
2022-01-23 12:15 051027050 Sandvikens AIK P2011 - Valbo AIF P12 Grön Martin Brolin, Gustav Åström Arena Jernvallen
2022-02-05 11:00 051027053 Hofors IBK P11-12 - IBK Runsten P12 Svart Astrid Gailleton Tänglander, Molly Ek Hoforshallen
2022-02-06 10:00 051027054 IK Sätra P10-11 - Sandvikens AIK P2011 Vilma Boman, Pär Hedlund Nynäshallen
2022-02-06 10:30 051027055 Valbo AIF P12 Grön - IBK Runsten P12 Röd Ida Markusson, Fabian Laurin Valbo Sportcenter
2022-02-06 13:30 051027051 Strömsbro IF P12 Blå - Gävle GIK P12 Linnea Roos, Oscar Lundberg Stigslunds Idrottshall
2022-02-06 15:00 051027052 Strömsbro IF P12 Orange - Valbo AIF P12 Ella Andersson, Tyra Johansson Stigslunds Idrottshall
2022-02-13 051027057 Strömsbro IF P12 Blå - Hofors IBK P11-12 Testebo Arena
2022-02-13 09:15 051027056 Strömsbro IF P12 Orange - Gävle GIK P12 Gustav Lundberg, Oscar Lundberg Testebo Arena
2022-02-13 09:45 051027060 IK Sätra P10-11 - Valbo AIF P12 Grön Mats Fernlund, Leo Norell Alfahallen - Gavlehov
2022-02-13 10:30 051027058 Valbo AIF P12 - IBK Runsten P12 Svart Vincent Lind, Melvin Persson Valbo Sportcenter
2022-02-13 12:30 051027059 IBK Runsten P12 Röd - Sandvikens AIK P2011 Torbjörn Ström, Oscar Lundberg Sjöängsskolan
2022-02-26 12:15 051027065 Sandvikens AIK P2011 - IBK Runsten P12 Röd Mikael Nilsson, Magnus Undén Arena Jernvallen
2022-02-27 10:15 051027061 Gävle GIK P12 - Hofors IBK P11-12 Linnea Roos, Vincent Lind Novahallen - Gavlehov
2022-02-27 11:00 051027062 IBK Runsten P12 Svart - Strömsbro IF P12 Orange Melvin Persson, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2022-02-27 11:00   Uppskj. 051027063 Valbo AIF P12 - Strömsbro IF P12 Blå Uppskj. Ludvigbergsskolan
2022-02-27 12:30 051027064 Valbo AIF P12 Grön - IK Sätra P10-11 Molly Ek, Astrid Gailleton Tänglander Ludvigbergsskolan
2022-03-05 10:00 051027067 Hofors IBK P11-12 - Valbo AIF P12 Molly Ek, Isabella Bambrick Hoforshallen
2022-03-06 10:00 051027070 Sandvikens AIK P2011 - IK Sätra P10-11 , Martin Brolin Arena Jernvallen
2022-03-06 12:00 051027068 Strömsbro IF P12 Orange - Strömsbro IF P12 Blå Tilda Nilsson, Linnea Roos Stigslunds Idrottshall
2022-03-06 12:30 051027069 IBK Runsten P12 Röd - Valbo AIF P12 Grön , Daniel Blomkvist Sjöängsskolan
2022-03-06 14:00 051027066 IBK Runsten P12 Svart - Gävle GIK P12 , Daniel Blomkvist Sjöängsskolan
2022-03-13 10:00 051027072 IK Sätra P10-11 - IBK Runsten P12 Röd , Martin Stenberg Nynäshallen
2022-03-13 11:00 051027071 Valbo AIF P12 Grön - Sandvikens AIK P2011 Vincent Lind, Ida Lundin Ludvigbergsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis