Spelprogram - Pojkar Blå Division 2 Gästrikland (11-12)

Kontaktpersoner
Lag Namn E-post Mobil Färger
Gävle GIK P12 Björn Holmstedt holmstedt.bjorn@gmail.com 0735440376 Blå/Blå/Blå
Hofors IBK P11-12 Malin Boman malinjboman@gmail.com 0735319217 Vit/Svart/Svart
IBK Runsten P12 Röd Maria Halldin maria.halldin@hotmail.com Röd/Svart/Svart
IBK Runsten P12 Svart Maria Halldin maria.halldin@hotmail.com Röd/Svart/Svart
IK Sätra P10-11 Andreas Sjöberg bejan2@gmail.com 0707758355 Grön/Svart/Grön
Sandvikens AIK P2011 Johan Jäderkvist lajkan_g@hotmail.com 073-949 70 35 Svart/Svart/Svart
Strömsbro IF P12 Blå Tobias Arvidsson tobias.a@atek.se Orange/Blå/Vit
Strömsbro IF P12 Orange Tobias Arvidsson tobias.a@atek.se Orange/Blå/Vit
Valbo AIF P12 Katarina Styrman katarina.styrman@sandvik.com 070-2408043 Grön/Svart/Grön/Svart/Grön
Valbo AIF P12 Grön Katarina Styrman katarina.styrman@sandvik.com 070-2408043 Grön/Svart/Grön/Svart/Grön
Spelprogram
Tid Omgång Match Domare Plats Publik
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Omgång 1
2021-10-10 09:30 1 IBK Runsten P12 Röd - Valbo AIF P12 Dan Vikström, Elias Parment Nynäshallen
2021-10-10 10:00 1 Gävle GIK P12 - Hofors IBK P11-12 Imre Mattsson-Åkerlund, Mattias Dahlqvist Novahallen - Gavlehov
2021-10-10 11:00 1 Valbo AIF P12 Grön - Strömsbro IF P12 Orange Tilda Nilsson, Ida Lundin Valbo Sportcenter
2021-10-10 12:30 1 IBK Runsten P12 Svart - Strömsbro IF P12 Blå Torbjörn Ström, Martin Stenberg Sjöängsskolan
2021-10-10 13:30 1 IK Sätra P10-11 - Sandvikens AIK P2011 Gustav Lundberg, Ellioth Stade Stigslunds Idrottshall
Omgång 2
2021-10-16 11:30 2 Sandvikens AIK P2011 - Valbo AIF P12 Grön Faraz Arabshoorabi, Jaad Abou Chaaya Arena Jernvallen 24
2021-10-17 09:15 2 Strömsbro IF P12 Orange - Gävle GIK P12 Roger Morin, Mats Fernlund Testebo Arena
2021-10-17 09:45 2 IBK Runsten P12 Svart - IK Sätra P10-11 Anders Löfgren, Johnas Hallin Alfahallen - Gavlehov
2021-10-17 10:45 2 Strömsbro IF P12 Blå - IBK Runsten P12 Röd Roger Morin, Mats Fernlund Testebo Arena
2021-10-17 13:30 2 Valbo AIF P12 - Hofors IBK P11-12 Torbjörn Ström, Johnas Hallin Ludvigbergsskolan
Omgång 3
2021-10-30 10:00 3 Hofors IBK P11-12 - Strömsbro IF P12 Blå Astrid Haglund, Molly Ek Hoforshallen
2021-10-31 10:00 3 Strömsbro IF P12 Orange - Sandvikens AIK P2011 Imre Mattsson-Åkerlund, Roger Morin Testebo Arena
2021-10-31 10:00 3 IBK Runsten P12 Röd - IK Sätra P10-11 Jaad Abou Chaaya, Faraz Arabshoorabi Novahallen - Gavlehov
2021-10-31 11:15 3 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12 Fabian Laurin, Torbjörn Ström Nynäshallen
2021-10-31 12:45 3 Valbo AIF P12 Grön - IBK Runsten P12 Svart Astrid Haglund, Ida Markusson Valbo Sportcenter
Omgång 4
2021-11-06 14:15 4 Sandvikens AIK P2011 - Gävle GIK P12 Ida Markusson, Astrid Haglund Bessemerhallen
2021-11-07 10:00 4 IK Sätra P10-11 - Hofors IBK P11-12 Jaad Abou Chaaya, Faraz Arabshoorabi Nynäshallen
2021-11-07 12:00 4 Strömsbro IF P12 Blå - Valbo AIF P12 Oscar Lundberg, Gustav Lundberg Stigslunds Idrottshall
2021-11-07 12:30 4 IBK Runsten P12 Röd - Valbo AIF P12 Grön Torbjörn Ström, Tilda Nilsson Sjöängsskolan
2021-11-07 14:00 4 IBK Runsten P12 Svart - Strömsbro IF P12 Orange Torbjörn Ström, Tilda Nilsson Sjöängsskolan
Omgång 5
2021-11-13 09:15 5 Valbo AIF P12 - IK Sätra P10-11 Ida Markusson, Anton Rapp Ludvigbergsskolan
2021-11-13 10:00 5 Sandvikens AIK P2011 - IBK Runsten P12 Svart Daniel Blomkvist, Pär Hedlund Arena Jernvallen
2021-11-13 11:00 5 Hofors IBK P11-12 - Valbo AIF P12 Grön Vilma Boman, Alfred Widerberg Hoforshallen
2021-11-14 09:30 5 Strömsbro IF P12 Orange - IBK Runsten P12 Röd Gustav Lundberg, Linus Häggblom Testebo Arena
2021-11-14 11:00 5 Gävle GIK P12 - Strömsbro IF P12 Blå Dan Vikström, Daniel Blomkvist Nynäshallen
Omgång 6
2021-11-27 10:00 6 Hofors IBK P11-12 - Strömsbro IF P12 Orange Benny Grönblad, Magnus Nordahl Hoforshallen
2021-11-28 10:30 6 Valbo AIF P12 Grön - Valbo AIF P12 Anton Rapp Valbo Sportcenter
2021-11-28 12:45 6 IK Sätra P10-11 - Strömsbro IF P12 Blå Dan Vikström Stigslunds Idrottshall
2021-11-28 14:15 6 IBK Runsten P12 Röd - Sandvikens AIK P2011 Torbjörn Ström Sjöängsskolan
2021-11-28 15:45 6 IBK Runsten P12 Svart - Gävle GIK P12 Torbjörn Ström Sjöängsskolan
Omgång 7
2021-12-04 11:30 7 Sandvikens AIK P2011 - Hofors IBK P11-12 Magnus Nordahl Arena Jernvallen
2021-12-05 10:45 7 Gävle GIK P12 - IK Sätra P10-11 Ida Lundin, Tilda Nilsson Novahallen - Gavlehov
2021-12-05 11:00 7 Valbo AIF P12 - Strömsbro IF P12 Orange Kasper Wallström, Fabian Laurin Ludvigbergsskolan
2021-12-05 13:15 7 Strömsbro IF P12 Blå - Valbo AIF P12 Grön Jaad Abou Chaaya, Tilda Nilsson Stigslunds Idrottshall
Omgång 8
2021-12-17 19:15 8 Strömsbro IF P12 Orange - Strömsbro IF P12 Blå Daniel Blomkvist Stigslunds Idrottshall
2021-12-18 11:00 8 Hofors IBK P11-12 - IBK Runsten P12 Svart Martin Stenberg, Reine Schröder Hoforshallen
2021-12-19 8 Valbo AIF P12 Grön - IK Sätra P10-11 Ludvigbergsskolan
2021-12-19 10:30 8 Valbo AIF P12 - Sandvikens AIK P2011 Rikard Karlsson, Oscar Lundberg Ludvigbergsskolan
2021-12-19 12:30 8 IBK Runsten P12 Röd - Gävle GIK P12 Alva Sågström, Linnea Öhman Sjöängsskolan
Omgång 9
2022-01-16 09:00 9 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12 Grön Elias Parment, Ellioth Stade Nynäshallen
2022-01-16 09:30 9 Strömsbro IF P12 Blå - Sandvikens AIK P2011 Martin Stenberg Testebo Arena
2022-01-16 10:30 9 Valbo AIF P12 - IBK Runsten P12 Svart Ida Lundin, Gustaf Wallinder Valbo Sportcenter
2022-01-16 13:15 9 IK Sätra P10-11 - Strömsbro IF P12 Orange Mats Fernlund Stigslunds Idrottshall
2022-02-26 9 IBK Runsten P12 Röd - Hofors IBK P11-12 Sjöängsskolan
Omgång 10
2022-01-22 10 Hofors IBK P11-12 - Strömsbro IF P12 Orange Hoforshallen
2022-01-23 10 Strömsbro IF P12 Blå - IBK Runsten P12 Svart Testebo Arena
2022-01-23 10 IBK Runsten P12 Röd - IK Sätra P10-11 Sjöängsskolan
2022-01-23 10:30 10 Gävle GIK P12 - Valbo AIF P12 Ida Markusson, Fabian Laurin Nynäshallen
2022-01-23 12:15 10 Sandvikens AIK P2011 - Valbo AIF P12 Grön Martin Brolin, Gustav Åström Arena Jernvallen
Omgång 11
2022-02-05 11:00 11 Hofors IBK P11-12 - IBK Runsten P12 Svart Astrid Gailleton Tänglander, Molly Ek Hoforshallen
2022-02-06 10:00 11 IK Sätra P10-11 - Sandvikens AIK P2011 Pär Hedlund, Vilma Boman Nynäshallen
2022-02-06 10:30 11 Valbo AIF P12 Grön - IBK Runsten P12 Röd Ida Markusson, Fabian Laurin Valbo Sportcenter
2022-02-06 13:30 11 Strömsbro IF P12 Blå - Gävle GIK P12 Linnea Roos, Oscar Lundberg Stigslunds Idrottshall
2022-02-06 15:00 11 Strömsbro IF P12 Orange - Valbo AIF P12 Ella Andersson, Tyra Johansson Stigslunds Idrottshall
Omgång 12
2022-02-13 12 Strömsbro IF P12 Blå - Hofors IBK P11-12 Testebo Arena
2022-02-13 09:15 12 Strömsbro IF P12 Orange - Gävle GIK P12 Gustav Lundberg, Oscar Lundberg Testebo Arena
2022-02-13 09:45 12 IK Sätra P10-11 - Valbo AIF P12 Grön Mats Fernlund, Leo Norell Alfahallen - Gavlehov
2022-02-13 10:30 12 Valbo AIF P12 - IBK Runsten P12 Svart Vincent Lind, Melvin Persson Valbo Sportcenter
2022-02-13 12:30 12 IBK Runsten P12 Röd - Sandvikens AIK P2011 Torbjörn Ström, Oscar Lundberg Sjöängsskolan
Omgång 13
2022-02-26 12:15 13 Sandvikens AIK P2011 - IBK Runsten P12 Röd Magnus Undén, Mikael Nilsson Arena Jernvallen
2022-02-27 10:15 13 Gävle GIK P12 - Hofors IBK P11-12 Linnea Roos, Vincent Lind Novahallen - Gavlehov
2022-02-27 11:00 13 IBK Runsten P12 Svart - Strömsbro IF P12 Orange Melvin Persson, Mattias Dahlqvist Nynäshallen
2022-02-27 11:00   Uppskj. 13 Valbo AIF P12 - Strömsbro IF P12 Blå Ludvigbergsskolan
2022-02-27 12:30 13 Valbo AIF P12 Grön - IK Sätra P10-11 Molly Ek, Astrid Gailleton Tänglander Ludvigbergsskolan
Omgång 14
2022-03-05 10:00 14 Hofors IBK P11-12 - Valbo AIF P12 Molly Ek, Isabella Bambrick Hoforshallen
2022-03-06 10:00 14 Sandvikens AIK P2011 - IK Sätra P10-11 Martin Brolin Arena Jernvallen
2022-03-06 12:00 14 Strömsbro IF P12 Orange - Strömsbro IF P12 Blå Tilda Nilsson, Linnea Roos Stigslunds Idrottshall
2022-03-06 12:30 14 IBK Runsten P12 Röd - Valbo AIF P12 Grön Daniel Blomkvist Sjöängsskolan
2022-03-06 14:00 14 IBK Runsten P12 Svart - Gävle GIK P12 Daniel Blomkvist Sjöängsskolan
Omgång 15
2022-03-13 10:00 15 IK Sätra P10-11 - IBK Runsten P12 Röd Martin Stenberg Nynäshallen
2022-03-13 11:00 15 Valbo AIF P12 Grön - Sandvikens AIK P2011 Vincent Lind, Ida Lundin Ludvigbergsskolan

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis