Division 2 Herr (2021/22)

Gruppspel
Herrar division 2
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-09-24 20:00 150001004 Nacka Wallenstam IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) 5 - 5 Alexander Mattsson, Daniel Söderberg Ormingehallen
2021-09-25 12:00 150001005 IBF Offensiv Lidingö (A) - Sörskogens IF 5 - 4 William Hilmersson, Stefano Bianque Torsviks Idrottshall
2021-09-25 13:00 150001003 Väsby AIK - Tungelsta IF (A) 14 - 2 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Smedsgärdshallen
2021-09-25 15:30 150001006 IS Bar Central Nytorget - Jakobsbergs IBF (A) 9 - 3 Magnus Eriksson, Håkan Taxén Skanstullshallen
2021-09-26 13:00 150001002 Åkersberga IBF (A) - Högalids IF (A) 9 - 3 William Hilmersson, Stefano Bianque Åkersberga Sporthall A
2021-09-26 14:00 150001001 Fullersta IBK (A) - Ekerö IK 2 - 13 Elin Holm, Emilia Tuomela Glömstahallen
2021-10-01 20:00 150001012 Ekerö IK - IS Bar Central Nytorget 5 - 7 Daniel Mårtensson, Jakub Horyna Tappströms Bollhall
2021-10-02 14:45 150001009 Hässelby SK IBK (A) - Väsby AIK 6 - 3 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Hässelbyhallen
2021-10-02 15:00 150001010 Tungelsta IF (A) - Åkersberga IBF (A) 4 - 4 William Hilmersson, Stefano Bianque Åbyhallen - Haninge
2021-10-02 15:45 150001007 Jakobsbergs IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 8 - 2 Jakub Horyna, Johan Larsson Jakobsbergs Sporthall
2021-10-03 11:15 150001011 Högalids IF (A) - Fullersta IBK (A) 7 - 7 Jakub Horyna, Magnus Eriksson Eriksdalshallen
2021-10-03 13:45 150001008 Sörskogens IF - Nacka Wallenstam IBK (A) 7 - 15 Linus Löfstedt, Kim Svedberg Fleminghallen A
2021-10-09 12:00 150001017 IBF Offensiv Lidingö (A) - IS Bar Central Nytorget 5 - 5 Alexander Rosén, Anthon Rosén Torsviks Idrottshall
2021-10-09 13:00 150001015 Väsby AIK - Sörskogens IF 13 - 5 Julius Olesen, Magnus Johansson Smedsgärdshallen
2021-10-10 13:00 150001014 Åkersberga IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) 2 - 4 Petra Dynesius, Magnus Johansson Åkersberga Sporthall A
2021-10-10 14:00 150001013 Fullersta IBK (A) - Tungelsta IF (A) 3 - 11 Johan Larsson, Sebastian Öhman Glömstahallen
2021-10-10 14:45 150001016 Nacka Wallenstam IBK (A) - Jakobsbergs IBF (A) 7 - 2 Aldin Imamovic, Martin Eriksson Ormingehallen
2021-10-10 17:15 150001018 Högalids IF (A) - Ekerö IK 2 - 15 Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Eriksdalshallen
2021-10-16 13:00 150001020 Jakobsbergs IBF (A) - Väsby AIK 5 - 5 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Jakobsbergs Sporthall
2021-10-23 13:45 150001024 Ekerö IK - IBF Offensiv Lidingö (A) 5 - 9 Kevin Neemé, Christian Neemé Mälaröhallen
2021-10-23 14:15 150001022 Hässelby SK IBK (A) - Fullersta IBK (A) 13 - 1 Jakub Horyna, Jonas Edström Hässelbyhallen
2021-10-23 15:30 150001019 IS Bar Central Nytorget - Nacka Wallenstam IBK (A) 5 - 10 Johan Larsson, Sebastian Öhman Skanstullshallen
2021-10-23 16:00 150001023 Tungelsta IF (A) - Högalids IF (A) 9 - 4 Christoffer Markovski, Aldin Imamovic Åbyhallen - Haninge
2021-10-24 13:45 150001021 Sörskogens IF - Åkersberga IBF (A) 5 - 7 Johan Larsson, Sebastian Öhman Fleminghallen A
2021-10-29 20:00 150001028 Nacka Wallenstam IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 4 - 3 Fredrik Landin, Jimmy Rittervall Ormingehallen
2021-10-30 11:30 150001029 Tungelsta IF (A) - Ekerö IK 4 - 2 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Åbyhallen - Haninge
2021-10-30 13:00 150001027 Väsby AIK - IS Bar Central Nytorget 7 - 6 Niklas Tollefors, Patrik Cullander Smedsgärdshallen
2021-10-31 12:00 150001030 Högalids IF (A) - Hässelby SK IBK (A) 5 - 14 Daniel Mårtensson, Andreas Persson Stenberg Eriksdalshallen
2021-10-31 15:00 150001025 Fullersta IBK (A) - Sörskogens IF 3 - 14 Jakub Horyna, Jonas Edström Glömstahallen
2021-10-31 15:00 150001026 Åkersberga IBF (A) - Jakobsbergs IBF (A) 4 - 4 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Åkersberga Sporthall A
2021-11-06 12:00 150001031 IBF Offensiv Lidingö (A) - Väsby AIK 4 - 5 Hampus Viking, Simon Holm Schlemowitz Torsviks Idrottshall
2021-11-06 14:00 150001036 Ekerö IK - Nacka Wallenstam IBK (A) 8 - 8 Emilia Tuomela, Elin Holm Mälaröhallen
2021-11-06 14:30 150001035 Hässelby SK IBK (A) - Tungelsta IF (A) 8 - 1 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Hässelbyhallen
2021-11-06 15:30 150001032 IS Bar Central Nytorget - Åkersberga IBF (A) 7 - 9 Anton Fritshammar, Johan Larsson Skanstullshallen
2021-11-07 14:00 150001033 Fullersta IBK (A) - Jakobsbergs IBF (A) 5 - 17 Jonas Edström, Magnus Johansson Glömstahallen
2021-11-07 17:00 150001034 Sörskogens IF - Högalids IF (A) 6 - 6 Jonas Edström, Johan Larsson Fleminghallen A
2021-11-20 12:45 150001040 Hässelby SK IBK (A) - Ekerö IK 16 - 3 Jonas Edström, Jakub Horyna Hässelbyhallen
2021-11-20 13:00 150001039 Väsby AIK - Nacka Wallenstam IBK (A) 4 - 4 Svedje Ohlson, Erik Palmertz Smedsgärdshallen
2021-11-20 14:30 150001041 Tungelsta IF (A) - Sörskogens IF 10 - 6 Aldin Imamovic, Nicklas Sundgren Åbyhallen - Haninge
2021-11-21 12:15 150001042 Högalids IF (A) - Jakobsbergs IBF (A) 4 - 3 Johan Larsson, Sebastian Öhman Eriksdalshallen
2021-11-21 14:00 150001037 Fullersta IBK (A) - IS Bar Central Nytorget 2 - 7 Jonas Edström, Alexander Potapeiko Glömstahallen
2021-11-21 14:00 150001038 Åkersberga IBF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 7 - 3 Håkan Taxén, Magnus Eriksson Åkersberga Sporthall A
2021-11-27 12:00 150001044 IBF Offensiv Lidingö (A) - Fullersta IBK (A) 12 - 5 Daniel Bäckner, Erik Palmertz Torsviks Idrottshall
2021-11-27 12:45 150001046 Tungelsta IF (A) - Jakobsbergs IBF (A) 4 - 6 Sebastian Öhman, Johan Larsson Åbyhallen - Haninge
2021-11-27 14:00 150001047 Sörskogens IF - Hässelby SK IBK (A) 4 - 20 Jakub Horyna, Magnus Johansson Fleminghallen A
2021-11-27 14:15 150001048 Ekerö IK - Väsby AIK 3 - 7 Anton Fritshammar, Hampus Viking Mälaröhallen
2021-11-27 15:30 150001043 Nacka Wallenstam IBK (A) - Åkersberga IBF (A) 7 - 5 Kevin Neemé, Christian Neemé Ormingehallen
2021-11-27 15:30 150001045 IS Bar Central Nytorget - Högalids IF (A) 4 - 5 Erik Palmertz, Daniel Bäckner Skanstullshallen
2021-12-04 14:00 150001051 Sörskogens IF - Ekerö IK 5 - 17 Svedje Ohlson, Arash Sohrevardi Fleminghallen A
2021-12-04 14:00 150001052 Hässelby SK IBK (A) - Jakobsbergs IBF (A) 3 - 4 Tobias Berger, Magnus Johansson Hässelbyhallen
2021-12-04 15:30 150001053 Tungelsta IF (A) - IS Bar Central Nytorget 6 - 7 Fredrik Landin, Jimmy Rittervall Åbyhallen - Haninge
2021-12-05 14:00 150001049 Fullersta IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 4 - 14 Emilia Tuomela, Elin Holm Glömstahallen
2021-12-05 14:30 150001050 Åkersberga IBF (A) - Väsby AIK 6 - 3 Magnus Eriksson, Jonas Edström Åkersberga Sporthall A
2022-02-15 20:15 150001054 Högalids IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 6 - 8 Petra Dynesius, Magnus Johansson Vintervikshallen
2021-12-11 12:00 150001057 IBF Offensiv Lidingö (A) - Tungelsta IF (A) 3 - 1 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Torsviks Idrottshall
2021-12-11 13:00 150001055 Väsby AIK - Fullersta IBK (A) 13 - 1 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Smedsgärdshallen
2021-12-11 15:30 150001056 Nacka Wallenstam IBK (A) - Högalids IF (A) 14 - 4 Daniel Mårtensson, Andreas Persson Stenberg Ormingehallen
2021-12-12 16:00 150001059 Jakobsbergs IBF (A) - Sörskogens IF 9 - 4 Aldin Imamovic, Fredrik Landin Jakobsbergs Sporthall
2022-02-20 16:00 150001060 Ekerö IK - Åkersberga IBF (A) 1 - 6 Julius Olesen, Magnus Johansson Mälaröhallen
2022-03-03 20:15 150001058 IS Bar Central Nytorget - Hässelby SK IBK (A) 1 - 12 Håkan Taxén, Fredrik Hallenberg Hässelbyhallen
2021-12-18 13:45 150001064 Hässelby SK IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 7 - 2 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Hässelbyhallen
2021-12-18 14:30 150001065 Tungelsta IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 4 - 10 Aldin Imamovic, Johan Larsson Åbyhallen - Haninge
2021-12-18 15:45 150001062 Jakobsbergs IBF (A) - Ekerö IK 4 - 3 Jonas Edström, Magnus Johansson Jakobsbergs Sporthall
2021-12-19 14:00 150001061 Fullersta IBK (A) - Åkersberga IBF (A) 3 - 15 Magnus Eriksson, Kent Budell Glömstahallen
2022-02-01 20:00 150001066 Högalids IF (A) - Väsby AIK 2 - 6 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Smedsgärdshallen
2022-03-09 20:15 150001063 Sörskogens IF - IS Bar Central Nytorget 3 - 2 Erik Palmertz, Kim Svedberg Kvarnbergshallen
2022-01-08 13:00 150001067 Jakobsbergs IBF (A) - IS Bar Central Nytorget 5 - 6 Erik Palmertz, Daniel Bäckner Jakobsbergs Sporthall
2022-01-08 14:15 150001069 Hässelby SK IBK (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 3 - 14 Martin Eriksson, Aldin Imamovic Hässelbyhallen
2022-01-08 14:30 150001070 Tungelsta IF (A) - Väsby AIK 5 - 4 Johan Larsson, Jesper Axelsson Åbyhallen - Haninge
2022-01-09 12:45 150001071 Högalids IF (A) - Åkersberga IBF (A) 4 - 13 William Rennerfelt, Hampus Viking Eriksdalshallen
2022-01-09 13:45 150001068 Sörskogens IF - IBF Offensiv Lidingö (A) 5 - 10 Håkan Taxén, Arash Sohrevardi Fleminghallen A
2022-03-25 19:00 150001072 Ekerö IK - Fullersta IBK (A) 19 - 1 Jonas Edström, Arash Sohrevardi Tappströms Bollhall
2022-01-15 13:00 150001075 Väsby AIK - Hässelby SK IBK (A) 5 - 5 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Smedsgärdshallen
2022-01-15 15:30 150001076 Nacka Wallenstam IBK (A) - Sörskogens IF 19 - 5 Jakub Horyna, Magnus Eriksson Ormingehallen
2022-01-16 17:15 150001074 Åkersberga IBF (A) - Tungelsta IF (A) 4 - 4 Mattias Lönnborg, Magnus Johansson Åkersberga Sporthall A
2022-02-16 20:15 150001078 IS Bar Central Nytorget - Ekerö IK 2 - 2 Jesper Axelsson, Jonas Edström Sätrahallen
2022-02-20 15:00 150001077 IBF Offensiv Lidingö (A) - Jakobsbergs IBF (A) 6 - 4 Emilia Tuomela, Jonas Holm Torsviks Idrottshall
2022-03-08 20:15 150001073 Fullersta IBK (A) - Högalids IF (A) 4 - 5 Petra Dynesius, Svedje Ohlson Glömstahallen
2022-01-22 14:30 150001084 Ekerö IK - Högalids IF (A) 8 - 2 Mauricio Castillo, Jakub Horyna Tappströms Bollhall
2022-01-23 13:45 150001081 Sörskogens IF - Väsby AIK 2 - 13 Julius Olesen, Magnus Johansson Fleminghallen A
2022-01-23 16:00 150001080 Jakobsbergs IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 3 - 4 Anton Fritshammar, Daniel Bäckner Jakobsbergs Sporthall
2022-02-02 20:15 150001083 Tungelsta IF (A) - Fullersta IBK (A) 14 - 1 Martin Eriksson, Aldin Imamovic Åbyhallen - Haninge
2022-02-22 20:15 150001079 IS Bar Central Nytorget - IBF Offensiv Lidingö (A) 5 - 9 Jonas Edström, Tobias Berger Vintervikshallen
2022-03-10 20:15 150001082 Hässelby SK IBK (A) - Åkersberga IBF (A) 6 - 3 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Hässelbyhallen
2022-01-28 20:00 150001087 Väsby AIK - Jakobsbergs IBF (A) 2 - 2 Hampus Viking, Jonas Edström Smedsgärdshallen
2022-01-29 13:45 150001089 IBF Offensiv Lidingö (A) - Ekerö IK 5 - 7 Martin Eriksson, Daniel Bäckner Torsviks Idrottshall
2022-01-29 15:30 150001088 Nacka Wallenstam IBK (A) - IS Bar Central Nytorget 6 - 4 Jonas Edström, Stefano Bianque Ormingehallen
2022-01-30 11:00 150001090 Högalids IF (A) - Tungelsta IF (A) 5 - 13 Simon Holm Schlemowitz, Hampus Viking Eriksdalshallen
2022-01-30 14:00 150001085 Fullersta IBK (A) - Hässelby SK IBK (A) 2 - 20 Kent Budell, Sebastian Öhman Glömstahallen
2022-01-30 14:15 150001086 Åkersberga IBF (A) - Sörskogens IF 11 - 5 Håkan Taxén, Jonas Edström Åkersberga Sporthall A
2022-02-05 12:00 150001091 IBF Offensiv Lidingö (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 6 - 8 Johan Larsson, Sebastian Öhman Torsviks Idrottshall
2022-02-05 13:00 150001093 Jakobsbergs IBF (A) - Åkersberga IBF (A) 4 - 7 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Jakobsbergs Sporthall
2022-02-05 13:45 150001096 Ekerö IK - Tungelsta IF (A) 7 - 2 Kim Svedberg, Alexander Mattsson Mälaröhallen
2022-02-05 15:00 150001095 Hässelby SK IBK (A) - Högalids IF (A) 15 - 7 William Hilmersson, Stefano Bianque Hässelbyhallen
2022-02-06 17:15 150001092 IS Bar Central Nytorget - Väsby AIK 3 - 4 Jesper Axelsson, Stefano Bianque Skanstullshallen
2022-03-15 20:00 150001094 Sörskogens IF - Fullersta IBK (A) 7 - 4 Aldin Imamovic, Jonatan Svahn Glömstahallen
2022-02-11 20:00 150001099 Väsby AIK - IBF Offensiv Lidingö (A) 5 - 6 Daniel Bäckner, Aldin Imamovic Smedsgärdshallen
2022-02-12 15:00 150001101 Tungelsta IF (A) - Hässelby SK IBK (A) 3 - 9 Aldin Imamovic, Martin Eriksson Åbyhallen - Haninge
2022-02-13 15:30 150001102 Högalids IF (A) - Sörskogens IF 5 - 6 Eskil Simonsen, Jonas Edström Telefonplanshallen
2022-02-13 15:45 150001100 Nacka Wallenstam IBK (A) - Ekerö IK 5 - 5 Håkan Taxén, Jesper Axelsson Ormingehallen
2022-02-13 16:00 150001097 Jakobsbergs IBF (A) - Fullersta IBK (A) 11 - 4 Linus Warrenstein, Anton Fritshammar Jakobsbergs Sporthall
2022-02-13 16:30 150001098 Åkersberga IBF (A) - IS Bar Central Nytorget 9 - 3 Linus Söderblom, Jakub Horyna Åkersberga Sporthall A
2022-02-26 12:00 150001104 IBF Offensiv Lidingö (A) - Åkersberga IBF (A) 7 - 6 Jonas Edström, Jakub Horyna Torsviks Idrottshall
2022-02-26 13:15 150001108 Ekerö IK - Hässelby SK IBK (A) 3 - 8 Kim Svedberg, Aldin Imamovic Mälaröhallen
2022-02-26 14:00 150001107 Sörskogens IF - Tungelsta IF (A) 4 - 8 Emilia Tuomela, Mattias Lönnborg Fleminghallen A
2022-02-26 15:30 150001103 Nacka Wallenstam IBK (A) - Väsby AIK 8 - 3 Jonas Edström, Jakub Horyna Ormingehallen
2022-02-26 15:45 150001105 IS Bar Central Nytorget - Fullersta IBK (A) 7 - 2 Fredrik Hallenberg, Tobias Berger Skanstullshallen
2022-02-27 16:00 150001106 Jakobsbergs IBF (A) - Högalids IF (A) 12 - 2 Jonas Edström, Johan Larsson Jakobsbergs Sporthall
2022-03-05 13:00 150001111 Väsby AIK - Ekerö IK 2 - 4 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Smedsgärdshallen
2022-03-05 13:00 150001113 Jakobsbergs IBF (A) - Tungelsta IF (A) 11 - 2 Sebastian Öhman, Johan Larsson Jakobsbergs Sporthall
2022-03-05 15:15 150001112 Hässelby SK IBK (A) - Sörskogens IF 15 - 5 Andreas Persson Stenberg, Johannes Ekenberg Hässelbyhallen
2022-03-06 11:00 150001114 Högalids IF (A) - IS Bar Central Nytorget 2 - 4 Lucas Werelius, Can Asal Eriksdalshallen
2022-03-06 13:00 150001110 Åkersberga IBF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 7 - 8 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Åkersberga Sporthall A
2022-03-06 14:00 150001109 Fullersta IBK (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 3 - 11 Aldin Imamovic, Håkan Taxén Glömstahallen
2022-03-18 20:00 150001116 Nacka Wallenstam IBK (A) - Fullersta IBK (A) 22 - 6 Daniel Bäckner, Jonatan Svahn Ormingehallen
2022-03-19 12:00 150001117 IBF Offensiv Lidingö (A) - Högalids IF (A) 10 - 2 Johan Larsson, Sebastian Öhman Torsviks Idrottshall
2022-03-19 12:00 150001118 IS Bar Central Nytorget - Tungelsta IF (A) 8 - 3 Simon Holm Schlemowitz, Hampus Viking Skanstullshallen
2022-03-19 13:00 150001115 Väsby AIK - Åkersberga IBF (A) 11 - 7 Aldin Imamovic, Andreas Persson Stenberg Smedsgärdshallen
2022-03-19 13:00 150001119 Jakobsbergs IBF (A) - Hässelby SK IBK (A) 7 - 8 Jonas Edström, Arash Sohrevardi Jakobsbergs Sporthall
2022-03-19 15:45 150001120 Ekerö IK - Sörskogens IF WO (5 - 0) Mälaröhallen
2022-03-26 12:00 150001123 Sörskogens IF - Jakobsbergs IBF (A) 2 - 8 Martin Eriksson, Aldin Imamovic Fleminghallen A
2022-03-26 13:00 150001124 Hässelby SK IBK (A) - IS Bar Central Nytorget 5 - 7 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Hässelbyhallen
2022-03-26 14:00 150001125 Tungelsta IF (A) - IBF Offensiv Lidingö (A) 6 - 9 Jesper Axelsson, Linus Söderblom Åbyhallen - Haninge
2022-03-27 11:45 150001126 Högalids IF (A) - Nacka Wallenstam IBK (A) 7 - 18 Julius Olesen, Magnus Johansson Eriksdalshallen
2022-03-27 13:00 150001121 Fullersta IBK (A) - Väsby AIK 7 - 11 Jonas Edström, Jakub Horyna Glömstahallen
2022-03-27 13:45 150001122 Åkersberga IBF (A) - Ekerö IK 8 - 4 Daniel Mårtensson, Håkan Augustsson Åkersberga Sporthall A
2022-04-02 15:30 150001127 Åkersberga IBF (A) - Fullersta IBK (A) 15 - 4 Patrik Cullander, Niklas Tollefors Åkersberga Sporthall A
2022-04-02 15:30 150001128 Väsby AIK - Högalids IF (A) 9 - 5 Julius Olesen, Magnus Johansson Smedsgärdshallen
2022-04-02 15:30 150001129 Nacka Wallenstam IBK (A) - Tungelsta IF (A) 10 - 2 Arash Sohrevardi, Patric Terelius Ormingehallen
2022-04-02 15:30 150001130 IBF Offensiv Lidingö (A) - Hässelby SK IBK (A) 5 - 6 Martin Eriksson, Jakub Horyna Torsviks Idrottshall
2022-04-02 15:30 150001131 IS Bar Central Nytorget - Sörskogens IF 12 - 6 Jan Lingemark, Tobias Berger Skanstullshallen
2022-04-02 15:30 150001132 Ekerö IK - Jakobsbergs IBF (A) 7 - 6 Sebastian Öhman, Johan Larsson Mälaröhallen
Tabell
Plac. Lag S V O F GM-IM D P
0. Järfälla IBK 0 0 0 0 0-0 0 0
0. Rotebro IS IBK 0 0 0 0 0-0 0 0
1. Nacka Wallenstam IBK (A) 22 18 4 0 220-102 118 58
2. Hässelby SK IBK (A) 22 17 2 3 208-92 116 53
3. Åkersberga IBF (A) 22 13 3 6 164-104 60 42
4. Väsby AIK 22 12 4 6 149-98 51 40
5. IBF Offensiv Lidingö (A) 22 13 1 8 140-114 26 40
6. Jakobsbergs IBF (A) 22 10 3 9 138-100 38 33
7. Ekerö IK 22 10 3 9 146-111 35 33
8. IS Bar Central Nytorget 22 10 2 10 121-120 1 32
9. Tungelsta IF (A) 22 8 2 12 118-139 -21 26
10. Sörskogens IF 22 4 1 17 110-217 -107 13
11. Högalids IF (A) 22 3 2 17 94-207 -113 11
12. Fullersta IBK (A) 22 0 1 21 74-278 -204 1
S
= Spelade matcher,
V
= Vunna matcher,
SDV
= Sudden Death-vinster
O
= Oavgjorda matcher,
F
= Förlorade matcher,
GM
= Gjorda mål,
IM
= Insläppta mål,
D
= Differens,
P
= Poäng

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis