Träningsmatcher Dam (2021/22)

Övriga matcher
Träningmatch Dam
Tid Matchnr Match Resultat Domare Plats
2021-07-01 17:30 169020003 Telge SIBK JAS - Storvreta IBK JAS Flick 2 - 0 Christer Avasjö, Richard Himberg Västergård Arena A
2021-07-01 19:30 169020002 Telge SIBK Allsvenskan - Storvreta IBK Dam Allsvenskan Christer Avasjö, Richard Himberg Västergård Arena A
2021-08-05 19:00 169020004 Nacka Wallenstam IBK DAM SSL - Telge SIBK Allsvenskan Henrik Ibjer, Kent Erlandsson Västergård Arena A
2021-08-06 17:00 169020005 Nacka Wallenstam IBK DAM SSL - Malmö FBC Dam A Richard Himberg, Daniel Edlund Västergård Arena A
2021-08-06 19:30 169020006 Endre IF A-Lag - Telge SIBK Allsvenskan Daniel Edlund, Richard Himberg Västergård Arena A
2021-08-07 15:00 169020007 Endre IF A-Lag - Malmö FBC Dam A Richard Himberg, Daniel Edlund Västergård Arena A
2021-08-07 16:00 169020009 Trosa Edanö IBK DJ - IBF Linköping DJ 0 - 3 Viktor Taavitsainen, Sigge Maurer Hedebyhallen
2021-08-08 11:00 169020008 Telge SIBK Allsvenskan - Malmö FBC Dam A Henrik Ibjer, Kent Erlandsson Västergård Arena A
2021-08-11 19:30 169020010 Trosa Edanö IBK D1 - Telge SIBK D1 Arne Brattehag, Sigge Maurer Hedebyhallen
2021-08-22 13:00 169020013 IFK Gnesta Damlag - Telge SIBK D1 Jesper Asplund, Robin Hynninen Gnesta Sporthall
2021-08-24 20:10 169020012 Telge SIBK D1 - Trosa Edanö IBK D1 5 - 2 Viktor Taavitsainen, Richard Himberg Västergård Arena A
2021-08-28 14:00 169020001 Onyx IBS D1 - FBI Tullinge Dam A 4 - 4 Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Rosvalla B-hall
2021-08-28 16:15 169020011 Onyx IBS DJ - Värmdö IF DJ/JAS Mathias Lindvall, Ivan Wahlström Rosvalla C-hall
2021-08-29 14:00 169020014 FBC Katrineholm A-lag - Älvsjö AIK IBF 4 - 6 , Aarre Hietanen Duveholmshallen A
2021-09-01 20:20 169020015 Trosa Edanö IBK D1 - FBI Tullinge Dam A 4 - 2 Sigge Maurer, Richard Himberg Hedebyhallen
2021-09-04 12:15 169020017 Nykvarns IBF Ungdom DJ - Strängnäs IBK DJ Björkestahallen
2021-09-12 12:15 169020018 Nykvarns IBF Ungdom DJ - Huddinge IBS JAS DJ18 Inst. Björkestahallen
2021-09-12 15:30 169020016 Trosa Edanö IBK D1 - Nykvarns IBF Ungdom A-lag Emil Moberg, Viktor Taavitsainen Hedebyhallen
2021-09-13 20:00 169020019 Telge SIBK Allsvenskan - Rönnby Västerås IBK Ungdom Allsvenska 10 - 1 Christer Avasjö, Jonas Holm Västergård Arena A
2021-09-15 19:30 169020021 Onyx IBS D1 - FBC Katrineholm A-lag , Camilla Örnebro Ramdalens Sportcenter
2021-09-15 19:30 169020020 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Huddinge IBS (A) - Allsvenskan Bemir Brkic, Rasmus Widén Furuborghallen
2021-09-19 13:30 169020023 FBC Katrineholm A-lag - IBF Norrköping D2 12 - 1 Aarre Hietanen Duveholmshallen A
2021-09-24 18:30 169020025 Strängnäs IBK DJ - Enköpings IBK D3 Michaela Sigurbjörnsson, Peter Sigurbjörnsson Thomas Arena
2021-10-07 18:45 169020024 Katrineholms IBF Damer - IK Standard Dam 7 - 2 Håkan Rask, Timo Granetin Duveholmshallen C
2021-10-16 12:30 169020026 Onyx IBS F07/08 - Trosa Edanö IBK F 07/08 Jesper Asplund, Dennis Wagermark Rosvalla Arena A
2021-10-16 17:00 169020022 Södermanland F16 - Östergötland F 16 Ramdalens Sportcenter
2021-10-20 19:30 169020027 Södermanland F16 - Onyx IBS D1 2 - 4 Ramdalens Sportcenter
2021-10-31 10:30 169020028 Onyx IBS F11/12 - Trosa Edanö IBK F12-13 Vilma Bjärengren, Tuva Dahlgren Herrhagsskolan
2021-11-16 20:00 169020029 Södermanland F16 - IFK Gnesta Damlag 2 - 3 , Stefan Öberg Gnesta Sporthall
2021-12-04 12:00 169020034 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Alunda IBF Dam 2 - 6 Jonas Holm, Christer Avasjö Furuborghallen
2021-12-05 14:30 169020030 Södermanland F16 - Trosa Edanö IBK DJ 1 - 0 , Magnus Berg Hedebyhallen
2021-12-06 19:30 169020033 Södermanland F16 - Onyx IBS D1 3 - 1 Ramdalens Sportcenter
2021-12-19 12:00 169020032 Södermanland F16 - Katrineholms IBF Damer Inst. Hammarvallen
2022-01-02 11:00 169020031 Södermanland F16 - Östergötland F 16 Inst. Rosvalla Arena A
2022-01-10 18:30 Match skapad för sekretariatsutbildning 169020035 Trosa Edanö IBK F 07/08 - Trosa Edanö IBK F12-13 1 - 1 Hedebyhallen
2022-01-29 11:30 169020037 Trosa Edanö IBK F 07/08 - FBI Tullinge F07 Röd M 6 - 2 Oscar Gärling, Leo Lindh Hedebyhallen
2022-02-03 19:30 169020036 Katrineholms IBF Damer - FBC Katrineholm U-lag 2 - 8 , Aarre Hietanen Duveholmshallen A
2022-03-20 10:30 169020039 Telge SIBK D1 - Onyx IBS D1 4 - 4 Aarre Hietanen, Amanda Sigurbjörnsson Västergård Arena A
2022-03-27 16:00 169020038 Nykvarns IBF Ungdom DJ - Södermanland F16 2 - 2 Mauricio Diaz, Amanda Sigurbjörnsson Furuborghallen
2022-04-21 19:15 169020040 Telge SIBK JAS - Telge SIBK Allsvenskan Admir Brkic, Magnus Appelkvist Västergård Arena A
2022-05-14 14:00 169020041 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Sköndals IK Dam Mathias Lindvall Furuborghallen
2022-05-21 11:00 169020043 Trosa Edanö IBK DJ - Åby IBK Ungdom DJ 10 - 2 Leo Lindh, Oscar Gärling Hedebyhallen
2022-05-22 10:00 169020044 Trosa Edanö IBK F05/06 - Älvsjö AIK IBF F06/07 Medelsvår Oscar Gärling, Leo Lindh Hedebyhallen
2022-06-07 19:00 169020045 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Trosa Edanö IBK D1 4 - 4 Mathias Lindvall, Aarre Hietanen Furuborghallen
2022-06-14 19:00 169020042 Nykvarns IBF Ungdom A-lag - Huddinge IBS (A) - Allsvenskan 6 - 6 Stefan Öberg, Christian Johnsson Furuborghallen

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis