Västergård Arena A

Adress
Västergatan 2-4, 15145 Södertälje
Telefon
08-55021338 
Underlag
Gummi 





Matcher
Datum Tävling Matchnummer Match Resultat
Röd text
= Ändrad matchtid
Augusti
2023-08-27 15:30 Träningsmatch Dam 169020008 Telge SIBK Allsvenskan - Åkersberga IBF SSL Dam
Oktober
2023-10-15 09:00 Pojkar Grön A 167000019 Telge SIBK Vit 2 - Nykvarns IF
2023-10-15 09:00 Pojkar Grön A 167000020 Telge SIBK Vit 1 - Nykvarns IF Svart
2023-10-15 09:25 Pojkar Grön A 167000021 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Röd
2023-10-15 09:25 Pojkar Grön A 167000022 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK
2023-10-15 09:50 Pojkar Grön A 167000023 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Vit 2
2023-10-15 09:50 Pojkar Grön A 167000024 Strängnäs IBK - Telge SIBK Vit 1
2023-10-15 10:15 Pojkar Grön A 167000025 Telge SIBK Vit 2 - Nykvarns IF Svart
2023-10-15 10:15 Pojkar Grön A 167000026 Telge SIBK Vit 1 - Nykvarns IF
2023-10-15 10:40 Pojkar Grön A 167000027 Nykvarns IF - Strängnäs IBK Röd
2023-10-15 10:40 Pojkar Grön A 167000028 Nykvarns IF Svart - Strängnäs IBK
2023-10-15 11:05 Pojkar Grön A 167000029 Strängnäs IBK - Telge SIBK Vit 2
2023-10-15 11:05 Pojkar Grön A 167000030 Strängnäs IBK Röd - Telge SIBK Vit 1
2023-10-22 09:00 Pojkar Blå C 168010001 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Vit/Svart
2023-10-22 09:45 Pojkar Blå C 168010005 Telge SIBK Vit - Nykvarns IF Vit/Svart
2023-10-22 10:30 Pojkar Blå C 168010006 Onyx IBS Oxelösund Svart - Telge SIBK Röd
2023-10-22 11:15 Pojkar Blå C 168010004 Nykvarns IF Vit/Svart - Onyx IBS Oxelösund Svart
2023-10-22 12:00 Pojkar Blå C 168010003 Telge SIBK Röd - Telge SIBK Vit
2023-10-22 12:45 Pojkar Blå C 168010002 Onyx IBS Oxelösund Svart - Telge SIBK Vit
December
2023-12-02 10:00 Pojkar Grön B 167001094 Telge SIBK Blå 2 - Trosa Edanö IBK
2023-12-02 10:00 Pojkar Grön B 167001095 Telge SIBK Blå 1 - Trosa Edanö IBK Svart
2023-12-02 10:25 Pojkar Grön B 167001096 Trosa Edanö IBK - Hölö-Mörkö IF Blå
2023-12-02 10:25 Pojkar Grön B 167001097 Trosa Edanö IBK Svart - Hölö-Mörkö IF
2023-12-02 10:50 Pojkar Grön B 167001098 Hölö-Mörkö IF Blå - Telge SIBK Blå 2
2023-12-02 10:50 Pojkar Grön B 167001099 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Blå 1
2023-12-02 11:15 Pojkar Grön B 167001100 Telge SIBK Blå 2 - Trosa Edanö IBK Svart
2023-12-02 11:15 Pojkar Grön B 167001101 Telge SIBK Blå 1 - Trosa Edanö IBK
2023-12-02 11:40 Pojkar Grön B 167001102 Trosa Edanö IBK - Hölö-Mörkö IF
2023-12-02 11:40 Pojkar Grön B 167001103 Trosa Edanö IBK Svart - Hölö-Mörkö IF Blå
2023-12-02 12:05 Pojkar Grön B 167001104 Hölö-Mörkö IF - Telge SIBK Blå 2
2023-12-02 12:05 Pojkar Grön B 167001105 Hölö-Mörkö IF Blå - Telge SIBK Blå 1
2023-12-10 18:00 Träningsmatch Dam 169020019 Telge SIBK Allsvenskan - AIK IBF Allsvenskan
Januari
2024-01-13 09:30 Pojkar Grön B 167001124 Telge SIBK Röd 1 - FM 2021 Röd
2024-01-13 09:30 Pojkar Grön B 167001125 Telge SIBK Röd 2 - Telge SIBK Gul 1
2024-01-13 09:55 Pojkar Grön B 167001126 FM 2021 Röd - Onyx IBS Nyköping Orange
2024-01-13 09:55 Pojkar Grön B 167001127 Telge SIBK Gul 1 - Onyx IBS Nyköping
2024-01-13 10:20 Pojkar Grön B 167001128 Onyx IBS Nyköping Orange - Telge SIBK Röd 1
2024-01-13 10:20 Pojkar Grön B 167001129 Onyx IBS Nyköping - Telge SIBK Röd 2
2024-01-13 10:45 Pojkar Grön B 167001130 Telge SIBK Röd 1 - Telge SIBK Gul 1
2024-01-13 10:45 Pojkar Grön B 167001131 Telge SIBK Röd 2 - FM 2021 Röd
2024-01-13 11:10 Pojkar Grön B 167001132 FM 2021 Röd - Onyx IBS Nyköping
2024-01-27 09:30 Pojkar Grön A 167000109 Telge SIBK Vit 1 - Torshälla IBK
2024-01-27 09:30 Pojkar Grön A 167000110 Telge SIBK Vit 2 - IFK Gnesta Vit
2024-01-27 09:55 Pojkar Grön A 167000111 Torshälla IBK - Onyx IBS Nyköping
2024-01-27 09:55 Pojkar Grön A 167000112 IFK Gnesta Vit - Onyx IBS Nyköping Orange
2024-01-27 10:20 Pojkar Grön A 167000113 Onyx IBS Nyköping - Telge SIBK Vit 1
2024-01-27 10:20 Pojkar Grön A 167000114 Onyx IBS Nyköping Orange - Telge SIBK Vit 2
2024-01-27 10:45 Pojkar Grön A 167000115 Telge SIBK Vit 1 - IFK Gnesta Vit
2024-01-27 10:45 Pojkar Grön A 167000116 Telge SIBK Vit 2 - Torshälla IBK
2024-01-27 11:10 Pojkar Grön A 167000117 Torshälla IBK - Onyx IBS Nyköping Orange
2024-01-27 11:10 Pojkar Grön A 167000118 IFK Gnesta Vit - Onyx IBS Nyköping
2024-01-27 11:35 Pojkar Grön A 167000119 Onyx IBS Nyköping Orange - Telge SIBK Vit 1
2024-01-27 11:35 Pojkar Grön A 167000120 Onyx IBS Nyköping - Telge SIBK Vit 2
Februari
2024-02-10 09:30 Pojkar Blå C 168010097 Telge SIBK Vit - Torshälla IBK
2024-02-10 10:15 Pojkar Blå C 168010098 Nykvarns IF Vit - Ekbackskyrkans IBK
2024-02-10 11:00 Pojkar Blå C 168010099 Telge SIBK Vit - Ekbackskyrkans IBK
2024-02-10 11:45 Pojkar Blå C 168010100 Torshälla IBK - Nykvarns IF Vit
2024-02-10 12:30 Pojkar Blå C 168010101 Ekbackskyrkans IBK - Torshälla IBK
2024-02-10 13:15 Pojkar Blå C 168010102 Nykvarns IF Vit - Telge SIBK Vit
Mars
2024-03-03 10:00 Herrjunior B 231001010 Telge SIBK - KFUM Norrköping IBF
2024-03-03 14:00 Damer Allsvenskan Västra 580028079 Telge SIBK - Bergs IK
2024-03-08 19:00 Herrjunior B 231001014 Telge SIBK - Strängnäs IBK
2024-03-09 09:00 Pojkar Grön C 167010259 Telge SIBK Gul 1 - Nykvarns IF Vit
2024-03-09 09:00 Pojkar Grön C 167010260 Telge SIBK Gul 2 - Nykvarns IF Svart/Vit
2024-03-09 09:25 Pojkar Grön C 167010261 Nykvarns IF Vit - IFK Gnesta Vit/Blå
2024-03-09 09:25 Pojkar Grön C 167010262 Nykvarns IF Svart/Vit - IFK Gnesta
2024-03-09 09:50 Pojkar Grön C 167010263 IFK Gnesta Vit/Blå - Telge SIBK Gul 1
2024-03-09 09:50 Pojkar Grön C 167010264 IFK Gnesta - Telge SIBK Gul 2
2024-03-09 10:15 Pojkar Grön C 167010265 Telge SIBK Gul 1 - Nykvarns IF Svart/Vit
2024-03-09 10:15 Pojkar Grön C 167010266 Telge SIBK Gul 2 - Nykvarns IF Vit
2024-03-09 10:40 Pojkar Grön C 167010267 Nykvarns IF Vit - IFK Gnesta
2024-03-09 10:40 Pojkar Grön C 167010268 Nykvarns IF Svart/Vit - IFK Gnesta Vit/Blå
2024-03-09 11:05 Pojkar Grön C 167010269 IFK Gnesta - Telge SIBK Gul 1
2024-03-09 11:05 Pojkar Grön C 167010270 IFK Gnesta Vit/Blå - Telge SIBK Gul 2
2024-03-09 12:00 Pantamera Pojkar Röd C 165002040 Telge SIBK - Mesta IBK
2024-03-09 14:15 Damer Allsvenskan Västra 580028083 Telge SIBK - Lillån IBK
2024-03-09 17:15 Damjunior 231100080 Telge SIBK - Åby IBK Ungdom
2024-03-10 09:00 Pojkar Blå A 168000115 Telge SIBK Gul - Onyx IBS Orange
2024-03-10 09:45 Pojkar Blå A 168000116 FM 2021 Svart - Katrineholms IBF Svart
2024-03-10 10:30 Pojkar Blå A 168000117 Telge SIBK Gul - Katrineholms IBF Svart
2024-03-10 11:15 Pojkar Blå A 168000118 Onyx IBS Orange - FM 2021 Svart
2024-03-10 12:00 Pojkar Blå A 168000119 Katrineholms IBF Svart - Onyx IBS Orange
2024-03-10 12:45 Pojkar Blå A 168000120 FM 2021 Svart - Telge SIBK Gul
2024-03-10 15:00 Herrar Division 2 161110087 Telge SIBK - FM 21
2024-03-10 17:30 Pantamera Flickor Röd A 166000060 Telge SIBK - Onyx IBS
2024-03-11 19:00 Damjunior 231100076 Telge SIBK - Trosa Edanö IBK
2024-03-16 09:00 Pojkar Blå C 168010121 Telge SIBK Röd - Nykvarns IF Svart/Vit
2024-03-16 09:45 Pojkar Blå C 168010122 Ekbackskyrkans IBK - Vakant plats
2024-03-16 10:30 Pojkar Blå C 168010123 Telge SIBK Röd - Vakant plats
2024-03-16 11:15 Pojkar Blå C 168010124 Nykvarns IF Svart/Vit - Ekbackskyrkans IBK
2024-03-16 12:00 Pojkar Blå C 168010125 Vakant plats - Nykvarns IF Svart/Vit
2024-03-16 12:45 Pojkar Blå C 168010126 Ekbackskyrkans IBK - Telge SIBK Röd
2024-03-16 13:30 Pojkar Blå B 168005127 Telge SIBK Lila - Vakant plats 2
2024-03-16 14:15 Pojkar Blå B 168005128 Järna SK - Vakant plats
2024-03-16 15:00 Pojkar Blå B 168005129 Telge SIBK Lila - Vakant plats
2024-03-16 15:45 Pojkar Blå B 168005130 Vakant plats 2 - Järna SK
2024-03-16 16:30 Pojkar Blå B 168005131 Vakant plats - Vakant plats 2
2024-03-16 17:15 Pojkar Blå B 168005132 Järna SK - Telge SIBK Lila
2024-03-17 09:00 Flickor Blå C 168505079 Telge SIBK - IFK Gnesta Vit
2024-03-17 09:45 Flickor Blå C 168505080 Onyx IBS - Torshälla IBK SVART
2024-03-17 10:30 Flickor Blå C 168505081 Telge SIBK - Torshälla IBK SVART
2024-03-17 11:15 Flickor Blå C 168505082 IFK Gnesta Vit - Onyx IBS
2024-03-17 12:00 Flickor Blå C 168505083 Torshälla IBK SVART - IFK Gnesta Vit
2024-03-17 12:45 Flickor Blå C 168505084 Onyx IBS - Telge SIBK
2024-03-17 13:45 Pantamera Pojkar Röd D 165005045 Telge SIBK - Torshälla IBK
2024-03-17 15:00 Pantamera Pojkar Röd C 165002044 Telge SIBK - IFK Gnesta
2024-03-17 16:15 Pantamera Pojkar Röd B 165001061 Telge SIBK - Torshälla IBK
2024-03-17 17:30 Pantamera Flickor Röd B 166001062 Telge SIBK - Nykvarns IF
2024-03-23 09:00 Pojkar Blå A 168000163 Telge SIBK Grå - Onyx IBS Orange
2024-03-23 09:45 Pojkar Blå A 168000164 IFK Gnesta Vit - Järna SK
2024-03-23 10:30 Pojkar Blå A 168000165 Telge SIBK Grå - Järna SK
2024-03-23 11:15 Pojkar Blå A 168000166 Onyx IBS Orange - IFK Gnesta Vit
2024-03-23 12:00 Pojkar Blå A 168000167 Järna SK - Onyx IBS Orange
2024-03-23 12:45 Pojkar Blå A 168000168 IFK Gnesta Vit - Telge SIBK Grå

Informationen ovan hämtas från iBIS (Svensk Innebandys Informationssystem)
Läs mer om iBIS på www.innebandy.se/ibis